Jump to content

Χρησιμοποιείτε το κινητό σας για ασύρματη πρόσβαση στο Internet;


TN97
 Κοινοποίηση

Χρησιμοποιείτε το κινητό σας για ασύρματη πρόσβαση στο Internet;  

736 members have voted

  1. 1. Χρησιμοποιείτε το κινητό σας για ασύρματη πρόσβαση στο Internet;

    • Ναι, αρκετά συχνά...
      484
    • Ναι, αλλά όχι συχνά...
      81
    • Ναι, αλλά μόνο όταν δεν υπάρχει δυνατότητα χρήσης υπολογιστή ή σε περιπτώσεις ανάγκης
      139
    • Όχι, δεν το έχω επιχειρήσει και δεν το κάνω ακόμα για διάφορους λόγους
      25
    • Όχι, δεν το υποστηρίζει το κινητό μου και δεν με ενδιαφέρει γενικώς
      7


Recommended Posts

Ναι παρα πολυ ειδικα με το desire μου δεν χρειαζεται καν να ανοιγω το λαπτοπ κανω τα παντα που θελω στο νετ μεσω αυτου ^^

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 133
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συνεχεια :) απολυτα ικανοποιημενος απο βοντα.και σε ταχυτητα αλλα και καλυψη.
Link to comment
Share on other sites

Ναι σε καθημερινή βάση. Όχι τόσο για σερφάρισμα γιατί το θεωρώ κουραστικό σε μια συσκευή με το μέγεθος και την ταχύτητα κινητού, αλλά συνέχεια για mail, msn, rss, τα γνωστά social sites της εποχής μας κτλ.

 

Σε γενικές γραμμές προτιμώ internet enabled εφαρμογές, παρά την αντίστοιχη browser based έκδοση τους.

 

Επίσης όποτε χρειαστεί δίνω internet στο laptop από το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Πλέον έχει γίνει μέρος της καθημερινότητας μου κυρίως για ενημερωτικους και ψυχαγωγικους λόγους αλλά και για να κρατάω επαφή με το φόρουμ όσο είμαι εκτός σπιτιού. Α, και όλα αυτά φυσικά με iPhone. ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Προγραμμα δεδομενων vodafone κανενα προβλημα ολα αψογα πολυ συχνα και ας υπαρχει υπολογιστης
Κινητό Τηλέφωνο το Τερματικό του Μέλλοντος
Link to comment
Share on other sites

Οχι, διότι είναι πολύ ακριβά ακόμα τα πακέτα internet, και αν κάνεις το λάθος και ξεπεράσεις τον προπληρωμένο όγκο δεδομένων...κλάφτα Χαράλαμπε...
Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ συχνά! Είτε μέσω wifi, είτε μέσω 3g, λόγω της ευκολίας στη χρήση εν κινήσει. Έχω 3GB το μήνα και με βολεύει πάρα πολύ, κυρίως αν χρειαστεί να δω κάποιες ιστοσελίδες με full flash περιεχόμενο, οπότε δίνω ιντερνετ στο netbook με το κινητό, αν δεν έχω κάλυψη wifi. Πάντως με το κινητό είμαι ευχαριστημένος παρόλα τα μειονεκτήματα που έχει το περιορισμένο μέγεθος της οθόνης, η μη πλήρης υποστήριξη flash και η έλλειψη 3g σε κάποια σημεία.
Link to comment
Share on other sites

πάρα πολύ συχνά! δεν σκέφτομαι καν κινητά τηλέφωνα που να μην έχουν πλήρη πρόσβαση στο internet...
mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Συχνά, όταν δεν υπάρχει υπολογιστής και, φυσικά, όταν με το καλό έχει η COTE σήμα...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που ανακάλυψα και πήρα αμέσως το 1ο "κινητό" που βγήκε με WiFi, το Qtek-2020i, για Email, RSS, Internet Banking, Blog, Αναζήτηση πληροφοριών, Skype, MSN κλπ.

Πάντα όμως μέσω WiFi στο σπίτι, στο κέντρο της περιοχής που μένω ή οπουδήποτε υπάρχει ελεύθερο WiFi.

http://dorean-free.blogspot.com/2008/12/free-wifi.html

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που πήρα το κινητό τελικά πιο πολύ σερφάρω με το κινητό παρά με τον υπολογιστή :)

 

κ εγώ το ίδιο.

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στο δρόμο ή σε κοινόχρηστους χώρους μπαίνω στο internet με το κινητό μόνο άμα βρω ασύρματο wi fi... αυτό πιάνει ή είμαι εκτός θέματος;
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και μαλιστα καθημερινα αφου με 1,5 γιγκα απο το f2g και το iphone κανω ανετα τις δουλειες μου και τα μειλ μου, οποτε νομιζω οτι ειναι η καλυτερη φαση...
Link to comment
Share on other sites

:Dναι το χρησιμοποιο αρκετα συχνα.και σε wi-fi αλλα και σε wind free2go,που μπορω να πω οτι με καλυπτει απολυτα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, εφόσον είμαι κάπου όπου δεν υπάρχει η δυνατότητα να χρησιμοποιήσω υπολογιστή.

Πάντως, λόγω κόστους, πριν βγάλει την προσφορά με το δωρέαν internet η WIND, δεν έμπαινα από το κινητό μου στο internet σχεδόν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

χρονια τωρα :) ηταν το κινητο μου μοντεμ στην αρχη!! τωρα πια με τις οθοναρες σερφαρεις τελεια :)
Link to comment
Share on other sites

είναι τρομερά χρήσιμο από το ανοίγεις υπολογιστή. Τσεκάρω mail, ενημερωτικά site μόλις ξυπνάω απ το κρεββάτι. Το opera βέβαια δεν κάνει για streaming, που θα πάει όμως... η κάλυψη στα δίκτυα είναι πάντως για γέλια. Στο μποτιλιάρισμα της εθνικής ανοίγω και συχνά δεν πιάνω σήμα με την κοσμοτέ.
Link to comment
Share on other sites

σερφαραμε μεσω κινητου πολυ πριν βγει καν το πρωτο iphone στην αγορα.

οταν πρωτοβγηκε το wind plus,το 2005....

ωραιες εποχες,τωρα με wifi ή με σημα wind που σκιζει εδω που κινουμαι,ειμαι σχεδον συνεχεια μεσα με το nokia e55 και n85 που χρησιμοποιω.

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...