Jump to content

Hacks/Aναβαθμίσεις/Βελτιώσεις για το Galaxy S


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εκανα και γω Root & Lagfix, στην αρχη πέταγε για κανα 2 μερες μετα ειναι λιγο πιο αργο, αλλα και παλι πιο γρηγορο απ οταν το αγορασα.

Δυο πραματακια : οταν "σκασει" το Froyo κανουμε unroot και unlagfix ή μόνο unlagfix ?

και 2ον εμενα στο Quadrant μου εβγαλε 862 μονο...τι λετε να παιζει ?

 

Δεν έχεις κάνει το lagfix σωστά.

Και όσο για το froyo, 2 σελίδες πίσω κάποιος ξαναρώτησε το ίδιο... βγάζεις το lagfix. Το root δεν παίζει ρόλο.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν έχεις κάνει το lagfix σωστά.

Και όσο για το froyo, 2 σελίδες πίσω κάποιος ξαναρώτησε το ίδιο... βγάζεις το lagfix. Το root δεν παίζει ρόλο.

 

ειχες δικιο...ξαναεκανα το lagfix και απογειωθηκε παλι..

2173 εγραψε το Quadrant

 

ευχαριστώ πολύ για το froyo, διαβασα ολες τις σελιδες τωρα...κατοπιν εορτης:O

Δεν επιτρέπονται αγγελίες εκτός Buy&Sell.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες εχω φαει κολλημα!!

πηγα να περασω το oclf (το κινητο το πηρα μεταχ. rooted με i9000xxjg6 και eclair.xwjm1) εκανα install την εφαρμογη αλλα δεν μπορω να τρεξω το lagfix γιατι ??

μηπως να κανω hard reset?αν κανω hard recet το κινητο σε τι μορφη θα ερθει ?? με τι rom ?

δεν ξερω καν αν η rom ειναιι oficial η οχι!

please help!!!!!!! :cry:

Edited by nokpos
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες εχω φαει κολλημα!!

πηγα να περασω το oclf (το κινητο το πηρα μεταχ. rooted με i9000xxjg6 και eclair.xwjm1) εκανα install την εφαρμογη αλλα δεν μπορω να τρεξω το lagfix γιατι ??

μηπως να κανω hard reset?(πως κανω hard reset ?)

δεν ξερω καν αν η rom ειναιι oficial η οχι!

please help!!!!!!! :cry:

 

Όταν λες δεν μπορείς να το τρέξεις τι εννοείς; Σου βγάζει κάποιο μήνυμα;

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες εχω φαει κολλημα!!

πηγα να περασω το oclf (το κινητο το πηρα μεταχ. rooted με i9000xxjg6 και eclair.xwjm1) εκανα install την εφαρμογη αλλα δεν μπορω να τρεξω το lagfix γιατι ??

μηπως να κανω hard reset?(πως κανω hard reset ?)

δεν ξερω καν αν η rom ειναιι oficial η οχι!

please help!!!!!!! :cry:

 

Η JM1 είναι official rom, μην αγχώνεσαι. Αλλά είσαι σίγουρος πως είσαι rooted; Βλέπεις την εφαρμογή δικαιώματα στις εφαρμογές;

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Κυριοι μην ψαχνετε ψιλους στα αχυρα:X

Αν οχι ολοι οι περισσοτεροι ξεραμε και ειχαμε διαβασει τι να περιμενουμε απο το SGS πρωτου το παρουμε οποτε μην γαυγιζετε......Καθε πραγμα στον καιρο του και ο κολιος πριν 2 μηνες!

Εδω ο αλλος παιρνει ολοκληρη PORSHE - FERRARI κλπ και τον καλουν για διαφορες βελτιωσεις - τροποποιησεις και διορθωσεις προβληματων εσεις παραπονιεστε για μια καθυστερηση ενος γιαουρτιου?:lol:

Σκεφτειτε και αυτους που παιρνουν παρομοια τηλεφωνα σαν το SGS - HTC και τα εχουν τελειως μαμα και πανε σαν την χελωνα και μην μου πειτε οτι δεν υπαρχουν τετοιοι γιατι εχω πετυχει πολλους και οταν βλεπουν τα τηλεφωνα μου-μας τα κοιτανε λες και ηρθαν απο αλλον πλανητη!

