Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα καπάκια ξεκίνησα το God of War: Ascension. Πρώτη φορά που παίζω video game με ελληνική μεταγλώττιση. Έχει την πλάκα του ομολογώ.

 

Ναι. Μετά θα γυρίσεις να πεις ότι δεν σου άρεσε (και θα έχεις τα δίκια σου ομολογώ) και θα μου αφήσεις την τελευταία επιλογή η οποία θα είναι να σε σφάξω στο γόνατο αλά Kratos.

 

Υ.Γ. Kratos never goes for the knees.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

: P

 

Γιατί να το πω αυτό ρε συ; Συνταγή παλιού καλού GΩW είναι και το Ascension.

Δεν βλέπω γιατί να μην μου αρέσει!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

: P

 

Γιατί να το πω αυτό ρε συ; Συνταγή παλιού καλού GΩW είναι και το Ascension.

Δεν βλέπω γιατί να μην μου αρέσει!

 

Δεν έβαλες το ωμέγα ... Όχι, δεν έβαλες το ωμέγα στα αρχικά .....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

: P

 

Γιατί να το πω αυτό ρε συ; Συνταγή παλιού καλού GΩW είναι και το Ascension.

Δεν βλέπω γιατί να μην μου αρέσει!

Μουφα είναι το ascension φίλε.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έβαλες το ωμέγα ... Όχι, δεν έβαλες το ωμέγα στα αρχικά .....

 

Το έκανα και την στιγμή που το έκανα ένιωσα πολύ μπρουτάλ.

 

αχχ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μουφα είναι το ascension φίλε.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κοίτα King, το να μην μας αρέσει ένα παιχνίδι είναι σεβαστό. Αλλά τίτλος που παίρνει μέσο όρο 80% στο metacritic, μούφα σίγουρα δεν μπορείς να τον πεις.

Το ότι τα προηγούμενα αγγίζουν το τέλειο (κυρίως τα 3 main games), δεν κάνουν το Ascension "μούφα". Λιγότερο καλό, πιθανότατα!

Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Από την άλλη, μπορεί να μην του αρέσουν τα video games γενικότερα ρε Βασίλη, το σκέφτηκες αυτό ?

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και την στιγμή που το έκανα ένιωσα πολύ μπρουτάλ.

 

αχχ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Κοίτα King, το να μην μας αρέσει ένα παιχνίδι είναι σεβαστό. Αλλά τίτλος που παίρνει μέσο όρο 80% στο metacritic, μούφα σίγουρα δεν μπορείς να τον πεις.

Το ότι τα προηγούμενα αγγίζουν το τέλειο (κυρίως τα 3 main games), δεν κάνουν το Ascension "μούφα". Λιγότερο καλό, πιθανότατα!

Είναι πολύ meh. Και η μεταγλωττιση κακη

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και την στιγμή που το έκανα ένιωσα πολύ μπρουτάλ.

 

"Gears of War".... :ninja:

 

Κοίτα King, το να μην μας αρέσει ένα παιχνίδι είναι σεβαστό. Αλλά τίτλος που παίρνει μέσο όρο 80% στο metacritic, μούφα σίγουρα δεν μπορείς να τον πεις.

Το ότι τα προηγούμενα αγγίζουν το τέλειο (κυρίως τα 3 main games), δεν κάνουν το Ascension "μούφα". Λιγότερο καλό, πιθανότατα!

 

Μετά από τις μεγάλες επιτυχίες ο κόσμος να περιμένει πάντα κάτι αντάξιο των προηγούμενων, όπως πχ και στις ταινίες. Το καταλαβαίνω αυτό και το έχω νιώσει κι εγώ, αλλά είναι και άδικο πολλές φορές. 80% metacritic είναι κάλλιστη βαθμολογία.

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και την στιγμή που το έκανα ένιωσα πολύ μπρουτάλ.

 

αχχ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Κοίτα King, το να μην μας αρέσει ένα παιχνίδι είναι σεβαστό. Αλλά τίτλος που παίρνει μέσο όρο 80% στο metacritic, μούφα σίγουρα δεν μπορείς να τον πεις.

Το ότι τα προηγούμενα αγγίζουν το τέλειο (κυρίως τα 3 main games), δεν κάνουν το Ascension "μούφα". Λιγότερο καλό, πιθανότατα!

