Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 (Pre-Release)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πανο εναλλακτικες υπαρχουν ομως ποτε δεν ειναι το ιδιο με την κανονικη εφαρμογη του τηλεφωνου.

 

πχ το resco photo viewer που ειπατε ειναι ΜΟΝΟ photo viewer.

αρχεια βιντεο δεν δειχνει μεσα στους φακελους οποτε ακυρο...

θα εχουμε 2 εκθεσεις δηλαδη? μια για φωτο και μια για βιντεο?

 

οσο για το symbian, το symbian 1, το s60v5 δηλαδη δεν ειχε φακελους οντως.

η πλατοφορμα s60 ομως απο την αρχη της ειχε....

ολα τα κινητα μεχρι την εποχη του n95 ειχαν φακελους στην εκθεση τους κανονικα και μετα τους κοψανε...

 

Παιδια τετοια θεματακια πιστευω ειναι πολυ μικρης ουσιαστικης σημασιας. Προσωπικα οταν απο se πηγα σε symbian s60v3 στην αρχη μου φανηκε καπως η ελειψη φακελων αλλα μετα οργανωσα ανετοτατα τις φωτος και τα βιντεακια μο μεσω των αλμπουμ και των ετικετων. Σε βαθμο μαλιστα που οταν επιανα στα χερια μου κινητα με τους κλασικους φακελους μου καπως με χαλαγε η εντυπωση που αφηναν!:p. Δε ξερω βεβαια πως θα γινεται η οργανωση της εκθεσης στο smbian 3 αλλα δε νομιζω να αντιμετωπισουμε κανενα προβλημα περαν λιγης προσαρμογης ισως. Παντως, για να μην παρεξηγηθω, ειναι δικαιωμα του φιλου να το αναφερει απο την στιγμη που τον ενοχλει.;)

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα αλμπουμ παντως αν και ωραια ιδεα δεν ειναι καθολου πρακτικα κατα την αποψη μου γιατι

παρολο που ταξινομεις τις φωτο και τα βιντεο οπως θελεις, στην καρτα μνημης συνεχιζουν να παραμενουν χυμαριο οποτε αν θελεις να βρεις μια φωτογραφια ψαχνεις με τις ωρες...

εκτος απο αυτο δεν ειναι ευχρηστα γιατι δεν υπαρχει καποια επιλογη στην εκθεση που με το που την ανοιγεις να σου εμφανιζει σαν default view τα αλμπουμ και πρεπει καθε φορα να πατας επιλογες προβολη αλμπουμ και να διαλεγεις το αλμπουμ που θες.

και τελος καθε φορα που θες να κανεις φορματ θα πρεπει μετα το φορματ να ξανα περνας μια μια τις φωτογραφιες σε καθε αλμπουμ...

για αυτο ισος να υπαρχει καποιο αρχειο που να το κρατας και να ειναι ετοιμες οι φωτο μετα το φορματ μεσα στα αλμπουμ τους ομως και παλι καθε φορα που βγαζεις η αντιγραφεις μια φωτο στο κινητο πρεπει να την τοποθετεις και στο αλμπουμ που θες.

ειναι εξτρα διαδικασια δηλαδη

 

τωρα ολα αυτα μπορει να φαινονται υπερβολικα σε μερικους αλλα αν εχεις καμια 1000αρα φωτο και βιντεο μεσα στην εκθεση, οπως και να το κανεις χωρις φακελους δεν οργανονονται.

 

Δημητρη με λενε by the way :)

Link to comment
Share on other sites

Τα αλμπουμ παντως αν και ωραια ιδεα δεν ειναι καθολου πρακτικα κατα την αποψη μου γιατι

παρολο που ταξινομεις τις φωτο και τα βιντεο οπως θελεις, στην καρτα μνημης συνεχιζουν να παραμενουν χυμαριο οποτε αν θελεις να βρεις μια φωτογραφια ψαχνεις με τις ωρες...

