Jump to content

[Επίσημο] HTC Legend


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρόλαβα και το πήρα το Σάββατο το μεσημέρι από το play247... Είναι το πρώτο μου smartphone και προσπαθώ να το μάθω, μετά από 5 χρόνια K750 και άλλα τόσα σχεδόν Κ700. Edited by jimmy106
Όλα είναι ... μαθηματικά
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 981
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

HTC_Legend_HTC_Greek_UM.pdf

HTC_Legend_HTC_Greek_QSG.pdf

Βγήκαν ελληνικά εγχειρίδια, οπότε θα εισαχθεί επίσημα.

Φτάνει να δούμε από ποιόν..

 

Άντε να δούμε! Κάνω υπομονή γιατί προτιμώ να ενισχύσω κάποιο ελληνικό κατάστημα, από το να το πάρω από Αγγλία. Ελπίζω, βέβαια, η τιμή του να είναι σε νορμάλ επίπεδα. Το expansys το έχει 450€.

Link to comment
Share on other sites

Οθόνη απίστευτη λόγω OLED (όχι τόσο ποιοτική όσο του ΟΜΝΙΑ ΙΙ αλλά 10000% έναντι κοινών LCD)

 

Touch sensor, feeling πολύ πολύ πιο καλαίσθητο και ευαίσθητο όσο του Iphone!

 

Ο επεξεργαστής κάνει τη διαφορά έναντι του Hero ιδίως σε ΠΟΛΛΑ και ταυτόχρονα εκτελούμενα Tasks (θυμηθείτε όμως οτι μιλάμε για το 1.5 OS vs 2.1)

 

Το λειτουργικό του Legend ΜΑΣΤΙΖΕΤΑΙ από πολλά Bloatware που ο χρήστης θα έπρεπε εξ αρχής να μπορεί να απορρίπτει κάποια πακέτα που είναι ελλάχιστης ή καμίας σημασίας (κοινώς Install-Uninstall extras)

Συνέπεια αυτού ΠΟΛΛΗ μνήμη χαμένη από τα daemons που τρέχουν στο background και επιβαρύνουν σε άσχημο βαθμό to OS!

 

MH συμβατό με πολλά application λόγω OS (οπότε όσοι είστε σε 1,5 - 1,6 - 2,0 κρατάτε γερά/είστε τυχεροι βλ. ACER, LG, Hero, Samsung etc etc)

Eνδεικτικά 1 στα 2 application που χρησιμοποιούν συγκεκριμένα services και permissions είται καταλήγουν FC είται απλά Black Screen....

Τώρα κάποια προγράμματα ολοκληρώνουν το updating και εκσφαλμάτωση έτσι ώστε να λειτουργήσουν ώς πρέπει....

θα δυσκολευτείτε λόγω των παραπάνω λόγων να βρείτε πρόγραμμα πλοήγησης που έστω και μιά φορά να μήν FC λόγω των παραπάνω λόγων!

 

To Legend Ακόμη UN-root-able :(

 

Μισο τελειωμένο 2.1 Sense UI

ενδεικτικά για όσους είχαν την πολυτέλεια του HERO

Μπορούσε ο οποιοσδήποτε να εισάγει τοποθεσία για καιρό μέσω googlemaps

στο 2.1 (Legend) αυτό ΔΕΝ υπάρχει, ΛΕΙΠΕΙ!

στο Hero στο tweeter widget αν εγραφες κάτι και ήθελες να το κάνεις edit σε κάποιο μέρος του,

απλά έκανες point-and-tap με το δάκτυλο και έκανες edit στο επιλεγμένο σημείο

στο 2.1 sense UI (Legend) αυτό ΔΕΝ γίνεται (έχει παραμέινει το manual mode με χρήση του optical trackpad (θηριώδης παράλειψη))

βέβαια αυτό το bug εμφανίζεται και σε άλλες εφαρμογές....

