Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας παιδια εδω και μια ωρα μου επεσε το τηλ και εσπασε η οθονη καθως επεισης

δεν ακουγεται ο ηχος οταν χτυπαει η βαζω καποιο τραγουδι η οθονη δεν εσπασε σε καποιο κομματι αλλα ραγησε βεβαια το τηλ δουλευει κανονικα οσον αφορα την αφη

σερφαρω κανονικα μεσα στο μενου και λειτουργουν ολα απλα η εξωτερικη πλευρα του τζαμιου ραγησε μπορει καποιος να με βγαλει απο την κατασταση εαν φτιαχνεται ποσο περιπου κοστιζει και γενικα αν ειναι καλυτερα να παω στο γερμανο απο οπου το πηρα η να βρω καποιο αλλο τροπο γιατι εχω φρικαρει!!!!!

ευχαριστω εκ τον προτερον!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το κανα ρουτ κτλ,εβαλα μια εφαρμογη και παλι μου βγαζει οτι δεν εχω ελευθερο χωρο..

εχω μετακινησει απο πριν τις διαφορες εφαρμογες μεσω της εφαρμογης app2sd στην sd..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γεια σας παιδια εδω και μια ωρα μου επεσε το τηλ και εσπασε η οθονη καθως επεισης

δεν ακουγεται ο ηχος οταν χτυπαει η βαζω καποιο τραγουδι η οθονη δεν εσπασε σε καποιο κομματι αλλα ραγησε βεβαια το τηλ δουλευει κανονικα οσον αφορα την αφη

σερφαρω κανονικα μεσα στο μενου και λειτουργουν ολα απλα η εξωτερικη πλευρα του τζαμιου ραγησε μπορει καποιος να με βγαλει απο την κατασταση εαν φτιαχνεται ποσο περιπου κοστιζει και γενικα αν ειναι καλυτερα να παω στο γερμανο απο οπου το πηρα η να βρω καποιο αλλο τροπο γιατι εχω φρικαρει!!!!!

ευχαριστω εκ τον προτερον!!!!!

 

Απευθύνσου στην ACE Hellas για να ενημερωθείς για το κόστος ανταλλακτικών και επισκευής το οποίο σίγουρα δεν είναι χαμηλό.

 

Υπάρχει και η ανεπίσημη λύση του να αγοράσεις εσύ τα ανταλλακτικά από ebay και να βρεις κάποιον να σου κάνει την εγχείρηση με ότι ρίσκο αυτό συνεπάγεται αφού θα βγει και η συσκευή εκτός εγγύησης.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει θέμα κανείς με τα ακουστικά; όταν το βάζω το βύσμα μέσα και κουμπώνει κανονικά ακούω πολύ χαμηλά. Για να ακούσω κανονονικά πρέπει να το έχω λίγο έξω, να πετύχω το ακριβές σημείο και να το αφήσω εκεί, αλλά όπως είναι φυσικό με την παραμικρή κίνηση χάνετε παλι.. Έχω δοκιμάσει με δυό τρία ακουστηκά που στα άλλα κινητά δουλεύουν κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Fancy Widget.

 

Κολλάτος τελικά πήρα την κάρτα sd που πήρες κι εσύ.Επειδή ετοιμάζομαι για μόνιμο root κλπ,κλπ λέω να της κάνω partition με βάση τον οδηγό της πρώτης σελίδας ,μόλις την πάρω πριν τη βάλω στο κινητό και μετά να τις κάνω to copy paste .Δεν είναι καλύτερα έτσι;

Edited by nnik_1969

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Ναι, καλύτερα είναι, για να ξεμπερδεύεις μια και καλή με την κάρτα.

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για τη γνώμη σου :) Η αλήθεια είναι πως δεν βλέπω κάτι σημαντικά διαφορετικό στις HD ROMs οπότε μένω στις απλές. Πράγματι εκτός της LeeDroid μόνον η AuraxTSense με καλύπτει...

