Jump to content

[Επίσημο] HTC Legend


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι δεν αντιλεγω απλα λεω εγω δεν ξερω γιατι δεν εχω παρει ακομα στα χερια μου συσκευη...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 981
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το vnp πραγματι ειναι παραεισαγωγη γιατι εχω ρωτησει και τους ιδιους...Αν η παραεισαγωγη ειναι απο ευρωπη σε καλυπτει η εγγυηση απλα δεν ξερω για τα ελληνικα...

 

Η πανευρωπαικη εγγυηση καλυπτει συσκευες που εχουν πουληθει σε καποια απο τις χωρες της Ευρωπαικης ενωσης , και χαλασει στην Ελλαδα .

Δεν καλυπτει συσκευες που προοριζονται για πωληση σε καποια αλλη Ευρωπαικη χωρα και εχουν εισαχθει "πλαγιως" στην Ελλαδα και εχουν πουληθει εδω .

 

Μια συσκευη που προοριζοταν για την Ιταλια , και εχει πωληθει απο Ιταλικο καταστημα με αποδειξη πωλησης , θα καλυφθει και θα επισκευαστει δωρεαν απο την Ελλληνικη αντιπροσωπεια της εταιρειας .

Μια συσκευη που προοριζοταν για την Ιταλια και εχει πωληθει απο Ελληνικο καταστημα με ΕΛΛΗΝΙΚΗ αποδειξη πωλησης , δεν ειναι υποχρεωμενη η Ελληνικη αντιπροσωπεια να την καλυψει με εγγυηση και να την επισκευασει δωρεαν .

 

 

Οι συσκευες που προερχονται απο παραεισαγωγη , και εχουν αγοραστει απο καποιο Ελληνικο καταστημα , επειδη ολοι οι κατασκευαστες εχουν καποιο τροπο να ελεγχουν για ποια χωρα προοριζοταν η συσκευη αρχικα , μπορουν να αναγνωριστουν και να μην καλυφθουν απο εγγυηση.

Στην περιπτωση αυτη , υπευθυνος νομικα για την επιλυση του προβληματος ειναι το καταστημα που εκανε την πωληση αυτης της συσκευης .

Στην πραξη , πολλα καταστηματα αλλα και αλυσιδες καταστηματων που ασκουν την ... τεχνη της παραεισαγωγης , ειτε επομιζονται τα ιδια το κοστος της επισκευης ή αντικαταστασης των συσκευων αυτων , ειτε εχουν καποιου ειδους "πλαγιας" συμφωνιας ειτε με τον επισημο αντιπροσωπο , ειτε με καποιο απο τα εξουσιοδωτημενα σερβις .

Στην περιπτωση αυτη , τα ανταλλακτικα που απαιτουνται , χρεωνονται στην συνεχεια σε συσκευες που δεν εχουν χαλασει ποτε ή εχουν παρουσιασει διαφορετικη βλαβη και ο κατασκευαστης βλεπει οτι ολα ειναι ωραια και καλα .

 

Στην περιπτωση ομως που η συσκευη δεν μπορει να επισκευαστει και χρειαζεται αντικατασταση δεν μπορει να ισχυσει αυτο , και επανερχομαστε στο εαν το καταστημα που πουλησε την συσκευη ειναι διατεθιμενο ή οχι να επομιστει το κοστος της αντικαταστασης της συσκευης του πελατη με καινουρια .

 

Οποτε οι συσκευες απο το VNP , φυσικα και δεν καλυπτονται με εγγυηση απο την ελληνικη αντιπροσωπεια , γιατι εχουν γινει εισαγωγη στην Ελλαδα ειτε απο το ιδιο το καταστημα ειτε απο καποιον αλλο , οχι ομως απο τον επισημο εισαγωγεα , και εχει εκδοθει αποδειξη πωλησης απο το καταστημα το ιδιο .

Χωρις να εχει καμια απολυτως σημασια αν η εισαγωγη τους εγινε απο χωρα της Ευρωπαικης Ενωσης ή οχι .

Edited by R.I.P.
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι καποιος απο expansys εχει προβλημα με τα ελληνικα,αρκει οταν ανοιξει την συσκευη με τη sim μεσα οταν βγαλει τισ επιλογες για γλωσσες να πατησει επομενο.

 

Εμενα μου ειπαν οτι Ελληνικα ΔΕΝ υποστηριζονται σε mail που τους εστειλα. Ειναι αγγλικο. Και απ'οτι εχω καταλαβει κατεβαζεις μια εφαρμογη απο το μαρκετ και βαζεις ελληνικο μενου κτλ. Αυτο που λες με την sim που το ειδες/ακουσες?

