Jump to content

Samsung S5620 Monte


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το είχε 143ε ο γερμανός πριν κανένα μήνα προσφορά .200 δεν είχε ποτέ και όταν πρώτοβγήκε

Αφού τόσο το πήρε, ψέμματα να σου πω; Τι θα κερδίσω;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

προσοχή η προηγούμενες οδηγίες καταργήθηκαν Ακριβή διάταξη αρχείων στο wetravel + χαρτες [ΕΤΟΙΜΟ].

 

Για αρχή εκτελείτε:

- Κατεβαζεται τo ένα αρχείο που δίνοντονται εδω

http://www.mediafire.com/?yylzz2i1z1k Αποσυμπιέζεται κατευθείαν το αρχείο στον υπολογιστη,αντιγραφη και επικοληση στο others στη καρτα sd.

- Εκεί είναι φορτωμένα : το ελληνικό μενού(ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΟ με skin new) και οι ελληνικές φωνητικές εντολές (ΒΕΛΤΙΩΜΕΝES)

- Τώρα πάμε στο μόντε ..μενού =αλλά αρχεία =wetravel =Wetravel .jar κάνουμε εγκατάσταση τώρα οκ =οκ .θα μας βγάλη δυο κουτάκια .κλικ στο πρώτο και διαλέγουμε γλώσσα .....GR .στο δεύτερο κουτάκι έχει τέσσερα skin (εγώ έβαλα το πορτοκαλί )οκ και πατάμε (να επιτρέπετε (το πρώτο klik )

και οκ.

- Μετά ακολουθείτε : menu -> ρυθμίσεις -> GPS -> Αυτόνομο GPS [JSR-179].

-

- Ένα 5λεπτάκι στο μπαλκόνι / ταράτσα και ολα οκ!

καλη επυτηχια

το wetravel τώρα λειτουργεί κανονικά.

 

δίνω και το δεύτερο χάρτη που εινε λίγο καλύτερος από το πρώτο .απλός κάνετε αλλαγή τους φακέλους map στο wetravel .σβήνετε το πρώτο map φάκελο επικοληση το δεύτερο http://www.rapidshare.com/#!download|38l32|349096388|greece_1.90_z11_v4.rar|86292

 

 

Τα εκανα αυτα που λες

αλλα εχω 1-2 ερωτισ λοιπον θελει να ειμαι και στο ιντερνετ?

η κανει την δουλεια του μεσω gps και αν ειναι ετσι χρεωνομαι?

Link to comment
Share on other sites

κάτι θα πείραξες στο φάκελο map .δεν χρειάζετε να πειράξεις τίποτα κατέβασε το πρώτο λινκ όπως εινε και βάλτο στη κάρτα σου όλο το φάκελο wetravel και ακολου8ησε της οδηγίες μου .
:!:
Link to comment
Share on other sites

κάτι θα πείραξες στο φάκελο map .δεν χρειάζετε να πειράξεις τίποτα κατέβασε το πρώτο λινκ όπως εινε και βάλτο στη κάρτα σου όλο το φάκελο wetravel και ακολου8ησε της οδηγίες μου .

 

η φάση είναι ότι το έκανα 3ης φορές ακριβός όπως τα είπες αλλά μου βγάζει το ίδιο πρόβλημα..αα δεν μου έβγαλε τα 2 κουτάκια για την γλώσσα

Link to comment
Share on other sites

σβήσε το wetravel και από (παιχνίδια και αλλά)και από (αλλά αρχεία )ξεκινά από την αρχή πάλι ..χωρίς να πιράξεις το φάκελο τον αρχικό του wetravel .βάλτο στο other της sd .και κάνε εγκατάσταση ..
:!:
Link to comment
Share on other sites

το είχε 143ε ο γερμανός πριν κανένα μήνα προσφορά .200 δεν είχε ποτέ και όταν πρώτοβγήκε

 

o Γερμανός το καλοκαίρι το είχε 209

το πήρα τελικά από e-click 158

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.

μου έστειλαν ένα GT-S5620 MONTE από Γαλλία αλλά δυστυχώς δεν έχει ελληνικά (ούτε για το μενού ούτε για τις γλώσσες πληκτρολόγησης). υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να βρω κάποιο σύνδεσμο να κατεβάσω firmware ή flash;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας βοηθήσει κάποιος γιατί κοντεύω να τρελλαθώ!!!

Όταν με καλεί κάποιος και απορρίψω την κλήση του τότε το κινητό στέλνει αυτόματα κενό sms σε αυτόν που με κάλεσε.

Πως μπορώ να το διορθώσω αυτό;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας βοηθήσει κάποιος γιατί κοντεύω να τρελλαθώ!!!

