Jump to content

Samsung S5620 Monte


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Opera Mini για το Monte, τρεχετε το .jar αρχειο.

 

http://www.mediafire.com/?sqtjci85578pdha

 

Δοκιμαστε και πειτε μου αν δουλευει σε full screen γιατι δεν εχω αυτην την στιγμη το Monte να το δοκιμασω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια εγω εχω οαραγειλει ηδη το κινιτο και μιας ειμαι νεος χρηστης αυτου θελω καποιος να μου πει...

τα πλεονεκτηματα κ ντα μειονεκτηματα του κινιτου καθως επισης και τι περιεχει μεσα η συσκευασια που θα μου φερουν...περιεχει μεσα καρτα μνημης?

Επισης μια αλλη μου απορια σχετικα με ολα αυτα που εχω διαβασει στο forum ειναι για το τι ακριβος ρυθμισεις πρεπει να κανω?

 

Καμια βοηθεια εδω?

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε jim 25 δεν μου κανει σωστη πλοηγηση.μηπωσ χερεις γιατι?ενω δουλευει κανονικα.απαντησε μου σε παρακαλω!ευχαριστω.[/Q

δεν ξερω μπορη στην περιοχη σου να εινε λαθος ο χαρτης,ποιον χρησιμοποιείς?

:!:
Link to comment
Share on other sites

ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΟΘΟΝΗΣ ΚΙΝΗΤΟΥ Samsung S5620 Monte

 

Original Brando ultra clear Display Foil / Screen Protector

 

Features:

 

easy to install

Protect against scratches

antistatic against dust

removable without any residue

washable

ultra clear

reproduce the original color

protect the whole Display of the BlackBerry Curve εχει αλλαξη καποιος?με αυτες που κυκλοφορούν?

:!:
Link to comment
Share on other sites

Opera Mini για το Monte, τρεχετε το .jar αρχειο.

 

http://www.mediafire.com/?sqtjci85578pdha

 

Δοκιμαστε και πειτε μου αν δουλευει σε full screen γιατι δεν εχω αυτην την στιγμη το Monte να το δοκιμασω.

Δουλεύει άψογα!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σας δουλέυει το youtube? δεν έχω καταφέρει να δώ κανένα βίντεο. ανοίγει το πρόγραμμα κ μένει εκει σαν να κάνει buffering. μήπως πρέπει να περιμένω πολύ περισσότερο για να κάνει το buffer?
Link to comment
Share on other sites

δουλευη κανονικα και βλεπης οτι βιντεο θελει απο το youtube.

εγω δεν εχω καταφέρει να δώ ακόμα κανένα βίντεο. Μήπως έχει κάποια ρυθμιση που μου έχει ξεφύγει;

Link to comment
Share on other sites

* 2767 * 3855 #

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ: Μπαίνοντας αυτός ο κώδικας θα αυτόματα επαναφορά του τηλεφώνου. Δεν θα έχετε χρόνο να το σταματήσε. εάν θέλετε να to επαναφέρετε πραγματικά.

:!:
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι αν δεν μείνεις ικανοποιημένος από ένα Samsung μπορείς να το αλλάξεις με την απόδειξη αγοράς να το αλλάξεις μέσα σε 7 μέρες και να πάρεις άλλο;

Σκέφτομαι να πάρω το Monte έτσι.(Από Β2100)

 

Υ.Γ:Χαρτί που να το πιστοποιεί αυτό δεν μου έδωσαν.Παλιά είχα πάρει.

Αύριο συμπληρώνεται εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

που μπορώ να βρώ widgets για το μοντε?

και επίσης πως μπορώ να βάλω τον Οπερα σαν widget?

και εγω το εχω απορία... περισσότερο με νοιάζει πως μπορώ να βάλω widgets για διάφορες εφαρμογές που έχω εγκαταστήσει κ τις χρησιμοποιώ αρκετά συχνά(wetravel,google maps,opera,ebuddy).αν βρεις κατι για πες...

ALFA ROMEO rulezzzzz
Link to comment
Share on other sites

φιλοι μου

στην οθονη μου βγαζει πανω αριστερα το "widget 1 2 kai 3".

τι ειναι αυτο;

δοκιμασa στo 1 και εμφανιστηκαν απο κατω επιλογες ,που τις διαλεξα και τωρα δεν μπορω να τις "διωξω". το ιδιο και για το 2.

τι ειναι αυτο και πως το αλλαζω;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

φιλοι μου

στην οθονη μου βγαζει πανω αριστερα το "widget 1 2 kai 3".

τι ειναι αυτο;

δοκιμασa στo 1 και εμφανιστηκαν απο κατω επιλογες ,που τις διαλεξα και τωρα δεν μπορω να τις "διωξω". το ιδιο και για το 2.

τι ειναι αυτο και πως το αλλαζω;

 

 

 

Ειναι 2 διαφορετικα πραγματα:p

 

Οι αριθμοι 1,2,3 ειναι οι αριθμοι στις οθονες.Αμα πας με το δαχτυλο σου την οθονη δεξια ή αριστερα θα "αλλαξει" οθονη.Μπορεις να βαλεις διαφορετικο wallpaper στην καθεμια οπως και διαφορετικα widgets

 

Τωρα οσον αφορα τα widgets

Στην ουσια ειναι συντομευσεις για εφαρμογες του κινητου.

Για να τα βγαλεις πατα παλι πανω αριστερα που λεει widgets και θα σου ανοιξει ενα "παραθυρο" κατω στο κινητο.

Μετα πατας πανω σε καποιο widget παρατεταμενα μεχρι να φανει οτι επιλεχτικε(μεγαλωνει ελαχιστα) και το σερνεις στο παραθυρο κατω κατω και θα εξαφανιστει.Πρεπει να κανεις το ιδιο με την ιδια διαδικασια με το καθε widget για να εξαφανιστουν ολα.

 

 

Μηπωσ ξερει κανεισ γιατι δεν μπορω να κατεβασω aplications?στο συγκεκριμενο μοδελο?

 

Τι applications προσπαθεις να κατεβασεις?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! Υπάρχει κάποιος τρόπος για ανάγνωση αρχείων pdf?

 

Διαβάζει pdf και doc αρχεία,να τα επεξεργαστείς δεν μπορείς μόνο...Αν πάς στα αρχεία μου->Άλλα αρχεία έχει ένα αρχείο pdf,μπορείς να το ανοίξεις για να βεβαιωθείς ότι ανοίγει,έπειτα πέρνα ότι pdf θες,εμένα άνοιξε ένα τεράστιο αρχείο!!!

Edited by akostis
Link to comment
Share on other sites

Ειναι 2 διαφορετικα πραγματα:p.....

 

 

Ευχαριστω πολυ. Εγινε.....:rolleyes:

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Μια ερώτηση αν γνωρίζει κάποιος. Εγκατέστησα ας πούμε για παράδειγμα την εφαρμογή που έδωσε ο φίλος παραπάνω για τον Opera. Αυτομάτως το πρόγραμμα πάει στα παιχνίδια. Υπάρχει τρόπος να το πάρω από εκεί και να το πάω στο μενού;

Link to comment
Share on other sites

μεταφορτώστε την κινητή έκδοση του skype εδώ:

http://www.megaupload.com/?d=QPSVJKHF

 

αντίγραφη "other files" σε φάκελο στο τηλέφωνό σας και να αρχίσετε από εκεί.

:!:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερετε σελιδες για να κατεβασω παιχνιδια σε full screen αν ξερετε κατι βοηθηστε ευχαριστω!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S5620 Monte

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...