Jump to content

[Επίσημο] Nokia C3-01 "Touch & Type"


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η μπαταρία τελικά δεν κρατάει πολύ;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 254
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια το πηρες ενας φιλο μου, και θελουμε να εισαγουμε μεσα επαφες απο το Outlook. Πως μπορει να γινει αυτο, αφου ουτε καν καλωδιο δεν εχει...

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα η συγκεκριμένη συσκευή μπορώ να περάσω κάποια εφαρμογή να διαβάζει word and excell;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια εκανα UPDATE και χαθηκαν τα ελληνικά:X

 

τι γινεται τωρα; δεν υπαρχουν σαν επιλογη!

 

Ελληνικό product code παιζει; για να δοκιμασω nemesis...

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη σελίδα του θέματος τα γράφει.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δες τον παρακάτω οδηγό για να περάσεις το firmware των Ελληνικών product code 0599487 (SILVER) / 0599688 (WARM GREY) με το Phoenix !!!

Εισαγωγή Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευών Symbian^3

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

αναβάθμηση Nokia C3-O1.5 περισσότερα εδώ :)

http://www.gsmarena.com/1ghz_s40based_nokia_c3015_pictures_surface_is_the_first_of_many-news-2902.php

τουρμππο έγινε το κινητό :lol:

Link to comment
Share on other sites

αναβάθμηση Nokia C3-O1.5 περισσότερα εδώ :)

http://www.gsmarena.com/1ghz_s40based_nokia_c3015_pictures_surface_is_the_first_of_many-news-2902.php

τουρμππο έγινε το κινητό :lol:

 

την περασες;. και τι παραπανω προσφερει εκτος απο ταχυτητα; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο αυτο μπορει να χρησιμοποιηθει μονο με τα κουμπια ή υπαρχουν λειτουργιες που χρειαζεται και η αφη?

Ανοιξε ,κλεισε ,διπλωσε

παραπονο στα χειλη

χωσου στην αμμο Αμμοχωστος

σαν σπανιο κοχυλι

Xiaomi Redmi Note 4G+Samsung Galaxy S2+NOKIA N95+K599

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο αυτο μπορει να χρησιμοποιηθει μονο με τα κουμπια ή υπαρχουν λειτουργιες που χρειαζεται και η αφη?

 

το κινητο αυτο δεν εχει κουμπια πανω κατω αριστερα δεξια και στην μεση και χρειαζεται η αφη!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Η οθονη φαινεται στον ηλιο?

Γιατι στο site gsmarena λεει οτι υπαρχει αισθητηρας περιβαλλοντος.......

 

νομιζω πως ναι.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα που ξεκλειδωνει στην τσεπη και κανει κλησεις το χετε και εσεις?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα που ξεκλειδωνει στην τσεπη και κανει κλησεις το χετε και εσεις?

 

βαλε κωδικο κλειδωματος πληκτρολογιου και δεν θα εχεις προβλημα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πηρα με αναβαθμιση απο κοσμοτε, την δουλεια του την κανει, η γραμματοσειρα πως αλλαζει σε κανονικο μεγεθος γιατι μου την βγαζει μεγαλη?
abacab
Link to comment
Share on other sites

βαλε κωδικο κλειδωματος πληκτρολογιου και δεν θα εχεις προβλημα.

 

Thanx, αλλα ειναι του πατερα μου και ειναι νευρικος. Σιγα μην καθεται καθε δυο λεπτα που το ξεκλειδωνει να παταει κωδικους. Απλως ετσι ολοι του λενε πως το κινητο του κανει κλησεις και καλει ολο τον κοσμο...

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Thanx, αλλα ειναι του πατερα μου και ειναι νευρικος. Σιγα μην καθεται καθε δυο λεπτα που το ξεκλειδωνει να παταει κωδικους. Απλως ετσι ολοι του λενε πως το κινητο του κανει κλησεις και καλει ολο τον κοσμο...