 

*βλέπω ότι χρησιμοποιείς ένα από τα επισυναπτόμενα (στο xda) kernel (kernel:2.6.32.28-Halcyon). Ποιο από τα 2 πρώτα εγκατέστησες; Έχει σχέση με τις ρυθμίσεις του SetCPU? :worry:

 

Οι καινούργιες hd roms είναι Android 2.2.1

 

Η διαφορά στην ταχύτητα και στην αίσθηση του κινητού είναι αισθητή.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

2 hd rom που δοκιμασα ειχαν αρκετα κολληματα.δε ξερω αν με τις καινουριες αναβαθμισεις τους εστρωσαν.εχεις καποια να προτινεις;

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

2 hd rom που δοκιμασα ειχαν αρκετα κολληματα.δε ξερω αν με τις καινουριες αναβαθμισεις τους εστρωσαν.εχεις καποια να προτινεις;

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Με την rom της υπογραφής μου δεν έχω δει κανένα απολύτως πρόβλημα. Πιστεύω το ίδιο θα ισχύει και με την a2sd version.

Πριν από αυτή είχα την Z rom και έπαιζε κι εκείνη μία χαρά.

 

Ρε παιδιά έχει θέμα κανείς με τα ακουστικά; όταν το βάζω το βύσμα μέσα και κουμπώνει κανονικά ακούω πολύ χαμηλά. Για να ακούσω κανονονικά πρέπει να το έχω λίγο έξω, να πετύχω το ακριβές σημείο και να το αφήσω εκεί, αλλά όπως είναι φυσικό με την παραμικρή κίνηση χάνετε παλι.. Έχω δοκιμάσει με δυό τρία ακουστηκά που στα άλλα κινητά δουλεύουν κανονικά.

 

Σήμερα όλως τυχαίως χρησιμοποίησα για πρώτη φορά τα ακουστικά, για τη χρήση του ραδιοφώνου. Διαπίστωσα ότι έξω στο δρόμο με φασαρία, με δυσκολία άκουγα το τι λένε στον σταθμό. Δεν βρήκα από κάπου ν' αυξάνει η ένταση.

Δεν τα δοκίμασα σε κάποια κλήση, αλλά μάλλον όπως λες κι εκεί η ένταση θα είναι σε ίδια χαμηλά επίπεδα. Τώρα, αν με το να 'παίζεις' με το βύσμα αλλάζει κάτι, δεν ξέρω. Ίσως... θα το δοκιμάσω.

 

 

Swyped from my HTC Desire using Tapatalk

Edited by tsiftsism

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Με την rom της υπογραφής μου δεν έχω δει κανένα απολύτως πρόβλημα. Πιστεύω το ίδιο θα ισχύει και με την a2sd version.

Πριν από αυτή είχα την Z rom και έπαιζε κι εκείνη μία χαρά.

 

 

Swyped from my HTC Desire using Tapatalk

 

 

Με την Data2ext version που χρησιμοποιεις, τι partition εχεις? Υπαρχει lag σε ανοιγμα εφαρμογων? Εχεις προσεξει καμια καθυστερηση ή οτιδηποτε? Αν και παιζει ρολο και τι καρτα μνημης υπαρχει. Αν εχεις δοκιμασει στο Quadrant, πες αν θες τι εβγαλε.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω περίπου ένα μήνα το τηλ. κ δεν έιχα δοκιμάσει μέχρι τώρα το ραδιόφωνο, το δοκίμασα λοιπόν σήμερα κ δεν έχω παρατηρήσει κάτι απο αυτο που λέτε δουλεύει άψογα χωρίς κανένα πρόβλημα! Edited by aris_volos
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Με την Data2ext version που χρησιμοποιεις, τι partition εχεις? Υπαρχει lag σε ανοιγμα εφαρμογων? Εχεις προσεξει καμια καθυστερηση ή οτιδηποτε? Αν και παιζει ρολο και τι καρτα μνημης υπαρχει. Αν εχεις δοκιμασει στο Quadrant, πες αν θες τι εβγαλε.

 

Ό,τι ακριβώς προτείνει ο robocik: Fat + 1GB Ext4 + 0.3GB Ext4 + 0.1GB Swap, σε μία Kingston 8 Gb, class 6.

