Jump to content

[ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ] Τι λάστιχα φοράτε;


jog
 Κοινοποίηση

Τι λάστιχα έχετε?  

1.245 members have voted

  1. 1. Τι λάστιχα έχετε?

    • Pirelli
      120
    • Michelin
      418
    • Bridgestone
      243
    • Continental
      161
    • Toyo
      57
    • άλλο
      246


Recommended Posts

καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους θα ηθελα να ρωτησω σε οποιον ξερει και εχει βαλει τα yokohama sport drive αν ειναι καλα λαστιχα.δεν εχω παρακολουθησει τις συζητησεις και ετσι δεν ξερω αν το εχετε γραψει σε προηγουμενη σελιδα.οποιος ξερει ας στειλει καλη χρονια απο`μενα:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Michelin Primacy HP η conti 3

 

Σε ευχαρσιτώ για την απάντηση...

Το θέμα είναι ο λαστιχάς μου έχει σε στοκ τα yokohama c-drive και μου τα δίνει 100€ πιο χαμηλά...Καλύπτουν όμως τις ανάγκες που θέλω, δηλαδή αθόρυβο και μαλακό για καθημερινή χρήση εντός πόλης?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαρσιτώ για την απάντηση...

Το θέμα είναι ο λαστιχάς μου έχει σε στοκ τα yokohama c-drive και μου τα δίνει 100€ πιο χαμηλά...Καλύπτουν όμως τις ανάγκες που θέλω, δηλαδή αθόρυβο και μαλακό για καθημερινή χρήση εντός πόλης?

 

κατι yokohama που ειχα βαλει παλια και συγκεκριμενα τα Α-539 ηταν μαπα το καρπουζι.τωρα γι'αυτα τα 2 που σου λεω ειναι πολυ καλα λαστιχα.περναω τωρα με το αουντι μεσα απο λιμνουλες με νερα και ειναι σα να παταει το αμαξι σε στεγνο δρομο.πολυ καλο λαστιχο το μισελεν

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ώρα να αλλάξω λάστιχα στο αυτοκίνητό μου και επειδή είμαι λίγο άσχετος με το θέμα θα ήθελα την βοήθειά σας.Έχω ένα hyundai getz 1.1 και θα ήθελα να μου προτείνεται λάστιχα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εχω τα yokohama a.drive πολυ καλα λαστιχα και στην βροχη και στο στεγνο,και επισης εχω ακουσει μονο καλα λογια μεχρι τωρα.ποια ειναι η γνωμη σας?καποιος που τα εχει δοκιμασει?
Link to comment
Share on other sites

αν έλεγες σε τι τύπο αυτοκινήτου!!

σε αυτοκίνητα sport επιδόσεων αναλόγως του προφίλ και της διάστασης καλά είναι :) τώρα για βροχή και στεγνό άστο καλύτερα γιατί μου θυμίζει τα σαμπουάν δύο σε ένα,απλά όλες οι εταιρείες αυτό το παραμύθι βαράνε!!

Link to comment
Share on other sites

Pirelli PZero Rosso ( 225/40ZR18)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

αν έλεγες σε τι τύπο αυτοκινήτου!!

σε αυτοκίνητα sport επιδόσεων αναλόγως του προφίλ και της διάστασης καλά είναι :) τώρα για βροχή και στεγνό άστο καλύτερα γιατί μου θυμίζει τα σαμπουάν δύο σε ένα,απλά όλες οι εταιρείες αυτό το παραμύθι βαράνε!!

 

τα yoko τα φοραω σε opel astra spor 1400 κυβικα 100 hp.205/55/16

Link to comment
Share on other sites

εχω τα yokohama a.drive πολυ καλα λαστιχα και στην βροχη και στο στεγνο,και επισης εχω ακουσει μονο καλα λογια μεχρι τωρα.ποια ειναι η γνωμη σας?καποιος που τα εχει δοκιμασει?

Εγώ έχω τα sport drive.

2η φορά που τα βάζω και είναι πολύ καλά σε στεγνό.Και στη βροχή τα πάει μια χαρά.