εκτος απο αυτο δεν ειναι ευχρηστα γιατι δεν υπαρχει καποια επιλογη στην εκθεση που με το που την ανοιγεις να σου εμφανιζει σαν default view τα αλμπουμ και πρεπει καθε φορα να πατας επιλογες προβολη αλμπουμ και να διαλεγεις το αλμπουμ που θες.

και τελος καθε φορα που θες να κανεις φορματ θα πρεπει μετα το φορματ να ξανα περνας μια μια τις φωτογραφιες σε καθε αλμπουμ...

για αυτο ισος να υπαρχει καποιο αρχειο που να το κρατας και να ειναι ετοιμες οι φωτο μετα το φορματ μεσα στα αλμπουμ τους ομως και παλι καθε φορα που βγαζεις η αντιγραφεις μια φωτο στο κινητο πρεπει να την τοποθετεις και στο αλμπουμ που θες.

ειναι εξτρα διαδικασια δηλαδη

 

τωρα ολα αυτα μπορει να φαινονται υπερβολικα σε μερικους αλλα αν εχεις καμια 1000αρα φωτο και βιντεο μεσα στην εκθεση, οπως και να το κανεις χωρις φακελους δεν οργανονονται.

 

Δημητρη με λενε by the way :)

 

Σεβαστή η άποψη σου φιλε Δημήτρη. Και οφείλω να ομολογήσω οτι έχεις και τα δίκια σου όπως το θέτεις. Πιστεύω οτι θα βρούμε όμως κάποια λύση μάλλον μέσω τρίτης εφαρμογής όπως λέει και ο Πάνος.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Ανέκαθεν δεν υπήρχαν φάκελοι στην έκθεση του Symbian, αλλά υπήρχαν εναλλακτικές, π.χ. Resco Photo Viewer. Το ίδιο συνέβαινε και ακόμα συμβαίνει και με τη Μουσική. Όπως και να 'χει, υπάρχουν πάντα εναλλακτικές.

 

Νομίζω κάνεις ένα μικρό λάθος εδώ.. Όταν είχα το 6600, εκείνο το "αυγό" αν θυμάστε, από τα πρώτα symbian, είχε φακέλους, και γινόταν πραγματική οργάνωση των αρχείων στην έκθεση. Δηλαδή όταν έβγαζα την κάρτα και την διάβαζα με ένα card reader ήταν όλα καλά!!!

 

Θα το στείλω και εγώ στη ΝΟΚΙΑ σα μείον, μήπως και γίνει τπτ... Άντε να γινόμαστε πολλοί... Ν8 ftw!!!

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κάνεις ένα μικρό λάθος εδώ.. Όταν είχα το 6600, εκείνο το "αυγό" αν θυμάστε, από τα πρώτα symbian, είχε φακέλους, και γινόταν πραγματική οργάνωση των αρχείων στην έκθεση. Δηλαδή όταν έβγαζα την κάρτα και την διάβαζα με ένα card reader ήταν όλα καλά!!!

 

Θα το στείλω και εγώ στη ΝΟΚΙΑ σα μείον, μήπως και γίνει τπτ... Άντε να γινόμαστε πολλοί... Ν8 ftw!!!

 

Ναι, έχεις δίκιο, μόλις τσεκάρισα το 3230 μου, το οποίο έτρεχε OS7.0a (2nd Edition), και όντως έχει φακέλους στην Έκθεση.

Πρέπει να άλλαξε από το OS8.0 και μετά αυτό (Ν70, Ν90 κλπ), καθότι το Ν72, που είχα δει από τον αδερφό μου, είχε την έκθεση που έχουμε και τώρα, χωρίς φακέλους.

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Την ιστορία του 5800 την ξέρω επίσης πολύ καλά,το κινητάκι μεταμορφώθηκε κυριολεκτικά σε ένα πολύ καλύτερο με τις αναβαθμίσεις αλλά δεν μπορούμε να λέμε πως δίνοντας πιο πολλά χρήματα πλέον για ένα νέο πολύ καλύτερο 5800(το Ν8) θα περιμένουμε πάλι την ίδια βασανιστικά άργή διαδικασία του "αντε να δούμε πότε θα βγει η αναβάθμιση...κλπ."....εγώ υποθετικά διέβλεπα κάποια τέτοια ιστορία την οποία μετά από τόσα χρόνια ενασχόλησης με τα Symbian(τα οποία μου αρέσουν πάρα πολύ) σκεφτηκα να μην ακολουθήσω με το Ν8 και έτσι το πούλησα σε γνωστό μου.