 

ωχ καταλαβα . μου θυμιζει το δικο μου πατερα που θα το ειχε σπασει το κινητο. τι να πω δεν μπορει να κανει κατι αλλο. εκτοσ και αν βαλει σαν προεπιλεγμενη μνημη την μνημη του τηλεφωνου και εχει περασμενα τα τηλεφωνα στην καρτα σημ. και οταν θελει να παρει τηλεφωνο να αλλαζει την προεπιλογη απο την μνημη του τηλεφωνου στην καρτα σημ . αλλα οταν τον παιρνουνε τηλεφωνο και εχει επιλεγμενη την μνημη του τηλεφωνου και οχι της καρτας σημ που θα εχει τις επαφες μεσα . Τοτε δεν θα φαινεται το ονομα αυτον που τον καλει αρα δεν εξυπηρετει.ειναι τροπος συνηθειας μπορεις να του το δειξεις πως λειτουργει ο κωδικος κλειδωματος πληκτρολογιου και να το συνηθησει . Ξερω οτι οι πιο μεγαλοι σε ηλικια δεν τα βρισκουνε ευκολα και μπερδευονται αλλα αμα τους μαθεις και το πεις αρκετες φορες παρατηρω οτι το καταλαβαινουνε και το μαθαινουνε. δοκιμασε το και οτι βγει. ή αλλαξε τις συντομευσεις των κουμπιων και βγαλε τις επαφες απο την κεντρικη οθονη αναμονης ετσι ωστε να χρειαζεται να μπει στο μενου για να βρει τα ονοματα τι να πω αυτα πιστευω οτι θα βοηθησουνε τι κατασταση . τωρα αμα ειναι ευκολο τα δοκιμαζεις και το βλεπεις.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πηρα με αναβαθμιση απο κοσμοτε, την δουλεια του την κανει, η γραμματοσειρα πως αλλαζει σε κανονικο μεγεθος γιατι μου την βγαζει μεγαλη?

 

Ρυθμίσεις - Εμφάνιση - Μέγεθος γραμματοσειράς

Link to comment
Share on other sites

ωχ καταλαβα . μου θυμιζει το δικο μου πατερα που θα το ειχε σπασει το κινητο. τι να πω δεν μπορει να κανει κατι αλλο. εκτοσ και αν βαλει σαν προεπιλεγμενη μνημη την μνημη του τηλεφωνου και εχει περασμενα τα τηλεφωνα στην καρτα σημ. και οταν θελει να παρει τηλεφωνο να αλλαζει την προεπιλογη απο την μνημη του τηλεφωνου στην καρτα σημ . αλλα οταν τον παιρνουνε τηλεφωνο και εχει επιλεγμενη την μνημη του τηλεφωνου και οχι της καρτας σημ που θα εχει τις επαφες μεσα . Τοτε δεν θα φαινεται το ονομα αυτον που τον καλει αρα δεν εξυπηρετει.ειναι τροπος συνηθειας μπορεις να του το δειξεις πως λειτουργει ο κωδικος κλειδωματος πληκτρολογιου και να το συνηθησει . Ξερω οτι οι πιο μεγαλοι σε ηλικια δεν τα βρισκουνε ευκολα και μπερδευονται αλλα αμα τους μαθεις και το πεις αρκετες φορες παρατηρω οτι το καταλαβαινουνε και το μαθαινουνε. δοκιμασε το και οτι βγει. ή αλλαξε τις συντομευσεις των κουμπιων και βγαλε τις επαφες απο την κεντρικη οθονη αναμονης ετσι ωστε να χρειαζεται να μπει στο μενου για να βρει τα ονοματα τι να πω αυτα πιστευω οτι θα βοηθησουνε τι κατασταση . τωρα αμα ειναι ευκολο τα δοκιμαζεις και το βλεπεις.

 

Μπα ολα αυτα ειναι μπερδεμενα για τον πατερα μου. Και μενα ο δικος μου να το σπασει θελει! Σε ευχαριστω για τις προτασεις σου, αλλα η λυση βλεπω ειναι η αλλγη συσκευης...

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι είναι το led που είναι ανάμεσα στο πράσσινο και το κόκκινο κουμπί για τις αναπάντ. και τα sms.

παντως το ελληνικο και αγγλικο μανιουαλ δεν αναφερει απολυτως τιποτα για αυτο

abacab
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...