 

Για άλλη μια φορά δείχνει να ισχύει το χιλιοειπωμένο

"Μισοτελειωμένο UI, Παιδιάστικες παραλείψεις που ενώ ήταν εκει τώρα είναι δυσλειτουργικές ή απλά παραλειπόμενες/απούσες και ο end user για άλλη μια φορά beta tester"

Edited by sugardad

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

παντως μεχρι στιγμης εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος απο το κινητο.καλα που περιμενα και δεν ειχα παρει κανενα hero.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δε συμφωνώ ...

To Hero με custom ROM είναι ΕΞΙΣΟΥ αξιόλογο και γρήγορο στο 2.1

παρόλο που ο Kernel ΔΕΝ προορίζεται γι'αυτό (είναι port απο άλλη συσκευή) φαντάσου όταν βγεί επίσημα η 2.1...

 

To Sense του Hero είναι ΠΙΟ ολοκληρωμένο από αυτό του Legend

παρόλο που το ΜΟΝΟ που εχω δει σαν αλλαγή είναι το pinch-to-zoom out

 

είσαι σίγουρος οτι δίαβασες σωστά το παραπάνω post????

του έβαλα ακόμη περισσότερες παρενθέσεις μη τυχόν και μπερδεύτηκες

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

δεν βρισκω πουθενα το συνολο διαρκειας κλεισεων αν ξερει καποιος...........δυο μερες το φορτιζω καθε βραδυ εχω μιλησει αρκετα ομως

 

Call Meter NG απο το market μαθαινω σιγα σιγα

Edited by sotosok
Link to comment
Share on other sites

Οθόνη απίστευτη λόγω OLED (όχι τόσο ποιοτική όσο του ΟΜΝΙΑ ΙΙ αλλά 10000% έναντι κοινών LCD)

 

Touch sensor, feeling πολύ πολύ πιο καλαίσθητο και ευαίσθητο όσο του Iphone!

 

Ο επεξεργαστής κάνει τη διαφορά έναντι του Hero ιδίως σε ΠΟΛΛΑ και ταυτόχρονα εκτελούμενα Tasks (θυμηθείτε όμως οτι μιλάμε για το 1.5 OS vs 2.1)

 

Το λειτουργικό του Legend ΜΑΣΤΙΖΕΤΑΙ από πολλά Bloatware που ο χρήστης θα έπρεπε εξ αρχής να μπορεί να απορρίπτει κάποια πακέτα που είναι ελλάχιστης ή καμίας σημασίας (κοινώς Install-Uninstall extras)

Συνέπεια αυτού ΠΟΛΛΗ μνήμη χαμένη από τα daemons που τρέχουν στο background και επιβαρύνουν σε άσχημο βαθμό to OS!

 

MH συμβατό με πολλά application λόγω OS (οπότε όσοι είστε σε 1,5 - 1,6 - 2,0 κρατάτε γερά/είστε τυχεροι βλ. ACER, LG, Hero, Samsung etc etc)

Eνδεικτικά 1 στα 2 application που χρησιμοποιούν συγκεκριμένα services και permissions είται καταλήγουν FC είται απλά Black Screen....

Τώρα κάποια προγράμματα ολοκληρώνουν το updating και εκσφαλμάτωση έτσι ώστε να λειτουργήσουν ώς πρέπει....

θα δυσκολευτείτε λόγω των παραπάνω λόγων να βρείτε πρόγραμμα πλοήγησης που έστω και μιά φορά να μήν FC λόγω των παραπάνω λόγων!

 

To Legend Ακόμη UN-root-able :(

 

Μισο τελειωμένο 2.1 Sense UI

ενδεικτικά για όσους είχαν την πολυτέλεια του HERO

Μπορούσε ο οποιοσδήποτε να εισάγει τοποθεσία για καιρό μέσω googlemaps

στο 2.1 (Legend) αυτό ΔΕΝ υπάρχει, ΛΕΙΠΕΙ!

στο Hero στο tweeter widget αν εγραφες κάτι και ήθελες να το κάνεις edit σε κάποιο μέρος του,

απλά έκανες point-and-tap με το δάκτυλο και έκανες edit στο επιλεγμένο σημείο

στο 2.1 sense UI (Legend) αυτό ΔΕΝ γίνεται (έχει παραμέινει το manual mode με χρήση του optical trackpad (θηριώδης παράλειψη))

βέβαια αυτό το bug εμφανίζεται και σε άλλες εφαρμογές....

