Jump to content

[Επίσημο] Nokia C3-01 "Touch & Type"


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσημη θήκη σιλικόνης (CC-1014), στα 5,90 ευρώ.

 

αυτη η θηκη καλυπτει μονο την πισω μερια του κινητου;. και μπροστα καθολου;.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS
διορθωση

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 254
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτη η θηκη καλυπτει μονο την πισω μερια του κινητου;. και μπροστα καθολου;.

 

Καλύπτει πίσω, πλάι, & σχεδόν καθόλου μπροστά.

Μπροστά θα χρειαστεί ζελατίνα, γιατί με την χρήση (οθόνη αφής),

αργά ή γρήγορα θα γεμίσει γρατζουνιές.

 

http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/nokia-c3-01/phone/gsmarena_021.jpg

 

Review από gsmarena.

 

Η απουσία accelerometer είναι ένα θέμα, μιας & μιλάμε για οθόνη αφής,

& τιμή στα 185 ευρώ.

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Καλύπτει πίσω, πλάι, & σχεδόν καθόλου μπροστά.

Μπροστά θα χρειαστεί ζελατίνα, γιατί με την χρήση (οθόνη αφής),

αργά ή γρήγορα θα γεμίσει γρατζουνιές.

 

http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/nokia-c3-01/phone/gsmarena_021.jpg

 

Review από gsmarena.

 

Η απουσία accelerometer είναι ένα θέμα, μιας & μιλάμε για οθόνη αφής,

& τιμή στα 185 ευρώ.

οκ σε ευχαριστω για την ενημερωση να εισαι καλα. οσο για αυτο που γραφεις για την απουσια acceleromete τι εννοεις;. σχετικα ειναι αρκετα οικονομικο για τα χαρακτηριστικα που προσφερει. θυμαμαι οτι οταν ειχα παρει το νοκια 6280 οταν ειχε πρωτοβγει εδωσα γυρω στα 307€ (βεβαια αλλες εποχες τοτε!! ) . Και αυτο ειναι καλυτερο και εχει και 185€ και εχει καλυτερη καμερα και wifi .καλες γιορτες!!!

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οκ σε ευχαριστω για την ενημερωση να εισαι καλα. οσο για αυτο που γραφεις για την απουσια acceleromete τι εννοεις;. σχετικα ειναι αρκετα οικονομικο για τα χαρακτηριστικα που προσφερει. θυμαμαι οτι οταν ειχα παρει το νοκια 6280 οταν ειχε πρωτοβγει εδωσα γυρω στα 307€ (βεβαια αλλες εποχες τοτε!! ) . Και αυτο ειναι καλυτερο και εχει και 185€ και εχει καλυτερη καμερα και wifi .καλες γιορτες!!!

 

ειναι ο αισθητηρας προσανατολισμου που οταν γυρνας το κινητο σε οριζοντια θεση,γυρναει και η οθονη.οσο για το αλλο με τις τιμες μη την ψαχνεις..με 250.000 δραχμες επαιρνες το 8850 καποτε..που ειχε πολυτελη οψη και..μπλε οθονη:p

τωρα μ αυτα τα λεφτα παιρνεις κινητο που εχει μεσα καμερες-φλας-βιντεο-ιντερνετ-gps κλπ..αλλαζουν οι καιροι:)

Link to comment
Share on other sites

ειναι ο αισθητηρας προσανατολισμου που οταν γυρνας το κινητο σε οριζοντια θεση,γυρναει και η οθονη.οσο για το αλλο με τις τιμες μη την ψαχνεις..με 250.000 δραχμες επαιρνες το 8850 καποτε..που ειχε πολυτελη οψη και..μπλε οθονη:p

τωρα μ αυτα τα λεφτα παιρνεις κινητο που εχει μεσα καμερες-φλας-βιντεο-ιντερνετ-gps κλπ..αλλαζουν οι καιροι:)

 