 

Το 80% για god of war ειναι παρα πολυ λιγο. Τα πρωτα 3 τα εχω πλατινες. Το 4 το επαιξα κανα 5ωρο και το παρατησα. Πολυ βαρετο σκοτωνεις οποιον να ναι. Στο 3 ξεκληρησαμε τον Ολυμπο δεν χρειαζονταν τεταρτο βγηκε καθαρα για αρμεγμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σίγουρα του αρέσουν τα frames!

 

True

 

Cemu 1.12 Breath of the wild 75fps 21:9

 

Με κανει κατι drops που και που ενω gpu cpu κατω απο 60 70%. Εχω clarity contrasty 75fps mod και το lwzx και χρησιμοποιω 3core recompiler.*

 

 

Cemu_2018_05_02_16_40_01_146.png

Cemu_2018_05_02_16_46_37_360.png

Cemu_2018_05_02_16_50_51_599.png

Cemu_2018_05_02_16_52_43_213.png

Cemu_2018_05_02_16_53_14_026.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψάχνω εδώ κ καιρό να βρω τίποτα να παίξω, τα κάνω install και μέσα σε 2 ώρες τα βγάζω τα περισσότερα.

 

Η δεν βγαίνει κάτι ποιοτικό η κουράστηκα μεγαλώνοντας. Δεν ξέρω.

 

Δοκιμάζω και pillars of eternity 2, εν αναμονή του pantheon rise of the fallen και βλέπουμε.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψάχνω εδώ κ καιρό να βρω τίποτα να παίξω, τα κάνω install και μέσα σε 2 ώρες τα βγάζω τα περισσότερα.

 

Η δεν βγαίνει κάτι ποιοτικό η κουράστηκα μεγαλώνοντας. Δεν ξέρω.

 

Δοκιμάζω και pillars of eternity 2, εν αναμονή του pantheon rise of the fallen και βλέπουμε.

 

Το δεύτερο συμβαίνει. Απλά είσαι σε μία φάση τέτοια.

Έχει συμβεί στους περισσότερους.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αν δε σου αρέσει το pillars 2, ε σίγουρα το δεύτερο

 

Εγώ εκάθισε φάση δε μπορώ να παίξω πολλές ώρες σερί. Κάνα μισάωρο. Αν... καώ, 2ωρο. Παραπάνω με τίποτα πλέον

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω καεί και έχω καεί με παιχνίδια κατά καιρούς όπως πχ με το Mafia 3 και το Rise of The Tomb Raider που τα τελείωσα μέσα σε 2 βράδια, αλλά από τις 3/3, εδώ και 2 μήνες, παίζω κάθε βράδυ R6S. Απίστευτο παιχνίδι και τελείως εθιστικό. :up:

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Rise Of The Tomb Raider

imageproxy.jpg

 

Τελος ενα απο τα κορυφαια παιχνιδια που εχω παιξει. Εξαιρετικα γραφικα απιστευτο gameplay χωρις να κουραζει και το στορυ επισης σε πολυ υψηλο επιπεδο. Τελειωσα και το DLC Baba Yaga που εχει να κανει με το ψαξιμο μιας γριας γυναικας που καταληγει να εχει γινει μαγισσα. Σαν ξεχωριστο παιχνιδι σε μεταφερει οπως ηταν και στο far cry η shangri la.

 

Τελος επαιξα και το επισης πολυ ενδιαφερον Blood Ties που σε μεταφερει ολη την ιστορια της οικογενειας της Lara μεσα απο γραμματα και κασετες και ολο το DLC ειναι μεσα στο αριστοκρατικο σπιτι του κυριου Croft. Μου αφησε τις καλυτερες εντυπωσεις και ολοκληρωνει τη συνολικη εμπειρια του παιχνιδιου. Μην το χασετε σιγουρα αρκετοι δεν εχετε παιξει το Blood Ties αλλα πρεπει. Μπραβο στους δημιουργους για αυτο το αριστουργημα που εφτιαξαν.

 

Παρακατω συλλογη απο τις φωτογραφιες που τραβηξα καθολη την διαρκεια του παιχνιδιου. 455 στο συνολο παρακαλω στο Origins ειχα 230 να φανταστειτε.

