Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

τον δοκιμασα φιλε, μετα το περας μιας εβδομαδας μου πετουσε διαφημισεις ,σ ευχαριστω για την προταση

Τον έχω σχεδόν 3 μήνες δεν παίζει αυτό. Μήπως δεν έκανες την σωστή ρύθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Firefox Focus, Firefox κανονικος με uBlock (δοκιμασε τον Nightly καλυτερα, καθως ειναι 2 εκδοσεις μπροστα και εχει αρκετες βελτιωσεις σε σχεση με την εκδοση 58 του κανονικου)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Τον έχω σχεδόν 3 μήνες δεν παίζει αυτό. Μήπως δεν έκανες την σωστή ρύθμιση;

Δεν ξερω ,τι να σου πω, μου εβγαλε καποια στιγμη να δηλωσω καπου συμμετοχη και επειδη αρνηθηκα αρχισαν η βλακειες

 

Firefox Focus, Firefox κανονικος με uBlock (δοκιμασε τον Nightly καλυτερα, καθως ειναι 2 εκδοσεις μπροστα και εχει αρκετες βελτιωσεις σε σχεση με την εκδοση 58 του κανονικου)

 

Ευχαριστω φιλε, θα τους δοκιμασω

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ,τι να σου πω, μου εβγαλε καποια στιγμη να δηλωσω καπου συμμετοχη και επειδη αρνηθηκα αρχισαν η βλακειες

Δεν το έχω ακούσει αυτό ξανά από κάποιον που τον χρησιμοποιεί. Βάζεις στις Ρυθμίσεις αποκλεισμό ads αποκλεισμό στα cookies τρίτων και τέλος.

Edited by FJ_12
Link to comment
Share on other sites

τον δοκιμασα φιλε, μετα το περας μιας εβδομαδας μου πετουσε διαφημισεις ,σ ευχαριστω για την προταση
Ο brave? Αποκλείεται. Ίσως να έχεις πειράξει τις ρυθμίσεις του και του επιτρέπεις να δείχνει διαφημίσεις
Link to comment
Share on other sites

O Chrome άλλες σελίδες ανοίγει κι άλλες όχι, λέει δεν έχει σύνδεση!

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

O Chrome άλλες σελίδες ανοίγει κι άλλες όχι, λέει δεν έχει σύνδεση!

Γιαυτό ακριβώς τον εβγαλα κ ξαναέβαλα τον dolphin

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Έσβησα το ιστορικό κι όλα εντάξει.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δουλεύω τον Samsung browser την beta έκδοση και βλέπω μεγάλη διαφορά στην ταχύτητα σε σχέση με την κανονική έκδοση ούτε κολλήματα ούτε τίποτα.

Την εχει δοκιμάσει άλλος?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δουλεύω τον Samsung browser την beta έκδοση και βλέπω μεγάλη διαφορά στην ταχύτητα σε σχέση με την κανονική έκδοση ούτε κολλήματα ούτε τίποτα.

Την εχει δοκιμάσει άλλος?

Εγω δεν ειδα την παραμικρη διαφορα. Οσο (πολυ) γρηγορη και χωρις κανενα κολλημα ειναι η στοκ 7.0 εκδοση, αλλο τοσο ειναι και η beta 7.2.

Σε νοτε4 και tab S οι δοκιμες.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειδα την παραμικρη διαφορα. Οσο (πολυ) γρηγορη και χωρις κανενα κολλημα ειναι η στοκ 7.0 εκδοση, αλλο τοσο ειναι και η beta 7.2.

Σε νοτε4 και tab S οι δοκιμες.

 

Εγω λέω για την 6.4 αυτή είχα πρώτα

Link to comment
Share on other sites

Browser που πραγματικά να μην αφήνει ίχνη και να διαφυλασεται η ανωνυμία ποιόν προτείνετε;

 

Για δες τον DuckDuckGo

Link to comment
Share on other sites

Browser που πραγματικά να μην αφήνει ίχνη και να διαφυλασεται η ανωνυμία ποιόν προτείνετε;

 

Firefox Focus?

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Στον samsung browser ποιο ad block βάζουμε;

Έχει 9 επιλογές.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στον samsung browser ποιο ad block βάζουμε;

Έχει 9 επιλογές.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AdBlock Plus for Samsung Internet

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

AdBlock Plus for Samsung Internet
Τα δοκίμασα όλα σχεδόν. Στο τέλος επικράτησε η εφαρμογή Sabs.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα δοκίμασα όλα σχεδόν. Στο τέλος επικράτησε η εφαρμογή Sabs.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποια είναι αυτή η εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια λύστε μου μία απορία κοντεύει να σπάσει το κεφάλι μου γιατί ενώ έχω βάλει στις ρυθμίσεις στον Chrome τη γραμματοσειρά στο 135 σε ορισμένα site δεν αλλάζει το φόντο; όπως το Wikipedia η αρχική σελίδα της Google και μερικά ακόμη ενώ έχω το chrome βασικό browser και στο PC και στο κινητό, για να μην βγάλω τα γυαλιά μου (επειδή το φόντο σε αυτά τα site ότι ρύθμιση και να βάλω εγώ δεν αλλάζει) αναγκάζομαι και χρησιμοποιώ άλλο browser..

υπάρχει κάποιος λόγος που συμβαίνει αυτό; γνωρίζει κανείς; Υπάρχει λύση;

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...