 

Η πανευρωπαικη εγγυηση καλυπτει συσκευες που εχουν πουληθει σε καποια απο τις χωρες της Ευρωπαικης ενωσης , και χαλασει στην Ελλαδα .

Δεν καλυπτει συσκευες που προοριζονται για πωληση σε καποια αλλη Ευρωπαικη χωρα και εχουν εισαχθει "πλαγιως" στην Ελλαδα και εχουν πουληθει εδω .

 

Μια συσκευη που προοριζοταν για την Ιταλια , και εχει πωληθει απο Ιταλικο καταστημα με αποδειξη πωλησης , θα καλυφθει και θα επισκευαστει δωρεαν απο την Ελλληνικη αντιπροσωπεια της εταιρειας .

Μια συσκευη που προοριζοταν για την Ιταλια και εχει πωληθει απο Ελληνικο καταστημα με ΕΛΛΗΝΙΚΗ αποδειξη πωλησης , δεν ειναι υποχρεωμενη η Ελληνικη αντιπροσωπεια να την καλυψει με εγγυηση και να την επισκευασει δωρεαν......

 

Επειδη ψιλομπερδευτικα... Το ελληνικο expansys μου ειπε επι λεξη οτι "εχει 2ετη Πανευρωπαικη εγγυηση". Αρα με καλυτει για το οτιδηποτε εδω στην Ελλαδα ετσι? Πρεπει να διευκρινισω κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν οτι Ελληνικα ΔΕΝ υποστηριζονται σε mail που τους εστειλα. Ειναι αγγλικο. Και απ'οτι εχω καταλαβει κατεβαζεις μια εφαρμογη απο το μαρκετ και βαζεις ελληνικο μενου κτλ. Αυτο που λες με την sim που το ειδες/ακουσες?

 

 

 

Επειδη ψιλομπερδευτικα... Το ελληνικο expansys μου ειπε επι λεξη οτι "εχει 2ετη Πανευρωπαικη εγγυηση". Αρα με καλυτει για το οτιδηποτε εδω στην Ελλαδα ετσι? Πρεπει να διευκρινισω κατι αλλο?

 

Ελληνικά έχει κανονικότατα!

Όπως και η εγγύηση ισχύει κανονικά για την Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν οτι Ελληνικα ΔΕΝ υποστηριζονται σε mail που τους εστειλα. Ειναι αγγλικο. Και απ'οτι εχω καταλαβει κατεβαζεις μια εφαρμογη απο το μαρκετ και βαζεις ελληνικο μενου κτλ. Αυτο που λες με την sim που το ειδες/ακουσες?

 

 

 

Αυτο εκανα και με το hero στο παρελθον και τωρα με το legend

 

Εγώ επειδή δεν κατάφερα να το συνδέσω με τίποτα μέσω htc sync τις έστειλα μέσω bluetooth σαν αρχείο !!! και όλα οκ!

Αλήθεια το έχει συνδέσει κανείς μέσω καλωδίου??

Εχω windows xp.

Και κάτι άλλο.

Αν ξέρει κανείς πως βάζουμε πρόγραμμα με χάρτες ας μου στείλει ένα pm.

Ευχαριστώ.

 

Κατεβασε απο την καρτα μνημης στον Η/Υ το tool και τρεξε το και θα συνθεθεις.Σε εμενα δουλεψε κανονικα.

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

λοιπον ας γραψω την πρωτη γνωμη που εχω σχηματισει για τον <<θρυλο>>.

πρωτα απο ολα να ξεκινησω με την ποιοτητα κατασκευης,εκει παιδια απλα παιζει χωρις αντιπαλο,το κομματι αλουμινιου μας χαριζει εξαιρετικη ποιοτητα κατασκευης,τα μαυρα πλαστικα που εχει ειναι επισης ποιοτηκα και δεν αφηνει καμια αμφιβολια για την στιβαροτητα της κατασκευης.

το μεγεθος του ειναι απλα εκπληκτικο,στο net οταν το εβλεπα μπορω να πω οτι εχανε σε σχεση με αυτο που αντικρυσα μολις ανοιξα την κομψη του συσκευασια.

λεπτο,λιτο και πανεμορφο.οι γραμμες που εχει ταιριαζουν απολυτα με τον χαρακτηρα του κινητου και η καμπυλη στο κατω μερος ειναι διακριτικα κομψη.

