Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://market.android.com/details?id=com.rcreations.ipcamviewer&feature=search_result

 

δεν την έχω δοκιμάσει αλλά έχω ακούσει καλά λόγια

 

εγω δοκιμασα την icam-webcam video streaming απο το μαρκετ και λειτουργει εξαιρετικα απλα και τελεια!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=624416

 

Ένα εκ των τριών που έχει είναι και αυτό που θες.

 

Γιάννη σε ευχαριστώ, άλλα δεν είμαι root. . .

Έψαχνα κάτι πιο "οικίο". . .:O

 

Hello, το λινκ που σου παραθέτει ο Γιάννης δεν προυποθέτει root. :)

 

Συγνώμη κύριοι!! :O

Είχατε δίκιο είναι αυτό που έψαχνα και δε χρειάζεται root.....

 

Χίλια ευχαριστώ! ! :)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα, εχω ροοτ το κινητο μου και θελω να περασω καποια αλλη ρομ, υπαρχει καποια εφαρμογη που να μου κραταει τις εφαρμογες που εχω βαλει και τα παιχνιδια ετσι ωστε να μην τα ξεκιναω απο το 0? δηλαδη εχω παιχνιδια που τα εχω φτασει σε καποιο level και μετα την καινουργια ρομ να ξεκιναω απο αυτο το level και οχι απο το 0? σας ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Με το titanium backup γίνεται αυτό που θες.

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Με το titanium backup γίνεται αυτό που θες.

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

σιγουρα? για μια φορα που το ειχα κανει ειχε σωσει καποια παιχνιδια αλλα οχι τα επιπεδα που τα ειχα φτασει μονο την εφαρμογη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Εχω το HTC Desire Z και θελω να περασω προγραμμα πλοηγησης.Πρεπει να ναναι το κινητο root?Ή απλα περναω το aplication?
Kαμμια απάντηση?:)
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα καποιοσ με κανει φαρσα με αποκρυψη εδω και καιρο . ξερω οτι μπορω να μαθω ποιοσ με καλει κανοντασ Αιτηση για Εντοπισμο Κακοβουλων η Ενοχλητικων Κλησεων αλλα δν θα ηθελα να κανω ολη αυτη τη διαδικασια. ειχα δει στ android market ενα προγραμμα πριν πολυ καιρο τον οποιο μπορουσε να βρει ποιοσ καλει με αποκρυψη αλλα τωρα που εψαξα δν μπορεσα να το βρω μηπωσ το ξερει κανενασ απο εσασ???
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα καποιοσ με κανει φαρσα με αποκρυψη εδω και καιρο . ξερω οτι μπορω να μαθω ποιοσ με καλει κανοντασ Αιτηση για Εντοπισμο Κακοβουλων η Ενοχλητικων Κλησεων αλλα δν θα ηθελα να κανω ολη αυτη τη διαδικασια. ειχα δει στ android market ενα προγραμμα πριν πολυ καιρο τον οποιο μπορουσε να βρει ποιοσ καλει με αποκρυψη αλλα τωρα που εψαξα δν μπορεσα να το βρω μηπωσ το ξερει κανενασ απο εσασ???

 

Δεν υπαρχει τετοιο προγραμμα γιατι η κληση σε σενα φτανει με αποκρυψη απο το δικτυο, αρα ειναι τεχνικα αδυνατο να γινει. Μονο με την αιτηση που λες και θα σε συμβουλευα να το κανεις γιατι θα του κοψεις τη φορα.

 

Sent from my HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζεται να εισαι root.

 

Sent from my HD2

 

Σε ευχαριστω:)

 

Στο xperia x10 mini περασα το don't panic και πιστευω ειναι μακραν το καλυτερο μεχρι στιγμης π εχω δει.Κλειδωνει τους δορυφορους σε δευτερα,σε αντιθεση με το Ndrive που αργουσε αρκετα.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή που να καταγραφω τη συνομιλία την ώρα που μιλάω με το πάτημα ενός κουμπιού έχετε να μου προτείνετε; ευχαριστώ!

 

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα στη παρε.εγω χρησημοποιω εδω και καιρο το igo και τωρα εχω μια απορια.

στο galaxy s απο τοτε που εβλα την εκδοση 2.3.4 του android μου δειχνει οτι ειμαι ενα δρομο πιο "δεξια".εχω την την εκδοση 8.4.2139242.ξερει κανεις τιποτα??

 

Δε νομίζω να φταίει το πρόγραμμα αλλά ο δέκτης της συσκευής.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή που να καταγραφω τη συνομιλία την ώρα που μιλάω με το πάτημα ενός κουμπιού έχετε να μου προτείνετε; ευχαριστώ!

 

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

 

Δεν γίνεται στο Desire S, θέλει custom rom και πειραγμένο kernel.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις! Υπάρχουν διάφορες εφαρμογές στο market αλλά στις πιο πολλές υπάρχουν αρνητικά σχόλια, γι αυτό ρώτησα μήπως ξέρετε κάποια που να δουλεύει βάσει ίσως προσωπική σας εμπειρία!

