Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα έχω μια εφαρμογή και θέλω να βάλω μια κατώτερη version πχ ( ......9.8 σε ......9.1 ) , έχω κάτι αρχεία ipa το τηλεφωνώ δεν είναι jailbreak με ios 7.1.2. πως γίνεται να βάλω παλαιότερη εκδοσή σε εφαρμογή ????
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπέρα έχω μια εφαρμογή και θέλω να βάλω μια κατώτερη version πχ ( ......9.8 σε ......9.1 ) , έχω κάτι αρχεία ipa το τηλεφωνώ δεν είναι jailbreak με ios 7.1.2. πως γίνεται να βάλω παλαιότερη εκδοσή σε εφαρμογή ????

 

Καλησπέρα φίλε μου. Αν θέλεις να κατεβάσεις μία παλαιότερη έκδοση, κατέβασε την εφαρμογή στον υπολογιστή σου μέσω της εφαρμογής iTunes.

Στη συνέχεια επέστρεψε στη συσκευή σου και ακολούθησε τη διαδρομή App Store > Ενημερώσεις > Αγορασμένες > Οι αγορές μου και αναζήτησε την εφαρμογή που κατέβασες.

Πάτησε το σύννεφο στα δεξιά της εφαρμογής.

Θα σου πως δεν είναι συμβατή η έκδοση αυτή για τη συσκευή σου και θα σου προτείνει μία παλαιότερη να κατεβάσεις. Εάν αντιμετωπίσεις πρόβλημα ενημέρωσέ μας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα,

μήπως μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον οικονομικό που να επισκευάζει iPhone 4...

Βασικά θέλω να αλλάξω το Power Button και ίσως, αν συμφέρει την Front Camera γιατί έχει κάποιες κηλίδες...

Σε κάποιες σελίδες, έχω δει ότι στοιχίζει 45ευρώ (το κουμπί) και άλλα 45ευρώ η κάμερα... Ξέρετε κάτι πιο οικονομικό; Θεωρώ πολλά τα 90ευρώ μιας και τα ανταλλακτικά κοστίζουν ελάχιστα και ο χρόνος αλλαγής (όπως γράφουν) είναι 20'...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

μήπως μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον οικονομικό που να επισκευάζει iPhone 4...

Βασικά θέλω να αλλάξω το Power Button και ίσως, αν συμφέρει την Front Camera γιατί έχει κάποιες κηλίδες...

Σε κάποιες σελίδες, έχω δει ότι στοιχίζει 45ευρώ (το κουμπί) και άλλα 45ευρώ η κάμερα... Ξέρετε κάτι πιο οικονομικό; Θεωρώ πολλά τα 90ευρώ μιας και τα ανταλλακτικά κοστίζουν ελάχιστα και ο χρόνος αλλαγής (όπως γράφουν) είναι 20'...

 

Το κουμπί δεν αλλάζει σε 20'

Χρειάζεται παραπάνω χρόνος έχει δουλειά για να βγει

Η κάμερα επίσης θέλει αρκετό ξεβιδωμα

90€ βρίσκεις 4s σε καλή κατάσταση

Γενικά και 50€ να σου βγει πάλι δεν συμφέρει

Είναι πολύ παλιό τι τηλέφωνο μην δώσεις τόσα χρήματα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το κουμπί δεν αλλάζει σε 20'

Χρειάζεται παραπάνω χρόνος έχει δουλειά για να βγει

Η κάμερα επίσης θέλει αρκετό ξεβιδωμα

90€ βρίσκεις 4s σε καλή κατάσταση

Γενικά και 50€ να σου βγει πάλι δεν συμφέρει

Είναι πολύ παλιό τι τηλέφωνο μην δώσεις τόσα χρήματα

 

Έχεις δίκαιο.. Σ' ευχαριστώ..! Απλά το λυπόμουν το καημένο! Έζησε πολλά ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκαιο.. Σ' ευχαριστώ..! Απλά το λυπόμουν το καημένο! Έζησε πολλά ;)

 

Στα επισκευαστικά κέντρα ired οι δύο επισκευές συνδυαστικά κοστίζουν 50€ + ΦΠΑ. Εάν η συσκευή είναι σε καλή κατάσταση, προτείνω να την επισκευάσεις καθώς είναι μόνο ένα λειτουργικό πίσω και υποστηρίζεται από iCloud κι όλες σχεδόν τις εφαρμογές στο App Store

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα .είχα μια εφαρμογή και μου έτρεχε κανονικά και σε κάποια φάση μου κρασαρι με πετάξει έξω και μου την κλείνει . τι έχει γίνει ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα .είχα μια εφαρμογή και μου έτρεχε κανονικά και σε κάποια φάση μου κρασαρι με πετάξει έξω και μου την κλείνει . τι έχει γίνει ?

Απλά κόλλησε η εφαρμογή ή το ios και έκλεισε την εφαρμογή. Σε όλους συμβαίνει. Δεν είναι κάτι τρομαχτικό. Αν συνεχίσει να σε πετάει έξω η εφαρμογή τότε σβήσε την και πέρασε την ξανά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

τα έχω κάνει όλα αυτά άλλα τα ίδια. τι φταίει ?

 

Ποια εφαρμογή?

Έχεις την τελευταία αναβάθμιση αυτής?

Ποια έκδοση λειτουργικού έχεις στην συσκευή?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

έχω ios 71.2 και έχω την τελευταία αναβάθμιση αυτής όσο μου το αναβαθμίζει . τι γίνεται ?

