Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[

 

Επισης καποιο προγραμμα που να βλεπεις τηλεοραση απο το κινητο σου γιατι αυτο ειναι μουφα? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mokan.tvschedulegr&feature=apps_topselling_free

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.muratkilic.tvgoo

για δες αυτο.δεν τα εχει ολα αλλα εχει μερικα ελληνικα

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εχω το galaxy s3 και εχω βάλει την εφαρμογή viber .όταν θέλω να κάνω κλήση με wifi μού την κάνει φυσιολογικά όταν όμως θέλω να την κάνω με 3g τότε μού λέει ότι δεν μπορώ και ότι είναι κλειδωμένο.εχω βάλει την εφαρμογή 2-3 φορές και δεν λέει να αλλάξει ...δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω πέρα από wifi ... ξέρει κανένας τι συμβαινει ???
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα πρόγραμμα για αυτόματο τηλεφωνητή; όπως είχα στο N95 μου;

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Επειδη η μνημη του τηλεφωνου δεν χωρα και πολλα, ποια απο τις δυο εφαρμογες κρατησης αεροπορικων εισητηριων να κρατησω:

skyscanner ή airtitckets?

Για πειτε οσοι τις εχετε δει και τις εχετε χρησιμοποιησει.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για την εφαρμογή email να κάνω.. Άλλαξα κωδικό πρόσβασης από τον υπολογιστή σε όλα τα email μου... Όλα οκ.. Στο Gmail μου βγάζει σφάλμα... Έκανα επαναφορά εργοστασιακων πάλι τα ίδια... Όταν μπήκα στο play μου έστειλε έναν κωδικό τον έβαλα και όλα καλά... Το Gmail δεν σετ άρετε με τίποτα.. Καμία ιδέα?

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καμια καλη εφαρμογη να κανω export ομαδικα ολα τα contacts μου, σε αρχειο? (pdf, txt κλπ)

Παρακαλω οποιος ξερει κατι σχετικο ή εχει ασχοληθει, ας πει.

Link to comment
Share on other sites

http://carpenoctum.gr/articles/h-vodafone-blockarei-tis-kliseis-mesw-viber/

 

απο την vodafone μου ειπαν οτι αν δεν υπαρχει συμβολαιο πανω απο 40 ευρω τερμα τα voip!!!

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Επειδη η μνημη του τηλεφωνου δεν χωρα και πολλα, ποια απο τις δυο εφαρμογες κρατησης αεροπορικων εισητηριων να κρατησω:

skyscanner ή airtitckets?

Για πειτε οσοι τις εχετε δει και τις εχετε χρησιμοποιησει.

Εγώ έχω το Airtickets σαν πιο ελληνικό και το Hipmunk Hotel & Flight Search για πτήσεις και ξενοδοχεία. Τις τελευταίες μου κρατήσεις τις έκανα με το Πάμε Διακοπές

Ποτέ δεν ξέρεις τι θα σε βολέψει.

Edited by ggazas
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για την εφαρμογή email να κάνω.. Άλλαξα κωδικό πρόσβασης από τον υπολογιστή σε όλα τα email μου... Όλα οκ.. Στο Gmail μου βγάζει σφάλμα... Έκανα επαναφορά εργοστασιακων πάλι τα ίδια... Όταν μπήκα στο play μου έστειλε έναν κωδικό τον έβαλα και όλα καλά... Το Gmail δεν σετ άρετε με τίποτα.. Καμία ιδέα?

 

Υποψιάζομαι ότι και μέσα από την εφαρμογή θα υπάρχει τρόπος, αλλά αν πας στη διαχείριση λογαριασμών (Settings -> Accounts and Sync) δε μπορείς να πειράξεις το google account του οποίο τον κωδικό άλλαξες?

 

Καμια καλη εφαρμογη να κανω export ομαδικα ολα τα contacts μου, σε αρχειο? (pdf, txt κλπ)

Παρακαλω οποιος ξερει κατι σχετικο ή εχει ασχοληθει, ας πει.

Μέσα από το gmail (εφόσον έχεις συγχρονίσει) διαλέγεις Contacts (Από πάνω αριστερά, εκεί που λέει gmail με βελάκι για drop-down).

Από Contacts: More -> Export

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται τιποτα,αλλα τελικα κατεβασα το Κ9 και ολα ενταξει..εβαλα εναν κωδικο που ειχα διμιουργησει και μπηκε ενω στην μαμα εφαρμογη δεν..Αβυσσος η ψυχη του Android;)

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Μέσα από το gmail (εφόσον έχεις συγχρονίσει) διαλέγεις Contacts (Από πάνω αριστερά, εκεί που λέει gmail με βελάκι για drop-down).

Από Contacts: More -> Export

 

Δεν θελω export απο gmail γιατι δεν χρησιμοποιω συγχρονισμο.

Θελω export κανονικα απο τις επαφες του τηλεφωνου.

Με ποια εφαρμογη μπορω να εξαγω τις επαφες του τηλεφωνου;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω export απο gmail γιατι δεν χρησιμοποιω συγχρονισμο.

Θελω export κανονικα απο τις επαφες του τηλεφωνου.