Όπως έγραψα, κανένα απολύτως πρόβλημα. Αν έβλεπα κάποιο δεν θα την κρατούσα, όπως είχα κάνει με παλιότερη version που δεν μπορούσα να σείρω καν το lockscreen προς τα κάτω για ν' απαντήσω σε κλήση και πέρασα του baadnewz.

 

 

Το έχω περίπου ένα μήνα το τηλ. κ δεν έιχα δοκιμάσει μέχρι τώρα το ραδιόφωνο, το δοκίμασα λοιπόν σήμερα κ δεν έχω παρατηρήσει κάτι απο αυτο που λέτε δουλεύει άψογα χωρίς κανένα πρόβλημα!

 

Εγώ ανέφερα ότι στον δρόμο με φασαρία, δεν ακούγεται καλά λόγω της χαμηλής έντασης.

Το δοκίμασες σε εξωτερικό χώρο ή μόνο μέσα στο σπίτι σου;

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ναι, καλύτερα είναι, για να ξεμπερδεύεις μια και καλή με την κάρτα.

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

 

Να κάνω 512 ή 1 gb partition στην SD;

Η ερώτηση απευθύνεται προς όλους ,να μην ζαλίζω μόνο τον Κολλατο.

Edited by nnik_1969

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι ακριβώς προτείνει ο robocik: Fat + 1GB Ext4 + 0.3GB Ext4 + 0.1GB Swap, σε μία Kingston 8 Gb, class 6.

Όπως έγραψα, κανένα απολύτως πρόβλημα. Αν έβλεπα κάποιο δεν θα την κρατούσα, όπως είχα κάνει με παλιότερη version που δεν μπορούσα να σείρω καν το lockscreen προς τα κάτω για ν' απαντήσω σε κλήση και πέρασα του baadnewz.

 

 

 

 

Εγώ ανέφερα ότι στον δρόμο με φασαρία, δεν ακούγεται καλά λόγω της χαμηλής έντασης.

Το δοκίμασες σε εξωτερικό χώρο ή μόνο μέσα στο σπίτι σου;

 

Για να σου πω την αλήθεια μόνο μέσα στο σπίτι...

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοήθεια έχω την leedroid κ θέλω να περάσω την Aurax κάτω απο το download link έχει το Wifi N 8.3 αυτο είναι το radio? (έγω έχω το 32.49.00.32u_5.11.05.27)Ευχαριστώ!
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω 512 ή 1 gb partition στην SD;

Η ερώτηση απευθύνεται προς όλους ,να μην ζαλίζω μόνο τον Κολλατο.

 

Αυτό εξαρτάται απο τις ανάγκες σου και απο την ROM που θα βάλεις.

Αν βάλεις HD Rom συνίσταται partition μεγαλύτερο των 512MB.

 

Εγώ πάντως με MIUI και 512MB partition δεν έχω παράπονο.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω 512 ή 1 gb partition στην SD;

Η ερώτηση απευθύνεται προς όλους ,να μην ζαλίζω μόνο τον Κολλατο.

 

Από τη στιγμή που η κάρτα είναι 16άρα κάνε 1gb, μη σου πώ 1.5:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παω ρυθμισεις / ασυρματα δικτυα/bluetooth / αναζητηση συσκευων αλλα τιποτα.Κανει επανεκκινηση και ψαχνει....

 

Τι συμβαινει ρε παιδια ???

 

Ευχαριστω.

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι από τους υποχόνδριους που θέλουν τα πάντα να είναι μαμά. Δε θέλω να βάζω χέρι πουθενά. Ωστόσο λόγω περιορισμένου χώρου για εφαρμογές αγανάκτησα και αποφάσισα να κάνω αυτό το root μόνο και μόνο επειδή διάβασα εδώ ότι βοηθάει στην αύξηση του χώρου. Επειδή δεν έχω ασχοληθεί ποτέ, δεν ξέρω τίποτα για το θέμα οπότε διάβασα αρκετές σελίδες του topic. Ωστόσο όποιος μπορεί ας με βοηθήσει σε μερικά θεματάκια που δεν τα κατάλαβα.