 

https://postimg.cc/gallery/p0v7fep0/

 

INSIDE

imageproxy.png

 

Το παιχνιδι ειναι εμπειρια. Αν σκεφτηκατε οτι το κοψιμο του ποδιου της αραχνης στο Limbo ηταν creepy ετοιμαστειτε για το Inside. Προς το τελος μετα απο ενα σημειο περναμε σε τελειως ανωμαλα μονοπατια με οτι συμβαινει. Δυσκολο δεν ειναι σε καμια περιπτωση αλλα αυτοι που το εφτιαξαν ισως να εχουν καποια θεματα. Το τελος αφηνει αναμικτα συναισθηματα να περιμενεις να συμβει κατι αλλα ισως αυτο το τελος αρμοζει σε μια τετοια ιστορια. Τραβηξα 241 φωτογραφιες μια και μια ολες. Πολυ ανωτερο του Limbo για μενα στο πρωτο ηταν λιγο σφιγμενοι οι δημιουργοι σε αυτο ξεδιπλωσαν τις σκοτεινες πλευρες των μυαλων τους. 10/10 αν δεν το εχετε παιξει μην το χασετε.

 

Παρακατω οι φωτογραφιες που τραβηξα. Οσοι δεν θελετε να δειτε spoiler μην πατε πολυ προς το τελος.

 

https://postimg.cc/gallery/2d6b7artw/

 

Brothers: A Tale of Two Sons

 

imageproxy.jpg

 

Παιχνιδι σταθμος στην ιστορια του Gaming. Δειτε το σαν ενα ταξιδι 2 αγαπημενων αδερφων για να σωσουν τον πατερα τους. Συγκινητικο αστειο στα σημεια το immersion του κοσμου του ειναι φανταστικο και η μουσικαρα απο πισω δενει απολυτα με τα συναισθηματα της καθε στιγμης. Το τελος ειναι πολυ στεναχωρο ομως αν και το παιχνιδι στη διαρκεια του σου δειχνει οτι υπαρχει και καλο και κακο. Κραταω το ταξιδι που μου προσφερε με ενα πολυ πικρο τελος. 10/10... Το επαιξα με controller αψογα με ενα ψιλομπερδεμα οταν δουλευα και τους 2 χαρακτηρες ταυτοχρονα.

 

Τραβηξα 194 φωτογραφιες που μπορειτε να δειτε παρακατω

 

https://postimg.cc/gallery/36gpso1t0/

 

ASSASSIN’S CREED SYNDICATE(All DLC)

imageproxy_1.jpg

 

Βιομηχανικη επανασταση. Μου αρεσε παρα πολυ. Ωραιο story πολυ καλα γραφικα και η ατμοσφαιρα του Λονδινου οπως πρεπει να ηταν τοτε. Μολις μαθεις το gameplay οι αποστολες ειναι σαν βολτα στο παρκο. Τελειωσα και ολα τα DLC.

 

The Dreadful Crimes:

 

Βοηθατε ενα πριγκιπα να αναπληρωσει την φημη του στον κυκλο του. Απλα καλο.

 

The Darwin and Dickens Conspiracy:

 

Ο γνωστος σε ολους μας Dickens. Αρκετο μυστηριο και απολαυστικες οι αποστολες.

 

The Dreadful Crimes:

 

Κατι ξεχωριστο. Μπαινετε στη θεση ενος sherlock holmes και λυνετε μυστηρια με βαση καποια clue που εχετε βρει. Επισης πολυ υψηλο το επιπεδο και μου αρεσε πολυ.

 

World War 1:

 

Παγκοσμιως πολεμος. Ιδια περιοχη τελειως διαφορετικη ομως απο τα ερειπια τα zepelin που πετανε απο πανω και τα φαντασμαγορικα σκηνικα. Πολυ καλη δουλεια και εδω που βοηθατε την αντισταση.

 

Jack The Ripper:

 

Το κερασακι στην τουρτα το αφησα και το επαιξα στο τελος. Παιζετε ταυτοχρονα και Jack και την 20 χρονια μεγαλυτερη Frie. Στην αρχη για λιγο εχετε τον Jacob. Προσθεσαν διαφορα καινουργια πραγματα οπως το fear των αντιπαλων και περνετε ολες τις αναβαθμισεις απο το κανονικο παιχνιδι συν καποια νεα skills οπλα που δινει στο συγκεκριμενο DLC. Μην το χασετε.

