Jump to content

[Επίσημο] Nokia C5-00


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Δεν ξέρω γιατί, αλλά με τέτοια διαφορά τιμής μού πάει σε παραεισαγωγή ...

"The reasonable man adapts himself to the world; the unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore, all progress depends on the unreasonable man." George Bernard Shaw
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 202
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδη θα το παρω πολυ συντομα περασα απο τα μουλτιραμα και το ειδα οντως εχει καταπληκτικο πληκτρολογιο δεν ηταν ψευτικο απο τα δοκιμαστικα κανονικο τηλεφωνο ηταν και ειχε ελληνικα στα πληκτρα του, απο αυτονομια πως παει αληθεια?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί, αλλά με τέτοια διαφορά τιμής μού πάει σε παραεισαγωγή ...

Καλησπέρα.

Μετά την λύση συνεργασίας της Alpha Copy με την Nokia πλεον δεν υπάρχει επισημος αντιπρόσωπος Nokia.

Το καθε κατάστημα φερνει οτι θελει (και με ελληνικά στα πλήκτρα).

Edited by Terminator
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα! Πάρα πολύ καλή αίσθηση και ποιότητα υλικών και πολύ ωραία χαρακτηριστικά, κάνει παπάδες, δεν νιώθω να λείπει κάτι.

 

Και νομίζω ότι με τα 165 ευρώ, μακράν τρελό value for money.

 

Εγκρίνω! :)

"The reasonable man adapts himself to the world; the unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore, all progress depends on the unreasonable man." George Bernard Shaw
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα!

Πάρα πολύ καλή αίσθηση και ποιότητα υλικών και πολύ ωραία χαρακτηριστικά, κάνει παπάδες,

δεν νιώθω να λείπει κάτι.

 

Και νομίζω ότι με τα 165 ευρώ, μακράν τρελό value for money.

 

Εγκρίνω! :)

Από πού ??

Μία Φώτο από το κουτί αν είναι δυνατόν .

 

Ευχάριστο

Edited by Itchrist86
Link to comment
Share on other sites

Από πού ??

Μία Φώτο από το κουτί αν είναι δυνατόν .

 

Ευχάριστο

 

Μουλτίραμα, φώτο λίγο δύσκολα άμεσα. :O

"The reasonable man adapts himself to the world; the unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore, all progress depends on the unreasonable man." George Bernard Shaw
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν ειναι οπως με το Ε52, μικρη οθονη κια η φωτεινοτητα του κατω απο το φως του ηλιου ειναι πολυ κακη (δεν υπαρχει ο αισθητηρας φωτος)
abacab
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ελεος πια ουτε updaτε δεν κανει με εχει τρελανει παλευω απο το πρωι!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ . ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ C5 ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΑΝ Η ΠΛΟΗΓΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ PLEASE...

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο Forum.:)

Η πλοήγηση για το C5,σύμφωνα με την ιστοσελίδα της Nokia,είναι δωρεάν.

http://maps.nokia.com/services-and-apps/ovi-maps

http://img839.imageshack.us/img839/9990/32008783.th.jpg

Για ότι άλλο χρειαστείς σε σχέση με το πρόγραμμα πλοήγησης της Nokia μπορείς να απευθυνθείς στο επίσημο θέμα:Nokia Maps - OVI Maps (Smart2go)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο Forum.:)

Η πλοήγηση για το C5,σύμφωνα με την ιστοσελίδα της Nokia,είναι δωρεάν.

http://maps.nokia.com/services-and-apps/ovi-maps

http://img839.imageshack.us/img839/9990/32008783.th.jpg

Για ότι άλλο χρειαστείς σε σχέση με το πρόγραμμα πλοήγησης της Nokia μπορείς να απευθυνθείς στο επίσημο θέμα:Nokia Maps - OVI Maps (Smart2go)

 

ευχαριστω ρε φιλαρακι για την βοηθεια και καλοσ σασ βρηκα

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ . ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ C5 ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΑΝ Η ΠΛΟΗΓΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ PLEASE...

 

Για να ειμαστε ακριβης φιλε μου "μονο" οι χαρτες ειναι δωρεαν. Μπορεις να κατεβασεις οποιο χαρτη με οποια φωνητικη καθοδηγηση σε οποια γλωσσα θες απο τον υπολογιστει σου μεσω του ovi suite δωρεαν!

 

Απο εκει κ περα πρεπει να κανεις καποιες ρυθμισεις για να μην χρεωνεσαι οταν ανοιγεις το gps γιατι κατεβαζει κατι δεδομενα υποβοηθησης εντοπισμου μεσω δικτυου και κατι αλλα ασχετα (εστιατορια κτλ....).

Αν απενεργοποιησεις ολα αυτα μιλαμε για απολυτως δωρεαν gps.

 

Αν οχι μιλαμε για εκπληξη στον επομενο σου λογαριασμο.

Εγω την πατησα παντως τον πρωτο μηνα γιαυτο προσεχε.

Αν δεν εχεις καποιο data plan οι εταιρειες εφαρμοζουν τραγικα υψηλες χρεωσεις δεδομενων.