 

Σε αυτό συμφωνώ, τo μονο σίγουρο είναι οτι δεν έχω καμμία διάθεση να μπώ στην ίδια διαδικασία που μπήκα με το 5800, δηλαδή να περιμένω μήνες/χρόνια για να διορθωθούν λάθη ή για να κάνει η home screen πράγματα που αλλες συσκευές έκαναν απο τη πρώτη ημέρα λειτουργίας. Επίσης δεν έχω καμμία διάθεση για φλασαρίσματα, χακαρίσματα και διάφορες μετατροπές για να γίνει το κινητό όπως πρέπει να είναι. Το 5800 παρεπιμπτόντως ακόμα έχει bugs και η home screen δεν έχει ικανοποιήσει και γι'αυτό άλλωστε κυκλοφορούν δεκάδες πατέντες.

 

Η περίοδος χάριτος φυσικά θα είναι μικρότερη απο το 5800 και για εμένα τελευταία ευκαιρία της Nokia να παρουσιάσει κάτι ολοκληρωμένο, αν δηλαδή χρειαστούμε πάλι τα ίδια (hacks, modded firmwares, extra software) τότε bye bye οριστικά.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που ασχολουμαι με το θεμα φωτογραφια πολυ καιρο αλλα και με τα Nseries χρονια,αλλωστε σε παλιοτερα τηλεφωνα πχ Ν95 ειχα μεγαλη συμμετοχη στις συζητησεις στο θεμα φωτογραφιων σε αυτο το forum λεω οτι δεν ειναι το δυνατο σημειο της Νοκια το software για την καμερα,ειτε αυτο αφορα απλα το μενου ειτε τους αλγοριθμους συμπιεσης.Ωστοσο πιστευω δεδομενης της συμπιεσης οι φωτογραφιες ειναι αρκετα καλες δεν πιξελιαζουν,δεν χανουν λεπτομερειες πραγμα το οποιο μου δειχνει οτι ο αισθητηρας ειναι μεγαλος και ο φακος καλος.Τωρα το θεμα της συμπιεσης πιστευω οτι θα διορθωθει αργοτερα.Βιντεο δεν εχω δει ακομα και δε μπορω να κρινω
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό συμφωνώ, τo μονο σίγουρο είναι οτι δεν έχω καμμία διάθεση να μπώ στην ίδια διαδικασία που μπήκα με το 5800, δηλαδή να περιμένω μήνες/χρόνια για να διορθωθούν λάθη ή για να κάνει η home screen πράγματα που αλλες συσκευές έκαναν απο τη πρώτη ημέρα λειτουργίας. Επίσης δεν έχω καμμία διάθεση για φλασαρίσματα, χακαρίσματα και διάφορες μετατροπές για να γίνει το κινητό όπως πρέπει να είναι. Το 5800 παρεπιμπτόντως ακόμα έχει bugs και η home screen δεν έχει ικανοποιήσει και γι'αυτό άλλωστε κυκλοφορούν δεκάδες πατέντες.

 

Η περίοδος χάριτος φυσικά θα είναι μικρότερη απο το 5800 και για εμένα τελευταία ευκαιρία της Nokia να παρουσιάσει κάτι ολοκληρωμένο, αν δηλαδή χρειαστούμε πάλι τα ίδια (hacks, modded firmwares, extra software) τότε bye bye οριστικά.