 

Για άλλη μια φορά δείχνει να ισχύει το χιλιοειπωμένο

"Μισοτελειωμένο UI, Παιδιάστικες παραλείψεις που ενώ ήταν εκει τώρα είναι δυσλειτουργικές ή απλά παραλειπόμενες/απούσες και ο end user για άλλη μια φορά beta tester"

 

 

1.ουδεμια σχεση εχει η οθονη του ομνια 2 με την οθονη του legend,σκαλες ανωτερη η οθονη του legend (στο λεει ενας οχι απλα χρηστης του ομνια 2 και καθε ομνια)

 

2.υπαρχει by default σε αandroid unroot συσκευη επιλογη unistall apps του συστηματος????απο οσο γνωριζω Οχι

 

3.φυσικα και καποιες εφαρμογες εννοειτε οτι δεν μπορουν να τρεξουν στην 2.1 αλλα αυτο συμβαινει σε ολα τα κινητα android με 2.1

 

4.το legend φυσικα ειναι ακομα unroot αυτο συμβαινει με ολες τις νεες συσκευες,καμια δεν μας ηρθε και απο πριν ειχαμε στην ακρια ετοιμα τα αρχεια για ροοτ.(οπου ναναι θαναι ροοτ και το legend)

 

5.το sygic τρεχει απροβληματιστα και για πλακα στο legend.

 

Μαλιστα , επειδη για να βγαλεις μια φωτογραφια πρεπει να πατησεις προς τα μεσα το optical joystick της συσκευης , λογω της κλησης που εχει στο κατω μερος η συσκευη , ειναι δυσκολο να το πατησεις χωρις να κουνησεις την συσκευη , με αποτελεσμα αρκετες φωτογραφιες να βγαινουν "κουνημενες" .

 

Παιδιά το ψάχνουμε λίγο και μετά γράφουμε.

Φωτογραφία άραβας και χωρίς το joystick,αρκεί ένα πάτημα στην οθόνη την ώρα της εστίασης......

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

1.ουδεμια σχεση εχει η οθονη του ομνια 2 με την οθονη του legend,σκαλες ανωτερη η οθονη του legend (στο λεει ενας οχι απλα χρηστης του ομνια 2 και καθε ομνια)

 

2.υπαρχει by default σε αandroid unroot συσκευη επιλογη unistall apps του συστηματος????απο οσο γνωριζω Οχι

 

3.φυσικα και καποιες εφαρμογες εννοειτε οτι δεν μπορουν να τρεξουν στην 2.1 αλλα αυτο συμβαινει σε ολα τα κινητα android με 2.1

 

4.το legend φυσικα ειναι ακομα unroot αυτο συμβαινει με ολες τις νεες συσκευες,καμια δεν μας ηρθε και απο πριν ειχαμε στην ακρια ετοιμα τα αρχεια για ροοτ.(οπου ναναι θαναι ροοτ και το legend)

 

 

 

 

Βγηκε root για legend kai desire χτες το βραδυ

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

ρυθμισεις mms και net για cosmote και vodafone?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ρυθμισεις mms και net για cosmote και vodafone?

 

Αυτές είναι για Magic, αλλά λογικά δεν διαφέρουν

 

Wireless Controls > Mobile Networks > Access Point Names

 

για Net

 

Name: Vodafone GR Internet

APN: internet.vodafone.gr

username: user

password: pass

MCC:202

MNC:05

APN type: Default

 

για MMS

 

Name: Vodafone GR MMS

APN: mms.vodafone.net

Username:user

Password: pass

MMSC: http://mms.vodafone.gr

MMSproxy: 213.249.19.49

MMSport:5080

MCC:202

MNC:05

APN type: mms

Ericsson R380s ,Sony Ericsson T68 , Sagem MyX6 , Sharp GX30, Sharp V802 ,Sony Ericsson K810i, Motorola Milestone , Motorola Razr, LG Nexus 5, Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε root για legend kai desire χτες το βραδυ

 

Καλησπερα και καλο πασχα σε ολους!