Με ποια εφαρμογη μπορω να εξαγω τις επαφες του τηλεφωνου;

Επαφες->εισαγωγη/εξαγωγη ->εξαγωγη στην sd. Θα στις βγαλει στην sd σε μορφη .vcf

Link to comment
Share on other sites

Εχω το galaxy s3 και εχω βάλει την εφαρμογή viber .όταν θέλω να κάνω κλήση με wifi μού την κάνει φυσιολογικά όταν όμως θέλω να την κάνω με 3g τότε μού λέει ότι δεν μπορώ και ότι είναι κλειδωμένο.εχω βάλει την εφαρμογή 2-3 φορές και δεν λέει να αλλάξει ...δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω πέρα από wifi ... ξέρει κανένας τι συμβαινει ???

 

Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα, μίλα καλυτέρα με Vodafone. καθώς της voip υπηρεσίες την ανοίγουν μόνο αν έχεις συνολικό πάγιο πάνω από 40euro….

Μέτα από 3 επικοινωνίες και αφού τους είπα πώς δεν σκοπεύω να μεγαλώσω το πάγιο, είπαν πως έχουν προωθήσει το αίτημα μου και ότι θα με καλέσουν από εβδομάδα να μου πουν πώς ενεργοποίησαν της υπηρεσίες voip…. Αναμένω …

Link to comment
Share on other sites

Πες μου σε παρακαλω Πως τους καταφερες να σου κάνουν την χάρη γιατί εγω δεν είδα να ιδρώνει το αυτί τούς ....

συμπληρωσε φορμα επικοινωνιας και απο το site τους. αλλα χωρις βρισιματα..ευγενικα, ομορφα κι ωραια!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου σιγουρα κατεβασες το σωστο navigon απο το google play?

 

εσυ κατεβασες το cosmote edition. εισαι σιγουρος οτι αυτο σου εκανε δωρο το καταστημα;

μηπως σου εκανε δωρο το navigon europe. αυτο κοστιζει 59 euro.

για το αλλο ισχυει διαφορετικο τιμολογιο νομιζω για 2 χρονια και μετα το αγοραζεις εφορου ζωης.

 

μην περιμενεις και πολλα απο το καταστημα γιατι δυστυχως δεν γνωριζουν που παν τα τεσσερα.

 

To Cosmote edition μου είπαν να κατεβάσω δυστυχώς... Το Europe θελει πληρωμή.

 

Επειδή προφανώς κάτι πήγε λάθος υπάρχει τρόπος να κάνω μια καθαρή εγκατάσταση της εφαρμογής. Έχει κλειδώσει επειδή αναγνωρίζει τη συσκευή μου ή τον gmail λογαριασμό μου?

Link to comment
Share on other sites

http://carpenoctum.gr/articles/h-vodafone-blockarei-tis-kliseis-mesw-viber/

 

απο την vodafone μου ειπαν οτι αν δεν υπαρχει συμβολαιο πανω απο 40 ευρω τερμα τα voip!!!

 

Πέρα από ελεεινό, αυτό που κάνει η Vodafone είναι νόμιμο;

Link to comment
Share on other sites

To Cosmote edition μου είπαν να κατεβάσω δυστυχώς... Το Europe θελει πληρωμή.

 

Επειδή προφανώς κάτι πήγε λάθος υπάρχει τρόπος να κάνω μια καθαρή εγκατάσταση της εφαρμογής. Έχει κλειδώσει επειδή αναγνωρίζει τη συσκευή μου ή τον gmail λογαριασμό μου?

 

επειδη μου ειχε συμβει κι εμενα κατι αντιστοιχο με αλλη εφαρμογη ομως, ελυσα το θεμα με επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμισεων. (hard reset).

αποθηκευσε τηλ. καταλογο στην sd και οτι αλλο και δοκιμασε.

πιστευω να λυθει το θεμα. μην ανησυχεις για τις εφαρμογες σου. θα ξανακατεβουν παλι.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, έχεις δει τίποτα για net neutrality στην Ελλάδα? :lol:

Εδώ τις ισχύουσες οδηγίες της ΕΕΤΤ δεν τηρούν (κανένας από τους παρόχους).

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις μετα την τελευταια αναβαθμιση του facebook,πως βλεπουμε τοιχο-πληροφοριες-φωτογραφιες φιλων?.:blink:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

υπάρχει εφαρμογή που να μπορεί να μου δείχνει preview από sms στην κλειδωμένη lock screen;

Εγω εχω το sms pop up σε συνεργασια με τον stock. Αλλιως και το handsent το χει.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, Καλησπέρα..

Ειμαι πλεον σε aokp rom, resurrection remix 2.5.2.

Ειχα παει με titanium, backup για ολες τις εφαρμογές.. Ειχα κατι σημαντικες σημειωσεις στο Memo που εχει μεσα το s2 για σημειωσεις...

Τωρα αυτό στις aokp δεν δουλεύει.. Τι αλλο μπορω ν κάνω

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ισως θα μπορούσες να δεις αν αυτές οι σημειώσεις αποθηκεύονται σε κάποιο φάκελο στην εσωτερική ή εξωτερική κάρτα μνήμης και να τις δεις απο εκει,μήπως ειναι σε αναγνώαιμο φορματ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...