Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον κοντά στα 600€ θα έχει το κινητό από ότι φαίνεται.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το κινητό θα πάρει ανανέωση σύμφωνα με επίσημες ανακοινώσεις. Οπότε και θα έχει flash.

 

The Samsung Galaxy S, which features a massive 4-inch screen, will be receiving an Android 2.2 update later in the year.

 

The upgrade was confirmed via an interview conducted by Cnet Asia with Samsung’s senior product manager Luke Lee

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά 650 κάνει το κινητό στη Γερμανία! Ελπίζω τουλάχιστον για πρώτη φορά στα χρονικά η Samsung να υποστηρίξει συσκευή της! Μου έχει κάτσει λίγο άσχημα πάντως η έλλειψη flash.
Link to comment
Share on other sites

565 ευρώ από Expansys

http://www.expansys.com/d.aspx?i=198072

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα πρέπει να βγάζει αρκετά ποιοτικές φωτογραφίες.

 

Πάντως το κινητό μου φαίνεται εξαιρετικό,το μόνο που θέλω να δω είναι αν η samsung θα το υποστηρίξει στις αναβάθμισης, και αν είναι καλό στο Ίντερνετ. Πάντως αν συμβούν Ολα αυτά μπορεί να είναι το επόμενο μου κινητό.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Απο βδομαδα (καλως εχοντων των πραγματων) που θα το εχω στα χερια μου θα σας τα πω ολα πρωτο χερι...:cool:
"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic"-Sir Arthur Clarke
Link to comment
Share on other sites

Απο βδομαδα (καλως εχοντων των πραγματων) που θα το εχω στα χερια μου θα σας τα πω ολα πρωτο χερι...:cool:

 

Από το εξωτερικό το παραγγειλες?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Τα Ταιβανεζικα μου δεν ειναι καλυτερα απο τα δικα σας, αλλα μια εικονα χιλιες λεξεις :D

http://www.mobile01.com/newsdetail.php?id=9327

Froyo το καλοκαιρι συμφωνα με τον Eldar.

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic"-Sir Arthur Clarke
Link to comment
Share on other sites

dkoukou να βάλεις και κανένα βιντεάκι να μας το παρουσιάσεις εαν σου είναι εύκολο

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι αρκετά καλό το κινητό επειδή μέχρι στιγμής σκέφτομαι να είναι το επόμενο μου κινητό.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Από που και το είχαν? Το Expansys λέει 15 ημέρες (εργάσιμες)

 

Το handtec.co.uk το εχει διαθεσιμο -λεει- για την επομενη εβδομαδα και σημαντικα φθηνοτερο απο το expansys (~520 ευρω το 8αρι). Το ιδιο υποστηριξε προσωπικα και ο Chris Clove (της clove.co.uk) για διαθεσιμοτητα την επομενη εβδομαδα. Σιγουρα αν αληθευουν οσα ισχυριζονται θα το εχω ταχυτερα απ' οτι με expansys (αλλο 15 εργασιμες και αλλο 7-10 ημερολογιακες).

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic"-Sir Arthur Clarke
Link to comment
Share on other sites

Το handtec.co.uk το εχει διαθεσιμο -λεει- για την επομενη εβδομαδα και σημαντικα φθηνοτερο απο το expansys (~520 ευρω το 8αρι). Το ιδιο υποστηριξε προσωπικα και ο Chris Clove (της clove.co.uk) για διαθεσιμοτητα την επομενη εβδομαδα. Σιγουρα αν αληθευουν οσα ισχυριζονται θα το εχω ταχυτερα απ' οτι με expansys (αλλο 15 εργασιμες και αλλο 7-10 ημερολογιακες).

Άσε που αν είναι εταιρικό και κόψεις τιμολόγιο δεν πληρώνεις Φ.Π.Α κι έρχεται κοντά 400ευρώ!

 

Σ' ευχαριστώ για το link ( http://www.handtec.co.uk/product.php/2976/samsung-galaxy-s-i9000--8gb--sim-free-unlocked- ), Διαθέσιμο 7 Ιουνίου!

Link to comment
Share on other sites

Τα εγραψα και στους διαξιφισμους. Κινηταρα. Υποδειγματικο touch απο τη samsung, ο ορισμος της ταχυτητας σε μενου/εκκινηση εφαρμογων.

Αυτα σε συνδυασμο με το καλυτερο λειτουργικο της αγορας το καθιστουν must.

Η σαπια πλαστικουρα παντως καλα κρατει (το αστειο βαρος μαρτυρα τα παντα).

Ακομα κι ετσι θα ειναι για καιρο η καλυτερη υλοποιηση της αγορας...

Link to comment
Share on other sites

Η samsung μολις σημερα ανακοινωσε την επισημη διαθεση του τηλεφωνου στην Ευρωπη και "αργοτερα φετος" στον υπολοιπο κοσμο. Πιθανοτατα η διαθεση του λοιπον ξεκιναει απο τα καταστηματα απο τις αρχες τις αλλης εβδομαδας.:)
"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic"-Sir Arthur Clarke
Link to comment
Share on other sites

Ειναι σιγουρα το επομενο μου κινητο. Επειδη ομως δεν εχω αγορασει ποτε κινητο απεξω θα ηθελα να μου ξεκαθαρισετε αν θα υπαρξουν προβληματα με ελληνικο menu αλλα και με την εγγυηση της συσκευης.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα το κινητό, περιμένω από βδομάδα να το παραλάβω. . . !

 

ΥΓ. Εγγυήση εφόσον είναι μέσα από την ΕΕ έχει. Επειδή είναι android, θα έχει και ελληνικό μενού.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε _DiMoN_. Θα περιμενω λιγο καιρο και κατα το τελος του μηνα θα το παραγγειλω κι εγω. Μολις το παραλαβεις περιμενουμε εντυπωσεις.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic"-Sir Arthur Clarke
Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ, αλλά, μόλις τα έλεγα και αλλού, το να πάρεις Samsung με android είναι αγορά-αυτοκτονία, μιλάω ως κάτοχος Galaxy i7500, συσκευή πρόσφατα σχετικά αγορασμένη. Η υποστήριξη για πιθανή αναβάθμιση είναι απλά μηδενική, με τα ίδια specs με το htc magic λένε ότι δεν υποστηρίζει το android 2.1

Το ίδιο θα λένε και μετά από ένα χρόνο για το Galaxy S και την όποια επερχόμενη αναβάθμιση.

Let me save you the trouble: Buy something else.

Είναι κρίμα να δίνεις χρήματα για πέταμα, όσο καλές και αν είναι οι Custom Roms δεν θα είναι ποτέ official...

λυπάμαι αν ακούγεται άσχημο αυτό που λέω, αλλά θα επαληθευτώ σίγουρα...

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...