Μπορει να μου εξηγησει καποιος μερικα γενικα πραγματα σχετικα με το root και το unroot?

Πως γινεται? (flashαροντας ξανα το κινητο???)

Ποια τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα? (ειναι κατι αντιστοιχο των custom firmware?)

Επισης σε μη ελληνικο legend μπορω να περασω ελληνικο μενου?

(οχι πως καιγομαι κιολας! :lol:)

Χρονια πολλα και προσοχη στις κρεπαλλες! :!:

I do it my way... The right way!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλο πασχα σε ολους!

Μπορει να μου εξηγησει καποιος μερικα γενικα πραγματα σχετικα με το root και το unroot?

Πως γινεται? (flashαροντας ξανα το κινητο???)

Ποια τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα? (ειναι κατι αντιστοιχο των custom firmware?)

Επισης σε μη ελληνικο legend μπορω να περασω ελληνικο μενου?

(οχι πως καιγομαι κιολας! :lol:)

Χρονια πολλα και προσοχη στις κρεπαλλες! :!:

Δεν υπάρχει μη ελληνικο Legend!!!!

Ολα έχουν κανονικά ελληνικά!!!

Link to comment
Share on other sites

"Κανονικα ελληνικα" δεν βρηκα ποτε,ουτε στο μενου,ουτε στο πληκτρολογιο...

Μια εφαρμογη βρηκα για ελληνικο πληκτρολογιο μονο και τη εγκαταστησα.

Θελεις να μου πεις πως τα βρηκες εσυ για να το δοκιμασω?

I do it my way... The right way!
Link to comment
Share on other sites

"Κανονικα ελληνικα" δεν βρηκα ποτε,ουτε στο μενου,ουτε στο πληκτρολογιο...

Μια εφαρμογη βρηκα για ελληνικο πληκτρολογιο μονο και τη εγκαταστησα.

Θελεις να μου πεις πως τα βρηκες εσυ για να το δοκιμασω?

 

θέλεις να πεις πως δεν έχει ελληνικό μενου? ή ότι δεν έχει ελληνικό πληκτρολόγιο?

Το μόνο που είναι στα αγγλικά είναι το πληκτρολόγιο του τηλεφώνου (όπως και στα windows mobiles phones) αλλά με την βοήθεια του morelocale2 ψάχνει όλες τις επαφές κανονικά.

Πάντως στο δικό μου Legend που είχα τα πάντα ήταν στα ελληνικά.(ελληνικό μενου).

 

"Κανονικα ελληνικα" δεν βρηκα ποτε,ουτε στο μενου,ουτε στο πληκτρολογιο...

Μια εφαρμογη βρηκα για ελληνικο πληκτρολογιο μονο και τη εγκαταστησα.

Θελεις να μου πεις πως τα βρηκες εσυ για να το δοκιμασω?

 

Σε πιο παλιό ποστ ίσως να βρείς την απάντηση.

Για δες εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=259243&page=7

"""Το τηλεφωνο οταν το ξεκινας με ελληνικη καρτα sim σου βγαζει ελληνικα κατευθειαν αν κ αγορασμενο απο expansys."""

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

Τελικα η λυση ηταν το morelocale2!

Ειχα δοκιμασει το κολπο με την καρτα sim αλλα δεν ειχε λειτουργησει...

Σ'ευχαριστω για την βοηθεια! :D

I do it my way... The right way!
Link to comment
Share on other sites

24 ωρες το μαξιμουν μπαταριας τι να πω περιμενα περισοτερα απο 1300 mAh γιαυτο πηρα το Legend και οχι το Desire 2.30 εως 3 ωρες ομιλίας καθε μερα 10+SMS καθολου ραδιωφονο 1ωρα WiFi

 

Μετα απο 20 μερες με το τηλ μπορω να βγαλω καποια συμπερασματα. Η ποιοτητα της ομιλιας είναι καταπληκτική το σημα σε περιοχες δυσκολες που δουλευω δεν χανετε ακομα και στην λακουβα του Kαρεα. Οκ η οθονη εχει ενα θεμα με τον ηλιο η μπαταρια δεν βγαζει την ημερα με τιποτα εχω ομως 3+ωρες ομιλιας και λίγα μηνύματα.Ειμαι νεος στο android, λειτουργει εντελως διαφορετικα απο οτι ειχα πριν και δεν συνάντησα κάποιο πρόβλημα.Εντυπωση μου εχει κανει οτι δεν εχει κοληση ουτε μια φορα ειναι ταχητατο σε ολο το μενου.

