Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus One (P500)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο αλλα πρεπει να το αγορασεις http://market.android.com/details?id=audis.mobile.VRadioRecorder.views

 

φιλε μου αυτό το πρόγραμμα είναι για να γραφει μέσα από του internet τέτοια υπάρχουν πολλά εγώ θέλω από το κανονικό ραδιόφωνο του τηλεφώνου να γράφω!!!

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε μου αυτό το πρόγραμμα είναι για να γραφει μέσα από του internet τέτοια υπάρχουν πολλά εγώ θέλω από το κανονικό ραδιόφωνο του τηλεφώνου να γράφω!!!

 

Δε νομιζω να υπαρχει κατι τετοιο που ζητας...

Link to comment
Share on other sites

το βρικα στο android store, αλλα ειναι 3,5mb ..πως γινεται αυτο? δεν εχει χαρτες? το navigon που εχω στο iphone ειναι 1,5 giga..
Link to comment
Share on other sites

το βρικα στο android store, αλλα ειναι 3,5mb ..πως γινεται αυτο? δεν εχει χαρτες? το navigon που εχω στο iphone ειναι 1,5 giga..

Στην αρχή κατεβάζει από το μάρκετ μόνο το core πρόγραμμα και μετά κατεβάζει φωνές και χάρτες... στο χάρτη σου ζητάει να πληρώσεις 30 ευρώ για να πάρεις την άδεια χρήσης!

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το βρικα στο android store, αλλα ειναι 3,5mb ..πως γινεται αυτο? δεν εχει χαρτες? το navigon που εχω στο iphone ειναι 1,5 giga..

 

Θα χρειαστεί να βρίσκεσαι σε wifi δίκτυο για να κατεβάσει γύρω στα 60ΜΒ (τον ελληνικό χάρτη).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να υπαρχει κατι τετοιο που ζητας...

 

στο samsung που είχα το είχε ενσοματομετομένω το record πως εδώ να μην έχει ένα πρόγραμμα για τα fm....

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

στο samsung που είχα το είχε ενσοματομετομένω το record πως εδώ να μην έχει ένα πρόγραμμα για τα fm....

 

Δεν ξερω γιατι δεν χρησιμοποιω το ραδιοφωνω καθολου,να φανταστεις ακομα δεν ξερω τι επιλογες εχει αν συνδεσεις το hands free..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!Τι γίνεται?Δε βλέπω να ποστάρουμε πολύ τον τελευταίο καιρό πράγματα για το κινητάκι μας!χαχαχα!!

Έχουμε κανένα νέο με την αναβάθμιση σε 2.3??

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς ενσύρματα ακουστικά in ear τρίτου κατασκευαστή ?

Είδα αυτά της μαμάς LG http://www.multirama.gr/products/product?pid=0577561&catid=100503 αλλά ρωτάω για τίποτα καλύτερο. Ενοείτε ότι πρέπει να έχει on-off και μικρόφωνο για τις κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ndrive, καλό δοκιμασμένο και γρήγορο!!

πρεπει να ειμαι στο νετ για να το χρησιμοποιω?

Edited by christof_gio
Link to comment
Share on other sites

Θα με τρελάνουν...

πήγα στα multirama το Σάββατο και μου είπαν τα εξής:

1. το lg p500 ***ΔΕΝ*** θα αναβαθμιστεί ποτέ σε gingebread...

2. το samsung 551 θα αναβαθμίζεται, ακόμη κι αν η εταιρία ανακοινώσει την αναβάθμιση πολλούς μήνες μετά,

3. η htc (wildfire) είναι η μόνη εταιρία, που ανακοινώνει με την ταχύτητα του φωτός αναβαθμίσεις λογισμικού, τις οποίες προορίζει για όλες τις συσκευές της.

 

Πόσα από τα παραπάνω είναι αλήθεια;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Θα με τρελάνουν...

πήγα στα multirama το Σάββατο και μου είπαν τα εξής:

1. το lg p500 ***ΔΕΝ*** θα αναβαθμιστεί ποτέ σε gingebread...

Πόσα από τα παραπάνω είναι αλήθεια;;;;;;;;;;

 

What's even better about the LG Optimus One, is that LG has announced that it will be coming out with an Android 2.3 Gingerbread upgrade for it, which makes it one of the few Android phones to have that distinction. The Android 2.3 upgrade should roll out in a few months

 

Read more: http://www.brighthub.com/mobile/google-android/articles/105026.aspx#ixzz1IZMISMRR

Link to comment
Share on other sites

το τριτο μονο ισχυει αλλα η αγριοφωτια ειναι μαπα κινητό(πλεον)....στο δευτερο γελασα μπορω να πω....εγω δικαιολογώ τα παιδια στα multirama με 12ωρα στη δουλεια δε μπορουν να ξερουν λεπτομερεις τετοιου ειδους
Link to comment
Share on other sites

Για οσους ενδιαφερονται εχει στο e-shop βαση αυτοκινητου και φορτιστη προσφορα απο 29.90 μονο 10 ευρω!!

