Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για Αγγλία σκεφτόμουν, αλλά μαλλον θα βάλω μεσο τελικά να μου το στείλουν... Ας βγει το jailbreak πρωτα, και αν είναι εύκολο θα το κάνω... Πέρασε αρκετός καιρός απο τότε που το έκανα στο πρωτο και τώρα το βαριέμαι....

 

Στο 2G το ειχα κανει κι εγω jailbreak. Στο 3GS που εχω τωρα δεν το κανω και ουτε θα το κανω στο 4αρι διοτι δεν εχω πια καμια ορεξη και χρονο να κανω τη διαδικασια καθε φορα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Α ωραία, δίνουν ωραίες θηκούλες.. Το κακό είναι ότι τις παραγγέλνεις και σου ρχονται σπίτι ενώ θα μπορούσες να περάσεις από το Retail strore να τις πάρεις... Εγώ ήθελα τη λευκή της Apple αλλά δεν υπάρχει..
Link to comment
Share on other sites

Συνιστω να παρετε μια το συντομοτερο, για να μη τη παθετε οπως ο Dave εδω. :D

 

http://judasphone.com/i/judasphone27.jpg

 

Πιστευω οτι καταλαβατε απο ποια ταινια ειναι ε? Ειχαν iPhone απο τοτε. :lol:

Edited by energetic

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Στο 2G το ειχα κανει κι εγω jailbreak. Στο 3GS που εχω τωρα δεν το κανω και ουτε θα το κανω στο 4αρι διοτι δεν εχω πια καμια ορεξη και χρονο να κανω τη διαδικασια καθε φορα.

 

Ακριβώς τα ιδια κι εγω... Με τη μόνη διαφορά οτι άφησα 2 χρόνια μέχρι να πω οτι θα το παρω ξανα. Να ωριμάσει λιγο... Τώρα είναι έτοιμο να το κόψουμε απο το δέντρο....

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τα ιδια κι εγω... Με τη μόνη διαφορά οτι άφησα 2 χρόνια μέχρι να πω οτι θα το παρω ξανα. Να ωριμάσει λιγο... Τώρα είναι έτοιμο να το κόψουμε απο το δέντρο....

 

Πανετοιμο θα ελεγα και το περιμενω μολις το βρω διαθεσιμο να το παρω. Ειδικα με το τελευταιο πακετο προσφορας που σου δινει δωρεαν προφυλακτηρα (bumper) και επισης retro-κερμα για κλησεις αναγκης. Νομιζω οτι η Apple πρωτοτυπει τελευταια! :lol:

 

http://judasphone.com/i/judasphone28.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Η Samsung UK δίνει τυχαία σε καποιους κατόχους iphone 4 Δωρεαν Galaxy S λέγοντας οτι τωρα δεν θα έχετε προβλήματα με την κεραία

http://techtacy.blogspot.com/2010/07/free-samsung-galaxy-s-in-uk-to-iphone-4.html

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση..Το iPhone 4 δεχεται τις καρτες SIM που εχουμε εδω στην Ελλαδα?Καπου διαβασα οτι παιρνει micro-Sim.Τι ειναι αυτες?Χρειαζεται να μετατρεψουμε τις δικες μας SIM σε micro-Sim?
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδια μια ερωτηση..Το iPhone 4 δεχεται τις καρτες SIM που εχουμε εδω στην Ελλαδα?Καπου διαβασα οτι παιρνει micro-Sim.Τι ειναι αυτες?Χρειαζεται να μετατρεψουμε τις δικες μας SIM σε micro-Sim?
ναι,ειναι μικροτερες,φυσικα θα τις διαθετουν τα δικτυα αν δεν θελεις να κοψεις την δικια σου
Link to comment
Share on other sites

Η Samsung UK δίνει τυχαία σε καποιους κατόχους iphone 4 Δωρεαν Galaxy S λέγοντας οτι τωρα δεν θα έχετε προβλήματα με την κεραία

http://techtacy.blogspot.com/2010/07/free-samsung-galaxy-s-in-uk-to-iphone-4.html

Wired UK was first to report that Samsung's been quietly dishing out free Galaxy S handsets (the European flavor) to a few lucky British Twitter users.....-- turns out our Tiffany here works in Digital Marketing for Condé Nast, which is coincidentally Wired's parent company.

 

Τυχαίο? Δεν νομίζω...

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

ναι καλο ειναι και αυτο
:lol::lol:

 

Οπως ειπε και ο Jobs. Smartphones are not perfect. :shifty:

 

Best solution ever can be found below! :lol:

 

http://judasphone.com/i/judasphone29.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

iPhone 4 Parody για το antenna issue πρεπει να το δειτε πολυ καλο..

http://techtacy.blogspot.com/2010/07/antennagate-gets-iphone-4-spoof-video.html

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Apple iPhone 3GS 8GB, από τη Vodafone στα 539€

 

Απίστευτο. Δηλαδή ρε παιδιά πόσο θα κάνει το 4; Το 3G 8GB πήγε πέρσι στα 469, δηλαδή έλεος.