α ετσι λεγεται δν το ηξερα γενικα παντα μου εσπαγε τα νευρα η αλλαγη προσαρμογης τις οθονης . το ειχα δοκιμασει σε ενα σονυ ερκισον βιβαζ και δν παλευοτανε κολλουσε το κινητο καλυτερα που δεν εχει.. . οσο για αυτο που λες οντως ισχυει.. παντως τα δυο μοντελα touch & type απο εναν γνωστο μου που τα ειχε δοκιμασει απο κοντα μου ειπε οτι δν ειναι τοσο ευχρηστα και γενικα δν του αρεσε touch των 2 συγκεκριμενων συσκευων διοτι δν το βολευοτανε ... εγω που δν τα εχω δει απο κοντα αλλα απο βιντεο στο youtube μου φανηκαν πολυ εξαιρετικες συσκευες. και μου αρεσε το c3 απο μορφης σχεδιασμου. γενικα δν εχουνε καμια διαφορα οι δυο συσκευες ετσι δεν ειναι ; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

λοιπον καλη χρονια σε ολους...... δεν βλεπω κινηση εδω , και αναρωτιεμε δεν το εχει παρει αλλος;;;

το τηλεφωνακι μετα απο τοσες μερες με εχει αφησει απολυτα ικανοποιημενο....μιλαμε για κατηγορια S40 οποτε δεν εχουμε απιτησεις σε στυλ, SMARTPHONE...

το ραδιοφωνο δουλευει με ακουστικα οπως ολα.... η μπαταρια , γιατην χρηση που το κανω ειναι ποοοολυ μεγαλη σε διαρκεια... συγκριτικα με την χρηση που εκανα στο χ10 μινι [2,5 μερες] το Ν79[3,5 μερες] αυτο με την ιδια χρηση με κραταει 6 μερες γεματες , και ειναι μια χαρα... η αποκριση της οθονης ειναι πολυ καλη... και δεν με προβληματισε σε καμια λειτουργια του με την αφη...... τα μενου ευκολα και πολυ απλα, χτυπαει δυνατα σαν ηχο... ευχαριστημενος πολυ..... εχει οριχοντια προβολη στην εκθεση που ειδα, και κανει και παρουσιαση του αλμπουμ, με εφε..πολυ ωραιο,

οι φωτο που βγαζει σε μερα ειναι τελειες για την κατηγορια του , ..εχει πολυ μεγαλο ζουμ οταν βλεπεις τις φωτο.....ευχαριστημενος πολυ...... οσοι εχουν εμπειρια απο S40.. και ειναι ευχαριστημενοι, αυτο πιστευω θα τους αρεσει πολυ..... εμενα σιγουρα ... το εχω κανει βασικο μου τηλ... πλεον... με ευχαριστει παρα ππολυ το πληκτρολογιο.... για τα βασικα [κλησεις μηνυματα, μητρωο κλησεων... κλπ]και τα υπολοιπα με την αφη στην οθονη.....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Κατι πηρε το ματι μου εδω, τις προαλλες, απο καποιον που ελεγε οτι το ακουστικο του δεν ειναι και ο,τι καλυτερο. Δηλ. εχει πολλα ''πριμα'' και οτι δεν ειναι δυνατο - καθαρο.. Αληθευει?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Κατι πηρε το ματι μου εδω, τις προαλλες, απο καποιον που ελεγε οτι το ακουστικο του δεν ειναι και ο,τι καλυτερο. Δηλ. εχει πολλα ''πριμα'' και οτι δεν ειναι δυνατο - καθαρο.. Αληθευει?

η ενταση ειναι κανονικα, απλα σε σχεση με το χ10 μινι, ειναι πιο πριμο και πιο ξερο, αλλα δεν εχει προβλημα ακουστικης

Link to comment
Share on other sites

λοιπον καλη χρονια σε ολους...... δεν βλεπω κινηση εδω , και αναρωτιεμε δεν το εχει παρει αλλος;;;

το τηλεφωνακι μετα απο τοσες μερες με εχει αφησει απολυτα ικανοποιημενο....μιλαμε για κατηγορια S40 οποτε δεν εχουμε απιτησεις σε στυλ, SMARTPHONE...

