Jump to content

[Επίσημο] Nokia C3-01 "Touch & Type"


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μη ξεχνάς οτι το C3-01 σε σύγκριση με το C5 έχει WLAN IEEE 802.11 b/g/n, καλύτερη οθόνη TouchScreen, καλύτερη κάμερα 5.0 Megapixel. Με το SAR δε ξέρω τη γίνετε ...

Όταν κυκλοφορήσει επίσημα Ελλάδα η τιμή του θα πέσει .

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 254
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε nokia care απο 15 γεναρη στα 190.

 

εγω το παραγγειλα ηδη απο το http://www.birdphone.gr/gr/prdid/edfa75438c2547a1ade95093842a7dfe/productinfo.aspx

και θα το εχω αυριο εδω ,

με πηραν και τηλεφωνο για επιβεβαιωση.. και το εστειλλαν ....

 

λετε να ειμαι ο πρωτος εδω στο φορουμ που θα το παρω;;;;;:shifty::shifty::shifty::shifty::shifty::clap::clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

εγω το παραγγειλα ηδη απο το http://www.birdphone.gr/gr/prdid/edfa75438c2547a1ade95093842a7dfe/productinfo.aspx

και θα το εχω αυριο εδω ,

με πηραν και τηλεφωνο για επιβεβαιωση.. και το εστειλλαν ....

 

λετε να ειμαι ο πρωτος εδω στο φορουμ που θα το παρω;;;;;:shifty::shifty::shifty::shifty::shifty::clap::clap::clap:

Μεγιά σου! Σε ποιό χρώμα το πήρες; Τα είχαν όλα τα χρώματα διαθέσιμα;
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Μεγιά σου! Σε ποιό χρώμα το πήρες; Τα είχαν όλα τα χρώματα διαθέσιμα;

εγω διαλεξα το ασημι , αυτο νομιζω εχει μονο, αλλα αυτο ηθελα και εγω... οταν το παρω θα σας πω εντυπωσεις,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Πολύ αργεί αυτό το κινητό, αλλά όπως υποψιάζομαι θα είναι και το πρώτο που θα έρθει στην Κρήτη. Παρεμπιπτόντως αύριο θα βρίσκομαι στην πόλη σου!!!
Link to comment
Share on other sites

δεν ηρθε σημερα λογω φορτου εργασιας απο την μεταφορικη αλλα αυριο το πρωι θα το παρω

οποτε λογικα το βραδυ η την επομενη θα εχω ανεβασει τις εντυπωσεις μου σε συγκριση με τα αλλα που εχω ηδη σε λειτουργια , χ10 μινι, νοκια Ν79, νοκια Ν73...

παντως το πηρα ασημι, γιατι το τελευταιο κινητο που ειχα ολο ασημι, ηταν ενα PANASONIC CD92 [τι σας θυμισα εεε] και μαρεσε

Link to comment
Share on other sites

Στο νούμερο 7 φαίνεται να έχει μια μικρή οπή. Έχει ακούσει κανένας κάτι γι αυτό;
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος, το κινητό δεν έχει accelerometer.

Μεγάλη έλειψη για κινητό με οθόνη αφής.

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

λοιπον το εχω παρει τωρα 2 μερες, και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι οι παρακατω....

1= μεταλλικο περιβλημα μπροστα και πισω, ανοξειδωτο.[πολυ στιβαρο]

2=πολυ λεπτο, σχετικα βαρυ, σε σχεση με το παχος του...

3=πολυ καλη αποκριση η οθονη αφης, θελει μαλλον λιγο να συνηθισω το scrolling,

γιατι το χανω λιγο, αλλα οφειλετε και στα δαχτυλα του καθενος..

4= εως τωρα η μπαταρια. δειχνει να ειναι πολυ καλη σε διαρκεια ..

[2 μερες τωρα με εξαντλητικη χρηση [καμερα ]ιντερνετ κλπ,

εχει φτασει μεχρι τωρα στην μεση απο σχεδον φουλ που ηταν οταν το ανοιξα,

[δεν το εχω φορτισει ακομα]

5= δεν εχει ελεγχο φωτεινοτητας, αλλα ειναι στανταρτ ο φωτισμος....

.[η δεν το εχω βρει ακομα, αλλα δεν νομιζω, εξαλου εχω και το Ν79 ΚΑΙ Ν73..και πανω κατω εχουν ιδια μενου]

6= μεγαλη και ευκρινης γραματοσειρα...

7= η καμερα ειναι αξιοπρεπης,δεν εντυπωσιαζεσε για 5 μεγκαπιξελ...

μαλλον οπως τα αλλα νοκια με ιδια αναλυση...

8=..ευκολια οι συντομευσεις στην οθονη αναμονης..

9=-οταν ειναι κλειδωμενο ευκολα μπορεις να δεις την ωρα και την μερα απο αναμονη , πατωντας το κουμπι τερματισμου κλησης.η το κλειδωμα στο πλαι....

10= οταν εχεις αναπαντητη , η γραπτο μηνυμα , αναβοσβηνη μια μικρη τελιτσα αναμεσα στο πρασινο και κοκκινο κουμπι κλησης..

11= το λεντ που χρησιμοποιει για φλας , πατωντας το αστερακι παρατεταμενα γινεται φακος..

 

 

και τι δεν μουαρεσε;;

1= ο ηχος απο το ακουστικο, φαινεται ξερος και πριμος, [προσωπικη αποψη το Χ10 ΜΙΝΙ, εχει πιο γεματο ηχο, τα αλλα νοκια εχουν σχεδον τον ιδιο ηχο με αυτο]

2= η ενδειξη του σηματος στην κεραια , ειναι πιο λιγο, ενω εχει 5 γραμμες,

οταν το Χ10 η τα ΝΟΚΙΑ Ν79, Ν73,δειχνουν φουλ,

αυτο δειχνει 3 στα 5, ακομα βεβαια και με 1 γραμμη, δεν εχει κοψιματα...