Αυτα τα ολιγα και μαθετε να κανετε υπομονη στην ζωη σας και δεν θα χασετε ποτε!

 

Υ.Γ με την εφαρμογη auto run killer εχει κανει καποιος καμια λιστα για ποιες κλεινουμε απροβlηματιστα για να πεταμε....

Ας κανει καποιος μια λιστα (Τυχερουλη ακους?).....THX:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες εχω φαει κολλημα!!

πηγα να περασω το oclf (το κινητο το πηρα μεταχ. rooted με i9000xxjg6 και eclair.xwjm1) εκανα install την εφαρμογη αλλα δεν μπορω να τρεξω το lagfix γιατι ??

μηπως να κανω hard reset?αν κανω hard recet το κινητο σε τι μορφη θα ερθει ?? με τι rom ?

δεν ξερω καν αν η rom ειναιι oficial η οχι!

please help!!!!!!! :cry:

 

Aυτός ο συνδυασμός JM1 και JG6 δεν είναι κάτι που δίνουν μέσω Kies, απλά το έβαλε κάποιος μέσω Odin. Kάνε *#1234# από το dialer και πες και τα 3 κομμάτια, PDA modem και csc...

Eπίσης πώς ξέρεις ότι είναι rooted? Έχω την υποψία ότι δεν είναι.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Aυτός ο συνδυασμός JM1 και JG6 δεν είναι κάτι που δίνουν μέσω Kies, απλά το έβαλε κάποιος μέσω Odin. Kάνε *#1234# από το dialer και πες και τα 3 κομμάτια, PDA modem και csc...

Eπίσης πώς ξέρεις ότι είναι rooted? Έχω την υποψία ότι δεν είναι.

 

Λοιπον εχω

Pda.i9000xwjm1

Phone.i9000xxjg6

Csc.i9000oxxjg7

Απο τα δικαιωματα που εχει στο μενου.το θεμα ειναι οτι του εκανα hard reset και τα δικαιωματα ηταν ακομα εκει..απο το oclf το εκανα ροοτ και ανροοτ και παλι τα ιδια απλα οταν μπενω για να τρεξωτο oclf ειναι κοκκινο (unavaileble).

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω

Pda.i9000xwjm1

Phone.i9000xxjg6

Csc.i9000oxxjg7

Απο τα δικαιωματα που εχει στο μενου.το θεμα ειναι οτι του εκανα hard reset και τα δικαιωματα ηταν ακομα εκει..απο το oclf το εκανα ροοτ και ανροοτ και παλι τα ιδια απλα οταν μπενω για να τρεξωτο oclf ειναι κοκκινο (unavaileble).

Μπαταρια εχεις πανω απο 30% ?

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν λεει για μπαταρια αλλα οτι εχω ηδη βαλει αλλο oclf.

 

Για κατέβασε το quandrant και κάνε μία μέτρηση μπας και τελικά με τα πολλά το έχεις ήδη βάλει...

Επίσης με πράσινο έχει καμία επιλογή;

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Ναι, το firmware σου δεν είναι επίσημο, το έβαλε ο τύπος που σου το πούλησε που έκανε και root. Αλλά αφού δεν έχει προβλήματα ok.

Το rooting δε φεύγει με factory reset, γιατί δεν σβήνεται το /system/xbin με το factory reset, oπότε δεν είναι περίεργο αυτό. Επίσης για το lagfix ΠΡΕΠΕΙ να είσαι root, οπότε MHN κάνεις unroot όπως λές ότι έκανες. Σιγούρεψε ότι είσαι root δοκίμαζοντας κάποιο πρόγραμμα που θέλει root, π.χ. το titanium backup (ή γραψε su σε ένα terminal και δες αν σου λέει λάθος).

