Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
μισο ρε παιδια για να καταλαβω!!!θα φερνει πχ η voda και το 3gs 8 giga;3gs δεν υπηρχαν μονο 16 και 32;εχω χασει κατι;:confused::confused:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ασχετο αλλα μια και παντρευεται ενας φιλος,ποσο στοιχιζει ενα 3GS/8GB>?

οχι τιποτε αλλο αλλα αυτος αντε να εχει στον υπολογιστη του 500ΜΒ τραγουδια και νομιζει πως εχει πολλα

:lol:

 

οταν ειδε εμενα το iTunes επαθε λιγο σοκ... :D

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

μισο ρε παιδια για να καταλαβω!!!θα φερνει πχ η voda και το 3gs 8 giga;3gs δεν υπηρχαν μονο 16 και 32;εχω χασει κατι;:confused::confused:

Νεα παραγωγη,ετσι διαβασα στα ιντερνετια και απο οτι ειδα 100$ πιο χαμηλα απο το 16GB.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

@lagoudakis

Με την ανακοίνωση του iPhone 4 ανακοινώθηκε και το 3GS 8GB. Το ίδιο είχε γίνει και πέρυσι με το 3G. Όταν ανακοινώθηκε το 3GS σταμάτησε να κυκλοφορεί το 3G 16GB και έμεινε μόνο το 3G 8GB και τα 3GS 16GB & 32GB. Έτσι και τώρα με την κυκλοφορία του iPhone 4 θα υπάρχει μόνο το 3GS 8GB και τα 2 iPhone 4 (16 και 32). Όπως τα είπε και ο alcateluser μερικά posts πίσω.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μαλιστα...δεν το θυμαμε τι ειχε γινει λογω οτι δεν με ενδιαφεραν τα iphone:X να δω σε τι τιμη θα τα δινουν για να παρω 2 για την γυναικα μου και τον γιο μου για να σταματησουν επιτελους να πιανουν το δικο μου!!!thanks για την ενημερωση stamatis και stendor
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα τη βοήθεια σας. Έχω αρκετά μεγαλη επιδότηση ώστε να είμαι σε θέση να πάρω το iphone. Προβληματίζομαι όμως αν πρέπει να περιμένω το 4 ή να πάρω το 3GS 16GB που είναι ήδη δοκιμασμένο; Η γνώμη σας θα με βοηθούσε. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Θα ήθελα τη βοήθεια σας. Έχω αρκετά μεγαλη επιδότηση ώστε να είμαι σε θέση να πάρω το iphone. Προβληματίζομαι όμως αν πρέπει να περιμένω το 4 ή να πάρω το 3GS 16GB που είναι ήδη δοκιμασμένο; Η γνώμη σας θα με βοηθούσε. Ευχαριστώ.
προσωπικα και εγω αν θα ειμουν στην θεση σου δεν θα μπορουσα να αποφασισω αυτη την στιγμη:Oεγω εχω την επιλογη να περιμενω μεχρι τις γιορτες που θα εχω επιδοτηση για να δω αν θα μεινω στο αριστο 3gs μου που το εχω 1 μηνα η θα παω στο 4,βασικα θελω να δω πως θα παει το θεμα με το σημα που λενε:confused:
Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανείς πριν από πόσες ημέρες έγινε η ανακοίνωση για τιμές και ημερομηνία για το 3γς;

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

Θυμάμαι οτι η επίσημη κυκλοφορια του 3GS ήταν η τελευταία μέρα του Ιουλίου(ή η πρώτη του Αυγούστου) και στους Γερμανούς/Cosmoteδες/Vodafoνες είχαν αναρτηθεί τα σχετικά posters τουλ μια εβδομάδα πριν.

 

Λογικά θ'αργήσει περισσότερο το IP4

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

κοίταζα πριν λίγο σε carphonewarehouse και είδα ότι διαθέσιμο αυτή τη βδομάδα το έχουν orange & vodafone και από την επόμενη 02.

Εγώ πάλι πιστεύω .. ότι το 3 έχει την καλύτερη και πιο φτηνή προσφορά .. ωστόσο δεν ξέρω τι είδους ποιότητα δικτύου και σήματος έχει ..

Απ' όσο λέγεται είναι κλειδωμένα .. βέβαια .. με ένα μικρό αντίτιμο, αν τα πάρεις από carphonewarehouse (γύρω στις 40 λίρες μου είπανε) μπορείς να το πάρεις ξεκλείδωτο, όπως θα το έπαιρνες από το apple store.

