Jump to content

[Επίσημο] Nokia C5-00


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 202
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα το έχω στα χέρια μου από το Σάββατο κ είναι πολύ ωραίο το κινητο.Για μένα μοιάζει πολύ με το 6303 απλά είναι symbian.δηλαδή ίδια μπαταρία 1,5 μέρα με πολύ χρήση κ έχει πέσει μόνο μια γραμμή ενώ είμαι στην πρώτη φορτιση.πολυ ωραία πλήκτρα για μηνύματα κ γενικά το βρίσκω άψογο.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα το έχω στα χέρια μου από το Σάββατο κ είναι πολύ ωραίο το κινητο.Για μένα μοιάζει πολύ με το 6303 απλά είναι symbian.δηλαδή ίδια μπαταρία 1,5 μέρα με πολύ χρήση κ έχει πέσει μόνο μια γραμμή ενώ είμαι στην πρώτη φορτιση.πολυ ωραία πλήκτρα για μηνύματα κ γενικά το βρίσκω άψογο.

 

Είναι μεταλλικό; Τα κουμπιά είναι μεταλλικά ή απλά έχει μεταλλικές λεπτομέρειες;

Πιο χρώμα πήρες; Το γκρι ή το λευκό;

Link to comment
Share on other sites

Είναι μεταλλικό; Τα κουμπιά είναι μεταλλικά ή απλά έχει μεταλλικές λεπτομέρειες;

Πιο χρώμα πήρες; Το γκρι ή το λευκό;

το γκρί έχω μεταλλικά τα πλαινά κ το καπάκι πίσω.

Link to comment
Share on other sites

το γκρί έχω μεταλλικά τα πλαινά κ το καπάκι πίσω.

 

καλορίζικο και πάντα ευχάριστα νέα να μαθαίνεις από αυτό...:)

Πέρα από τα μαγαζιά στο ίντερνετ το είδες πουθενά αλλού;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,το'χει φέρει και το πλαίσιο με 188 ευρα.Παράδοση σε 24 ώρες αλλά "internet only" προς το παρόν...

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Nokia-C5-Warm-Grey.htm

Only a nation that dare not speak its name

Nor can ever shed its pain

Just give me one thing to live or die for..

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας και απο μενα , το πηρα και εγω για την γυναικα μου απο expansys και θελω να μου πειτε πως μπορω να του βαλω να εχει ελληνικη γλωσσα !
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.

 

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 3rd Edition Platform FAQ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253380#post2253380

 

Το ελληνικό product code δεν είναι ακόμη γνωστό, οπότε θα πρεπει να περιμένεις ή αν το ψάξεις στο internet και το βρεις (δεν βρήκα κάτι με μια σύντομη αναζήτηση) ανάφερέ το και εδώ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

eυχαριστω , δεν βλεπω να υπαρχει ακομα και εγω σε μια αναζητηση που εκανα ,οποτε θα πρεπει να περιμενω πολυ ? υπαρχει καποιος αλλος τροπος ?

θα μπορουσε ενα παιδια π.χ που το πηρε απο ελλαδα να μου δωσει το product code και να γινει η δουλεια μου ?

Edited by b_bil2
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω γιωργο θα το δοκιμασω μολις λυσω το προβλημα που ειναι το εξης , παω να τα κανω ολα αυτα που λεει στο FAQ με τον τροπο NSS αλλα ενω το pcsuite βλεπει κανονικα το C5, αρνειτε να το κανει read και να μου βγαλει το product code ? ολο Error Μου βγαζει ! τι φταιει ? εχω windows 7 64b παιζει ρολο αυτο ?
Link to comment
Share on other sites

Απόσπασμα από τον οδηγό:

"Στη συνέχεια πάτε δεξιά και πατάτε το κουμπί “Read”:

Το πάτημα του εν λόγω κουμπιού θα πρέπει να γίνει σχετικά γρήγορα δηλαδή, πριν προλάβει το κινητό και εμφανίσει στην οθόνη του το μενού με τις διαθέσιμες επιλογές σύνδεσης. Εφόσον το καταφέρετε και δεν εμφανιστεί το μήνυμα “Error” θα εμφανιστεί στο αντίστοιχο πεδίο το product code της συσκευής."

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

το παταω γρηγορα ! οσο αναφορα το κινητο δεν βγαζει καθολου της διαθεσιμες επιλογες συνδεσεις !

θα ηθελα να πω κατι αλλο ,μολις τελιονει η εγκατασταση του NSS σου δειχνει εναν οδηγο απο σελιδα ιντερνετ να περασω τους drivers αλλα ειναι σε xp ! δεν νομιζω να παιζει ρολο αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

ξαναποσταρω παιδια για αλλο λογο ,οποιος το εχει, εχει παρατηρηση οτι η οθονη αν την κοιτας απο αρτιστερα η δεξια χανει(θαμπωνει) παρα πολυ σε σημειο που δεν φενεται καθολου καλα !

εμενα μου φενεται σαν να εχει προβλημα ! μπορει να μου απαντηση καποιος που το εχει και πως ειναι το δικο του ? γιατι θελω να το στειλω πισω !

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω με την σειρα μου τα πληκτρα ειναι ανετα για συγγραφη μηνυματων ? Απο αισθηση πως ειναι ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

ΔηλΑδη δεν εχει προβλημα το κινητο μου. Ετσι ειναι η οθονη του ;

 

Να ρωτησω και εγω με την σειρα μου τα πληκτρα ειναι ανετα για συγγραφη μηνυματων ? Απο αισθηση πως ειναι ?

 

Τα πληκτρα ειναι πολυ ανετα και μεγαλα ,και κατι αλλο που παρατηρησα στα + ειναι οτι ειναι πολυ γρηγορο ! αν ισχυει αυτο για την οθονη οτι δεν φαναιτε καλα αν την κοιτας απο δω και απο εκει για μενα ειναι στα μειον - !

Edited by gianpithio
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έτσι είναι η οθόνη του, αν δεις και βιντεάκια στο utube θα το καταλάβεις.
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

καλο το τηλεφωνο αλλα σιγουρα θελει και αναβαθμηση.Αυτο που του λειπει, ενω το ειχε το Ε52 απο οτι ξερω,ειναι οτι τα νουμερα και τα γραμματα δεν μπορεις να τα μεγαλωσεις οσο θελεις.Μηπως υπαρχει προγραμμα που θα μπορουσα να το κανω?
sadite
Link to comment
Share on other sites

καλο το τηλεφωνο αλλα σιγουρα θελει και αναβαθμηση.Αυτο που του λειπει, ενω το ειχε το Ε52 απο οτι ξερω,ειναι οτι τα νουμερα και τα γραμματα δεν μπορεις να τα μεγαλωσεις οσο θελεις.Μηπως υπαρχει προγραμμα που θα μπορουσα να το κανω?

 

http://wap.psiloc.com/en/Application,262290,Psiloc+Font+Magnifier

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...