 

Όταν ξέρεις ότι έχεις root σίγουρα, στο menu του OCLF εκτέλεσε το 'Restore bootlogos'. Κάνε κι ένα reboot για σιγουριά, και αν έχεις μπαταρία, θα μπορείς να τρέξεις το ext2 tools αν δεν το έχεις τρέξει, και μετά το lagfix v2+.

 

Καλή τύχη :)

 

 

 

+1

 

 

 

http://www.mediabistro.com/thinkmobile/transfer-bookmarks-to-the-android-browser_b5492

 

Πόσο περίπλοκο είναι αυτό;

 

 

το ext2 τρεχει ! μετα δεν μπορω να τρεξω το oclf και σιγουρα δεν το εχω περασει το oclf γιατι ετρεξα το quandtrant με πρασινο εχει το unroot, alter minfree restore boot animation change scheduler wifi timeout check free space. αυτα εινα με πρασινο..

done :D:D:D tyxerakia εκανα αυτο που ειπες με το restore και μετα εγινε πρασινο το lagfix thnx thnx thnx !!!!!!:D:D

κατι αλλο που μπορω να βρω την επισημη rom να την βαλω και να τελειωνω??

Edited by nokpos
Link to comment
Share on other sites

Mετα το lagfix εκανα ενα τεστ στο quandtrant 2234 πρεπει να ειναι αρκετα καλα ετσι ?

 

 

Είσαι οκ

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

εμενα στην Κερνελ γραφει root @SE-S603#2.Δεν ειμαι rooted?

Υπαρχει καποιος που μπορει να ρουταρει το τηλ μου γιατι δεν εχω PC?

 

1. Όχι, η kernel δεν είναι το κριτήριο για το αν είσαι rooted. Τσέκαρε στις εφαρμογές σου αν υπάρχει ένας φάκελος που ονομάζεται "δικαιώματα" ή "superuser". Αν υπάρχει είσαι rooted, αν όχι δεν είσαι.

2. Μπορείς να το κάνεις rooted χωρίς pc. Κατέβασε από το market την εφαρμογή one click lag fix του ryanza και εγκατέστησέ την. Όταν την ανοίξεις σου βγάζει κάποιες επιλογές με πράσινο, η πρώτη είναι για να κάνεις root το κινητό. Πάτα την και θα γίνεις rooted (αν πάλι αυτή η επιλογή είναι κόκκινη είσαι ήδη roouted και δεν το ξέρεις).

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

1. Όχι, η kernel δεν είναι το κριτήριο για το αν είσαι rooted. Τσέκαρε στις εφαρμογές σου αν υπάρχει ένας φάκελος που ονομάζεται "δικαιώματα" ή "superuser". Αν υπάρχει είσαι rooted, αν όχι δεν είσαι.

2. Μπορείς να το κάνεις rooted χωρίς pc. Κατέβασε από το market την εφαρμογή one click lag fix του ryanza και εγκατέστησέ την. Όταν την ανοίξεις σου βγάζει κάποιες επιλογές με πράσινο, η πρώτη είναι για να κάνεις root το κινητό. Πάτα την και θα γίνεις rooted (αν πάλι αυτή η επιλογή είναι κόκκινη είσαι ήδη roouted και δεν το ξέρεις).

Απλα να συμπληρώσω οτι χρειάζεται να μπεις σε recovery mode μετά μόλις τρεξεις το root του lagfix.. και εκεί μάλλον θα χρειαστείς υπολογιστή και adb command απο dos. Δυστυχως τα τρία πλήκτρα που υποτίθεται σε πανε σε recovery mode δεν δουλευουν στα περισσοτερα galaxy.