 

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή που να καταγραφω τη συνομιλία την ώρα που μιλάω με το πάτημα ενός κουμπιού έχετε να μου προτείνετε; ευχαριστώ!

 

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

 

Record My Call, αυτήν χρησιμοποιώ εδώ και 2 μήνες και δουλεύει τέλεια...!!! ενεργοποιητέ όταν απαντήσεις στο τηλέφωνο, και σε ρωτά μετά την κλείσει αν θες να κρατήσεις την συνομιλία.

 

https://market.android.com/details?id=com.record.my.call&feature=related_apps

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μην την ψάχνετε, δυστυχώς η HTC αφαιρεί κάθε δυνατότητα εγγραφής συνομιλίας από τους kernel's της. Οκ μπορεί κάποιος να γράψει μόνο την δική του φωνή αλλά όχι του συνομιλητή κάτι όμως που θεωρώ άχρηστο. Για εγγραφή συνομιλίας μόνο με custom kernel και το CallRecorder γίνεται.

 

Edit: Απ' ότι βλέπω, τώρα, για το Desire S ακόμα δεν έχει βγει κάτι και δεν ξέρω αν και πότε θα βγει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

παιδες υπαρχει κατι για call sms filtering? στυλ iblacklist? εχω ηδη αγορασει το root call blocker pro ειναι καλο δουλευει αλλα ας πουμε οτι την απαντηση μου στο κρυφο μνμ δεν την αφαιρει... υπαρχει κατι που να θεωρειται τοπ??

εχω το galaxy s2 και ειμαι ηδη root απο την πρωτη μερα. χαχα

 

επισης πως μπορω να βαλω ελληνικες φωνητικες εντολες στο keyboard?

 

 

 

ειμαι σιγουρος πως εχει ξαναρωτηθει το ειδα και καπου στην 100 σελιδα αλλα ειναι χαος το thread...δεν εβγαλα ακρη.:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Το don't panic στην 4.40 έκδοσή του και πάνω στο galaxy S2 σας δουλεύει κανονικά?

Όποτε το χρειάστηκα για πλοήγηση μετά από περίπου 10 λεπτά με πέταγε έξω η εφαρμογή. Ήξερα ότι οι πρώτες εκδόσεις είχαν πρόβλημα συμβατότητας με το γαλαξία αλλά είχα την εντύπωση ότι είχε διορθωθεί στην τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να φταίει το πρόγραμμα αλλά ο δέκτης της συσκευής.

μα στην εκδοση 2.3.3 του ανδροιδ λειτουργουσε κανονικα.

και ενας αλλος φιλος που εκανε την ιδια αναβαθμιση(εχουμε περασει και μια custom rom απο πανω)το ιδιο μμου λεει.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Record My Call, αυτήν χρησιμοποιώ εδώ και 2 μήνες και δουλεύει τέλεια...!!! ενεργοποιητέ όταν απαντήσεις στο τηλέφωνο, και σε ρωτά μετά την κλείσει αν θες να κρατήσεις την συνομιλία.

 

https://market.android.com/details?id=com.record.my.call&feature=related_apps

 

 

ευχαριστώ πολύ, τη χρειαζόμουν αυτή την εφαρμογή και δεν την έβρισκα!

Link to comment
Share on other sites

παιδες υπαρχει κατι για call sms filtering? στυλ iblacklist? εχω ηδη αγορασει το root call blocker pro ειναι καλο δουλευει αλλα ας πουμε οτι την απαντηση μου στο κρυφο μνμ δεν την αφαιρει... υπαρχει κατι που να θεωρειται τοπ??

εχω το galaxy s2 και ειμαι ηδη root απο την πρωτη μερα. χαχα

 

επισης πως μπορω να βαλω ελληνικες φωνητικες εντολες στο keyboard?

 

 

 

ειμαι σιγουρος πως εχει ξαναρωτηθει το ειδα και καπου στην 100 σελιδα αλλα ειναι χαος το thread...δεν εβγαλα ακρη.:wacko:

εγω με το desire s δεν ειμαι root και εχω το extreme call blocker droid και εχει επιλογη να κρυβει την απαντηση.μαλλον ομως δεν ειναι τοσο γρηγορο οσο το root call blocker γιατι σηκωνει το τηλ και μετα κανει ενα βουητο οχι ομως σαν κατειλλημμενο.

Link to comment
Share on other sites

εγω με το desire s δεν ειμαι root και εχω το extreme call blocker droid και εχει επιλογη να κρυβει την απαντηση.μαλλον ομως δεν ειναι τοσο γρηγορο οσο το root call blocker γιατι σηκωνει το τηλ και μετα κανει ενα βουητο οχι ομως σαν κατειλλημμενο.

 

Γιατί δεν χρησιμοποιείς την build in εφαρμογή της HTC?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...