 

Εδώ υπάρχει μία σημαντική διαφορά. Η Nokia έτσι κι αλλιώς θα αλλάζει σταδιακά την εμφάνιση και τις δυνατότητες των συσκευών Symbian^3, ενσωματώνοντας τα χαρακτηριστικά που θα είχε το Symbian^4. Αλλά από τη στιγμή που δεν θα υπάρξει Symbian^4, θα δούμε όλες αυτές τις αλλαγές και τις τροποποιήσεις στις συσκευές που θα κυκλοφορήσουν το επόμενο διάστημα (N8, E7, C7, C6-01 και όσες ακόμα θα έρθουν). Και εφόσον το Symbian θα είναι open source από δω και πέρα, ίσως να βρεθούν developers και προγραμματιστές που θα προσφέρουν βοήθεια σε αυτόν τον τομέα. Δείτε παράδειγμα τι έγινε με το mod της κάμερας, με ένα απλό αρχειάκι .sisx πάει περίπατο ο αλγόριθμος συμπίεσης. Και αν οι αλλαγές είναι τόσο ευπρόσδεκτες από τον κόσμο, σαφώς και θα τις ενσωματώσει η Nokia στις εργοστασιακές εφαρμογές. Δεν έχουν τέτοια κόμπλεξ οι Φινλανδοί. Οπότε θέλει υπομονή. Και πιστεύω ότι η υπομονή μας αυτή τη φορά θα ανταμειφθεί πολύ περισσότερο. ;)

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Επίσης δεν έχω καμμία διάθεση για φλασαρίσματα, χακαρίσματα και διάφορες μετατροπές για να γίνει το κινητό όπως πρέπει να είναι.

 

Πιστευεις οτι υπαρχει εστω και ενα κινητο που δεν χρειαζεται ουτε μια μετατροπη και φλασαρισμα?

 

εγω πιστευω δεν υπαρχει κανενα ομως αν εχεις καποιο στο μυαλο σου μπορεις σε παρακαλω πολυ να μου πεις πιο ειναι?

 

οχι τιποτα αλλο αλλα επειδη εκανα και την βολτα απο android μερια, γνωριζοντας και τι μετατρωπες θελουν τα iphone για να δουλεψουν, κατελειξα στο συμπερασμα οτι τα νοκια με το symbian θελουν τις λιγοτερες μετατροπες απο ολα τα αλλα μαζι!!! :lol:

 

οποτε με βαση αυτο, θα επρεπε οχι να παρατησεις την νοκια αλλα να κολλησεις πανω της

Link to comment
Share on other sites

τα νοκια με το symbian θελουν τις λιγοτερες μετατροπες απο ολα τα αλλα μαζι!!! :lol:

 

Ακριβώς, μόνο που αυτό ισχύει σχεδόν αποκλειστικά για Nokia και Symbian. Το Maemo αλλά και το επερχόμενο Meego είναι λειτουργικά που παίρνουν αρκετό σκάλισμα.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

τα multirama που λενε κατοπιν παραγγελιας δλδ που το κανεις παραγγελια?σε καποιο καταστημα?και ποτε θα συο φερουν?οποτε κυκλοφορησει κανονικα λογικα

τοτε γτ δε λενε μη διαθεσιμο και λενε κατοπιν παραγγελειας?

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι όταν ορισμένα N8 πεθάνουν (πάψουν να ανάβουν ή να φορτίζουν - brick με απλά λόγια) μια είναι η σωτήρια λύση επαναφοράς τους.. τα τοποθετείς για ένα δεκάλεπτο στην κατάψυξη και ύστερα λειτουργούν σαν καινούργια! (παλιό tip για ημιθανείς σκληρούς δίσκους - αλλά τελικά ακόμα επίκαιρο :p).

 

Πέρα από την πλάκα - οι αναφορές για το εν λόγο πρόβλημα (ξαφνικός θάνατος) αυξάνονται, όπως γενικά τα προβλήματα της συσκευής, στο Nokia Support Discussions οπότε συστήνω προσοχή (δλ. αφήστε τις πρώτες παρτίδες) :!:

Edited by Directx

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι όταν ορισμένα N8 πεθάνουν (πάψουν να ανάβουν ή να φορτίζουν - brick με απλά λόγια) μια είναι η σωτήρια λύση επαναφοράς τους.. τα τοποθετείς για ένα δεκάλεπτο στην κατάψυξη και ύστερα λειτουργούν σαν καινούργια! (παλιό tip για ημιθανείς σκληρούς δίσκους - αλλά τελικά ακόμα επίκαιρο :p).

