Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καποιο προγραμμα που να μπλοκαρει τις διαφημισεις και να μην χρειαζεται ροοτ ? αν ειναι και free ακομα καλυτερα...

 

Δεν νομίζω πως είναι εφικτό κάτι τέτοιο.

Δωρεάν είναι όλα (νομίζω) αλλά θέλουν root φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

λεβεντες για να ξερουμε το υπολοιπο για mb και χρονο σε what's up εχουμε????? σαν το cosmote info ας πουμε που ειχα τοσο καιρο στη συνδεση, τι προτεινετε ???
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που δουλεύει το Cosmote info και go sms έχει καταφέρει να τα δουλέψει χωρίς πρόβλημα . Και πως;

 

Cosmote Info ένα χρόνο τώρα, δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα σε οποιοδήποτε Android με οποιαδήποτε ROM.

Τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις? Στείλε κι ένα μήνυμα στον δημιουργό της εφρμογής μήπως μπορει να σε βοηθήσει.

 

 

εχει κανεις προβλημα με το navigon,αυτο με τα 60 ευρω?

 

Αν εννοείς το Navigon Europe, όχι, τι πρόβλημα να υπάρχει? Με τις ανανεώσεις, με την υποστήριξη της συσκευής σου?

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

λεβεντες για να ξερουμε το υπολοιπο για mb και χρονο σε what's up εχουμε????? σαν το cosmote info ας πουμε που ειχα τοσο καιρο στη συνδεση, τι προτεινετε ???

 

http://m.whatsup.gr μέσω data, είναι δωρεάν η πλοήγηση εκεί απλά βάλε το σε bookmark ή όρισέ το αρχική σελίδα στον browser σου για να μην σε χρεώνει το google.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις προβλημα με το navigon,αυτο με τα 60 ευρω?

 

Πάνε σε αυτή την ενότητα Android - προτάσεις: GPS και Πλοήγηση, πιστεύω θα σουλυθούν οι απορίες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Cosmote Info ένα χρόνο τώρα, δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα σε οποιοδήποτε Android με οποιαδήποτε ROM.

Τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις? Στείλε κι ένα μήνυμα στον δημιουργό της εφρμογής μήπως μπορει να σε βοηθήσει.

Μάλλον δεν ήταν σαφής η ερώτηση:wacko: Το πρόβλημα είναι σε συνδυασμό με το go sms . Όταν κάνω ανανέωση με το cosmote info μου έρχονται τα μηνύματα τις cosmote στο go sms . Έπαιξα λίγο με τις ρυθμίσεις του go sms αλλά τίποτα .

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν ήταν σαφής η ερώτηση:wacko: Το πρόβλημα είναι σε συνδυασμό με το go sms . Όταν κάνω ανανέωση με το cosmote info μου έρχονται τα μηνύματα τις cosmote στο go sms . Έπαιξα λίγο με τις ρυθμίσεις του go sms αλλά τίποτα .

 

Πάνε στα settings->advanced->receive settings και βγάλε το τικ από το disable other message notifications και ξαναδοκίμασε.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

τελικα υπαρχει καποια εφαρμογη που να μπορουμε να δουμε ζωντανα τηλεοραση?εχω κατεβασει το tv goo αλλα δεν εχει ολα τα καναλια
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αλλα ειχα διαβασει πως αν κανεις root μπορεις να μεταφερεις στη micro sd εφαρμογες που πρην δεν γινονταν μετακινισει αφτο μετα το root ειναι εφικτω ?

AMD Ryzen 5 2600 - ASUS ROG STRIX B350 8 GB Ram - MSI gtx 960 4GB - 16 gb Ram trident z

Samsung Galaxy grand duos(CM 12.1) -> Huawei p8 lite -> xiaomi redmi note 4x -> xiaomi MI A2 lite -> Poco X3 NFC

Chuwi HeroBook Pro

Ps1-Ps2-PS3 Super slim 500 gb-PSP 2004 6.60 PRO- Ps4 500gb[/color]

Link to comment
Share on other sites

Πάνε στα settings->advanced->receive settings και βγάλε το τικ από το disable other message notifications και ξαναδοκίμασε.

Σωστος! Ευχαριστω φιλε μου:up:

Link to comment
Share on other sites

Cosmote Info ένα χρόνο τώρα, δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα σε οποιοδήποτε Android με οποιαδήποτε ROM.

Τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις? Στείλε κι ένα μήνυμα στον δημιουργό της εφρμογής μήπως μπορει να σε βοηθήσει.

 

 

 

 

Αν εννοείς το Navigon Europe, όχι, τι πρόβλημα να υπάρχει? Με τις ανανεώσεις, με την υποστήριξη της συσκευής σου?

 

 

το αγοραζω,το εγκαθιστω,μου λεει οτι λειπουν φακελοι (μαρεσει που ειναι και αγορασμενο),συνδεω με το ρουτερ μου και παντα μου βγαζει ερρορ και αποσυνδεετε (αποτυχια συνδεσης δικτυου η διαδικτυου) .καμια λυση?

 

nai me to app2sd

 

 

Αν δεν κανω λαθος ομως πρεπει να εχεις 2.2 και πανω

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

δε το ξέρω αυτό φίλε μου. Να σου πω την αλήθεια δεν είχα συσκευή με Android κάτω από 2.2 καμιά φορά. :/
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος ομως πρεπει να εχεις 2.2 και πανω

 

Αν είσαι από 2.2 και κάτω, κάνεις root, το εγκαθιστάς και είσαι έτοιμος..

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι από 2.2 και κάτω, κάνεις root, το εγκαθιστάς και είσαι έτοιμος..

 

φιλε Αλκη αυτο το λες με σιγουρια?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

φιλε Αλκη αυτο το λες με σιγουρια?

 

Είμαι 99.9% σίγουρος. Έχω κινητό που έχει μείνει στη 2.1 επίσημα..

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου ειναι 2.3 απλα για φιλο το θελω, και αν θελει μονο ροοτ για την εφαρμογη εχω το flashtools και το κανω σε δευτερολεπτα :)

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου ειναι 2.3 απλα για φιλο το θελω, και αν θελει μονο ροοτ για την εφαρμογη εχω το flashtools και το κανω σε δευτερολεπτα :)

 

Mόνο root χρειάζεται. Και εγώ 2.3 έχω στο X8 μου και χρησιμοποιώ το Link2SD. Κάνει για συσκευές root από 1.6++

Link to comment
Share on other sites

και μπορεις να μεταφερεις ολοκληρη την εφαρμογη ή μερος της?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

και μπορεις να μεταφερεις ολοκληρη την εφαρμογη ή μερος της?

 

Tην ίδια την εφαρμογή όχι. Άλλες εφαρμογές φυσικά και μπορείς ολόκληρες...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...