ενεργοποιωντας το εμφανιζει μια λευκη οθονη με το ονομα της εταιρειας Htc,ουτε χρωματα,ουτε και κατι εκθαμπωτικο,εξυπνο μιας και η εκπληξη θα ακολουθησει λιγα δευτερολεπτα αργοτερα οταν το κινητο θα ειναι ετοιμο για χρηση.

εκει πραγματικα ο καθε χρηστης που θα το παρει θα μεινει απολυτα ευχαριστημενος απο την ζωντανια των χρωματων της οθονης που θα αντικρυσει στην λειτουργια αναμονης.

πολυ ζωντανη οθονη που κανει το iphone 3gs που εχω να <<κρυβεται>>.αλλη μια ευχαριστη εκπληξη λοιπον.

το μενου του ελληνικοτατο στα παντα.

η αποκριση οθονης ηταν κατι που με απασχολουσε πολυ,με απασχολουσε γιατι δεν ηξερα κατα ποσο θα με ικανοποιουσε,γιατι αν εχεις iphone μονο τοτε ξερεις τι παει να πει ευχαριστη πλοηγηση κι απολυτο touch feel σε καθε πατημα της οθονης.κι ομως,το legend κι εκει δειχνει για τα καλα τα <<δοντια>> του αφηνωντας ικανοποιημενο τον καθε <<παραξενιαρη>> σαν κι εμενα.

στα μηνυματα ειναι πολυ καλο κι αν κι εχω καπως χοντρα δαχτυλα λιγες ηταν οι φορες που εκανα καποιο λαθος κατα την πληκτρολογηση μηνυματος.

στην πλοηγηση με wifi ειναι απλα ταχυτατο και πιο γρηγορο απο το iphone κι απο οποιοδηποτε αλλο κινητο με wifi που ειχα.

στην συνδεση επισης με bt δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα.

να συμπληρωσω οτι ποτε μου δεν ειχα αλλη επαφη με android κινητο κι ομως δεν δυσκολευτηκα καθολου και πουθενα προς το παρον.φοβερο μενου,καμια σχεση με αλλα smartphones και να πω οτι κατεληξα στο συμπερασμα οτι android και wm ειληκρηνα ειναι οτι καλυτερο μπορει να εχει καποιος.

στον τομεα του ηχου ειναι ικανοποιητικο,πολλα πριμα,καθολου μπασο,θα μπορουσε να ειναι και καλυτερο.

στον τομεα τωρα των επαφων προσωπικα δεν με ενοχλησε το προβλημα της αναζητησης ονοματος γιατι ετσι κι αλλιως και σε αλλα κινητα δε το χρησιμοποιουσα ποτε,εννοω κινητα με αφη.πλοηγηση με το δαχτυλο στην υπεροχη οθονη του και πατημα για κληση,τιποτα το φοβερο...

το market τωρα,πολλες εφαρμογες που σημαινει ορεξη να χει κανεις να ψαχνει και μπαταρια στο κινητο,αυτο μονο χρειαζεται.

παιδια προς το παρον ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο την αγορα του Legend.τα συνδιαζει ολα απλα.ταχυτατο,κομψο κι ομορφο,οθοναρα και με φυσιολογικη τιμη,δεν μπορω να το πω υπερτιμημενο σε καμια περιπτωση.

αυτα προς το παρον.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι η διαδικασι συνδεσης με το pc ειναι πολυ ευκολη βαλε το HTC sync και μετα plug n play

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ας γραψω την πρωτη γνωμη που εχω σχηματισει για τον <<θρυλο>>.

πρωτα απο ολα να ξεκινησω με την ποιοτητα κατασκευης,εκει παιδια απλα παιζει χωρις αντιπαλο,το κομματι αλουμινιου μας χαριζει εξαιρετικη ποιοτητα κατασκευης,τα μαυρα πλαστικα που εχει ειναι επισης ποιοτηκα και δεν αφηνει καμια αμφιβολια για την στιβαροτητα της κατασκευης.

το μεγεθος του ειναι απλα εκπληκτικο,στο net οταν το εβλεπα μπορω να πω οτι εχανε σε σχεση με αυτο που αντικρυσα μολις ανοιξα την κομψη του συσκευασια.

λεπτο,λιτο και πανεμορφο.οι γραμμες που εχει ταιριαζουν απολυτα με τον χαρακτηρα του κινητου και η καμπυλη στο κατω μερος ειναι διακριτικα κομψη.

ενεργοποιωντας το εμφανιζει μια λευκη οθονη με το ονομα της εταιρειας Htc,ουτε χρωματα,ουτε και κατι εκθαμπωτικο,εξυπνο μιας και η εκπληξη θα ακολουθησει λιγα δευτερολεπτα αργοτερα οταν το κινητο θα ειναι ετοιμο για χρηση.