το ραδιοφωνο δουλευει με ακουστικα οπως ολα.... η μπαταρια , γιατην χρηση που το κανω ειναι ποοοολυ μεγαλη σε διαρκεια... συγκριτικα με την χρηση που εκανα στο χ10 μινι [2,5 μερες] το Ν79[3,5 μερες] αυτο με την ιδια χρηση με κραταει 6 μερες γεματες , και ειναι μια χαρα... η αποκριση της οθονης ειναι πολυ καλη... και δεν με προβληματισε σε καμια λειτουργια του με την αφη...... τα μενου ευκολα και πολυ απλα, χτυπαει δυνατα σαν ηχο... ευχαριστημενος πολυ..... εχει οριχοντια προβολη στην εκθεση που ειδα, και κανει και παρουσιαση του αλμπουμ, με εφε..πολυ ωραιο,

οι φωτο που βγαζει σε μερα ειναι τελειες για την κατηγορια του , ..εχει πολυ μεγαλο ζουμ οταν βλεπεις τις φωτο.....ευχαριστημενος πολυ...... οσοι εχουν εμπειρια απο S40.. και ειναι ευχαριστημενοι, αυτο πιστευω θα τους αρεσει πολυ..... εμενα σιγουρα ... το εχω κανει βασικο μου τηλ... πλεον... με ευχαριστει παρα ππολυ το πληκτρολογιο.... για τα βασικα [κλησεις μηνυματα, μητρωο κλησεων... κλπ]και τα υπολοιπα με την αφη στην οθονη.....

 

ναι εκπληκτικα πολυ με αυτη την συσκευη απο την πρωτη στιγμη που την ειδα λογω οτι εχει series 40 μενου διοτι δεν βολευω το series 60 ( symbian ) μενου. Αλλα δες την δει ποτε απο κοντα αλλα απο ενα φυλλαδιο και κυριως απο το youtube . με προβληματιζει να την παρω διοτι ειναι αφης διοτι δεν ειμαι υπερ τις αφης αλλα επειδη εχει και παραδοσιακο πληκτρολογιο ολο το σκεφτομαι να το παρω ή οχι. αυτο που λες οτι σου κραταει η μπαταρια πολλυ. κανεις μεγαλη χρηση καθημερινα;. διοτι εγω με το 6500slidε που εχω εμα μπω στο ιντερνετ και βαλω να ακουσω μουσικη και πιοιασω την παρλα στο τηλεφωνο μου τελειωνει σε μια μερα η μπαταρια ανεξαρτητα που εχω παρει καινουργια. θελω να σου κανω μερικεσ ερωτησεις πρωτα η ενδειξη G ;H E στην οθονη σου εμφανιζεται διπλα απο την μπαταρια; ή διπλα απο το σημα στην ενδειξη 3g?. διοτι εχω συνηθησει να βλεπω το g ;ή το Ε στην οθονη για να ξερω εαν περιμενω απαντηση σε μυνημα ή κληση ή οτιδηποτε αλλο διοτι απλα κοβεται. μπορει να μην το εχεις βαλει να φαινεται αλλα αμα το μενου ειναι ιδιο στις ρυθμισεις και μετα στην συνδεσημοτητα στην επιλογη πακετα δεδομενων μπορει να επιλεξεις οταν απαιτεται για να δεις την ενδειξη στο κινητο σου δεν ξερω εαν ειναι η ιδια η διδικασια να το βαλεις αλλα εμενα ετσι μπαινει. Η δευτερη ερωτηση μου ειναι για την κεραια εχεις μεινει ικανοποιημενος απο το σημα τις κεραιας ; γενικοτερα; καπου ακουσα οτι δεν ειναι και τοσο ευαισθητη . ξερω οτι ειναι 3g μπορουμε να κανουμε βιντεοκλησεις απο την πισω καμερα ή εχει και μπροστινη;. νομιζω δεν εχει μπροστινη.

οσον αφορα το ιντερνετ μπορεις να δεις και βιντεο απο το youtube ; . και να μπεις windows live messenger που εχουνε μερικα κινητα νοκια ενσωματωμενη εφαρμογη;.

οσον αφορα τις επαφες ειναι ευχρηστο να το χειριστεις;. επειδη στελνω πολλα μυνηματα με πολλαπλη επιλογη σε αυτο το κινητο που ειναι αφης ειναι ευκολο να επιλεξεις τις επαφεσ; για να κανεισ πολλαπλη αποστολη;.

