Jump to content

Σε ποιο δίκτυο ανήκετε; (No3)


 Κοινοποίηση

Σε ποιο δίκτυο ανήκετε;  

478 members have voted

  1. 1. Σε ποιο δίκτυο ανήκετε;

    • Cosmote
      203
    • Vodafone
      140
    • Wind
      136


Recommended Posts

Το F2G δίνει στους παλιούς συνδρομητές 300 ευρώ με 10 ευρώ ανανέωση

 

Καλή φάση, που υπογράφω ?

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Το F2G δίνει στους παλιούς συνδρομητές 300 ευρώ με 10 ευρώ ανανέωση και τα 10 ευρώ (δηλαδή 8 και κάτι) μένουν στην κάρτα και με 5 ευρώ έχεις άλλα 200 λεπτά προς όλους.

Στο Καρτοκινητό vodafone, έχεις 400 προς όλους με αφαίρεση 3 ευρώ στην ανανέωση των 10 και στη συνέχεια, το πακέτο των 200 λεπτών.

 

Τί εννοείς στους παλιούς συνδρομητές; Σε αυτούς που είχαν από καιρό f2g; Σε όσους γραφτούν τώρα, δηλαδή, δε δίνει;

Edited by Black_Drag0n
Link to comment
Share on other sites

300 λεπτά εννοεί όχι ευρώ εννοείται. Σε αυτούς που κάνουν τώρα την αλλαγή σε wind όχι δεν δίνει. Εγώ έχω wind περίπου 2-3 χρόνια τώρα και ακόμα με ανανέωση δέκα ευρώ δίνει 300 λεπτά προς όλους.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
Είμαι στην Wind και είμαι καλά!!! :D Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Cosmote !!!!!!

 

Edit: δίνει δώρο 1gb φέτος το καλοκαίρι και σε συνδρομητές κοσμοκαρτας και καρτοσυμβολαιων!

Σε περίπτωση που δεν το ξέρει κάποιος και το θέλει!!

Προϋπόθεση η αγορά ενός πακέτου ιντερνετ. Και τσουπ extra 1gb για 30 ημέρες

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Cosmote τα τελευταία 5 χρόνια.

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Vodafone. Σίγουρα δεν έχει ιδιαίτερα καλά προγράμματα σε σχέση με άλλες αλλά με εξαιρετικό σήμα στα περισσότερα μέρη...
Link to comment
Share on other sites

Cosmote συμβόλαιο εδώ και 6 χρόνια, πιο πριν Cosmoκάρτα.

Αρκετά ικανοποιημένος σε όλα εκτός από τιμές, χρειάστηκε να αιτηθώ φορητότητα σε άλλο πάροχο για να μου κάνουν μια αξιοπρεπή προσφορά για να ανανεώσω το συμβόλαιό μου.

 

Δεύτερη κάρτα Vodafone Ολυμπιακός, την έβαλα πριν λίγο καιρό για να ξανα-εξοικειωθώ με τα καρτοκινητά.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν ειναι η φθηνότερη. Αυτή τη στιγμή ομως είναι η μόνη που έχει ενα κάποιο δικτυο της προκοπής και με αρκετές προστασίες στο transmission κομμάτι.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Vodafone το προσωπικό και Cosmote το εταιρικό
ΖΤΕ BLADE - Samsung Galaxy 3 (i5800) - Google Nexus One - Asus Eee Pad Transformer 10.1" - Lg G Pad 7.0 (V400) - Coolpad F1 - Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

το βασικο μου ειναι το what's up της cosmote αυτο που ξερουν ολοι ..

μονο λιγοι ξερουν οτι εχω και Q

Mi 9 Lite 128 GB Aurora Blue

COSMOTE WHATS UP

Link to comment
Share on other sites

Q για κυριο αριθμο και για τα οικονομικα πακετα και χρεωσεις.

 

Whats Up για τους κοσμοτακηδες.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

το βασικο μου ειναι το what's up της cosmote αυτο που ξερουν ολοι ..

μονο λιγοι ξερουν οτι εχω και Q

Κατι παρόμοιο και γω με την διαφορα οτι αντί για Q εχω F2G αλλα επειδή το σήμα εκεί που κινούμαι είναι απαράδεκτο δεν μπορώ να επωφεληθώ ούτε των εξαιρετικών προσφορών αλλα ούτε και να το έχω σαν 1ο νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Vodafone,εδω και χρονια χωρις ιδιαιτερα προβληματα.

 

Μια απο τα ιδια.Χωρις προβληματα εντος και εκτος Ελλαδος.Δεν αλλαξω γιατι εχω βαρεθει τις διαδικασιες φορητοτητας.Θα αλλαζα μονο αν ειχα σοβαροτατο προβλημα επικοινωνιας οπως πχ καθολου σπιτι στο σπιτι η στην εργασια μου.Το κινητο της δουλειας ειναι κοσμοτε και παρατηρω καλυτερο σημα και ταχυτητες ιντερνετ σχεδον παντου οπου και να πηγα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...