εκει πραγματικα ο καθε χρηστης που θα το παρει θα μεινει απολυτα ευχαριστημενος απο την ζωντανια των χρωματων της οθονης που θα αντικρυσει στην λειτουργια αναμονης.

πολυ ζωντανη οθονη που κανει το iphone 3gs που εχω να <<κρυβεται>>.αλλη μια ευχαριστη εκπληξη λοιπον.

το μενου του ελληνικοτατο στα παντα.

η αποκριση οθονης ηταν κατι που με απασχολουσε πολυ,με απασχολουσε γιατι δεν ηξερα κατα ποσο θα με ικανοποιουσε,γιατι αν εχεις iphone μονο τοτε ξερεις τι παει να πει ευχαριστη πλοηγηση κι απολυτο touch feel σε καθε πατημα της οθονης.κι ομως,το legend κι εκει δειχνει για τα καλα τα <<δοντια>> του αφηνωντας ικανοποιημενο τον καθε <<παραξενιαρη>> σαν κι εμενα.

στα μηνυματα ειναι πολυ καλο κι αν κι εχω καπως χοντρα δαχτυλα λιγες ηταν οι φορες που εκανα καποιο λαθος κατα την πληκτρολογηση μηνυματος.

στην πλοηγηση με wifi ειναι απλα ταχυτατο και πιο γρηγορο απο το iphone κι απο οποιοδηποτε αλλο κινητο με wifi που ειχα.

στην συνδεση επισης με bt δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα.

να συμπληρωσω οτι ποτε μου δεν ειχα αλλη επαφη με android κινητο κι ομως δεν δυσκολευτηκα καθολου και πουθενα προς το παρον.φοβερο μενου,καμια σχεση με αλλα smartphones και να πω οτι κατεληξα στο συμπερασμα οτι android και wm ειληκρηνα ειναι οτι καλυτερο μπορει να εχει καποιος.

στον τομεα του ηχου ειναι ικανοποιητικο,πολλα πριμα,καθολου μπασο,θα μπορουσε να ειναι και καλυτερο.

στον τομεα τωρα των επαφων προσωπικα δεν με ενοχλησε το προβλημα της αναζητησης ονοματος γιατι ετσι κι αλλιως και σε αλλα κινητα δε το χρησιμοποιουσα ποτε,εννοω κινητα με αφη.πλοηγηση με το δαχτυλο στην υπεροχη οθονη του και πατημα για κληση,τιποτα το φοβερο...

το market τωρα,πολλες εφαρμογες που σημαινει ορεξη να χει κανεις να ψαχνει και μπαταρια στο κινητο,αυτο μονο χρειαζεται.

παιδια προς το παρον ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο την αγορα του Legend.τα συνδιαζει ολα απλα.ταχυτατο,κομψο κι ομορφο,οθοναρα και με φυσιολογικη τιμη,δεν μπορω να το πω υπερτιμημενο σε καμια περιπτωση.

αυτα προς το παρον.

 

Πολυ καλο το mini review ταξιδιωτη.Να συμπληρωσω sar 0,565 head, 0,391 body

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικά έχει κανονικότατα!

Όπως και η εγγύηση ισχύει κανονικά για την Ελλάδα.

Πολυ σωστα, ελληνικα υπαρχουν με το που αναγνωρισει την καρτα sim σου στο πρωτο setαρισμα και η εγγυηση ισχυει κανονικα απο expansys για δυο χρονια. Μην ξεχνατε οτι πολλα καταστηματα στην ελλαδα συνεργαζονται χονδρικη με το Expansys, δεν αποκλειεται λοιπον να κρατατε ηδη στα χερια σας συσκευη απο το Expansys και να μην το ξερετε καν. :)
Link to comment
Share on other sites

Κάτι βασικό . Ξερουμε πότε βγαίνει από τις ελληνικές εταιρίες κινητης τηλεφωνιάς?Εχει ακουσει κανείς ποια θα το βγάλει πρώτη?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κάτι βασικό . Ξερουμε πότε βγαίνει από τις ελληνικές εταιρίες κινητης τηλεφωνιάς?Εχει ακουσει κανείς ποια θα το βγάλει πρώτη?

 

Δεν υπάρχει ακόμα επίσημη πληροφορία για αυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο το mini review ταξιδιωτη.Να συμπληρωσω sar 0,565 head, 0,391 body
μια χαρά κι από θέμα sar λοιπόν

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Κατεβασε απο την καρτα μνημης στον Η/Υ το tool και τρεξε το και θα συνθεθεις.Σε εμενα δουλεψε κανονικα.