ουτε φευγει απο το δικτυο[το δοκιμασα σε μερος με οριακο σημα]

3 =το ιδιο και στο wifi, δειχνει πιο λιγο σημα ,αλλα δεν εχει προβλημα συνδεσης

εστω και με 1 γραμμη..[εχει και το οπερα μινι]

 

αν καποιος θελει κατι να ρωτησει πιο συγκεκριμενο, να του απαντησω...

εως τωρα ειμαι ευχαριστημενος.. αρκετα.... φορτιζει με καρφακι, αλλα και μεσω USB..

Η κεραια του βρισκεται στην κατω μερια της συσκευης.. ..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε πολυ για το κατατοπιστικοτατο mini review θα ηθελα να σε ρωτησω αν στη συσκευασια υπηρχε mini sd. Και αν καταλαβα καλα ο πομποδεκτης του δεν ειναι και πολυ καλος.
Link to comment
Share on other sites

@apollon11

Ποιο είναι το product code της συσκευής ?

:rolleyes:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Έγινε ενημέρωση στην πρώτη σελίδα με τα product codes της συσκευής.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Έγινε ενημέρωση στην πρώτη σελίδα με τα product codes της συσκευής.

 

Ε νοώ, όπως είχα ρωτήσει και παλαιότερα για το product code της συγκεκριμένης συσκευής γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν έχει έρθει ακόμα επίσημα.

 

Μήπως ρώτησες αν είναι Ελληνικής εισαγωγής ή παραεισαγωγής ?

Όταν με το καλό το πάρεις αύριο πες μας το product code που θα έχει.

:)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

H εκδοση ειναι μαλλον γερμανιας,[εχει οδηγιες στα γερμανικα] αλλα δεν φαινεται καπου στο τηλ, μιας και ολα ειναι πληρη ελληνικα..

2= δεν εχει καρτα μνημης..

3=η ανοικτη ακροαση ειναι τυπικη οχι ιδιαιτερα δυνατη.. αλλα ανετη... εχει και μια λειτουργια στο μενου , για καθαροτητα φωνης.. δεν ξερω τι ακριβως κανει, εγω δεν ακουσα, ουτε μου ειπανε για διαφορα οσοι με ακουγαν..

4= το πληκτρολογιο εχει μονο αγγλικους χαρακτηρες τυπωμενους, ...

ακομα παντως η μπαταρια δεν εχει πεσει απο το μισο...

δεν εχει κανενα θεμα με τα ελληνικα παντως...

Link to comment
Share on other sites

H εκδοση ειναι μαλλον γερμανιας,[εχει οδηγιες στα γερμανικα] αλλα δεν φαινεται καπου στο τηλ, μιας και ολα ειναι πληρη ελληνικα..

Εννοείς πως δεν έχει ελληνικές οδηγίες χρήσης;;; Αν συμβαίνει αυτό, ακούγεται τελείως τρελό, μιας και είχαμε συνηθίσει ακόμα και από τηλέφωνα παραεισαγωγής να έχουν φωτοτυπημένες τις ελληνικές οδηγίες....:wacko:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

εννοειτε οτι υπαρχει Τ9, απλα το ονομαζει στο μενου μεσα σαν= ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΚΕΙΜΕΝΟΥ..

 

 

ακομα δεν το εχω φορτισει..... μολις εμεινε 1 γραμμη,

Edited by apollon11
Link to comment
Share on other sites

εννοειτε οτι υπαρχει Τ9, απλα το ονομαζει στο μενου μεσα σαν= ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΚΕΙΜΕΝΟΥ..

 

 

ακομα δεν το εχω φορτισει..... μολις εμεινε 1 γραμμη,

 

δειχνει πολυ ωραια συσκευη ξερει κανεις εαν στην συγκεκριμενη συσκευη μπορω να περασω μεσα το field test ?. επισης επειδη δεν πολυ παω το touch αλλα το παραδοσιακο πληκτρολογιο μου αρεσε η συσκευη πολυ και δεν ετυχε να την δω απο κοντα απο οσο ειδα 3g εχει αλλα εχει μια καμερα για την βιντεοκληση μονο πισω. δευτερον το G 'Η Ε απο οτι ειδα το εμφανιζει πριν το σημα;. 'η μετα οπως στα περισσοτερα νοκια;. με βολευει πολυ το g ή το Ε διοτι με βοηθαει στο να ξερω εαν μου απανταει καποιος και θελω να ξερω.. επισης πολλαπλη επιλογη στις επαφες πωσ την κανεις;. με τα παλια νοκια εκανες επιλογη και μετα επελεγες τις επαφες σου και μετα παταγες ενταξει και μπαινανε εδω πως μπαινουν; . επισης οταν αποστελεις καποιο μυνημα απο οτι ειδα σε ενα βιντεο γραφει και μυνημα εσταλη;. ή εμφανιζει το κλασικο βελακι που ανεβοκατεβαινει και οταν σταλει φευγει απο την οθονη;. και κατι τελευταιο ειδα στις οδηγιες που εχετε ανεβασει πριν οτι εχει καλωδιο που μπορεις να συνδεσεις καποιο usb stick και να παρεις δεδομενα απο αυτο;. ( πολυ χρησιμο) αυτο το καλωδιο περιλαμβανεται μεσα στο κουτι; ή πρεπει να το αγορασεις ξεχωριστα;. επισης word, excell και acrobat reader εχει;. ευχαριστω εκ των προτερων.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...