Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε το JustPictures.

 

Νομίζω το ανέφερε κάποιος φίλος κάποιες σελίδες πίσω.

 

σ'ευχαριστω! και καποια αντιστοιχη εφαρμογη για τους ηχους?

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δοκίμασε το JustPictures.

 

Νομίζω το ανέφερε κάποιος φίλος κάποιες σελίδες πίσω.

 

αυτο π κανει αυτο το προγραμμα ειναι να ταξινομει τις εικονες αλλα οχι ςε δικους ς φακελους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν το παιρνω τελικα! δεν ειναι του στηλ μου! και θα ηθελα να βρω κατι αντιστοιχο του w995! μπορει να μου πει καποιος?
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το κατάλληλο topic για τέτοιου είδους συζητήσεις. Καλύτερα να ρωτήσεις εδώ
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με το market του κινητού μου γιατι μου είχαν βάλει στη Vodafone email και κωδικό πρόσβασης αλλά τα έχω ξεχάσει και τώρα μου τα ζητάει και δεν μπορώ να μπω. Μήπως γνωρίζετε πως μπορώ να τα καταργήσω και να δημιουργήσω καινούργιο email και κωδικό πρόσβασης;
Link to comment
Share on other sites

εκανα το jit enabled απο το xda και εχω το εξης προβλημα...Οταν το ανοιγω αλλες φορες κολλαει και πρεπει να το κανω επανεκκινηση...Αλλες οταν απλα το αφινω κλειδωμενο κλεινει...τι μπορω να κανω για να λυσω το προβλημα?

Χ10 mini 2.1

Iridium Rom Thanks to Dark_Dog

Link to comment
Share on other sites

Με το Android 2.1 ειδα οτι το προβλημα για εικονες και ηχους με bluetooth το διωρθωσαν! Ισχθει????

και 2ον με το Android 2.1 γινετε να φτιαξεις φακελους σε εικονες και ηχους χωρiς καποια extra εφαρμογη?

Ότι φάκελο θες φτιάχνεις,και βάζεις μέσα ότι θες,χωρίς έξτρα εφαρμογή.

 

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Ότι φάκελο θες φτιάχνεις,και βάζεις μέσα ότι θες,χωρίς έξτρα εφαρμογή.

 

 

Sent from my Milestone

 

Μάλλον εννοεί να προβάλλει τις εικόνες του σε κατηγοριοποιημένους φακέλους.

 

Αλλά και απλά για σύσταση φακέλων στην sd θέλει κάποιον 3rd party File manager.

:ninja:

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ειμαι εργαστηριο στη σχολη κ βαριεμαι και λεω να κανω καμια ερωτησουλα να περασει η ωρα.βραυευτηκε το κινητο μας για κατι?καπου το ακουσα..και επισης,το ριξε ο γερμανος ενα κατοσταρικο?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω το x10 mini από την cosmote. Προσπάθησα να κάνω την αναβάθμιση της συσκευής σε 2.1, μέσω του pc companion, αλλά δεν έγινε. Στα windows vista 64x, μου βγάζει σφάλμα στην προετοιμασία του υπολογιστή. Στα windows xp 32x, φτάνω στο σημείο που λέει να συνδέσω το καλώδιο πατώντας το πλήκτρο back και εκεί κολλάει. Δεν κάνει απολύτως τίποτα. Καμιά βοήθεια;
Link to comment
Share on other sites

Έχω το x10 mini από την cosmote. Προσπάθησα να κάνω την αναβάθμιση της συσκευής σε 2.1, μέσω του pc companion, αλλά δεν έγινε. Στα windows vista 64x, μου βγάζει σφάλμα στην προετοιμασία του υπολογιστή. Στα windows xp 32x, φτάνω στο σημείο που λέει να συνδέσω το καλώδιο πατώντας το πλήκτρο back και εκεί κολλάει. Δεν κάνει απολύτως τίποτα. Καμιά βοήθεια;

 

 

Θα δοκιμάσεις χωρίς Pc Companion, με το Sony Ericsson Update Service το οποίο θα το κατεβάσεις από εδώ.

 

Θα απενεργοποιήσεις την συσκευή και αφού τρέξεις το πρόγραμμα, θα την συνδέσεις σύμφωνα με τις onscreen οδηγίες

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσεις χωρίς Pc Companion, με το Sony Ericsson Update Service το οποίο θα το κατεβάσεις από εδώ.

 

Θα απενεργοποιήσεις την συσκευή και αφού τρέξεις το πρόγραμμα, θα την συνδέσεις σύμφωνα με τις onscreen οδηγίες

Ευχαριστώ, θα το δοκιμάσω. ;)

 

EDIT:

Όλα καλά! Ευχαριστώ για την βοήθεια.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι τι δεν κανω σωστα κ μ ου ερχονται διπλα μυνηματα...????κ στα μυνηματα κ στο handsms..??