απο οτι ειδα στο youtube οταν πας να στειλεις ενα μυνημα δεν εμφανιζεται το βελακι αποστολης αλλα οταν σταλει το μηνυμα σου βγαζει ενδειξει στην οθονη οτι το μυνημα σταλθηκε. ισχυει κατι τετοιο; . πιστευω οτι βολευει περισσοτερο το βελακι στην οθονη κατα την γνωμη μου.

Τα παιχνιδια μπορεις να τα παιξεις και με το πληκτρολογιο;. ή μονο με την αφη;.

εχει στην οθονη αισθητηρα φωτος; που μειωνει την φωτεινοτητα ή την αυξανει αναλογα;. ,

Σορρυ για το τεραστιο μυνημα αλλα ηθελα να μαθαινα για να δω εαν θα με βολευε .Ευχαριστω εκ των προτερων.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

το συγκριτικο στην διαρκεια μπαταριας το εκανα, με την ιδια χρηση που εκανα και στα αλλα τηλ..που εχω.

μιλαω περιπου μια ωρα την ημερα, χωρις χρηση ιντερνετ, και οταν το πιασουν τα ανιψια παιζουν τα παιχνιδια, κανα 2ωρο την εβδομαδα...

το 3g εμφανιζεται πριν το σημα, στην θεση που βρισκετε το εικονιδιο της κεραιας, το αντικαθιστα με την ενδειξη 3g..

δεν εχει καμερα μπροστα.. δεν δοκιμασα βιντεοκληση, αν κανει με την πισω..

εχει πολαπλη επιλογη , κανονικα για αποστολη σμσ... οταν το στειλεις, βγαζει εικονιδιο αποστολης με βελακια στην οθονη,και αυτο που μαρεσει οτι επιλεγεις αν η αναφορα παραδοσης θα βγει σαν μηνυμα, η απλα το δειχνει για 2-3 δευ... και τιποτα αλλο.

επισης εχει επιλογη να στειλεις μηνυμα στιγμιαιο...[εμφανιζετε απευθειας στην οθονη του παραληπτη τηλ.. χωρις να χρειαζετε να ανοιξει το μηνυμα]

η οθονη αφης μην σε προβληματιζει καθολου ..ειναι τοσο ευαισθητο που νομιζει οτι ειναι κουμπι κανονικα...

πολυ καλο για καθημερινη χρηση...ευκολο κυριως....

και μαρεσει η ευαναγνωστη και σε στυλ bold γραμματοσειρα...

και παιζει κανονικα βιντεο...απο ιντερνετ... δεν εχει ομως τωρα που θυμαμε να βαλεις στατικ IP και μπαινει με αυτοματες IP, και ειναι γρηγορο στο σερφαρισμα[εχει την οπερα ]

Edited by apollon11
Link to comment
Share on other sites

το συγκριτικο στην διαρκεια μπαταριας το εκανα, με την ιδια χρηση που εκανα και στα αλλα τηλ..που εχω.

μιλαω περιπου μια ωρα την ημερα, χωρις χρηση ιντερνετ, και οταν το πιασουν τα ανιψια παιζουν τα παιχνιδια, κανα 2ωρο την εβδομαδα...

το 3g εμφανιζεται πριν το σημα, στην θεση που βρισκετε το εικονιδιο της κεραιας, το αντικαθιστα με την ενδειξη 3g..

δεν εχει καμερα μπροστα.. δεν δοκιμασα βιντεοκληση, αν κανει με την πισω..

εχει πολαπλη επιλογη , κανονικα για αποστολη σμσ... οταν το στειλεις, βγαζει εικονιδιο αποστολης με βελακια στην οθονη,και αυτο που μαρεσει οτι επιλεγεις αν η αναφορα παραδοσης θα βγει σαν μηνυμα, η απλα το δειχνει για 2-3 δευ... και τιποτα αλλο.

επισης εχει επιλογη να στειλεις μηνυμα στιγμιαιο...[εμφανιζετε απευθειας στην οθονη του παραληπτη τηλ.. χωρις να χρειαζετε να ανοιξει το μηνυμα]

η οθονη αφης μην σε προβληματιζει καθολου ..ειναι τοσο ευαισθητο που νομιζει οτι ειναι κουμπι κανονικα...