Link to comment
Share on other sites

- Αι γεια σου .... τι νομιζετε οτι θα μας δωσει η Samsung για official ??? .. οεο; .... οτι δινει και για την 2.1 .... καθε τρεις και λιγο ανακατευει τα αρχεια βαζει και λιγο "αλατακι" και νασου ... νεα κυκλοφορια .... οποτε δεν περιμενω καμια τρελη διαφορα απο την μπετα JPK ,... μην σας πω οτι θα προσθεσει καμια γλωσσα παραπανω στο swype και θα την πει ... official

- .. απο το καλοκαιρι ειμαι με μπετά Froyo και ειμαι μια χαρα. :)

 

- Με τις εκδοσεις που εχει βγαλει .. εεχμμ .. βγαζει ακομα για την 2.1 :confused: ,γεμιζει μια σελιδα Α4 και βαλε ... ποσες θα βγαλουν ακομα για να ηρεμησουν;;!!! ... δεν εχουν βρει τη χρυση τομη για την 2.1;;; .... παρτε τις καρεκλιες σας λαμογια ... :chair:

 

- .... (τι διαλο εχουν στο μυαλο τους ... παμε σε 3 μερες για παρουσιαση της 3.0 κι αυτοι βγαζουν επισημα-ανεπισημα ,εκδοσεις 2.1) :hunter:

 

 

---- Εικασιες αγανακτησης ----

- Οποτε .... ή το hardware του galaxy s ... το αγορασαν απο αλλον κατασκευαστη;;;!!!! :X .... γιατι δεν ειναι δυνατον να το εφτιαξαν αυτοι και να μην μπορουν να ρυθμισουν - προσαρμοσουν το λογισμικο ... για το οποιο το κατασκευασαν !!!!!! :ninja: .... ήηη ... πανε να βγαλουν οσα πιο πολλα μπορουν απο την αγορα του android ( Tab- galaxy k) ,σκεπτομενοι "λογικα": ... το galaxy s ειναι κορυφαιο hardware ,... αν τους δωσουμε τελειο firmware ,δεν θα ξαναπουλησουμε αλλη συσκευη για κανα χρονο μην πω και παραπανω .... τωρα που τους ριξαμε στο πηγαδι αστους ... καποια στιγμη θα τους ριξουμε και το "σχοινι" ... καλα μιλαμε .... :mad: για πολλες κλωτσιες ......

- Φοβαμαι πως μαλλον το δευτερο ισχυει!! :rocket:

 

Στάθη, χρησιμοποιείς κάποιο lagfix για την JPK;

Μάνος
Link to comment
Share on other sites

γεια σου Τυχερακια. Μπορεις παρακαλω να μου πεις πως μπoρω να επαναφερω το ι9000 στην ακριβως αρχικη του κατασταση οπως ηταν οταν το αγορασα με eclair 2.1 για να μπορω να κανω Update sto i9000 απο τα Kies. Τορα τρεχει φροιο 2.2 JPK με ροοτ και lagfix.

 

Εχει δοκιμασει κανεις το I9000XWJP6 και I9000XWJPM? Με αυτες τις καινουργιες εκδοσεις 8α μπορουμε να κανουμε rom update κατευθειαν απο τα Kies η τουλαχιστον απο το ROM manager?

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρουσα εφαρμογή, χρειάζεται να είσαι root για να εγκατασταθεί ?

 

Δεν νομίζω...τουλάχιστον στο λινκ του xda δεν αναφέρει κάτι σχετικά με root...ούτε και σε μένα ζήτησε τίποτα Δικαιώματα..πρέπει όμως να είναι available στο κινητό σου το 3 button recovery mode...

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Απ οτι φενεται τα I9000XWJP6 και I9000XWJPM Froyo 2.2 δεν προσφερουν πολυ περισσοτερα απο τo JPK Froyo. Aν κανεις αλλος τα δοκιμασε ας μοu πει αν αξιζουν και τι διαφορες και βελτιωσεις εχουν
Link to comment
Share on other sites

@Te_Salat

Κωστα δεν εχω θεμα battery draining πιστευω.

το βραδυ σε fly mode μεχρι το πρωι αντε να πεσει 1-2%.

συνηθως 1% !!!!

