Jump to content

Samsung S5620 Monte


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μήπως μπορεί να πει κάποιος αν έχει κάποια χρέωση η αναβάθμηση πόση ώρα θέλουν για να την κάνουνε και αν χρειάζεται να αποθηκεύσω εικόνες τηλέφωνα μηνύματα που χρειάζομαι μήπως χαθούνε μετά????

 

αναβάθμιση το λειτουργικό του τηλ. δεν παίζει απ' ότι ξέρω

το KIES τώρα είναι δωρεάν από το σαιτ της Samsung

και δεν χάνονται τα αρχεία απλός αναβαθμίζετε το πρόγραμμα

 

και μόλις σήμερα, μετά από 1 χρόνο, μπήκε μαζί με το παντελόνι στο πλυντήριο

το χάσαμε το κινητό

Edited by nikolaos1977
Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοούσα για το λειτουργεικό απλά δεν άνοιγαν τα μηνύματα και μου είπε ότι χρειάζεται αναβάθμιση το πήγα κάτι έκανε νομίζω επανεκκίνηση μου είπε και το έφτιαξε αλλά χάθηκαν τα μυνήματα εικόνες τηλέφωνα και μου είπε ότι μπορεί να ξανακολήσει και να χρειαστεί αναβάθμιση. Τώρα κλειδώνει και ξεκλειδώνει κάποιες φορές μόνο του και είναι πολύ εκνευριστικό, επίσης δεν λειτουργει και η πίσω κάμερα, οπότε μαλλον χρειάζεται αναβάθμηση για αυτό ρώτησα.

 

μήπως ξέρει κάποιος πως ξεκλειδώνουν τα παιχνίδια που έχει η πως περνάμε παιχνίδια που βρίσκουμε στο διαδύκτιο:worry::worry:

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

τα παιχνίδια και οι εφαρμογές που έχει είναι κλειδωμένες και δεν ξεκλειδώνουν

γενικά ότι έχει λουκετάκι δεν διαγράφετε

τώρα τα μόνα αρχεία που δέχεται είναι αυτά με κατάληξη .jad και .jar

τα μεταφέρεις στην κάρτα μνήμης και από εκεί μέσο του κινητού κάνεις εγκατάσταση

Link to comment
Share on other sites

παίδες όπως έχετε δει το τηλ. μας δεν μπορεί να βγάλει φώτο από την κάμερα βίντεο κλήσης

αλλά υπάρχει λύση

πληκτρολογήστε τον κωδικό *#7353#

πατήστε το VT Camera και τραβήξτε την πόζα που θέλετε

οι φώτο πάνε "χύμα" στον φάκελο Εικόνες

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
μήπως μπορεί να γράψει κάποιος όλες τις λειτουργείες που γίνονται με την πληκτρολόγηση των κωδικών όπως *#7353# για φώτο από την κάμερα βίντεο κλήσης
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα σε όλη την παρέα εδώ είμαι καινούργιο μέλος και θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος γιατί δεν αντέχω άλλο να ψάχνω για κάποιο firmware για το monte με ελληνικά και θα ήθελα την άμεση βοήθεια σας παρακαλώ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
καλησπερα παιδια ...και εμενα μου εδωσε μια κουκλα ενα s 5620 το θεμα εινια οτι δεν εχει ελληνικα ...ξερει κανεις πως θα βαλουμε???
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
καλησπερα !!εχω το συγκεκριμενο κινητο δυομιση χρονια αλλα τους τελευταιους εννια μηνες δεν το χρησιμοποιω για τια απλα χαλασε!!!τι επαθε?η οθονη δεν λειτουργει δηλαδη η αφη!!!ενα μερος της οθονης εχει αποκτησει στο εσωτερικο του υγρασια !!ξερει κανενας εαν φτιαχνεται?και εαν ναι ποσο κοστιζει?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Καλημέρα. Μήπως μπορεί να μου πεί κάποιος πως και απο που μπορώ να κάνω αναβάθμιση του Samsung s-5620 Monte
Link to comment
Share on other sites

για αναβάθμηση απλά τα πράγματα σε κάποιο κατάστημα της samsung το θέμα είναι αν μπορεί να μας πει κάποιος πως μπορούμε να το κάνουμε σε android 3 0 επειδή σε κάποια φόρουμ του εξοτερικού και βιντεάκια
λένε ότι γίνεται αν ξέρει κάτι κάποιος ας μας δώσει τα φώτα του
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα. Εχω πρόβλημα με το συγκεκριμένο τηλέφωνο όταν συνδεέται μέσω Samsung Kies. Δεν μου κατεβάζει τις επαφές (μόνο) για να τις αποθηκεύσω στο PC. Ξέρει κάποιος κάτι γι'αυτό, και με τη ευκαιρία, update υπάρχει (το έχω 3 χρόνια και δεν του εχω κάνει καθόλου) . Ευχαριστώ !
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S5620 Monte

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...