Jump to content

Samsung S5620 Monte


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπόν έκανα την εξής μ^$#@^ : έκανα hard reset και φυσικά δεν είχα κάνει BACKUP τον κατάλογο ... μπορούμε να κάνουμε κάτι ?????

 

ναι το σταυρο μας!!!(πλακιτσα) και εγω τιν ιδια μ@&$#%α εκανα..........

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:worry::shock:παιδια ελεος εχω φαει ολλο το internet και δεν εχω βρει πουθενα θεματα για αφτο το κινητο υπαρχει καποιος που να εχει καταφερει κατι τετοιο???αν ναι πητε μου και εμενα σας παρακαλω εχω αγανακτηση.............:(:wacko:;):mad::cry::shock:
Link to comment
Share on other sites

αναβαθμηση λογισμικου samsung S5620

 

click here http://www.tsar3000.com/Joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=213:how-to-update-samsung-s5620-monte-software&catid=57:how-to&Itemid=84

 

και οποιος τα καταφερει να μου το πει και εμενα.....

Edited by antonis_salmina
Link to comment
Share on other sites

για σας φιλαράκια βρήκα κάτι καινούργιο για το monte μας .ένα καινούργιο χαρτί gps αλλα είμαι στη μελέτη ακόμα .αν μπορεί κάποιο να βοήθησει σε αυτο και αν το ξέρει περιμένω.
:!:
Link to comment
Share on other sites

για σας φιλαράκια βρήκα κάτι καινούργιο για το monte μας .ένα καινούργιο χαρτί gps αλλα είμαι στη μελέτη ακόμα .αν μπορεί κάποιο να βοήθησει σε αυτο και αν το ξέρει περιμένω.

 

Θα το ψαξω και θα σας πω κατι θα βρω......

Link to comment
Share on other sites

εδώ και μια εβδομάδα

κάποιες φορές, όταν με παίρνούν τηλέφωνο νεκρώνει το ηχείο

όχι το ηχείο το εξωτερικό

άλλα αυτό που ακούω και αυτό που μιλάω

με αποτέλεσμα να μην ακούω και να μην ακούγομαι

κάνω επανεκίνηση και όλα εντάξει

αυτό συμβαίνει 1-2 φορές την ημέρα

το έχει πάθει κανένας?

Link to comment
Share on other sites

εδώ και μια εβδομάδα

κάποιες φορές, όταν με παίρνούν τηλέφωνο νεκρώνει το ηχείο

όχι το ηχείο το εξωτερικό

άλλα αυτό που ακούω και αυτό που μιλάω

με αποτέλεσμα να μην ακούω και να μην ακούγομαι

κάνω επανεκίνηση και όλα εντάξει

αυτό συμβαίνει 1-2 φορές την ημέρα

το έχει πάθει κανένας?

 

ούτε εγώ έχω αντιμετώπιση πρόβλημα και γενικά ούτε το παραμικρό με το monte .

:!:
Link to comment
Share on other sites

πως γίνεται το hard reset

τα σβήνει όλα?

να βγάλω κάρτα sim και μνήμης?

 

*2767*2878# σβήνει τα πάντα όπως το πείρες καινούργιο.ότι έχει χρήσιμο κανε βάλτο στην sd και βγαλτη .με τις sim δεν υπάρχει πρόβλημα."επιδεις" υπάρχει πρόβλημα καλύτερα να πας για σέρβις

:!:
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή χρειάζεσαι οπωσφήποτε προπληρωμένο πακέτο internet;

 

δεν καταλαβα τιν ερωτιση?

τι εννοοις?

Link to comment
Share on other sites

Για να μην έχεις υπέρογκες χρεώσεις.

 

τουσ χαρτες τους κατεβαζεις απο το pc και τους κανεις copy/paste στο κινιτο

αν δεις στις προηγουμενες τα γραφει αναλιτικα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παίδες καλησπέρα.Εχω το κινητό εδώ και 2 μήνες περίπου και είμαι αρκετά ευχαριστημένος αλλά θελω να κάνω την εξής ερώτηση.Υπάρχει καμιά πιθανότητα να διαγραφεί το κλειστό λειτουργικό της samsung και να εγκατασταθεί android?Βρήκα κατι στο internet και κυρίως στο youtube αλλά από ότι κατάλαβα είναι θέμα android και οχι λειτουργικό.Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιος document viewer για το ΜΟΝΤΕ,ο οποίος να επιτρέπει και την επεξεργασία των αρχείων(εχψελ κ.τλ.).Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Είναι η 3η εβδομάδα που το ΜΟΝΤΕ μου αναπαύεται στο σέρβις στης Σάμσουνγκ

περιμένουν ανταλλακτικό (μικρόφωνο)

 

και είναι το 2ο (στα 2) Σάμσουνγκ που θα φάει μήνα + σε σέρβις

 

εγώ είναι τόσο γκαντέμης?

