Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν βαλουμε και τις κονσολες μεσα το Last of us ηταν ολα τα λεφτα μακαρι να ειχα και το ps4 να μπορουσα να παιξω και το καινουριο.:happy:
Link to comment
Share on other sites

Εγω παρα το οτι είμαι στρατιώτης του Pro , τωρα πλέον παίζω Fifa. Είναι 2 σκάλες πιο πάνω..
Ξεκάθαρα. Με μικρές λεπτομέρειες σε πολλούς τομείς που, όμως,κάνουν τη διαφορά.

 

Στάλθηκε από το Mate 10 Pro μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω παρα το οτι είμαι στρατιώτης του Pro , τωρα πλέον παίζω Fifa. Είναι 2 σκάλες πιο πάνω..

 

Απλός στρατιώτης; Ούτε καν δεκανέας;

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Απλός στρατιώτης; Ούτε καν δεκανέας;

 

Κλάμα :""")

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

παντως συνεχειζουν να βαζουν σε τρελες προσφορες παιχνιδακια εχει ακομα και με 1 ευρω το θεμα ειναι τι γινεται οταν αποσειρουν ενα παιχνδι το οποιο το χανεις τελειως και δεν μπορεις πια να το παιξεις αφου το εχεις πληρωσει,εχω δει ατομα και με 300 και πανω παιχνιδια στο acound τους.:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Ξεκάθαρα. Με μικρές λεπτομέρειες σε πολλούς τομείς που, όμως,κάνουν τη διαφορά.

 

Στάλθηκε από το Mate 10 Pro μου.

 

Έχεις παίξει το τελευταίο Pro; Μέχρι και το περυσινό δε με ενθουσίαζε και εμένα ιδιαίτερα και θεωρούσα το Fifa ανώτερο... Το Pro 18 πάντως, νομίζω έχει βελτιωθεί πολύ... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Bernadi7
Καλησπέρα :) εδώ και λίγο καιρό ξεκίνησα πάλι να παίζω Linage 2 μετά από κάποια χρονιά, ναι μου είχε λείψει η παρέα σε skype/teamspeak και ότι συνεπάγεται πάνω σε αυτό το παιχνίδι όσοι έχετε λιώσει με καταλαβαίνετε.:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα :) εδώ και λίγο καιρό ξεκίνησα πάλι να παίζω Linage 2 μετά από κάποια χρονιά, ναι μου είχε λείψει η παρέα σε skype/teamspeak και ότι συνεπάγεται πάνω σε αυτό το παιχνίδι όσοι έχετε λιώσει με καταλαβαίνετε.:lol::lol:

Για 3 μήνες έπαιζα συνέχεια στα 18 μου. Έπειτα το παράτησα είχα μαζέψει ότι καλύτερο υπήρχε όμως στο server που έπαιζα. 10 χρόνια μετά ούτε να τα δω δεν θέλω έχω να πιάσω online gaming 9 χρόνια. Single player μόνο τα online σε τρώνε χρόνο για πιο σημαντικά πράγματα και κολλάς. Στα single player δεν σε νοιάζει αν δεν παίξεις 5 10 μέρες.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Τέλειωσα εδώ και λίγες εβδομάδες το Wolfenstein II- The New Colossus και ετοιμάζομαι να ξεκινήσω το Quantum Break από τα video που είδα φαίνεται εντυπωσιακό!!! Αν είναι όπως στις παρουσιάσεις πρέπει να τα σπάει...!!! Το έχει παίξει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Το αγαπημένο σου παιχνίδι είναι το Call of Duty; Θα έχεις μεγάλη εμπειρία στα παιχνίδια
Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται τι εμπειριες σου προσφερει το καθε παιχνιδι. Και μενα αυτη τη στιγμη το αγαπημενο μου ειναι το Rocket League γιατι με αυτο καιγομαι συνηθως, εχω γνωρισει ωραια ατομα κτλ. Δε σημαινει ειναι και το all time fav μου, αυτο δεν θα αλλαξει ποτε :p