Link to comment
Share on other sites

The Nokia C5 gets a Firmware Update to Version 032.010

http://zomgitscj.com/2010/08/25/the-nokia-c5-gets-a-firmware-update-to-version-032-010/

 

Επίσημο changelog από το site της Nokia:

http://europe.nokia.com/support/download-software/device-software-update/news

 

This software release brings a number of performance improvements, including improved browser, improved search, and a new version of the Facebook application. This release also includes the Qik application for recording and sharing videos live from your device. To get this software through your device, select Applications > Software Update, and choose the software you want to update. Alternatively, this software release is available through the Nokia Software Updater.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολλυ ρε φιλαρακι για τισ πληροφοριες.ειμαι λιγο ασχετοσ με τα gps στα κινητα.σημεραη το πολλη αυριο θα το εχω στα χερια μου...βλεπωντασ και κανωντασ
Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 μέρες αγόρασα το C5 απο Γερμανό λόγω καταστροφής του προηγούμενού μου κινητού (S.E W995) απο νερά. Το πρόβλημα μου είναι οτι έχει προεγκατεστημένες ρυθμίσεις για Cosmote και εγώ ειμαι συνδρομητής Wind. Η πλάκα ειναι οτι ρωτήσα τον υπάλληλο πριν το αγοράσω σχετικώς και η απάντηση ήταν οτι δεν είναι κλειδωμένο!

Στον "Οδηγ.Ρυθμ" εμφανίζει μόνο για e-mail, και στις ρυθμισεις MMS μόνο Cosmote MMS και δε σου επιτρέπει να το αλλαξεις. Γνωρίζει κανεις κάποιο τροπο ώστε να ρυθμίσω τη συσκεύη? Κάλεσα το 1260 της Wind για αποστολη ρυθμίσεων αλλά μου ήρθε μήνυμα "Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ".

Link to comment
Share on other sites

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 3rd Edition Platform FAQ

Ρυθμίσεις συσκευών για λήψη/αποστολή MMS και πρόσβαση στο Διαδίκτυο

 

Σβήσε τα υπάρχοντα σημεία πρόσβασης και δημιούργησε νέα βάσει αυτών των ρυθμίσεων.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Nokia C 5

Mediamarkt159 €;

Plaisio 159,00 €

Wind 162 €

Multirama 165 €

E - shop 181.€

E -germanos 184.€

 

Δεν ξέρω γιατί, αλλά με τέτοιες διάφορες στην τιμή μού πάει σε παρεισαγωγή ...

τι πρέπει να προσέξω ?

Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

γεια σασ και παλι.το πηρα τελικα το κιν αλλα μου φενετε να ειναι ψιλο μαπα.οκ με το gps(θελω να πυστευω)εκει που εχω προβλημα ειναι με τισ επαφες.σε μερικεσ επαφεσ μου βγαζει μονο το τηλο.και τι δεν εχω κανει(αντικαρασταση-αποθηκευση)τιποτα αυτο,τι να πω ,δε ξερω ...
Link to comment
Share on other sites

γεια σασ και παλι.το πηρα τελικα το κιν αλλα μου φενετε να ειναι ψιλο μαπα.οκ με το gps(θελω να πυστευω)εκει που εχω προβλημα ειναι με τισ επαφες.σε μερικεσ επαφεσ μου βγαζει μονο το τηλο.και τι δεν εχω κανει(αντικαρασταση-αποθηκευση)τιποτα αυτο,τι να πω ,δε ξερω ...

Καλημέρα, καλορίζικο.

Σου βγάζει μόνο το τηλέφωνο, γιατί μάλλον έχεις περασμένο τον ίδιο αριθμό σε 2 επαφές με διαφορετικό όνομα. Για κάνε μια αναζήτηση στον κατάλογο να δεις.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις ρυθμισεις της συσκευης για να μην χρεωνεται το gps??? Edited by stendor
Διόρθωση των greeklish.
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις ρυθμισεις της συσκευης για να μην χρεωνεται το gps???

Καλώς ήρθες!

 

Για το πως λειτουργεί το GPS και για το τι χρειάζεται ώστε να μην χρεώνεσαι διάβασε το Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 3rd Edition Platform FAQ -> GPS, A-GPS, Nokia Maps και η πρώτη χρήση

 

Επειδή είσαι νέο μέλος καλό είναι να διαβάσεις ολόκληρο τον οδηγό Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 3rd Edition Platform FAQ θα σε βοηθήσει πάρα πολύ να μάθεις κάποια πράγματα για το Symbian.

Edited by stendor

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Κάτω από το δυνατό ελληνικό φως του ήλιου, πως τα πάει?

Είστε συνεχώς στην αναζήτηση σκιάς?

 

Ρωτάω επειδή έχω διαβάσει στο διαδίκτυο και θετικά και αρνητικά σχόλια.

Edited by mpempoulinos
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα

Σάββατο, 11 Σεπτεμβρίου 2010

Και 14:17:13

 

Στα public Θεσσαλονίκης Τσιμισκή 24 – Μητροπόλεως 33

Και στο plaisio Π. Π. Γερμανού 11 & Τσιμισκή

NOKI A C5 139,00 €

Ίδια τιμή

 

Αλλά λατινικούς στο πληκτρολόγιο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...