 

 

Δούλεψε κανονικά!!

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Σας ευχαριστώ για το μήνυμά σας.

 

 

Όλες οι συσκευές που διατίθενται από την εταιρεία μας καλύπτονταιο από πανευρωπαϊκή εγγύηση της αντίστοιχης κατασκευάστριας. Όσο για το μενού του, σας ενημερώνω ότι δεν υπάρχει η ελληνική γλώσσα διαθέσιμη.

 

Με εκτίμηση,

Κυριακίδου Μαρία/Kyriakidou Maria

Greece Sales Senior, eXpansys

 

Παντως πολυ περιεργο αυτο με τα Ελληνικα...

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

κατι που δεν εχω βρει,ηχο στα μηνυματα πως αλλαζει?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

κατι που δεν εχω βρει,ηχο στα μηνυματα πως αλλαζει?

 

Απο αρχικη οθονη μηνυματος πατας μενου ,ρυθμισεις,ηχος ειδοποιησης.

Link to comment
Share on other sites

Απο αρχικη οθονη μηνυματος πατας μενου ,ρυθμισεις,ηχος ειδοποιησης.

 

ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυ:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

περνας ειτε το greek ime

ειτε το htc ime

το 1ο απο το μαρκετ

το 2ο απο xda και διαφορα μαγαζακια... αν και λογικα επρεπε να εχεις ηδη ελληνικο πληκτρολογιο

δες τις ρυθμισεις σου στο πληκτρολογιο αν εχεις επιλεξει την ελληνικη ως 1η γλωσσα

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά αλλά απο τα πρόσωπα δεν αναγνωρίζει την αναζήτηση επαφών στα Ελληνικά ενώ απο την Γενικη αναζήτηση με το ίδιο πληκτρολόγιο βρίσκει κανονικά τις επαφές ´ το πρόβλημα είναι όταν κάποιος σε καλεί δεν τον αναγνωρίζει αν και είναι στον κατάλογο με τις επαφές ´ καμμιά λύση
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά αλλά απο τα πρόσωπα δεν αναγνωρίζει την αναζήτηση επαφών στα Ελληνικά ενώ απο την Γενικη αναζήτηση με το ίδιο πληκτρολόγιο βρίσκει κανονικά τις επαφές ´ το πρόβλημα είναι όταν κάποιος σε καλεί δεν τον αναγνωρίζει αν και είναι στον κατάλογο με τις επαφές ´ καμμιά λύση

 

Σε εμένα δουλεύουν όλα κανονικά.

Απλά πρέπει να βάλεις να σου βλέπει μόνο τις επαφές.

όσο για το πληκτρολόγιο είναι κανονικά στα ελληνικά.

Απλά έλεγα μήπως και υπάρχει και ελληνικό πληκτρολόγιο

όταν πατας "τηλέφωνο" .

Τώρα είναι ABC... αλλά βρίσκει κανονικά τα ελληνικά όπως όλα τα window mobile phone.

Link to comment
Share on other sites

την μπαταρια πως την βρισκετε?εγω αρκετα προθυμη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δουλεύουν όλα κανονικά.

Απλά πρέπει να βάλεις να σου βλέπει μόνο τις επαφές.

όσο για το πληκτρολόγιο είναι κανονικά στα ελληνικά.

Απλά έλεγα μήπως και υπάρχει και ελληνικό πληκτρολόγιο

όταν πατας "τηλέφωνο" .

Τώρα είναι ABC... αλλά βρίσκει κανονικά τα ελληνικά όπως όλα τα window mobile phone.

 

Για να καταλαβεις τι λεω , οταν δεχεσαι μια κληση απο ενα νεο αριθμο αλλα απο προσωπο που βρισκεται στις επαφες σου σου λεει αν θες να καταχωρησεις τον νεο αριθμο σε υπαρχουσα επαφη η σε καινουρια επαφη , εαν του πεις σε υπαρχουσα μπαινει αυτοματα στην αναζητηση στα προσωπα τοτε πατωντας στο ελληνικο πληκτρολογιο ας που με Δημητρης δεν ενεργοποιει την αναζητηση γιατι δεν αναγνωριζει τα στοιχεια του ελληνικου πληκτρολογιου που χρησιμοποιεις Αν εχεις την καλοσυνη και εσενα σου δουλευει γραφεις τι ρυθμισεις εκανες στα πληκτρολογια και την αναζητηση Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...