Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άσχετο : Το Tegra 2 πότε αναμένετε να μπει στα smartphones?

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με αυτό λεει θα ειναι σε 2 μηνες στην Ελλαδα!

 

Ισχυει!; Τοσο θα αργησει;

 

Η ομοιότητα της συσκευής με το αντίπαλον δέος, το iPhone της Apple αλλά και τα ελαφριά υλικά κατασκευής (π.χ. πλαστικό κάλυμμα) έρχονται εν μέρει σε αντίθεση τόσο με την τιμή αλλά και με την φιλοδοξία της εταιρείας να φέρει την επανάσταση στα έξυπνα κινητά.

 

Ευστοχος ο συντακτης, με τις ιδιες ακριβως παρατηρησεις που εκανα παραπανω για το κινητο.

Τα ιδια και για την τιμη, η μονη μου ενσταση εχει να κανει με την ημερομηνια κυκλοφοριας - αν δεν αλλαξει κατι μεσα Ιουλιου θα λανσαριστει στην ελληνικη αγορα...

Link to comment
Share on other sites

Εχει παραγγειλει κανεις απο handtec ? Καμια εμπειρια;

 

Καλο μαγαζι ειναι; Το εχει 515 ευρω...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο handtec το περιμενω. Κουραζουν με τους ελεγχους ασφαλειας που κανουν για επιβεβαιωση της παραγγελιας, αλλα ειναι γνωστο μαγαζι.
"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic"-Sir Arthur Clarke
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη; Τι ελεγχους κανουν;

 

Το χει σε καλη τιμη σε σχεση με εδω και με αλλα μαγαζια. Γιατι ετσι;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη; Τι ελεγχους κανουν;

 

Το χει σε καλη τιμη σε σχεση με εδω και με αλλα μαγαζια. Γιατι ετσι;

 

Το κατάστημα φαίνεται πάρα πολύ σοβαρό και είναι ταχύτατοι στην εξυπηρέτηση και υποστήριξη.

 

Στην πρώτη παραγγελία θα σου ζητήσουν ένα email με το διαβατήριο σου και έναν λογαριασμό της πιστωτικής για να βεβαιωθούν ότι δεν είσαι απατεώνας.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς ποια κάρτα γραφικών έχει το κινητό ? απο τις επιδόσεις του λογικα θα έχει την ίδια με τa iPhone 3GS-4

Πιστεύω άξιος αντίπαλος του νέου ιPhone νομίζω ισως είναι το επόμενό μου κινητό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο handtec το περιμενω. Κουραζουν με τους ελεγχους ασφαλειας που κανουν για επιβεβαιωση της παραγγελιας, αλλα ειναι γνωστο μαγαζι.

 

Η πριζα για το ρευμα δεν θα ειναι αγγλικη; Θα εχει ανταπτορα μεσα; Πως θα το φορτιζεις;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα και ανταπτορα που ειναι και φορτιστης αυτοκινητου μαζι εγω.

Ειδατε την παρουσιαση του techblog.gr (3 μερη) στο youtube ? Σημερα ανεβηκε.

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic"-Sir Arthur Clarke
Link to comment
Share on other sites

Εχει καλυτερο υποσυστημα γραφικων καθως φοραει το Power VR 540 ενω το iphone 4 φοραει το 535.

Παρουσιαση στο techblog.gr

 

οπου να ναι θα σηκωθει και το 3ο λογικα…

Link to comment
Share on other sites

...και αν αυτο ειναι pre-production κομματι, φανταστειτε πως θα πηγαινουν τα παραγωγης...:happy:
"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic"-Sir Arthur Clarke
Link to comment
Share on other sites

Ειναι πραγματικα απιστευτο. Οσες φορες κι αν προσπαθησω δεν μπορω να βρω κατι που να με κανει να μην θελω να το αποκτησω. Φοβερη δουλεια και ελπιζω σε αναλογη υποστηριξη απο την εταιρια. Μεσα στο καλοκαιρι θα ειναι το επομενο κινητο μου.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

απίστευτο το κινητό. Η οθόνη είναι απλά τέλεια, και η αναπαραγωγή εξίσου παρά πολύ καλή, αλλά και πολύ γρήγορο. Αυτό που μου άρεσε είναι το μενού το οποίο θυμίζει iPhone, και κάτι το οποίο μου εκανε εντύπωση είναι και το παιχνίδι το οποίο είχε μέσα το οποίο είναι ίδιο με αυτό του iPhone αλλά και ο τρόπος χειρισμού, άρα θα μπορεί να ανταγωνιστεί αργότερα ακόμη και το iPhone στα παιχνίδια το οποίο ερχεται μέχρι στιγμής πρώτο.

Πάντως η samsung έχει κάνει πολύ καλή δουλειά με το συγκεκριμένο κινητό, το μόνο που μένει είναι να του δώσει την κατάλληλη υποστηρίξει, κάτι το οποίο οι περισσότερη το κοιτάζουν πριν προβούν σε κάποια αγορά.

 

Αν όλα πανε καλά παντος, θα είναι το επόμενο μου κινητό.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Απο το εξωτερικο, απο ποια χωρια μπορει καποιος να το παρει και ο φορτιστης να ειναι σαν της Ελλαδας; Να μην ειναι αγγλικη πριζα;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για multitasking πως ειναι το Galaxy S?Σε κανεναν βιντεάκι δεν υπαρχει κατι που να δείχνει όπως ασπούμε στα HTC το ζουμ άοουτ στις διαφορετικές οθόνες(κέρω δεν ειναι Multitasking αυτο είναι χρήσιμο!!Πως γίνεται να πηγαίνεις απο μια εφαρμογή σε μια άλλη και να ειναι ανοιχτές πολλες μαζί?
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να προχωρησω σε παραγγελια απο το γερμανικο amazon. Εχει ψωνισει ποτε κανεις απο κει για να με βοηθησει? Θελω εντυπωσεις και σχολια για τα εξοδα αποστολης, το χρονικο διαστημα κλπ

 

Edit: Επισης αν γνωριζει κανεις μηπως εχω καποιο προβλημα με τη λειτουργια swype και δεν υποστηριζει την ελληνικη γλωσσα

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να προχωρησω σε παραγγελια απο το γερμανικο amazon. Εχει ψωνισει ποτε κανεις απο κει για να με βοηθησει? Θελω εντυπωσεις και σχολια για τα εξοδα αποστολης, το χρονικο διαστημα κλπ

 

Ποτε το εχει διαθεσιμο το amazon.de ; Και εγω το σκεφτομαι απο εκει.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...