 

Οverall οπως καταλαβατε το παιχνιδι με εξεπληξε ευχαριστα και σε βάζει στον κοσμο του 100% και μολις μαθετε το fight system ολα γινονται πιο ευκολα. Το παιχνιδι αρχικα το επαιξα ολα ultra στα 60 και επειτα στα 75 σε ultrawide με medium σκιες ηταν smooth οσο δεν παει. Μπραβο στην Ubisoft σειρα εχει το unity η το black flag.Τα περνω αναποδα επαιξα origins πρωτα και παω προς τα πισω.

 

234 φωτογραφιες τραβηξα καθολη τη διαρκεια του παιχνιδιου:

 

https://postimg.cc/gallery/1eq7xh0mc/

 

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands(Main Game+Fallen Ghosts DLC)

 

imageproxy_2.jpg

imageproxy_3.jpg

 

Οσοι εχετε δει τη σειρα Narcos θα σας αρεσει πολυ. Περα απο τις επαναλαμβανομενες αποστολες στο κυριως παιχνιδι τα βιντεο σου δινουν ακριβως την εικονα ενος καρτελ ναρκωτικων. Το ολο κλιμα και η χωρα στην οποια διαδραματιζετε βοηθανε πολυ σε αυτο .Τα γραφικα ειναι κορυφαια και με high very high θα παιξετε το παιχνιδι ανετα. Εχει αρκετο grind για οπλα μεταλλια skills και documents τα οποια να τα βλεπετε/ακουτε ολα ωστε να μπειτε ακομα περισσοτερο στο κλιμα. Η δουλεια που εγινε σε αυτο το κομματι ειναι παρα πολυ καλη. Οι περιοχες με τα χιονια τερμα κατω και με τον παγο τερμα πανω αριστερα ειναι απολαυστικες θα το δειτε παρακατω στις φωτογραφιες. Το combat και το drone ειναι απολαυστικα. Τα αρνητικα οπως ειπα ειναι επαναλαμβανομενο μετα απο καποιο σημειο και θα ηθελα λιγο καλυτερο μουσικο background. Ξεκλειδωσα και τα 2 ending που εχει μιας και πρωτα πηγα για sueno και τελευταια αφησα τον sandoval και μετα ξανα επαιξα την τελευταια αποστολη ωστε να μου βγει το αλλο τελος. Το παιχνιδι στο progression εφοσον τα κανετε ολα παει 115%. Τοσο πηγε σε μενα τουλαχιστον με το tier 1 mode το πηγα μεχρι 38level. Απο DLC επαιξα το εξαιρετικο fallen ghosts και το narco roads το παρελειψα μιας και ειναι πολυ κατω του μετριου.

 

Fallen Ghosts:

 

Ενα υπεροχο DLC πραγματικα. Οπως θα επρεπε να ειναι εξαρχης το παιχνιδι. Μεγαλο challenge οι εχθροι ενας και ενας και επιτελους χρησιμοποιεις thermal vision. Νεα skills καποια βοηθανε παρα πολυ μιας και το επιπεδο δυσκολιας ανεβαινει πολυ. Το τελειωσα σε 6 ωριτσες. Το main game σε πανω απο 60 ωρες δεν ξερω ποσες ακριβως. Μπηκε και reshade απο την αρχη γιατι το παιχνιδι ειναι αρκετα αχρωμο.

 

Overall το παιχνιδι θα σας δωσει μια πολυ ωραια ιστορια ναρκωτικων με τις ιντριγκες και τη ζωη αυτων που ζουνε ετσι. Παιξτε σιγουρα και το fallen ghosts και αφηστε στην ακρη το narco roads.

 

686 φωτογραφιες τραβηξα καθολη τη διαρκεια του παιχνιδιου αρκετες κανουν και για wallpaper:

 

 

Need For Speed Payback

uX7aw9lYB2w_764_425.jpg

 

Ειχα καιρο να απολαυσω ενα καλο racing παιχνιδι. Drift drag full offroad customize αστυνομιες nitro και ενα σωρο αμαξια για να διαλεξετε. Το παιχνιδι εχει challenge δεν ειναι ευκολο για 100% στα missions. Τα physics πολυ καλα και νιωθετε καλα το αμαξι που οδηγατε. Στον τεχνικο τομεα δεν περνει βραβειο αλλα βρισκεται σε πολυ καλο επιπεδο. Δωστε του μια ευκαιρια.

 

Εβγαλα 222 φωτογραφιες στις 20 ωρες που χρειαστηκα για τελειωμα.

 

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Το Brothers πολύ καλό indie, το προτείνω στους gamers.