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.006632

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημέρα,

υπαρχει καποια εφαρμογή blacklist που να δουλευει σωστα με αυτο το τηλεφωνο;

ευχαριστώ!!!!

 

Εγώ χρησιμοποιώ την Blacklist που το μόνο μειονέκτημα της είναι το ότι όταν το βάζεις Block in silence μένει εκεί και δεν γυρνάει Normal με αποτέλεσμα να έχανα κλήσεις κι άλλες.

 

Έλυσα εν μέρει το πρόβλημα με το NoLed που με ειδοποιεί όταν έχω αναπάντητες

 

Άν ξέρει κανείς κάτι καλύτερο θα ήθελα να το μάθω κι εγώ γιατι με ενδιαφέρει τι να γυρίζει σε silence για μερικές κλήσεις

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!Τι γίνεται?Δε βλέπω να ποστάρουμε πολύ τον τελευταίο καιρό πράγματα για το κινητάκι μας!χαχαχα!!

Έχουμε κανένα νέο με την αναβάθμιση σε 2.3??

 

Επικοινώνησα σήμερα με το Customer Service της LG μέσω e-mail και αυτή ήταν η απάντηση που έλαβα…

 

«Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι πρόκειται να είναι διαθέσιμη σύντομα η αναβάθμιση του LG P500 σε έκδοση Android 2.3, αλλά δεν υπάρχει η πληροφορία για την ημερομηνία που θα είναι διαθέσιμη.»

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα σήμερα με το Customer Service της LG μέσω e-mail και αυτή ήταν η απάντηση που έλαβα…

 

«Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι πρόκειται να είναι διαθέσιμη σύντομα η αναβάθμιση του LG P500 σε έκδοση Android 2.3, αλλά δεν υπάρχει η πληροφορία για την ημερομηνία που θα είναι διαθέσιμη.»

 

ΟΚ!Σε ευχαριστώ πολύ!Μόλις τώρα αυτο διάβαζα και στο techblog!!

Εν αναμονή λοιπον! :worry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θεματάκι.. πολλές φορές όταν βρίσκομαι έξω σε καφετερίες ή σε άλλα μέρη κ προσπαθώ να συνδεθώ στο νετ το κινητό δεν μπορεί να λάβει την ip και ενώ δείχνει ότι προσπαθεί να συνδεθεί αποσυνδέεται. Σε πολλά δίκτυα συμβαίνει σε αλλα όχι.. υπάρχει κάποια λύση; συμβαίνει κ σε εσάς;
Link to comment
Share on other sites

Θα με τρελάνουν...

πήγα στα multirama το Σάββατο και μου είπαν τα εξής:

1. το lg p500 ***ΔΕΝ*** θα αναβαθμιστεί ποτέ σε gingebread...

2. το samsung 551 θα αναβαθμίζεται, ακόμη κι αν η εταιρία ανακοινώσει την αναβάθμιση πολλούς μήνες μετά,

3. η htc (wildfire) είναι η μόνη εταιρία, που ανακοινώνει με την ταχύτητα του φωτός αναβαθμίσεις λογισμικού, τις οποίες προορίζει για όλες τις συσκευές της.

 

Πόσα από τα παραπάνω είναι αλήθεια;;;;;;;;;;

 

δες την ανακοινωση της lg πανω στο θεμα και ασε το multi-δραμα

http://www.lg.com/us/mobile-phones/publicnotices/optimus-one-os-upgrade.jsp

 

τη samsung την ειδαμε ποσο γρηγορα αντιδρα ακομα και στη ναυρχιδα της..

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

ελαχιστα ευχαριστημενος απο το κινητο, συχνα οταν με παιρνουν τηλ "πεταει" την κατα μνημης και εννοειται δε μπορεις να απαντησεις και γενικα βεβαια τυχαινει να την πεταει και εγω να περιμενω το ξυπνητηρι και να πηγαινω στη δουλεια με 2 ωρες καθυστερηση, αναβοσβηνουν τα πληκτρα του και η οθονη δεν ανταποκρινεται στην αφη, νεκρωνει το σημα του τελειως και πρεπει να το κλεισω και να το ξανα ανοιξω και κανει και κανενα 3λεπτο να ανοιξει αν δε κολλησει εκει που γραφει ANDROID που τοτε πρεπει να βγαλεις την μπαταρια, τελος παντων μου εβγαζε συχνα μυνηματα οτι υπαρχει καινουριο λογισμικο κατι τετοια και οτι πρεπει να το συνδεσω με υπολογιστη για να αναβαθμιστει αλλα τυχαινε να ειμαι στη δουλεια, τυχαινε να ειμαι εξω και δε μπορουσα και πλεον δε μου το βγαζει αυτο το μυνημα εχει σχεση με τα πολλα κολληματα της συσκευης; μπορω να διορθωσω κατι απο τα παραπανω καπως; ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...