Δεν ξέρω ωστόσο αν είναι εφικτό και σε συμβόλαια και σε σκέτη συσκευή, όμως... (γνωστή μου πήρε το 3gs ως καρτοκινητό και το ζήτησε ξεκλείδωτο για να το χρησιμοποιήσει στην πατρίδα της- Βραζιλία - με μία μικρή επιβάρυνση..).

Όποιος το πάρει από Vodafone (Αγγλίας, προς αποφυγή παρεξηγήσεων) είναι κλειδωμένο, χωρίς επίσημη δυνατότητα ξεκλειδώματος. Βέβαια ό,τι κλειδώνει ξεκλειδώνει και η επιδότηση είναι αρκετά δελεαστική :p

Το 3 έχει πράγματι την καλύτερη προσφορά, απλά ως αποκλειστικά 3G δίκτυο με φοβίζει λίγο εκτός πόλεων ή σε δύσκολα μέρη.

Edited by MichalisS
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα τη βοήθεια σας. Έχω αρκετά μεγαλη επιδότηση ώστε να είμαι σε θέση να πάρω το iphone. Προβληματίζομαι όμως αν πρέπει να περιμένω το 4 ή να πάρω το 3GS 16GB που είναι ήδη δοκιμασμένο; Η γνώμη σας θα με βοηθούσε. Ευχαριστώ.

To 4 πάρε μεγάλη διαφορά και το με το σήμα κανένα πρόβλημα .Δοκιμασμένο απο εμένα .Μπορεί να πέφτει που και που μια γραμμή μόνο αλλά αυτό δεν σε επιρεάζει καθόλου ουτε στην ποιότητα ούτε πουθενα!!!Διαλέξε το 4 με κλειστά τα μάτια και δεν θα χάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα τη βοήθεια σας. Έχω αρκετά μεγαλη επιδότηση ώστε να είμαι σε θέση να πάρω το iphone. Προβληματίζομαι όμως αν πρέπει να περιμένω το 4 ή να πάρω το 3GS 16GB που είναι ήδη δοκιμασμένο; Η γνώμη σας θα με βοηθούσε. Ευχαριστώ.

 

περίμενε το 4ρι.. αξίζει μόνο κ μόνο για την πολύ καλύτερη μπαταρία του ;-)

 

# sent from my X10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα τη βοήθεια σας. Έχω αρκετά μεγαλη επιδότηση ώστε να είμαι σε θέση να πάρω το iphone. Προβληματίζομαι όμως αν πρέπει να περιμένω το 4 ή να πάρω το 3GS 16GB που είναι ήδη δοκιμασμένο; Η γνώμη σας θα με βοηθούσε. Ευχαριστώ.

 

Σιγουρα το 4αρι απλα υπομονη να ερθει και να δουμε τι παιζει τελικα με την καταραμενη την κεραια.Το ιδιο θα κανω και εγω.Μπορει καποιοι να λενε οτι δεν υπαρχει προβλημα αλλα τοσος ντορος για το τιποτα σιγουρα δεν εγινε και θα ειναι κριμα να σκασεις ενα καρο λεφτα και να παρεις μια συσκευη προβληματικη.Οσο περιμενεις τοσο το καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Σιγουρα το 4αρι απλα υπομονη να ερθει και να δουμε τι παιζει τελικα με την καταραμενη την κεραια.Το ιδιο θα κανω και εγω.Μπορει καποιοι να λενε οτι δεν υπαρχει προβλημα αλλα τοσος ντορος για το τιποτα σιγουρα δεν εγινε και θα ειναι κριμα να σκασεις ενα καρο λεφτα και να παρεις μια συσκευη προβληματικη.Οσο περιμενεις τοσο το καλυτερο.
της ιδιας λογικης ειμαι και εγω,δεν το συζηταμε ποιο απο τα 2 ειναι καλυτερο σε χαρακτηριστικα και ποιοτητα,απλα υπαρχει το θεμα με το σημα,πιστευω(η θελω να πιστευω) ομως οτι ολα θα ειναι οκ οταν θα το δουμε στην ελλαδα,το προβλημα θα ειναι για τον φιλο αν τυχει και το 4αρι εχει προβλημα που θα βρει το 3gs;και εγω θελω να το παρω το 4 αν ειναι οκ αν οχι εχω το 3gs και μενω σε αυτο και ειμαι μια χαρα και με τα λεφτα στην τσεπη:)
Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα υπάρχει αλλά είναι τραβηγμένο από τα μαλλιά. αν ήταν σοβαρό οι επιστροφές θα ήταν πολύυυυυυυ περισσότερες. αρκεί να σκεφτεί κανείς ότι έχουν πουληθεί πάνω από 3 εκατομμύρια συσκευές και ακόμα δεν μπορούν να καλύψουν τη ζήτηση!