πολυ καλο για καθημερινη χρηση...ευκολο κυριως....

και μαρεσει η ευαναγνωστη και σε στυλ bold γραμματοσειρα...

και παιζει κανονικα βιντεο...απο ιντερνετ... δεν εχει ομως τωρα που θυμαμε να βαλεις στατικ IP και μπαινει με αυτοματες IP, και ειναι γρηγορο στο σερφαρισμα[εχει την οπερα ]

 

ωραία με κάλυψες αρκετά. Το καλό που γράφεις με τις αναφορές είναι πολύ ωραίο μου θυμίζει τα παλιά νοκια στυλ 3410 όπως το περιγράφεις που οι αναφορές ερχόντουσαν σαν μύνημα. Όσο για το g ή το E που εμφανίζεται στην οθόνη δίπλα από την μπαταρία; ή όχι ;. Windows live messenger έχει εφαρμογή μέσα;. Προφανώς εννοείς ότι έχει μεγάλη γραμματόσειρά όταν εννοείς bold ωραία αυτό είναι πολύ καλό. Σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά πιστεύω ότι καλό είναι να ξέρεις το μενού για να μπορείς να το βρεις εύκολα και να μην σε δυσκολεύει για αυτό. Thanks for all your information ήτανε πολύ σημαντικές. Όσο για αυτό που γράφεις για τα στιγμαία μυνήματα όλα τα νοκια το έχουνε αυτό οπότε δεν είναι καινούργια λειτουργία.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πολλη ησυχια εδω στο θεμα, τι εγινε;;; δεν εχει ερθει ακομα εδω το τηλ, στην νοκια;;... η δεν το αγοραζει κανενας .. εγω παντως παραμενω αποοολυτα ικανοποιημενος με την επιλογη μου... παντα μιλαμε για την κατηγορια S40,

οι δυνατοτητες του ειναι πολυ καλες και κυριως πολυ ευχρηστοο και πολυ ευχαριστο στην οθονη αφης, σε σημειο που νομιζεις οτι πατας κουμπια.. με εχει βολεψει αφανταστα, κυριως στην κληση, γιατι οταν οδηγας και θες να παρεις τηλεφωνο απο καταλογο... εχει την κλασικη ευκολια που εχουν τα νοκια.. για να μην το κουραζω αλλο το θεμα,,.. ειναι ο τελειος συνδυασμος για αφη και πληκρολογιο,

Link to comment
Share on other sites

Εγω, θα πω τα ακριβως αντιθετα....

Πιο δυσχρηστο τηλεφωνο, δεν εχω πιασει ποτε στα χερια μου! Η αφη του, εντελως ''ανυπακουη'', αλλα αντι αλλων κανει.. Για γελια..

Αφου γλυτωσε τον τοιχο... Το παω αμεσως για σουταρισμα.

Link to comment
Share on other sites

1 Να κάνω μια χάζι ερωτήσει

Στα συμβατικά τηλεφώνα καμιά φορά πατάς κατά λάθος κουμπιά αν το έχεις στην τσέπη και το κλειδώνεις!!

Σε αυτά που έχουν Touch οθόνη τη γίνετε .

 

Α πρέπει να έχει έρθει γύρο 180 € Πάνο κάτω .

 

 

2 Ειμαι αναμεσα στα

Nokia C5

Nokia C3 Silver Touch & Type

Τι να επιλέξω.?

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ισχύει και στα κινητά με οθόνες αφής, κλειδώνει η οθόνη. Όσο αφορά η ερώτηση σου σχετικά με ποιο κινητό να επιλέξεις υπάρχει η ενότητα Διαξιφισμοί, η οποία αφορά τις συγκρίσεις ή τις επιλογές μεταξύ συσκευών. Οπότε θα σου πρότεινα ν' ανοίξεις ένα θέμα στην παραπάνω ενότητα και να πάρεις τις γνώμες των χρηστών.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα στο cosmote σαν αναβάθμιση συσκευής εταιρικής σύνδεσης και παραμένω μελλοντικός κάτοχος του τηλέφωνου. Θα το προτιμούσα σε μαύρο ματ χρώμα αλλά!!!

