Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

Παιδιά μετά την αναβάθμιση του Chrome, στο YouTube δεν εξαφανίζεται η μπάρα που δείχνει την διάρκεια του video.. Έχει κανείς παρόμοιο θέμα? Nexus 5 με stock 4.4.4

 

Σε εμένα έχει άλλο πρόβλημα. Όταν κάνω το βίντεο full screen δεν μπορώ να το πάω μπρος πίσω κτλ.

Παιδιά είπα και πιο πάνω την υπογραφή μου την βάζω εγώ χειροκίνητα όταν γράφω από tapatalk.

Μου έχει μείνει συνήθεια.... ☺

Sent from my note3

 

κανένα πρόβλημα απο τα δυο...τρέχει μια χαρά....!!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Pie Controls μόνο για τον chrome /chrome beta ,αρκεί να είστε root με xposed .http://forum.xda-developers.com/xposed/modules/mod-chromepie-add-pie-controls-to-t2869531

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Pie Controls μόνο για τον chrome /chrome beta ,αρκεί να είστε root με xposed .http://forum.xda-developers.com/xposed/modules/mod-chromepie-add-pie-controls-to-t2869531

Παρα πολυ καλο... Άψογο θα έλεγα ☺

Link to comment
Share on other sites

Στο δελφίνι όταν κατεβάζω εικόνα μου την κατεβάζει σαν php. Γνωρίζει κανείς τι ρύθμιση έχω κάνει λάθος;
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλο... Άψογο θα έλεγα ☺

Μπραβο παιδες σώσιμο το modulακι.

 

Ευκολο refresh σελιδας που η google χαλασε και κυριως επιλογη fullscreen πανευκολα. Συν ολα τα αλλα. Αψογο. Μονο προβλημα λιγο στο οτι θελει να βρεις το σημείο που ανοιγει.

Link to comment
Share on other sites

Με το τελευταίο update o dolphin είναι πολύ βελτιωμένος. Έχει καλύτερη απεικόνιση στο περιβάλλον του και είναι πιο γρήγορος. Δυστυχώς το διπλό φόρτωμα συνεχίζει και το κάνει... Edited by FJ_12
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες χρησιμοποιώ τον cm browser. Πολύ μου άρεσει το περιβάλλον χρήσης του. Μου λείπουν βέβαια πολλά του δελφινιού αλλά τον κρατάω προς το παρόν.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

είχα κάνει λογαριασμό στο dolphin με συγχρονισμό αλλά μετά από hard reset δεν έβαλε κανένα bookmark στην αρχική οθόνη!
Link to comment
Share on other sites

Opera Max, δεν είναι browser αλλά εφαρμογή που συμπιέζει και μπορείς να το χρησιμοποιήσεις με οποιοδήποτε browser
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως κάνουμε συγχρονισμό των bookmarks από το Chrome στον υπολογιστή, στο Chrome (application) ενός Android κινητού; Δηλαδή ότι έχει ο Chrome (pc) να μπει στον Chrome (Android).
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως κάνουμε συγχρονισμό των bookmarks από το Chrome στον υπολογιστή, στο Chrome (application) ενός Android κινητού; Δηλαδή ότι έχει ο Chrome (pc) να μπει στον Chrome (Android).

 

Αν είσαι signed in στο κινητό και στον υπολογιστή, γίνεται αυτόματα ο συγχρονισμός. Στο κινητό, άνοιξε νέο tab, πάτα το αστεράκι κάτω αριστερά, από τα Mobile bookmarks πήγαινε πίσω στα bookmarks, μετά desktop bookmarks και boom! εκεί είναι :)

Link to comment
Share on other sites

Στον dolphin πως μπορώ ρυθμίσω να εμφανίζεται - εξαφανίζεται ή κάτω μπάρα ?

Ευχαριστώ

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που ανοίγω αυτό το θέμα αλλά επειδή προέκυψε ένα πρόβλημα ψάχνω να βρω την λύση.

 

Έκανα εγγραφή σε ένα φόρουμ μέσω του tapatalk και το πρόβλημα είναι ότι κάθε φορά που κάνω μια δημοσίευση την ποσταρει τέσσερις φορές και αναγκάζονται οι διαχειριστές να σβήνουν τις τρεις περισσευουμενες. Ο τεχνικός του φόρουμ δεν κατάφερε να εντοπίσει την λύση του προβλήματος, εγώ έστειλα μήνυμα στον δημιουργό του tapatalk αλλά απάντηση δεν έχω πάρει.

Ξέρετε μήπως τί μπορεί να φταίει ;

Αλλά μέλη του φόρουμ που χρησιμοποιούν το tapatalk δεν έχουν πρόβλημα.

 

Επίσης μήπως ξέρετε πώς θα μπορούσα να συνδεθώ στο φόρουμ μέσω browser ; Τί κωδικό πρέπει να βάλω για να συνδεθώ αφού στην ουσία η εγγραφή έγινε μέσω του tapatalk ;

 

Ελπίζω να μην σας κούρασα και να μην δημιουργώ πρόβλημα που ανοίγω θέμα για να λύσω το πρόβλημα μου σε άλλο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Σβήσε το tapatalk, κάνε μια νέα εγγραφή στο φόρουμ με username και password μέσω browser και μετά εγκατέστησε πάλι το tapatalk και κάνε login και όχι εγγραφή όπως έκανες τώρα, βάζοντας τα νέα στοιχεία με τα οποία δημιούργησες τον λογαριασμό.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από έλεγχο διαπιστώσαμε ότι το πρόβλημα εμφανίζεται σε συγκεκριμένες ενότητες του φόρουμ και όχι σε όλα τα νήματα.
Link to comment
Share on other sites

Δούλευα μέχρι πριν κάποιους μήνες τον boat (full έκδοση ) μέχρι που άρχισε τα κολλήματα και έβαλα το δελφίνι. Άρχισε να μου σπάει τα νεύρα όμως και αυτός με τα κολλήματα του. Δουλεύω tablet και κινητό. Ποιον θα προτείνατε που να συνεργάζεται άψογα και με τα δυο; εννοώ να κάνει συγχρονισμό μεταξύ τους και αν γίνεται και τη σελίδα με τα speedials ακόμα καλύτερα.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια δοκιμή στον Maxthon που σε συγχρονισμό και ταχύτητα τα πηγαίνει πολύ καλά.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Τους δοκιμάζω σχεδόν όλους τώρα. Στον όπερα δεν δουλεύει ο συγχρονισμός μεταξύ συσκευών;
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...