Έχω το Desire μαμά με 2.2 και miniSD Kingston 16Gb class 2. Από ότι διάβασα το τι ROM θα περάσεις εξαρτάται από τις ανάγκες σου αλλά εγώ θέλω ό,τι πιο κοντά υπάρχει στην official ROM (apps, sense κλπ.).

1)Η LeeDroid είναι η ιδανική;

2)Ο extra χώρος που θα έχω μετά το root θα είναι στην SD ή στη μνήμη του τηλεφώνου;

3)Αν είναι στην SD η class 2 αρκεί για αυτή τη δουλειά ή θέλει γρηγορότερη;

4)Σε κάθε αναβάθμιση που θα γίνεται (2.3 ή 2.3.1 κλπ) θα πρέπει να ξαναγυρίζω σε official για να την κάνω και μετά πάλι root για να βάλω την custom ROM;

5)Και τέλος σε ποιά site αναζητώ αρχεία για ROM; Στο πρώτο post έχει link μόνο για τις official.

Υπερευχαριστώ.

Device: HTC Bravo PVT1 amoled S-Off

ROM: SUPERNOVA Xtreme Official GB SENSE

Radio: 5.17.05.23

HBOOT: 6.93.1002

Recovery: CWM v4.0.1.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς την GingerVillain? Aπ' οτι έχω καταλάβει είναι η μόνη που έχει 2.3 με λειτουργική κάμερα. Τώρα είμαι με Oxygen (1.0.4) και σκέφτομαι την αλλαγή μόνο και μόνο για να δοκιμάσω το Gingerbread (μέχρι να γίνει αυτή η αναβάθμιση στο N1 θα γεράσουμε μου φαίνεται..).

 

Σε σχέση με την Oxygen πως είναι από άποψη ταχύτητας και σταθερότητας? Τις φαντάζομαι αρκετά κοντά δεδομένου ότι είναι και οι 2 AOSP. Ισχύει ή να μην μπω στη διαδικασία?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι από τους υποχόνδριους που θέλουν τα πάντα να είναι μαμά. Δε θέλω να βάζω χέρι πουθενά. Ωστόσο λόγω περιορισμένου χώρου για εφαρμογές αγανάκτησα και αποφάσισα να κάνω αυτό το root μόνο και μόνο επειδή διάβασα εδώ ότι βοηθάει στην αύξηση του χώρου. Επειδή δεν έχω ασχοληθεί ποτέ, δεν ξέρω τίποτα για το θέμα οπότε διάβασα αρκετές σελίδες του topic. Ωστόσο όποιος μπορεί ας με βοηθήσει σε μερικά θεματάκια που δεν τα κατάλαβα.

Έχω το Desire μαμά με 2.2 και miniSD Kingston 16Gb class 2. Από ότι διάβασα το τι ROM θα περάσεις εξαρτάται από τις ανάγκες σου αλλά εγώ θέλω ό,τι πιο κοντά υπάρχει στην official ROM (apps, sense κλπ.).

1)Η LeeDroid είναι η ιδανική;

2)Ο extra χώρος που θα έχω μετά το root θα είναι στην SD ή στη μνήμη του τηλεφώνου;

3)Αν είναι στην SD η class 2 αρκεί για αυτή τη δουλειά ή θέλει γρηγορότερη;

4)Σε κάθε αναβάθμιση που θα γίνεται (2.3 ή 2.3.1 κλπ) θα πρέπει να ξαναγυρίζω σε official για να την κάνω και μετά πάλι root για να βάλω την custom ROM;

5)Και τέλος σε ποιά site αναζητώ αρχεία για ROM; Στο πρώτο post έχει link μόνο για τις official.

Υπερευχαριστώ.

 

1. Αυτή έχω και εγώ (App2SD) και είναι από τις καλύτερες με sense.

2. Σε ‘μέρος’ της SD που θα φαίνετε σαν μνήμη τηλεφώνου.

3. Ίσως, εγώ έχω class 6 και δεν έχω πρόβλημα.