 

Πέρα από την πλάκα - οι αναφορές για το εν λόγο πρόβλημα (ξαφνικός θάνατος) αυξάνονται, όπως γενικά για τα προβλήματα της συσκευής, στο Nokia Support Discussions οπότε συστήνω προσοχή (δλ. αφήστε τις πρώτες παρτίδες) :!:

 

Μου ακούγεται σαν κακή επαφή της μπαταρίας. Ο άλλος το χτύπησε λίγο στο πάτο και επανήλθε.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Μου ακούγεται σαν κακή επαφή της μπαταρίας. Ο άλλος το χτύπησε λίγο στο πάτο και επανήλθε.

 

Ας ελπισουμε πραγματικα να μην εχουμε τετοια κρουσματα στα δικα μας.

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπισουμε πραγματικα να μην εχουμε τετοια κρουσματα στα δικα μας.

 

Ολες οι καινουριες συσκευες νοκια συνοδευονταν απο τετοιου ειδους αναφορες για προβληματα. Εγω στα 3 τελευταια κινητα σειρας N που ειχα δε συναντισα κανενα προβλημα (και μαλιστα το ενα απο αυτα το αγορασα μολις πρωτοβγηκε). Μαλλον τυχαια ειναι αυτα και φανταζομαι καλυπτονται απο την εγγυηση. Βεβαια θα ηταν μεγαλη ξενερα να συμβει σε εναν καινουριο κατοχο κατι τοσο χοντρο μακρια απο μας λοιπον.:wacko:

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι όταν ορισμένα N8 πεθάνουν (πάψουν να ανάβουν ή να φορτίζουν - brick με απλά λόγια) μια είναι η σωτήρια λύση επαναφοράς τους.. τα τοποθετείς για ένα δεκάλεπτο στην κατάψυξη και ύστερα λειτουργούν σαν καινούργια!

 

γιατι με το που θα σου χαλασει η συσκευη το πρωτο πραγμα που θα σκεφτεις ειναι....

...μα να την βαλεις στην καταψυξη φυσικα!!! :lol::lol::lol:

 

ηθελα να ηξερα τι σκεφτονται μερικοι και κανουν κατι τετοια.....

 

παντως οντως πολυ brickαρισμενο n8 γυρναει στην αγορα και δεν μου αρεσει καθολου....

αν παρει διαστασεις το θεμα και αποδειχθει πως υπαρχει προβλημα (ειδικα αν ειναι hardware) θα μιλαμε για τεραστια αποτυχια...

 

τοσο καιρο ολοι μας (και εγω μαζι) κοροιδευαμε την apple για την αποτυχια της αλλα και την σταση που κρατησε.

περιμενω να δω την αντιδραση της νοκια και ταυτοχρονα αναβαλω την αγορα του N8 για αρκετα αργοτερα...

 

Αν η αντιδραση της νοκια ειναι γελοια οπως ηταν και αυτη της apple μαλλον θα με χασει απο σταθερο πελατη αυτη η εταιρια...

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι όταν ορισμένα N8 πεθάνουν (πάψουν να ανάβουν ή να φορτίζουν - brick με απλά λόγια) μια είναι η σωτήρια λύση επαναφοράς τους.. τα τοποθετείς για ένα δεκάλεπτο στην κατάψυξη και ύστερα λειτουργούν σαν καινούργια! (παλιό tip για ημιθανείς σκληρούς δίσκους - αλλά τελικά ακόμα επίκαιρο :p).

