Jump to content

[Επίσημο] Nokia C3-01 "Touch & Type"


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω περασει την εφαρμογη whats app και δουλευει μια χαρα αλλα το προβλημα μου ειναι στο οτι ενω εχω κλεισει το wi-fi kai to 3g απο της ρυθμισεις εξακολουθει να τα κραταει ανοιχτα με αποτελεσμα να ειναι συνεχεια on-line η εφαρμογη.

τι μπορω να κανω?????

Σας ευχαριστω!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 254
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΟΤΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΣΙΜ ΚΑΡΤΑ ΛΕΕΙ ENTER RESTRICTION CODE.ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ.

TI ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ???

Θα πρέπει ή να απευθυνθείς στο δίκτυο στο οποίο είναι κλειδωμένο ή να ρωτήσεις σε κατάστημα που ξεκλειδώνει κινητά από δίκτυα όπως είναι το 9volto.

 

Τέλος θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
εχω το κινητο αυτο και μου παρουσιαζει το εξης προβλημα. οταν το ανοιγω και δεχομαι η κανω κληση ακουω κανονικα απο ακουστικο του τηλεφωνου. οαν ομως συνδεω τα ακουστικα hands free και μιλαω απο εκει ολα καλα παλι. οταν ομως τα βγαζω το σηματακι με τα ακουστικα μενει στην οθονη και εαν κανω η δεχθω κληση δεν ακουγεται τιποτα απο το ακουστικο του τηλεφωνου και πρεεπι να συνδεσω παλι τα hands free για να μιλησω και μνα ακουσω, το κινητο εχει την τελευταια αναβαθμιση. οταν σβηνω και ξαναωοιγω το κινητο λειτουργει κανονικα αλλα οταν βαζω παλι το hands free μια απο τα ιδια. καμια ιδεα η βοηθεια?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γιατί όταν πάω να κάνω εγκατάσταση την εφαρμογή NOKIA Internet Radio μου βγάζει "ακυρη εφαρμογή.Διαγρφή;" Και απο το ovi.store την έστειλα και με ΒΤ απο τον υπολογιστή (jar αρχείο) και μέσω καλωδίου (ΝΟΚΙΑ Suite).Τίποτα.

 

εχω το κινητο αυτο και μου παρουσιαζει το εξης προβλημα. οταν το ανοιγω και δεχομαι η κανω κληση ακουω κανονικα απο ακουστικο του τηλεφωνου. οαν ομως συνδεω τα ακουστικα hands free και μιλαω απο εκει ολα καλα παλι. οταν ομως τα βγαζω το σηματακι με τα ακουστικα μενει στην οθονη και εαν κανω η δεχθω κληση δεν ακουγεται τιποτα απο το ακουστικο του τηλεφωνου και πρεεπι να συνδεσω παλι τα hands free για να μιλησω και μνα ακουσω, το κινητο εχει την τελευταια αναβαθμιση. οταν σβηνω και ξαναωοιγω το κινητο λειτουργει κανονικα αλλα οταν βαζω παλι το hands free μια απο τα ιδια. καμια ιδεα η βοηθεια?

 

Μήπως έχει μαζέψει βρωμιά στην υποδοχή των ακουστικών;

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...