Ό,τι πρέπει για μικρά γρήγορα αμάξια.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

καλσπέρα σε όλους. Μια ερώτηση μόνο. Έβαλε ο πατέρας μου στη μπέμπα του κάτι λάστιχα χωρίς να με ρωτήσει κ τα οποία πρώτη φορά τα ακούω κ ο λαστιχάς του είπε ότι είναι πολύ καλά. Είναι Avox ή κάπως έτσι κ έχουν πέλμα V. Τα ξέρει κανείς;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα Bridgestone Turanza RE300. Λογική τιμή και καλή εξυπηρέρτηση από το τοπικό αντιπρόσωπο. Μέχρι στιγμής είμαι ικανοποιημένος. Διάσταση 195x50/15, Διανυθέντα Χιλιόμετρα ~3.000.
Link to comment
Share on other sites

καλσπέρα σε όλους. Μια ερώτηση μόνο. Έβαλε ο πατέρας μου στη μπέμπα του κάτι λάστιχα χωρίς να με ρωτήσει κ τα οποία πρώτη φορά τα ακούω κ ο λαστιχάς του είπε ότι είναι πολύ καλά. Είναι Avox ή κάπως έτσι κ έχουν πέλμα V. Τα ξέρει κανείς;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Αvon εννοείς μάλλον.

Οι γνώμες διίστανται.Άλλοι λένε εξαιρετικά λόγια άλλοι έχουν παράπονα...

Τα έχω και εγώ (Avon ZZ3 17') , έχω την εντύπωση ότι είναι καλά αλλά όχι για πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από εξαιρετικές κριτικές που διάβασα στο ίντερνετ φόρεσα τα χιονολάστιχα Vredestein Wintrak 4 Extreme :)

http://img244.imageshack.us/img244/9906/cimg4768mms9.jpg

Link to comment
Share on other sites

και το δικο μου ματι στο καπακι της ζαντας πηγε πρωτα και μετα στο λαστιχο βασικα
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Φοράω VREDESTEIN/ Sessanta Guigiaro - 225/45/17 σε Golf V GTI (αναβαθμισμένο).

Εξαιρετικά μέχρι στιγμής, πολύ καλή γόμα, ακόμα και τώρα που έχουν έρθει στο τέλος της ζωής τους....δύσκολα ξεκολάνε από τον δρόμο ακομα και εάν είναι η ασφαλτος σε αθλια κατάσταση. Δεν είχα ποτέ δοκιμάσει τα VREDESTEIN τόσα χρόνια, έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος...σκέφτομαι να τα ξαναβάλω την ίδια μάρκα.

 

Εχετε τίποτα καλύτερο να προτείνετε τώρα που είμαι στην αναζήτηση/σύγκριση ?

Link to comment
Share on other sites

Bridgestone Potenza RE050A (με ασυμετρο πελμα)!! Audi A4 (B7) Avant Quattro 2.0TFSI!!!

Αργουν στο ζεσταμα, αλλα ειναι πολυ καλα και στο βρεγμενο! Πολυ ευχαριστημενος....

Hello !
Link to comment
Share on other sites

Φοράω VREDESTEIN/ Sessanta Guigiaro - 225/45/17 σε Golf V GTI (αναβαθμισμένο).

Εξαιρετικά μέχρι στιγμής, πολύ καλή γόμα, ακόμα και τώρα που έχουν έρθει στο τέλος της ζωής τους....δύσκολα ξεκολάνε από τον δρόμο ακομα και εάν είναι η ασφαλτος σε αθλια κατάσταση. Δεν είχα ποτέ δοκιμάσει τα VREDESTEIN τόσα χρόνια, έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος...σκέφτομαι να τα ξαναβάλω την ίδια μάρκα.

 

Εχετε τίποτα καλύτερο να προτείνετε τώρα που είμαι στην αναζήτηση/σύγκριση ?

 

Con tinental sportcontact2 εχω 1 octavia rs[αναβαθμισμενο] και ειμαι πολυ ευχαριστημενος εχω κανει 35000 χλμ και κρατανε ακομα....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Con tinental sportcontact2 εχω 1 octavia rs[αναβαθμισμενο] και ειμαι πολυ ευχαριστημενος εχω κανει 35000 χλμ και κρατανε ακομα....

 

Και τα Continental sportcontact3 είναι πολυ καλά ....

( Τα έχει 1ς φίλος σε audi S3 μαμα) και απο όσο τον ρώτησα είναι πολύ ικανοποιημένος ...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...