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είμαι κάτοχος 3GS και αναμένω το Legend στα χέρια μου αυτή την Τρίτη.

Με κούρασε το 3GS δε θέλω μία συσκευή που για να αποκτήσει κάποιες λογικές -software- δυνατότητες (mp3 ringtones, multitasking,bluetooth,φυσιολογικό sms πρόγραμμα κλπ) να πρέπει ντε και καλά ή να κατεβάσω πόσα προγράμματα ή στην χειρότερη να πρέπει να το κάνω jailbroken (όπου εκεί πράγματι αρχίζει να γίνεται ενδιαφέρουσα συσκευή)

Τέσπα αυτός απλά πρόλογος για τον λόγο που πηγαίνω στο πανέμορφο Legendaki :lol:

 

Ερώτησης: Μιας και δεν είναι scratch resistant η οθόνη του, μπορώ να πάρω το protection cover για Hero συσκευή ; Το ρωτάω διότι για τη στιγμή βρίσκω μόνο για Ηero στην Θεσ/νικη και από όσο ξέρω είναι ίδιες οι οθόνες τους.

 

Και κάτι επιπλέον. Οι γωνίες και οι άκρες της συσκευής φθείρονται; Χάνουν το χρώμα τους; Αν είναι να στραφώ και σε κάποια θήκη.

 

Ευχαριστώ και αναμένω από την Τρίτη να μπορώ και εγώ να καταθέτω την εμπειρία μου σχετικά με τη συσκευή! :)

FuTuRe TaKeS PlAcE DeEp In SpAcE......
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος 3GS και αναμένω το Legend στα χέρια μου αυτή την Τρίτη.

Με κούρασε το 3GS δε θέλω μία συσκευή που για να αποκτήσει κάποιες λογικές -software- δυνατότητες (mp3 ringtones, multitasking,bluetooth,φυσιολογικό sms πρόγραμμα κλπ) να πρέπει ντε και καλά ή να κατεβάσω πόσα προγράμματα ή στην χειρότερη να πρέπει να το κάνω jailbroken (όπου εκεί πράγματι αρχίζει να γίνεται ενδιαφέρουσα συσκευή)

Τέσπα αυτός απλά πρόλογος για τον λόγο που πηγαίνω στο πανέμορφο Legendaki :lol:

 

Ερώτησης: Μιας και δεν είναι scratch resistant η οθόνη του, μπορώ να πάρω το protection cover για Hero συσκευή ; Το ρωτάω διότι για τη στιγμή βρίσκω μόνο για Ηero στην Θεσ/νικη και από όσο ξέρω είναι ίδιες οι οθόνες τους.

 

Και κάτι επιπλέον. Οι γωνίες και οι άκρες της συσκευής φθείρονται; Χάνουν το χρώμα τους; Αν είναι να στραφώ και σε κάποια θήκη.

 

Ευχαριστώ και αναμένω από την Τρίτη να μπορώ και εγώ να καταθέτω την εμπειρία μου σχετικά με τη συσκευή! :)

 

Αν κανει το scratch δεν ξερω για της γωνιες οταν το παρεις στα χερια σου θα καταλαβεις ειναι αλουμινιο ολο το γυρω γυρω δεν εχει χρωμα πουθενα :) και πιστεψε με αντεχει παρα πολλα:dash:

Link to comment
Share on other sites

Για SCREEN PROTECTOR Mπες Scroutz.gr και γράψε στην αναζήτηση Htc Legend. Απ'οτι είδα εχει απο δυο καταστήματα.