γι'αυτο λεω οτι μαλλον φταιρι το radio !!!!

 

Επισης θελω να πω το εξης.

θα φτιαξω ενα βιντεο και θα σας αποδειξω οτι η συσκευη λειτουργει μια χαρα και αξιοπρεπεστατα με 10 σελιδες εφαρμογες εγκατεστημενες, αρκετα widgets, πολλα παιχνιδια απο τα οποια τα μισα πολυ μεγαλα τυπου asphalt και ΧΩΡΙΣ LAG FIX !!!!

το εβγαλα μονο και μονο γιατι ηθελα να δω αν το android Οντως κανει την διαχειριση μνημης που σας περιεγραψα καμποσα post πριν μερικες μερες !!!!

 

Ηδη εχω δοκιμασει και κανω 10 λεπτα χρηση της συσκευης ανοιγο-κλεινωντας εφαρμογες, παιχνιδια και οχι μονο να τα ανοιγω αλλα να δουλευω εφρμογες και να παιζω και τα παιχνιδια.

μπαινω, βγαινω ανετα και δεν κολλαει ΠΟΤΕ !!!!

 

Μεχρι να φτιαξω το βιντεο να σας πω το εξης !

Το σαββατο ειχα παει για καφε με εναν φιλο για να του δειξω το hd2 και το Galaxy ωστε να τα δει και να επιλεξει ποιο θελει να αγορασει.

Βασικα με ειχε παρει τηλεφωνο ωστε να τον συμβουλεψω ποιο κινητο να πρει μεταξυ Hd2 και iphone4. του ειπα να του δειξω το galaxy Και το hd2 Που εχω και μετα να δει και το Iphone 4 Που εχεις ενας φιλος του να καταληξει σε οτι συμπερασμα θελει.

 

Λοιπον. βρεθηκαμε στις 4 το απογευμα και για δυιμισυ ολοκληρες ωρες ειχα το galaxy ανοιχτο και ανοιγοκλεινα εφαρμογες και οτιδηποτε εχει μεσα. του εδειξα τα παντα. απο swype, browsing μεχρι εφαρμογες, παιχνιδια κ.τ.λ.

Αν θελετε με πιστευετε αν θελετε οχι.

ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΟΥΤΕ 1 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ !!!! ανοιγα τεραστιο παιχνιδι και μετα εμπαινα σε facebook, twitter, ξανα πισω σε παιχνιδι και για δυομισυ ωριτσες γινοταν αυτο. μαλιστα του το εδωσα αρκετες φορες να ανοιξει και να κλεισει οτι παιχνιδι και εφαρμογη ηθελα για να το δει και αυτος πως ειναι.

 

ανα τακτα διαστηματα ανοιγα τον advance task killer Μονο και μονο για να του δειχνω ποιες εφαρμογες ειναι ανοιχτες και πως το android κανει την διαχειριση και βαζει/βγαζει απο την ram απο μονο του τις εφαρμογες ωστε να μπορω εγω να ανοιγω οτι θελω.

 

Το παιδι επαθε πλακα και ολη την ωρα μου ελεγε :

"το ερωτευθηκα το galaxy", "ποιο iphone και.....", κ.τ.λ !!!!

 

Και το ξαναλεω. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ LAGFIX !!!!

 

Τα υπολοιπα θα τα δειτε στο βιντεο που θα φτιαξω !!!!

 

Edit :

Εννοειτε οτι σε ολα αυτα που εγραψα παραπανω, δεν εκανα ΠΟΤΕ kill καμια εφαρμογη με τον advance task killer !!!! τον ανοιγα μονο για να του δειξω πως λειτουργει το android σε διαχειριση ram !!!!

Edited by TonyK

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

@Te_Salat

Κωστα δεν εχω θεμα battery draining πιστευω.

το βραδυ σε fly mode μεχρι το πρωι αντε να πεσει 1-2%.

συνηθως 1% !!!!

γι'αυτο λεω οτι μαλλον φταιρι το radio !!!!