 

Ποια εφαρμογή είναι μπορείς να μας πεις?

Κράτησε πατημένο το home & power button μέχρι να σβήσει η συσκευή

Δεν χάνεις τίποτα

Μετά άνοιξε πάλι την συσκευή να δούμε πως συμπεριφερεται.

Είπες ότι την έχεις σβήσει και έχεις κάνει ξανά εγκατάσταση?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

ναι την την έχω σβήσει και τιν εχω κάνει ξανά εγκατάσταση και πάλι τα ίδια . μπορεί να είναι πρόβλημα της εφαρμογής ?
Link to comment
Share on other sites

ναι την την έχω σβήσει και τιν εχω κάνει ξανά εγκατάσταση και πάλι τα ίδια . μπορεί να είναι πρόβλημα της εφαρμογής ?

Ναι μπορεί να είναι πρόβλημα της εφαρμογής. Ποια εφαρμογή είναι; Μήπως γράφουν κάτι στο google; Μήπως το έχουν και άλλοι χρήστες; το κοίταξες;

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

οκ είδα στο google ότι έχουν πρόβλημα και άλλοι,πιστεύω να μην είναι κανένα θεμα συσκευής

 

Αναμενεις αναβάθμιση τότε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα πως μπορώ να κατεβάσω μια παλιότερη εκδοσή σε εφαρμογή άλλα όχι την προτελευταία ακόμα πιο παλιά ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα πως μπορώ να κατεβάσω μια παλιότερη εκδοσή σε εφαρμογή άλλα όχι την προτελευταία ακόμα πιο παλιά ?

 

Μόνο την τελευταία υποστηριζομενη κατεβάζει αυτόματα.

Εκτός κι αν έχεις κάποια έκδοση περασμένη από παλιά στο itunes και την μεταφέρεις στο iphone

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να βρω στο ίντερνετ πιο παλιά και να την περασω ? και αν ναι πώς γίνεται ?

 

Δεν μπορείς να κατεβάσεις εφαρμογές Εκτός από του Apple store

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά εχω ενα προβλημα με το iphone 4 χθες ενω ειτανε μια χαρα και ειχε και μπαταρια επεσε απτα χερια μου καταλαθος και εχει νεκρωσει δεν ξερω τι να κανω εχω ολα μου τα δεδομενα εκει μεσα(επαφες,φωτο κτλπ)εχω μεινει χωρις κινητο.Επίσης το εχω βαλει να φορτισει και κανει τον θορυβο που το βαζεις και φορτιζει αλλα δεν βλεπω τιποτα μια μαυρη οθονη.......τιποτα.Εχω δοκιμασει πανω απο εκατο φορες το κουμπι υπνου με εκεινο το στρογγυλο και δεν κανει τιποτα εχω ψαξει ολο το ιντερνετ διστυχως δεν ξερω τι αλλο να κανω το μονο που δεν θελω ειναι να μην εχουν διαγραφτει δεδομενα!Μπορειτε να μου βρειτε μια λυση πανω σε αυτο?:worry::worry:Σας παρακαλω απαντηστε! Edited by george009
Link to comment
Share on other sites

Το γεγονός πως ακούγεται ο ήχος φόρτισης, είναι καλό.

Αν δοκιμάσεις να το καλέσεις, χτυπά;

Δοκίμασε να το συνδέσεις με τον υπολογιστή σου (iTunes) και πάρε ένα back-up, ώστε να εξασφαλίσεις τα δεδομένα σου.

 

Υποπτεύομαι πως με την πτώση, κάτι συνέβη είτε στην οθόνη είτε στην καλωδιοταινία που συνδέει την οθόνη. Θα σε συμβούλευα να το πας σε κάποιο service, να το δουν.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά εχω ενα προβλημα με το iphone 4 χθες ενω ειτανε μια χαρα και ειχε και μπαταρια επεσε απτα χερια μου καταλαθος και εχει νεκρωσει δεν ξερω τι να κανω εχω ολα μου τα δεδομενα εκει μεσα(επαφες,φωτο κτλπ)εχω μεινει χωρις κινητο.Επίσης το εχω βαλει να φορτισει και κανει τον θορυβο που το βαζεις και φορτιζει αλλα δεν βλεπω τιποτα μια μαυρη οθονη.......τιποτα.Εχω δοκιμασει πανω απο εκατο φορες το κουμπι υπνου με εκεινο το στρογγυλο και δεν κανει τιποτα εχω ψαξει ολο το ιντερνετ διστυχως δεν ξερω τι αλλο να κανω το μονο που δεν θελω ειναι να μην εχουν διαγραφτει δεδομενα!Μπορειτε να μου βρειτε μια λυση πανω σε αυτο?:worry::worry:Σας παρακαλω απαντηστε!

3 περιπτώσεις

1. Χάλασε η οθόνη

2. Ξεκουμποσε η οθόνη

3. Θέλει hard reset (πατάς power και home για 15 - 20 δευτερόλεπτα μαζί)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Φίλος πήγε να κάνει αναβάθμιση στο κινητό του, και πλέον το μόνο που κάνει αν το ανοίξεις είναι να δείχνει το καλώδιο φορτίσης και την εικόνα της μελωδίας και να γράφει itunes. Πως μπορώ να το φτιαξω; Το συνδεω με υπολογιστή αλλά δεν το αναγνωρίζει
ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!! Β.Π.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Υπαρχει δυνατοτητα να μεινει σε ios 6 για παντα;

Χρειαζεται JB για να γινει αυτο;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...