 

# sent from my X10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
το πρόβλημα υπάρχει αλλά είναι τραβηγμένο από τα μαλλιά. αν ήταν σοβαρό οι επιστροφές θα ήταν πολύυυυυυυ περισσότερες. αρκεί να σκεφτεί κανείς ότι έχουν πουληθεί πάνω από 3 εκατομμύρια συσκευές και ακόμα δεν μπορούν να καλύψουν τη ζήτηση!

 

# sent from my X10 using Tapatalk

αυτο νομιζω και εγω(δεν ειμαι fan boy ε;:p )φυσικα κραταω ακομα μια μικρη επιφυλαξη;)
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα εχει διογκωθει απο τα μεσα μαζικης ενημερωσης και ειναι λογικο μιας και μιλαμε για την apple οπου οτιδηποτε νεο σχετικα με αυτην πουλαει σαν τρελο.

Οπως εχω αναφερει αρκετες φορες στο thread αυτο σε καθημερινη χρηση το προβλημα δεν ειναι ορατο.

Οσο για την τιμη ελπιζω οντως να κυμαινεται στα 600ευρω γιατι τα 700 που το πηραμε πολλοι απο αγγλια (για το 32αρι) ειναι λιγο τσιμπιμενα...

Edited by dk79
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,κάποιος φίλος μου είπε ότι μια γνωστή αλυσίδα ηλεκτρικών θα φέρει κάποια κομμάτια στην Ελλάδα για promotion,έχετε ξανακούσει κάτι τέτοιο ?σε τιμή όπως μου είπε γύρω στα 300e,μπορέι να ισχύει κάτι τέτοιο?
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλησπερα,κάποιος φίλος μου είπε ότι μια γνωστή αλυσίδα ηλεκτρικών θα φέρει κάποια κομμάτια στην Ελλάδα για promotion,έχετε ξανακούσει κάτι τέτοιο ?σε τιμή όπως μου είπε γύρω στα 300e,μπορέι να ισχύει κάτι τέτοιο?
ουτε 1 στις 1000 δεν παιζει αυτο
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,κάποιος φίλος μου είπε ότι μια γνωστή αλυσίδα ηλεκτρικών θα φέρει κάποια κομμάτια στην Ελλάδα για promotion,έχετε ξανακούσει κάτι τέτοιο ?σε τιμή όπως μου είπε γύρω στα 300e,μπορέι να ισχύει κάτι τέτοιο?

 

αν γινόταν πότε τίποτα τέτοιο εγώ θα έπαιρνα 10 χαχαχα :-P

 

# sent from my X10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα εχει διογκωθει απο τα μεσα μαζικης ενημερωσης και ειναι λογικο μιας και μιλαμε για την apple οπου οτιδηποτε νεο σχετικα με αυτην πουλαει σαν τρελο.

Οπως εχω αναφερει αρκετες φορες στο thread αυτο σε καθημερινη χρηση το προβλημα δεν ειναι ορατο.

Οσο για την τιμη ελπιζω οντως να κυμαινεται στα 600ευρω γιατι τα 700 που το πηραμε πολλοι απο αγγλια (για το 32αρι) ειναι λιγο τσιμπιμενα...

 

Δεν το νομιζω αν σκεφτεις οτι Γαλλια,Γερμανια παιζει κοντα στα 700 και μη ξεχνας οτι η Αγγλια λογω καλης φιλιας με Αμερικη παιρνει την καλυτερη τιμη της Ευρωπης συν της αλλης τωρα με την Αγγλικη Λιρα που ειναι κοντα στο δικο μας νομισμα συμφερει πιο πολυ,δες σε E-bay αγγλικο προιντα αλλα που πουλουνται και Ελλαδα και θα καταλαβεις οτι η Αγγλικη αγορα εκτος της Αμερικανικης μας ψιλοσυμφερει.Μου το ειπε κολλητος που μενει Αγγλια που ψωνιζει πραγματα συνεχως απο Ε-bay και amazon.uk;);)και βλεπει διαφορα ακομα και σε ασυρματα τηλεφωνα και εξωτερικους σκληρους που υπαρχουν στην Ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...