 

Πέρα από την πλάκα - οι αναφορές για το εν λόγο πρόβλημα (ξαφνικός θάνατος) αυξάνονται, όπως γενικά τα προβλήματα της συσκευής, στο Nokia Support Discussions οπότε συστήνω προσοχή (δλ. αφήστε τις πρώτες παρτίδες) :!:

αυτο ομως δεν βλεπω να χει γινει θεμα στην κεντρικη σελιδα η στο net οπως οσα ειχαν ακουστει για το iphone...τυχαιο???δε νομιζω.:X

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

τελικα το κινητο ποτε ερχεται ?

 

Μερική λένε 25/11 και άλλη λένε 2/12.

 

Τώρα τι ισχύει? θα σε γελάσω...:lol:

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

αυτο ομως δεν βλεπω να χει γινει θεμα στην κεντρικη σελιδα η στο net οπως οσα ειχαν ακουστει για το iphone...τυχαιο???δε νομιζω.:X

 

 

Τουλάχιστον αν το n8 μετατραπεί σε τούβλακι,κάτι το οποίο είναι όντως σοβαρό ζήτημα, θα το πασ σε ένα nokiacare και θα στο αντικαταστήσουν. Αν έχεις το συχνό πρόβλημα με την λήψη στο iphone σου το πιο πιθανό να κάνουν τον κινέζο στην apple. Φυσικά δε δικαιολογηται το πρόβλημα που ενδεχομένως να έχουνε πολλά n8,αν μ'εγώ πιστεύω οτι είναι μεμονομενα περιστατικά,αλλά κάποια πράγματα να λέγονται.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα!!!! το εχω στα χερια μου επιτελους! πραγματικα η αισθηση ειναι απιστευτη! ειναι πολυ ελαφρυ και γενικα πολυ κομψο καμια σχεση τελικα αν δε το δεις εσυ ο ιδιος!! περισσοτερα μετα(ειμαι στη δουλεια τωρα) θα σας ανεβασω photos βιντεο και εντυπωσεις απο broswer κτλ! το μονο κακο ειναι οτι δεν εχω ελληνικα(ειναι αγορασμενο απο εξωτερικο) αλλα πιστευω θα την βρω την ακρη!:lol:
Link to comment
Share on other sites

αυτο ομως δεν βλεπω να χει γινει θεμα στην κεντρικη σελιδα η στο net οπως οσα ειχαν ακουστει για το iphone...τυχαιο???δε νομιζω.:X

 

Με τη διαφορά ότι αν πας σε ΝΟΚΙΑ CARE θα γίνει άμεση αντικατάσταση και δε θα βγεί ο steve jobs της ΝΟΚΙΑ να κάνει καραγκιοζλίκια. Ελαττωματικές παρτίδες είναι ΔΕΔΟΜΕΝΟ ότι θα υπάρχουν,σε όλα τα τηλέφωνα... Το θέμα είναι να μην είσαι ο τυχερός. Το Ν8 που πουλάει σαν τρελό μάλιστα είναι "λογικό" ποσοστιαία να εμφανίσει μεγαλύτερο αριθμό προβληματικών συσκευών.

 

freddaras,περιμένω με αγωνία το review...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με τη διαφορά ότι αν πας σε ΝΟΚΙΑ CARE θα γίνει άμεση αντικατάσταση και δε θα βγεί ο steve jobs της ΝΟΚΙΑ να κάνει καραγκιοζλίκια. Ελαττωματικές παρτίδες είναι ΔΕΔΟΜΕΝΟ ότι θα υπάρχουν,σε όλα τα τηλέφωνα... Το θέμα είναι να μην είσαι ο τυχερός. Το Ν8 που πουλάει σαν τρελό μάλιστα είναι "λογικό" ποσοστιαία να εμφανίσει μεγαλύτερο αριθμό προβληματικών συσκευών.

 

freddaras,περιμένω με αγωνία το review...

 

Αν διαβασεις λιγο παραπανω νομιζω οτι συμφωνουμε απολυτα.;) Να προσθεω μαλιστα οτι ισως ειμαστε και τυχεροι που το κινητο καθυστερει στην ελλαδα. γιατι ετσι μειωνονται οι πιθανοτητες να πεσουμε σε μια απο τις αρχικες και ισως προβληματικες πατριδες. Ειδωμεν...

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...