4. Όχι, θα βάζεις την αναβαθμισμένη Rom που θες από…

5. …XDA

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς την GingerVillain? Aπ' οτι έχω καταλάβει είναι η μόνη που έχει 2.3 με λειτουργική κάμερα. Τώρα είμαι με Oxygen (1.0.4) και σκέφτομαι την αλλαγή μόνο και μόνο για να δοκιμάσω το Gingerbread (μέχρι να γίνει αυτή η αναβάθμιση στο N1 θα γεράσουμε μου φαίνεται..).

 

Σε σχέση με την Oxygen πως είναι από άποψη ταχύτητας και σταθερότητας? Τις φαντάζομαι αρκετά κοντά δεδομένου ότι είναι και οι 2 AOSP. Ισχύει ή να μην μπω στη διαδικασία?

 

Η oxygen είναι ανώτερη αλλά η άλλη έχει camera.

Η oxygen βασικά έχει κάμερα αλλά μόνο όταν το βάλεις στο low resolution. Δοκίμασε και τις δυο, δεν έχεις να χάσεις κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πέρασα την Aurax (ειχα την leedroid) ειναι περίπου ίδιες αλλα η διαρκεια μπαταριας της Aurax ειναι πραγματικα παρα πολυ καλη. Έχω ενα προβλημα ομως ενω με την leedroid έβρισκα δορυφόρο κ μέσα απο το σπίτι τώρα τιποτα, βέβαια χιονίζει έξω δεν ξέρω αν παιζει ρόλο αυτο...

 

Edit: το έφτιαξα είχα κάνει πατατα!

Edited by aris_volos
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

εκανα παραγγελια αυτη την καρτουλα....

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.553844

θελει ext3 1gb εε...??? για να ειμαι κ ανετος....!!

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Είμαι από τους υποχόνδριους που θέλουν τα πάντα να είναι μαμά. Δε θέλω να βάζω χέρι πουθενά. Ωστόσο λόγω περιορισμένου χώρου για εφαρμογές αγανάκτησα και αποφάσισα να κάνω αυτό το root μόνο και μόνο επειδή διάβασα εδώ ότι βοηθάει στην αύξηση του χώρου. Επειδή δεν έχω ασχοληθεί ποτέ, δεν ξέρω τίποτα για το θέμα οπότε διάβασα αρκετές σελίδες του topic. Ωστόσο όποιος μπορεί ας με βοηθήσει σε μερικά θεματάκια που δεν τα κατάλαβα.

Έχω το Desire μαμά με 2.2 και miniSD Kingston 16Gb class 2. Από ότι διάβασα το τι ROM θα περάσεις εξαρτάται από τις ανάγκες σου αλλά εγώ θέλω ό,τι πιο κοντά υπάρχει στην official ROM (apps, sense κλπ.).

1)Η LeeDroid είναι η ιδανική;

2)Ο extra χώρος που θα έχω μετά το root θα είναι στην SD ή στη μνήμη του τηλεφώνου;

3)Αν είναι στην SD η class 2 αρκεί για αυτή τη δουλειά ή θέλει γρηγορότερη;

4)Σε κάθε αναβάθμιση που θα γίνεται (2.3 ή 2.3.1 κλπ) θα πρέπει να ξαναγυρίζω σε official για να την κάνω και μετά πάλι root για να βάλω την custom ROM;

5)Και τέλος σε ποιά site αναζητώ αρχεία για ROM; Στο πρώτο post έχει link μόνο για τις official.

Υπερευχαριστώ.

 

Τσέκαρε εδώ γιατί είναι ακριβώς αυτό που ψάχνεις, η μαμα rom με a2sd+ για να έχεις περισσότερο χώρο. Και γενικά ό,τι tweaks έχει είναι προαιρετικά!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=773997&highlight=teppic

Πριν τη βάλεις όμως να έχεις φτιάξει partition 1gb στην sd

3. πιστεύω ok θα είναι

4. Ούτε καν! καθε φορά θα κοιτάς στο thread, μετα απο λίγο καιρό προσθέτει τη rom και απλά τη φλασάρεις.

Device: HTC Desire

Radio: 32.44.00.32U_5.09.05.30_2

ROM: StarBurst Froyo HTC 2.29.405 Stable Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...