Όταν με καλεί κάποιος και απορρίψω την κλήση του τότε το κινητό στέλνει αυτόματα κενό sms σε αυτόν που με κάλεσε.

Πως μπορώ να το διορθώσω αυτό;

Ευχαριστώ.

 

περίεργο αυτό που μας λες ..ίσως αν του έκανες κάτι σαν φορμάτ να έφτιαχνε ,,από την αρχή που το πήρες στο κάνει ?

 

καλημέρα.

μου έστειλαν ένα GT-S5620 MONTE από Γαλλία αλλά δυστυχώς δεν έχει ελληνικά (ούτε για το μενού ούτε για τις γλώσσες πληκτρολόγησης). υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να βρω κάποιο σύνδεσμο να κατεβάσω firmware ή flash;

 

υπαρχη κάτι .αν σε ενδιαφερει στείλε pm να σου πω

Edited by Tyxerakias
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
:!:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ειμαι καινουργιος στο forum και ο λογος ηταν για αυτο το κινητο που με εχει τρελανει με τα πολλα προβληματα του...!Ενα απο αυτο το οποιο δεν ειναι κ τοσο σημαντικο ειναι πως εχω μνημη 4GB sd κ παω να βαλω ενα αρχειο κ την τελευταια στιγμη μου λεει ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙΣ.Ξερετε τι φταιει...γιατι καθε μηνα το παω για service κ εαν το ξαναπαω θα το σπασω κ θα παρω ενα ωραιοτατο iphone!
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου, ευτυχώς όλοι, πριν αγοράσουμε μια συσκευή, κοιτάζουμε και τι SAR έχει.

Κοιτάζοντας λοιπόν το βιβλιαράκι του Monte βλέπεις SAR 1,02. Πας στο σάιτ της Samsung, κατεβάζεις το εγχειρίδιο χρήσης (έχει μεγαλύτερα γράμματα και ...διαβάζεται) και διαβάζεις

"Κατά τις δοκιμές, ο μέγιστος SAR που καταγράφηκε για

αυτό το μοντέλο ήταν 0,696 watt ανά κιλό."

Αναρωτιέσαι λοιπόν, ποιο είναι σωστό;

Ευτυχώς, ενημερωνόμαστε πριν αγοράσουμε.

Βρε παιδιά, είναι έτσι ή κάτι μου διαφεύγει;

Link to comment
Share on other sites

παιδες

1. ποιο ειναι το τελευταιο Ελληνικο firmware και που μπορω να το βρω σαν αρχειο?

2. ποιο το τελευταιο ξενο (χωρις Ελληνικα) και οδηγιες αλλαγης/εγκαταστασης firmware?

3. τι λεει απο αυτονομια,ταχυτητα,ποιοτητα ακουστικων/ηχειων,προβληματα,bugs κλπ.

 

thanks

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια την ωρα που παταω το πληκτρο για να ανοιξη το WIFI μου βγαζει (αποτυχεια σαρωσης) μιπως το εχει παθει κανεισ και κσερει τι να κανω??please ?Help me
Link to comment
Share on other sites

παιδια την ωρα που παταω το πληκτρο για να ανοιξη το WIFI μου βγαζει (αποτυχεια σαρωσης) μιπως το εχει παθει κανεισ και κσερει τι να κανω??please ?Help me

φιλε μου στο αμεσως προηγουμενο post μου μπορεις να απαντησεις?

 

* κανε μια επανεκινηση για το wifi

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου στο αμεσως προηγουμενο post μου μπορεις να απαντησεις?

 

* κανε μια επανεκινηση για το wifi

 

πως κανο επανεκινηση το WIFI???

Link to comment
Share on other sites

παιδες

1. ποιο ειναι το τελευταιο Ελληνικο firmware και που μπορω να το βρω σαν αρχειο?

2. ποιο το τελευταιο ξενο (χωρις Ελληνικα) και οδηγιες αλλαγης/εγκαταστασης firmware?

3. τι λεει απο αυτονομια,ταχυτητα,ποιοτητα ακουστικων/ηχειων,προβληματα,bugs κλπ.

 

thanks

 

 

Για fw δες εδώ. ;)

Link to comment
Share on other sites

Για fw δες εδώ. ;)

thanks man!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια σας ειμαι καινουριος στο φορουμ εχω το s5620 ενα χρονο δεν λεω καλο κινητο αλλα εδω και ενα μηνα μερικες φορες οταν χτυπαει και το σηκωνω δεν ακουγεται καθολου το βαζω σε ανοιχτη ακροαση για να μιλησω το πηγα και μου το εκανε αναβαθμιση οπως μου ειπε και παλι τα ιδια εχει κανεις το ιδιο προβλημα και πως λυνεται γιατι μου εχει σπασει τα νευρα. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S5620 Monte

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...