Σαν παλιός χρήστης του καταπληκτικού 6100, 6230, 6300, 6233, 8910i 8800 θα σας γράψω της εντυπώσεις μου σε λίγες ήμερες.

Παρατήρησα ότι οι τρεις κάθετες νίκελ μπάρες ανάμεσα από νούμερα μοιάζουν με το 8910 που ήταν από τιτάνιο.

M. K.
Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα εξαιρετικό και στιβαρό τηλέφωνο,όχι smartphone βέβαια.

Αν γνωρίζεις γιατί το αγοράζεις,δε θα το μετανιώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος κάτοχος να μας περιγράψει την αίσθηση της αφής σε σχέση με το iphone Μήπως είναι σαν το pixon 12 που είχα ενώ ήταν τέλειο για φωτό όταν ήθελα να το χρησιμοποιήσω σαν τηλ. με το αφής που είχε .....
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι iPhone φυσικά αλλά εγώ που χρησιμοποιώ το αδερφάκι του (Χ3-02) είναι μια χαρά,πολύ εύχρηστη.
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα στο cosmote σαν αναβάθμιση συσκευής εταιρικής σύνδεσης και παραμένω μελλοντικός κάτοχος του τηλέφωνου. Θα το προτιμούσα σε μαύρο ματ χρώμα αλλά!!!

Σαν παλιός χρήστης του καταπληκτικού 6100, 6230, 6300, 6233, 8910i 8800 θα σας γράψω της εντυπώσεις μου σε λίγες ήμερες.

Παρατήρησα ότι οι τρεις κάθετες νίκελ μπάρες ανάμεσα από νούμερα μοιάζουν με το 8910 που ήταν από τιτάνιο.

 

ΤΕΛΙΚΑ οι αστέρες του cosmote μου έστειλαν το C3-00

Ευτυχώς έχω το φαξ με την παραγγελία και τους πήρε και τους σήκωσε.

Τώρα πρέπει να το στείλω πίσω και να περιμένω το κανονικό

Μιλάμε για πολύ ούφο αν και νομίζω ότι το έκαναν εσκεμμένα….

 

Είναι ένα εξαιρετικό και στιβαρό τηλέφωνο,όχι smartphone βέβαια.

Αν γνωρίζεις γιατί το αγοράζεις,δε θα το μετανιώσεις.

 

Αν πρόσεξες όλα τα παραπάνω τηλεφώνα είναι της σειράς 40.

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου.

Αν και άρχισα να το μετανιώνω με τους ασχέτους στην cosmote.

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή χρησιμοποιούμε την πολλαπλή παράθεση αν θέλουμε να απαντήσουμε σε περισσότερα μηνύματα χρηστών
M. K.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε με καθυστερήσει μιας εβδομάδας, cosmote είναι αυτή.

Πρώτες εντυπώσεις καταπληκτικές, έχεις την εντυπώσει ότι είναι όλο από μέταλλο. Κανένα κομμάτι από πλαστικό δεν διακρίνεις εξωτερικά, θυμίζει 8800.

Καλό μέγεθος οθόνης.

Μέτριος ήχος γενικά.

Περίμενα την νέα σειρά 40 να είναι ποιο πλήρες από την παλαιά, δεν έχει ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΗΣΗ

To WLAN σέρνεται

Θέλει εξοικείωση η οθόνη αφής.

Σαν να κολάι η οθόνη αν της φερθείς γρήγορα.

Θα ήθελα να έχει ένα πλήκτρο για πάνω – κάτω γιατί με το δάκτυλο δεν <ακούει> πάντα.

Αυτά τα γρήγορα για αρχή..

M. K.
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το κινητό για τη γυναίκα μου και είναι ξετρελαμένη...

Πολύ καλό κινητό, στιβαρό, εὐχρηστο, απλό .... super...

 

Ξέρει κανείς ὀμως βρε παιδιά πως μπορώ να σβήσω τη λίστα με τις κλήσεις ή έστω μία μία τις κλήσεις/αναπάντητες/εισερχόμενες και κτλ???? Δεν μπορώ να βγάλω άκρη....

 

:)

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...