Link to comment
Share on other sites

οπως Ιταλια αρα θα παει το 4αρι;

 

659 και 779...το 16αρι και το 31αρι αντιστοιχα....

 

τιποτα ....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Θα μας τρελανουν με τις τιμες τελικα. Και να σκεφτεις οτι στο Αμερικα το εχουν με το κιλο. :D

 

http://judasphone.com/i/judasphone30.jpg

Edited by energetic

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

ναι,ειναι μικροτερες,φυσικα θα τις διαθετουν τα δικτυα αν δεν θελεις να κοψεις την δικια σου
αν παω δευτερα θα μου δωσει η vodafone???αλλιως πως μπορω να κοψω την καρτα και να την τοποθετησω στο κινητο.αντε να δω με τις κλησεις τι λεει;)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αν παω δευτερα θα μου δωσει η vodafone???αλλιως πως μπορω να κοψω την καρτα και να την τοποθετησω στο κινητο.αντε να δω με τις κλησεις τι λεει;)

 

Εγώ που μίλησα τηλεφωνικά με βοντα μου είπαν ακόμα δε διαθέτουν καρτες. Οπότε μάλλον ψαλιδακι για την ωρα....

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

αν παω δευτερα θα μου δωσει η vodafone???αλλιως πως μπορω να κοψω την καρτα και να την τοποθετησω στο κινητο.αντε να δω με τις κλησεις τι λεει;)

 

κοφτης της καρτας για το iPhone 4 με 99 cents λιγη σε 16 λεπτα

http://cgi.ebay.com/Micro-Sim-Card-Cutter-2-Sim-Adapter-Ipad-Iphone-4-/280538264657?cmd=ViewItem&pt=PDA_Accessories&hash=item4151623451

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αν κάνεις upload στο Youtube ένα βίντεο που τράβηξες σε HD γιατί δεν ανεβαίνει σε HD αλλά normal?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αν κάνεις upload στο Youtube ένα βίντεο που τράβηξες σε HD γιατί δεν ανεβαίνει σε HD αλλά normal?

 

Ειχα διαβασει καπου οτι ακομη δεν γινεται αλλα αργοτερα θα το επιτρεψει η apple.

Δεν φταιει η συσκευη σου αλλα ουτε η συνδεση σου wi-fi ἠ 3g.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα μας τρελανουν με τις τιμες τελικα. Και να σκεφτεις οτι στο Αμερικα το εχουν με το κιλο. :D

 

http://judasphone.com/i/judasphone30.jpg

470 euro το 16αρι απο αμερικα μερια...το πηρα,το πουλησα,και μολις συνειδητοποιησα τη λαλακια που εκανα:wacko: το σεπτεμβρη θα το αγορασω ξανα(παει φιλος μου ΝΥ-και εκει το apple store ειναι ανοικτο καθε μερα ολη μερα.... Τα λεφτα ειναι πολλα για αγορα απο ελλαδα αλλα και απ οτι ειδα ευρωπη αντε να γλυτωσεις κανα 60αρι ευρω για το 16αρι...

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

470 euro το 16αρι απο αμερικα μερια...το πηρα,το πουλησα,και μολις συνειδητοποιησα τη λαλακια που εκανα:wacko: το σεπτεμβρη θα το αγορασω ξανα(παει φιλος μου ΝΥ-και εκει το apple store ειναι ανοικτο καθε μερα ολη μερα.... Τα λεφτα ειναι πολλα για αγορα απο ελλαδα αλλα και απ οτι ειδα ευρωπη αντε να γλυτωσεις κανα 60αρι ευρω για το 16αρι...

 

Από Αμερική μπορείς να το πάρεις ως σκετη συσκευή; γιατί μου είχαν πει μονο με συμβολαιο.

Επίσης, θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος, αν αγοράσει κάποιος συσκευή και επέκταση εγγύησης απο Αμερική, είναι universal, ή αν παθει κατι πρέπει να πάει Αμερική;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αν κάνεις upload στο Youtube ένα βίντεο που τράβηξες σε HD γιατί δεν ανεβαίνει σε HD αλλά normal?

 

δεν μπορείς να κάνεις κάτι γιαυτό προς το παρόν. Ο Steve είχε πει ότι θα το διορθώσουν http://www.iphonetech.gr/blog/hd-videos-ota-coming-to-iphone-4 [εάν αληθεύει βεβαίως]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...