 

Παντως το WW2 που λογικα εννοει ειναι ωραια παιχνιδι

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται τι εμπειριες σου προσφερει το καθε παιχνιδι. Και μενα αυτη τη στιγμη το αγαπημενο μου ειναι το Rocket League γιατι με αυτο καιγομαι συνηθως, εχω γνωρισει ωραια ατομα κτλ. Δε σημαινει ειναι και το all time fav μου, αυτο δεν θα αλλαξει ποτε :p

 

Παντως το WW2 που λογικα εννοει ειναι ωραια παιχνιδι

Πως γνώρισες άτομα αφού σε κάθε παιχνίδι είναι και διαφορετικά και δεν μπορείς να μιλήσεις; :p

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καταρχας μπορεις να μιλησεις, και γραπτα και voice chat in-game. Επισης στα casual εισαι με τα ιδια ατομα συνηθως απο αγωνα σε αγωνα. + μεσω ανταλλαγων, απο φορουμ για δημιουργια ομαδων κτλ

 

Εχω γνωρισει καμια 10ρια παιδια που παιζουμε συχνα πυκνα, με του 2-3 μιλαω και πολυ συχνα κιολας. Ο ενας, απο Γερμανια, με εχει ταραξει και στα δωρακια (dlc, αντικειμενα, μεχρι και free κωδικο για το Fortnite :lol: ) γιατι τον ειχα βοηθησει

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται τι εμπειριες σου προσφερει το καθε παιχνιδι. Και μενα αυτη τη στιγμη το αγαπημενο μου ειναι το Rocket League

 

Καλά. Μόλις ακύρωσες οτιδήποτε ακολουθεί μετά.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη να σταματησω να διασκεδαζω με το συγκεκριμενο παιχνιδι;

 

Αν και το παιρνω πισω, ειναι το DMC μονο και μονο για το soundtrack. Death metal σε παιχνιδι \m/

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη να σταματησω να διασκεδαζω με το συγκεκριμενο παιχνιδι;

 

Σταμάτα τις ρητορικές ερωτήσεις.

Αν είχες καμία κονσόλα και δεν ασχολιόσουν με PC time losing θα καταλάβαινες.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά έχω λιώσει Destiny 2.

Έχω γράψει ήδη πάνω από 60 ώρες.

 

Mate 10 Pro & Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Dark Souls 2, 90 ώρες.. :Ρ

 

Ο καθένας ό,τι θέλει παίζει! Απλά δηλώσεις τύπου "το νέο CoD (ή το GTA, ή το Heavy Rain κλπ) είναι το καλύτερο παιχνίδι ever ", από μένα τουλάχιστον, απορρίπτονται. Διότι δεν υπάρχει γούστο

Link to comment
Share on other sites

Το γουστο ειναι υποκειμενικο ομως

 

Ουτε το Heavy Rain σ'αρεσε; :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Platinum πήρα, φυσικά και μου άρεσε! Αλλά δεν είναι και το αγαπημένο μου εννοείται. Όσο ωραίο και να είναι. Θέλει να δεις το κάτι παραπάνω για να κάνεις τέτοιες δηλώσεις θαρρώ.
Link to comment
Share on other sites

Platinum πήρα, φυσικά και μου άρεσε!

 

Υποθέτω και Beyond:2 Souls.

Βγαίνει και το καινούργιο το Detroid: Become Human.

 

Πολύ ωραία παιχνίδια.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Το Beyond δεν σκοπεύω να το παίξω.. Δεν μου αρέσει η θεματολογία του και γενικότερα δεν με τραβάνε οι ιστορίες με troubled teens κλπ.. Αλλά το Become Human φαίνεται πολύ ενδιαφέρον και αγωνιώδες. Το έπαιζα άνετα! (αν είχα και την κονσόλα..)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...