Περιμένω και τις δικές σου εντυπώσεις απο τη συσκευή, με ενδιαφερει και μενα.:)

Link to comment
Share on other sites

Για SCREEN PROTECTOR Mπες Scroutz.gr και γράψε στην αναζήτηση Htc Legend. Απ'οτι είδα εχει απο δυο καταστήματα.

Περιμένω και τις δικές σου εντυπώσεις απο τη συσκευή, με ενδιαφερει και μενα.:)

 

Αδερφέ έτσι αγόρασα και το κινητό! Χωρίς skroutz.gr που θα ήμασταν τώρα; :p

 

Απλά επειδή ήδη έφυγε η παραγγελία μου μέσω internet για το κινητό θα ήθελα να πάρω κάποιο protector από κάποιο κατάστημα εδώ στην πόλη. Και εφόσον έχουνε για το Hero (από όσο γνωρίζω δηλ) να μην μπαίνω στη διαδικασία και παίρνω από Αθήνα για το Legend μόνο και μόνο επειδή το αναγράφει η συσκευασία ;)

Εξάλλου πανομοιότυπες συσκευές είναι ως προς το μέγεθος!

 

Όπως και αν έχει θα σας ενημερώσω άμεσα για το Legend και για όσους ενδιαφέρονται φυσικά για σύγκριση με 3GS έχοντας μία άλφα εμπειρία στο προϊόν της Apple μιας και είχα "σπασει" το λογισμικό και ξέρω τι μπορεί να προσφέρει.

 

Αν κανει το scratch δεν ξερω για της γωνιες οταν το παρεις στα χερια σου θα καταλαβεις ειναι αλουμινιο ολο το γυρω γυρω δεν εχει χρωμα πουθενα :) και πιστεψε με αντεχει παρα πολλα:dash:

 

Διάβασα σε review του gsmarena ότι παθαίνει ένα είδος φθοράς πάνω στο αλουμινένιο σασί του και κυρίως φυσικά στις άκρες που έρχονται σε συνεχόμενη τριβή με κλειδιά παντελόνι κλπ. Πιστεύω ότι μόνο μακρόχρονη χρήση μπορεί να το αποδείξει αυτό.

FuTuRe TaKeS PlAcE DeEp In SpAcE......
Link to comment
Share on other sites

Απλά επειδή ήδη έφυγε η παραγγελία μου μέσω internet για το κινητό θα ήθελα να πάρω κάποιο protector από κάποιο κατάστημα εδώ στην πόλη. Και εφόσον έχουνε για το Hero (από όσο γνωρίζω δηλ) να μην μπαίνω στη διαδικασία και παίρνω από Αθήνα για το Legend μόνο και μόνο επειδή το αναγράφει η συσκευασία ;)

Εξάλλου πανομοιότυπες συσκευές είναι ως προς το μέγεθος!

 

Τελικα δεν κανη απο HERO πηρα σημερα εχουν διαφορες θελει προσαρμογη στης γωνιες και ειναι πιο κοντη

Τωρα ειδα εχει φερει το Play αλλα δεν ειναι HTC θα σου πω απο Δευτερα

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=18403

Edited by sotosok
Link to comment
Share on other sites

Επίσημη εισαγωγή ξέρει κανείς πότε θα γίνει; ή αν υπάρχει ενημέρωση από κάποια εταιρεία κινητής;

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

20 με 25 του μηνός με ενημερώσανε από πλαίσιο.

Τώρα κατά πόσο ισχύει..

 

Εκει κοντα ειναι, με τσιμπημενη τιμη για τα δεδομενα της συσκευης (περι τα 479), μολις 50 ευρω φθηνοτερο απο το desire...

Link to comment
Share on other sites

Καμμια απαντηση η βοηθεια Δεν γνωριζει κανεις!!!

Τελικά βρήκες απάντηση στο πρόβλημα γιατί και εγώ αυτό βλέπω. Παρεπιπτόντως εγκατέστησα από το market το morelocale2 και όταν πάω μενού εφαρμογές morelocale2 μου δείχνει πάνω πάνω Ελληνικά (Ελλάδα) el GR N/A. Ξέρει κανείς κάτι?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...