Δεν με βλέπω να ξαναπαίρνω Σάμσουνγκ

Link to comment
Share on other sites

Είναι η 3η εβδομάδα που το ΜΟΝΤΕ μου αναπαύεται στο σέρβις στης Σάμσουνγκ

περιμένουν ανταλλακτικό (μικρόφωνο)

 

και είναι το 2ο (στα 2) Σάμσουνγκ που θα φάει μήνα + σε σέρβις

 

εγώ είναι τόσο γκαντέμης?

Δεν με βλέπω να ξαναπαίρνω Σάμσουνγκ

 

γεια σου φίλε.δυστιχος σου έτυχε κάτι σπάνιο σε πρόβλημα σε μόντε .νομίζω εισε ο πρώτος που αναφέρει βλάβη εδώ και από ότι ξέρω εινε από τα καλύτερα τηλ της σανσουνγκ .ούτε εγώ έξω αντιμετωπίσει το παραμικρό.κάνε υπομωνη και θα γίνη όπως πρέπει.

:!:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι εύκολο, επειδή είμαι λίγο άσχετος, να μου πει κάποιος πως κάνουμε εγκατάσταση τα παιχνίδια που κατεβάζουμε από το http://www.mobiles-free.com Edited by mirrorofsorrow
Link to comment
Share on other sites

Τα αποθηκευεις στο τηλεφωνο(αμα θυμαμαι καλα πρεπει να εχουν ονομα xxx.jar ή xxx.jad οπου xxx ειναι η ονομασια του παιχνιδιου συνηθως).Μετα το ψαχνεις μεσα απο το τηλεφωνο στον φακελο που το αποθηκευσες,πατας πανω του και γραφεται.Στο τελος θα εχει μπει στα παιχνιδια.

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=a6juvl9nu1Q

 

Ξερει κανεις τι παιζει με αυτο?Στις οδηγιες εχει πως να το κανεις ακριβως αλλα η απορια μου ειναι αμα βαλουμε το firmware που λεει(S5620XEJE1) μηπως μπορουμε επιτελους να κανουμε update κανονικα γιατι εμενα τουλαχιστον οταν προσπαθω να κανω update απο το kies μου γραφει "δεν ειναι δυνατη η ενημερωση αυτης της εκδοσης της σ"

Link to comment
Share on other sites

παιδια καληπερα, μια μικρη βοηθεια: Πως κατεβαζετε το we-travel γιατι εγω οταν προσπαθω να το κατεβασω απο την Διευθυνση drop.io μου βγαζει αυτο το μηνυμα:

"This file can not be downloaded at this time.

 

The file # has reached its download limit. Files in non-premium drops can only be downloaded 1000 times, both to prevent abuse and because at very high download rates our service becomes prohibitively expensive. If you need to download this file, ask the drop's administrator to remove this download limit by upgrading this drop, either through drop.io manager or a one-time upgrade."

 

Μηπως πρεπει να κανω εγγραφη κάπου;

Για βοηθηστε λιγο....:(

Link to comment
Share on other sites

για οσους εχουν προβλημα να βλεπουν videos στο youtube απλα καντε αυτο. μενου>ρυθμισεις>ρυθμισεις εφαρμογης>media player>ρυθμισεις vod> και διαλεξτε το σωστο προφιλ ιντερνετ που συνδεεστε
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Michalis28

Μάλλον πρέπει να κατεβάσεις απο αυτη την σελιδα

(http://www.samsungfirmwareworld.com/samsung-s5620-firmwares-flashguide-t41.html)

Εγω δεν το εχω δοκιμασει ακομα αλλα τωρα το προσπαθω.Αν εχω κατι νεοτερο θα σου πω.Μεχρι τοτε ακολουθησε τις οδηγιες που λεει στο youtube...

Edited by zilbios
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S5620 Monte

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...