 

:!:Επισήμανση από την Ο.Δ.:!:: Η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια...Πηγα σε ενα καταστημα και μου ειπαν οτι η καλυτερη επιλογη ειναι το lg optimus one p500.... Εγω σκεφτομαι το χ10 μινι ... τ λετε ? Ποιο θα μου προτεινατε ?? ευχαριστω εκ των προτερων
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κι εγώ άλλη μία ερώτηση..Υπάρχει τρόπος να αλλάξουμε το χρόνο που χρειάζεται να πιέσουμε την οθόνη για να αλλάξουμε τη διάταξη των εικονιδίων? Να χρειάζεται περισσότερος, όπως γινόταν στην 1.6...
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι τι δεν κανω σωστα κ μ ου ερχονται διπλα μυνηματα...????κ στα μυνηματα κ στο handsms..??

 

πήγαινε στη μαμά εφαρμογή των μηνυμάτων και απενεργοποίησε τις ειδοποιήσεις.

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

πήγαινε στη μαμά εφαρμογή των μηνυμάτων και απενεργοποίησε τις ειδοποιήσεις.

 

vassaki-αν σου πω πως ειναι ηδη απενεργοποιημενες κ εξακξολουθουν να μου ερχονται....-μηπως παιζει να ρυθμισω κατι και στο handsms..???

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κι εγώ άλλη μία ερώτηση..Υπάρχει τρόπος να αλλάξουμε το χρόνο που χρειάζεται να πιέσουμε την οθόνη για να αλλάξουμε τη διάταξη των εικονιδίων? Να χρειάζεται περισσότερος, όπως γινόταν στην 1.6...

 

Μπραβο ρε φιλε κ ηθελα πολλες μερες τωρα να το ρωτησω!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

vassaki-αν σου πω πως ειναι ηδη απενεργοποιημενες κ εξακξολουθουν να μου ερχονται....-μηπως παιζει να ρυθμισω κατι και στο handsms..???

 

Τι να σου πω τώρα;;;; Με μπέρδεψες.:blink: Δεν θυμάμαι να είχα κάνει κάτι διαφορετικό πέρα απ' το να απενεργοποιήσω όλα όσα αφορούσαν την μαμά εφαμογή μηνυμάτων..... λογικά τα μηνύματα θα πρέπει να τα βλέπεις και στην μαμά εφαρμογή και στο handcent αυτό δεν γίνεται να το καταργήσεις. Αυτό που μπορείς να καταργήσεις είναι οι διπλές ειδοποιήσεις....

Edited by vassaki
Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

θυμιστε μου που εγραφε για ρυθμισεις 3g γιατι ξαφνικα χαθηκε το σημα????? μηπως εχασε τις ρυθμισεις να τσεκαρω?????
LG G4
Link to comment
Share on other sites

θυμιστε μου που εγραφε για ρυθμισεις 3g γιατι ξαφνικα χαθηκε το σημα????? μηπως εχασε τις ρυθμισεις να τσεκαρω?????

 

πας ρυθμισεις - sony ericsson - ληψη ρυθμισεων - και πατα πανω στον παροχο σου να ξανακανει την ληψη

Link to comment
Share on other sites

πας ρυθμισεις - sony ericsson - ληψη ρυθμισεων - και πατα πανω στον παροχο σου να ξανακανει την ληψη

Εμενα αυτο στην voda δεν με δουλεψε...τους πηρα τηλεφωνο και τις ζητησα. Με τις εστειλαν με μεηλ σε pdf, βημα-βημα. Εβαλα και το αρχειο μεσα στην καρτα να το εχω και ολα καλα...

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Εμενα αυτο στην voda δεν με δουλεψε...τους πηρα τηλεφωνο και τις ζητησα. Με τις εστειλαν με μεηλ σε pdf, βημα-βημα. Εβαλα και το αρχειο μεσα στην καρτα να το εχω και ολα καλα...

 

ουτε σε εμενα επιασε..!!!!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω παιδια απο την στιγμη που περασα την 2.1 πατησα εκει και ενεργοποιηθηκαν το 3g και τα ΜΜS, εχω παροχο cosmote συνδεση
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω παιδια απο την στιγμη που περασα την 2.1 πατησα εκει και ενεργοποιηθηκαν το 3g και τα ΜΜS, εχω παροχο cosmote συνδεση

 

και εγω κοσμοτε εχω αλλα μετα την εγκατασταση 2.1 εχασε το 3g....κοιτω το apn internet και οι ρυθμισεις ειναι αυτες που πρέπει....!!!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...