Jump to content

Samsung S5620 Monte


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μεταφορτώστε την κινητή έκδοση του skype εδώ:

http://www.megaupload.com/?d=QPSVJKHF

 

αντίγραφη "other files" σε φάκελο στο τηλέφωνό σας και να αρχίσετε από εκεί.

Πως γίνεται εγκατάσταση;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

jim 25 δεν μπορω να τα κατεβασω τα παιχνιδια ειναι με χρεωση.αν χερεις κατι αλλο πες.ευχαριστω παντως!
Link to comment
Share on other sites

δωρεαν εινε εγω εχω κατεβασει πολλα δεν ειχα κανενε προβλημα.http://www.mobiles-free.com πας δωρεαν παιχνιδια jar.κατεβασμα αντιγραφη στο other files και εγκατασταση ,,,καλο game
:!:
Link to comment
Share on other sites

τα βελακια στο παιχνιδι μεσα σου τα βγαζει?στην σελιδα αυτη δεν χερω μου βγαζει πολλα κ δεν ξερω που να πατησω αν μπορεις να μου τα στειλεις καπως αλλιως?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Μια ερώτηση αν γνωρίζει κάποιος. Εγκατέστησα ας πούμε για παράδειγμα την εφαρμογή που έδωσε ο φίλος παραπάνω για τον Opera. Αυτομάτως το πρόγραμμα πάει στα παιχνίδια. Υπάρχει τρόπος να το πάρω από εκεί και να το πάω στο μενού;

 

Και εγώ το έψαξα αλλά μάταια...αν ξέρεις κάποιος πώς γίνεται ας βοηθήσει..

Λογικά πάντως πρέπει να γίνεται γιατί αν στο μενού πατήσεις πάνω αριστερά "επεξ." μπορείς να το κάνεις να εμφανίζει 4 οθόνες και τα εικονίδια που έχει δεν γεμίζουν 3 οθόνες.

ALFA ROMEO rulezzzzz
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα προτεινατε την αγορα του συγκεκριμενου κινητου ή θα συνιστουσατε καποια εναλλακτικη λυση; Μιλαω για touch με παρομοια χαρακτηρηστικα και στην ιδια κατηγορια τιμης.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα προτεινατε την αγορα του συγκεκριμενου κινητου ή θα συνιστουσατε καποια εναλλακτικη λυση; Μιλαω για touch με παρομοια χαρακτηρηστικα και στην ιδια κατηγορια τιμης.

 

Κοιτα αν δεν θελεις smartphone, ναι το Monte ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του.

Capacitive οθονη και τοσο καλη μπαταρια ειναι τα μεγαλα + του.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα αν δεν θελεις smartphone, ναι το Monte ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του.

Capacitive οθονη και τοσο καλη μπαταρια ειναι τα μεγαλα + του.

 

Ειναι για τη μητερα μου που δεν την ενδιαφερει αν ειναι smartphone. Θελει καλη μπαταρια, οθονη και ευκολια σε μηνυματα και κλησεις. Κοιταζα και το Νοκια 5530 αλλα διαβασα αρκετα προβληματακια στο αλλο thread.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι για τη μητερα μου που δεν την ενδιαφερει αν ειναι smartphone. Θελει καλη μπαταρια, οθονη και ευκολια σε μηνυματα και κλησεις. Κοιταζα και το Νοκια 5530 αλλα διαβασα αρκετα προβληματακια στο αλλο thread.

 

Δεν νομιζω να εχει καποιο προβλημα,α να σου πω οτι στα sms δεν εχει qwerty πληκτρολογιο, μονο αριθμητικο.

Παντως και το Νοκια 5530 ειναι πολυ καλο, βεβαια μην περιμενεις την ιδια μπαταρια, το Μοντε εχει καλυτερη.

Link to comment
Share on other sites

videoκληση κανει?

 

Συμφωνα με αυτο http://www.gsmarena.com/samsung_s5620_monte-review-475.php ναι κανει.

Δεν το εχω ευκαιρο να το επιβεβαιωσω αλλα αφου το λεει στο gsmarena, θα εχει.

Link to comment
Share on other sites

Δάχτυλο θέλει. Με αιχμηρά αντικείμενα δεν δουλεύει.

 

Χωρια απο τα αντικειμενα (στυλο, γραφιδες κλπ) ειστε 100% σιγουροι οτι γυναικειο νυχι δεν πιανει? (το θελω για την κοπελα μου).

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

Με το ανδρικό νύχι πάντως που δοκίμασα δεν πιάνει. Αν ακουμπάει μόνο το νύχι χωρίς δάχτυλο δεν αντιδρά το τηλέφωνο.

Υ.Γ.: Αγορασέ το εσύ. Δεν θα μπορεί να σε ελέγχει...;)

Link to comment
Share on other sites

Με το ανδρικό νύχι πάντως που δοκίμασα δεν πιάνει. Αν ακουμπάει μόνο το νύχι χωρίς δάχτυλο δεν αντιδρά το τηλέφωνο.

Υ.Γ.: Αγορασέ το εσύ. Δεν θα μπορεί να σε ελέγχει...;)

 

χαχα καλο. εχω το 5800 ομως δυστυχως...

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιἀ εμένα δεν συνδέετε με τον υπολογιστή-βαζω καλώδιο συνδέω επιλέγω συσκευη αποθηκευσης λεει αγνωστη συσκευη. το ιδιο με επιλογή kies (δεν το βρισκει). υπάρχουν drivers η κατι αλλο ?
lianma
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδιά και καλώς σας βρήκα!!!Σήμερα,μόλις πήρα και γώ ενα Samsung Monte!!!Το πρόβλημα μου,είναι ότι μόλις πάω να βγάλω φωτογραφία το κινητό μου βγάζει σφάλμα κάμερας!!!Μήπως ξέρετε τι μπορεί να φταίει???

Ευχαριστώ!!!

 

και εμένα το ίδιο βγάζει

ξέρουμε τι φταίει?

Link to comment
Share on other sites

εχω το samsung monte 3 μερες πολυ καλο κινητο το γουσταρο αλλα εχο ενα προβλημα δεν μπορο να βρω games εχει κανεις να μου προτηνη καμια σελιδα για free download????:(:!::cry::confused:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω μια απορία. Πέρασα μία εισερχόμενη κλήση στη ΛΙΣΤΑ ΑΠΟΡΡΙΨΗΣ. Ξέρει κανείς πως μπορώ να τη βγάλω ή που είναι αυτή η λίστα;

 

Ευχαριστώ παιδιά. Το βρήκα.

Edited by geoka
Είδα το user manual
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Προσπαθώ να κάνω συγχρονισμό του κινητού με το outlook, ανοίγοντας τόσο το Kies όσο και το Outlook ως διαχειριστής. Πάω λοιπόν στο συγχρονισμό με outlook και μου βγάζει το εξής: τα δικαιωματα εκτελεσης εμποδίζουν την πρόσβασή σας στο outlook!

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Thanks!

 

edit: Τελικά μετά από επανεγκατάσταση όλα δούλεψαν κανονικά!

Edited by valerios
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος χρήστης έχει το κινητό σε χρώμα μαύρο-πορτοκαλί γιατί όπου έχω ρωτήσει μόνο μαύρο-ασημί το βρίσκω. κυκλοφορεί στην ελλάδα με πορτοκαλί κουμπιά γιατί πήρα την εταιρία και δεν ήξεραν να μοθ πουν!:!:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S5620 Monte

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...