Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λόγω της επικείμενης κυκλοφορίας του Mafia 3 ξαναξεκίνησα το 2 μαζί με όλα τα DLCs. :cool:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Ναιιι! Μπραβο εισαι ενημερωμενος. Ετσι για την πληροφορια, αρχικα θα εβγαινε ριμεικ απο φανς, αλλα οταν εγινε ανακοινωση απο την Konami για επισημο ριμεικ το ακυρωσαν..

Το παρατησα το 2 για λιγο.. Ελπιζω να το τερματησω πριν βγει το ριμεικ..:Ρ

 

*το σκοτωσα. Εννοουσα Capcom

Edited by Belle
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αν και φανταρος, προσπαθω να μενω ενημερος .. Ομορφα νεα παντως, ελπιζω να ακολουθησει και το RE 3, ειναι το αγαπημενο μου της σειρας ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Τερματησα το Project Zero 2! Και καπακι παιζω το 3! Αλλα το 2 ηταν μια σκαλα ανωτερο για μενα, γιατι μου αρεσε πιο πολυ η ιστορια και τα πιο αργα και απειλητικα φαντασματα
Link to comment
Share on other sites

Τερματησα το Project Zero 2! Και καπακι παιζω το 3! Αλλα το 2 ηταν μια σκαλα ανωτερο για μενα, γιατι μου αρεσε πιο πολυ η ιστορια και τα πιο αργα και απειλητικα φαντασματα

 

Αυτό που σκοτώνεις φαντάσματα με τη φωτογραφική δεν είναι αυτό; Είχα παίξει παλιά το 1, ωραίο παιχνίδι.

Galaxy s6 edge+
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σκοτώνεις φαντάσματα με τη φωτογραφική δεν είναι αυτό; Είχα παίξει παλιά το 1, ωραίο παιχνίδι.

Ναι αυτο ειναι! Ευτυχως μου το ειχε προτινει το αγορι μου αλλιως δεν θα το ειχα παιξει ποτε..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Τελείωσα το hitman GO εξαιρετικό παιχνίδι και ξεκίνησα Lara croft GO στα ίδια επίπεδα. Μπράβο στην square Enix

 

Επισης Syberia 2 και Leo's fortune απίστευτα Puzzle και γραφικά και τα 2.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Minecraft,απλα παιχνιδαρα

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Τι κολλημα εχει παθει ο κοσμος μ αυτο το Minecraft..Δεν το καταλαβαινω!

 

Μα πραγματικά, έτσι ?

 

Και να πεις ότι γίνεται κάτι ενδιαφέρον, ο καθένας βάζει τουβλάκια στην σειρά όπως και όποτε θέλει ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Gravity Rush Remastered στο PS4, lost journey στο κινητό. πολύ αξιόλογα και τα δυο.

 

Το Gravity Rush φαίνεται πολύ ενδιαφέρον! Πολύ πρωτότυπο επίσης και όμορφο αισθητικά :)

 

Μα πραγματικά, έτσι ?

 

Και να πεις ότι γίνεται κάτι ενδιαφέρον, ο καθένας βάζει τουβλάκια στην σειρά όπως και όποτε θέλει ...

 

Ειδες; Ομως έχει γίνει μανια! Το δοκίμαζε ο Βασίλης στο vita.. Μου φάνηκε βαρετό και ανούσιο! Υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές

 

Εγώ αυτή την περίοδο παίζω Prince of Persia: The Sands of Time. Πολυ ωραια πλατφόρμα, με (δυστυχώς) αρκετά δύσκολες μάχες. Έχει κάποιες πολύ όμορφες περιοχές, με ξεχωριστές πινελιές σε κάθε σημείο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτή την περίοδο παίζω Prince of Persia: The Sands of Time. Πολυ ωραια πλατφόρμα, με (δυστυχώς) αρκετά δύσκολες μάχες. Έχει κάποιες πολύ όμορφες περιοχές, με ξεχωριστές πινελιές σε κάθε σημείο

 

Μόλις πριν μια βδομάδα ξαναξεκίνησα την remastered τριλογία, επειδή τα 2 και 3 τα είχα αγαπήσει σε εποχές PS2 και είδα και το trophy support, μόνο silver και gold όλα και πολύ εύκολα !!! Και πάω στοίχημα ότι και ο βασίλης για τον ίδιο λόγο έπαιζε το μαινκραφτ :")

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν μια βδομάδα ξαναξεκίνησα την remastered τριλογία, επειδή τα 2 και 3 τα είχα αγαπήσει σε εποχές PS2 και είδα και το trophy support, μόνο silver και gold όλα και πολύ εύκολα !!! Και πάω στοίχημα ότι και ο βασίλης για τον ίδιο λόγο έπαιζε το μαινκραφτ :")

Εγω παιζω στο PS2. Τι κολλημα και αυτο με τα τροπαια :Ρ Το παιχνιδι ειναι πολυ διασκεδαστικο. Οι μαχες στην αρχη ηταν πανδυσκολες αλλα τωρα εχω παρει αλλα δυο μαχαιρια, εμαθα τη σωστη χρηση του dagger και τα παω καλυτερα. Μαλλον το τερματιζω σε λιγη ωρα. Το προτεινω σε ολους!

 

Δεν του αρεσε ιδιαιτερα το Minecraft (demo). Θα παραδεχτω τη μουσικη του παντως. Ηταν πολυ χαριτωμενη

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

call of duty black ops 3

call of duty ghosts

Και τελικά τα αξέχαστα modern warfare 2 & 3 που ακόμα και σήμερα μετά απο τόσα χρόνια

είναι πολύ καλύτερα από τα black ops.

ολα σε Pc

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
call of duty black ops 3

 

 

call of duty ghosts

 

 

Και τελικά τα αξέχαστα modern warfare 2 & 3 που ακόμα και σήμερα μετά απο τόσα χρόνια

 

 

είναι πολύ καλύτερα από τα black ops.

 

 

ολα σε Pc

 

 

 

Couter Strike:Global Offensive εχεις παιξει; Ή καποιο Battlefield;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...