 

Επισης θελω να πω το εξης.

θα φτιαξω ενα βιντεο και θα σας αποδειξω οτι η συσκευη λειτουργει μια χαρα και αξιοπρεπεστατα με 10 σελιδες εφαρμογες εγκατεστημενες, αρκετα widgets, πολλα παιχνιδια απο τα οποια τα μισα πολυ μεγαλα τυπου asphalt και ΧΩΡΙΣ LAG FIX !!!!

το εβγαλα μονο και μονο γιατι ηθελα να δω αν το android Οντως κανει την διαχειριση μνημης που σας περιεγραψα καμποσα post πριν μερικες μερες !!!!

 

Ηδη εχω δοκιμασει και κανω 10 λεπτα χρηση της συσκευης ανοιγο-κλεινωντας εφαρμογες, παιχνιδια και οχι μονο να τα ανοιγω αλλα να δουλευω εφρμογες και να παιζω και τα παιχνιδια.

μπαινω, βγαινω ανετα και δεν κολλαει ΠΟΤΕ !!!!

 

Μεχρι να φτιαξω το βιντεο να σας πω το εξης !

Το σαββατο ειχα παει για καφε με εναν φιλο για να του δειξω το hd2 και το Galaxy ωστε να τα δει και να επιλεξει ποιο θελει να αγορασει.

Βασικα με ειχε παρει τηλεφωνο ωστε να τον συμβουλεψω ποιο κινητο να πρει μεταξυ Hd2 και iphone4. του ειπα να του δειξω το galaxy Και το hd2 Που εχω και μετα να δει και το Iphone 4 Που εχεις ενας φιλος του να καταληξει σε οτι συμπερασμα θελει.

 

Λοιπον. βρεθηκαμε στις 4 το απογευμα και για δυιμισυ ολοκληρες ωρες ειχα το galaxy ανοιχτο και ανοιγοκλεινα εφαρμογες και οτιδηποτε εχει μεσα. του εδειξα τα παντα. απο swype, browsing μεχρι εφαρμογες, παιχνιδια κ.τ.λ.

Αν θελετε με πιστευετε αν θελετε οχι.

ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΟΥΤΕ 1 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ !!!! ανοιγα τεραστιο παιχνιδι και μετα εμπαινα σε facebook, twitter, ξανα πισω σε παιχνιδι και για δυομισυ ωριτσες γινοταν αυτο. μαλιστα του το εδωσα αρκετες φορες να ανοιξει και να κλεισει οτι παιχνιδι και εφαρμογη ηθελα για να το δει και αυτος πως ειναι.

 

ανα τακτα διαστηματα ανοιγα τον advance task killer Μονο και μονο για να του δειχνω ποιες εφαρμογες ειναι ανοιχτες και πως το android κανει την διαχειριση και βαζει/βγαζει απο την ram απο μονο του τις εφαρμογες ωστε να μπορω εγω να ανοιγω οτι θελω.

 

Το παιδι επαθε πλακα και ολη την ωρα μου ελεγε :

"το ερωτευθηκα το galaxy", "ποιο iphone και.....", κ.τ.λ !!!!

 

Και το ξαναλεω. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ LAGFIX !!!!

 

Τα υπολοιπα θα τα δειτε στο βιντεο που θα φτιαξω !!!!

 

Edit :

Εννοειτε οτι σε ολα αυτα που εγραψα παραπανω, δεν εκανα ΠΟΤΕ kill καμια εφαρμογη με τον advance task killer !!!! τον ανοιγα μονο για να του δειξω πως λειτουργει το android σε διαχειριση ram !!!!

 

Ωραία, αλλά το έχει κάνει ήδη ο Κώστας αυτό... :)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

που υπαρχει αυτο alex γιατι δεν μπορω να το βρω..

 

Το ειχε ο Κωστας (Te_salat) στην υπογραφη του αλλα απ'οτι βλεπω το εβγαλε. Μπορεις να τον ρωτησεις να σου στειλει το link απο youtube.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...