 

Το Rise Of The Tomb Raider το βρήκα εξαιρετικό. Τρελή χαρντκορίλα. Ψιλοχάνεται σε κάποια φάση το cinematic στοιχείο κάπως γιατί ανεβαίνει το survival αλλά με κάποια άλλα horror πρόσθετα γίνεται καλό κοκτέιλ. Το Baba Yaga ήταν λιγάκι άχρηστο μαστούρωμα αλλά παίρνεις καναδυό καλά όπλα. Το Blood Ties με έστειλε με κάποια easter eggs. Μόνο exploring το πρώτο κομμάτι.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Το Brothers πολύ καλό indie, το προτείνω στους gamers.

 

Το Rise Of The Tomb Raider το βρήκα εξαιρετικό. Τρελή χαρντκορίλα. Ψιλοχάνεται σε κάποια φάση το cinematic στοιχείο κάπως γιατί ανεβαίνει το survival αλλά με κάποια άλλα horror πρόσθετα γίνεται καλό κοκτέιλ. Το Baba Yaga ήταν λιγάκι άχρηστο μαστούρωμα αλλά παίρνεις καναδυό καλά όπλα. Το Blood Ties με έστειλε με κάποια easter eggs. Μόνο exploring το πρώτο κομμάτι.

 

Έτσι το brothers έπος σαν παραμύθι αλλά αρκετά στενάχωρο. Στο rise έκανα τα πάντα φουλ skills όπλα συν tombs κάτι χαζά challenge άφησα μόνο. Απολαυστικό και καλύτερο των uncharted που έχω παιξει από 2 φορές. Το blood ties δίνει πάρα πολύ στο story έκαναν εξαιρετική δουλειά εδώ το ξανά παίζω άνετα.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απολαυστικό και καλύτερο των uncharted που έχω παιξει από 2 φορές.

 

Καλά, μεγάλη μπουκιά φάε γιατί μάλλον μόνο να με πικάρεις προσπαθείς.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Καλά, μεγάλη μπουκιά φάε γιατί μάλλον μόνο να με πικάρεις προσπαθείς.

Όχι ρε συ τι να σε πικαρω δεν σε έπιασα. Είπα απλά ότι μου άρεσε περισσότερο από τα uncharted δεν είδα να έγραψες κάτι για uncharted.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε συ τι να σε πικαρω δεν σε έπιασα. Είπα απλά ότι μου άρεσε περισσότερο από τα uncharted δεν είδα να έγραψες κάτι για uncharted.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι ρε βασιλιά, για πλάκα το γραψα. Απλά για να ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα, 2 από τα 5 Uncharted είναι στην 50αδα των καλύτερων παιχνιδιών από την αρχή της παιχνιδοβιομηχανίας.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι γεγονός ή προσωπική άποψη;

 

King κάνε ένα blog. Κρίμα είναι να μένουν μόνο εδώ οι τόσες κριτικές σου

Edited by Pitsikoulina
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε βασιλιά, για πλάκα το γραψα. Απλά για να ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα, 2 από τα 5 Uncharted είναι στην 50αδα των καλύτερων παιχνιδιών από την αρχή της παιχνιδοβιομηχανίας.

Είπα και εγώ λέω τι είπα και παρεξήγησε ο kaluas. Παιχνιδαρες είναι και σε κάποια πράγματα top απλά overall το tomb raider μου άρεσε περισσότερο.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό είναι γεγονός ή προσωπική άποψη;

 

King κάνε ένα blog. Κρίμα είναι να μένουν μόνο εδώ οι τόσες κριτικές σου

Τα γράφω και στο insomnia αρκετός κόσμος τα διαβάζει τα 2 συγκεκριμένα forum.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μίλησα για κανένα Euro Truck Simulator, έτσι? Για Uncharted μίλησα. Οπότε γεγονός.

 

Αυτό που θα επιβεβαιώσουν και πολλά reviews και interviews των παραγωγων των Tomb Raider μετά το reboot του 2013 είναι πως τα Uncharted έπαιξαν καθοριστικό ρόλο στην διαμόρφωση του τελικού feeling, των gameplay mechanics και της σινεματογραφικής εμπειρίας των Tomb Raider. Να μιλήσω για το rope ας πούμε στο τελευταίο Tomb Raider που μπορεις να κάνεις και swing πλέον?

 

Φυσικά και είναι γεγονός.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...