Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικά δεν είχε ναι. Μετά τα απανωτά patches ήρθε σε φοβερό επίπεδο.

Εμένα πάντως μου έδωσε. Άπειρες ώρες διασκέδασης.

 

Ακόμα ψάχνω πάντως τέτοια γραφικά σε racing στο pc.

 

 

edit:

 

Έλα ρε αδελφέ...έλεος! Tι δογματισμός είναι αυτός. Τι ανακρίβειες και ύφος.

Σχολάω.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά δεν είχε ναι. Μετά τα απανωτά patches ήρθε σε φοβερό επίπεδο.

Εμένα πάντως μου έδωσε. Άπειρες ώρες διασκέδασης.

 

Ακόμα ψάχνω πάντως τέτοια γραφικά σε racing στο pc.

Forza horizon 3 φίλε ακόμα και σε medium είναι πολύ ανώτερο του driveclub. Αν το παίξετε σε υπολογιστή σε 60fps θα καταλάβετε. Θα πάω για τερματισμό κάποια στιγμή απλά είμαι φρέσκος από payback ακόμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αρχικά δεν είχε ναι. Μετά τα απανωτά patches ήρθε σε φοβερό επίπεδο.

Εμένα πάντως μου έδωσε. Άπειρες ώρες διασκέδασης.

 

Ακόμα ψάχνω πάντως τέτοια γραφικά σε racing στο pc.

 

 

edit:

 

Έλα ρε αδελφέ...έλεος! Tι δογματισμός είναι αυτός. Τι ανακρίβειες και ύφος.

Σχολάω.

 

Ανακριβειες που γιατί όχι μόνο να λέμε κάτι θέλω επιχειρήματα ποτέ δεν γράφω ανακριβειες και πες μου που κάνω λάθος να το συζητήσουμε. Εδώ μου λέει ο kaluas ότι θες CPU 220 ευρώ και ότι η 1060 έχει 300 και ότι πήρε σκληρό 300 όταν με 490 του έφερα υπολογιστή πολύ ανώτερο από ps4. Τι ανακριβειες μου λέτε γνωστης είμαι όχι άσχετος.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να πω ότι αυτά έλεγα και εγώ όταν είχα ps3 και δεν ειχα χρήματα να πάρω καλό υπολογιστή. Αλλάζουν οι καιροί όμως μεγαλώνουμε και εφόσον μπορώ να έχω πολύ καλύτερη εμπειρία θα την έχω. Το ps4 και γενικά κονσόλες είναι no go για μένα με τα 30fps. Ζαλίζομαι σε 10 λεπτά.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το αν δεν μου αρέσει το gameplay δεν θα είχα 49 πλατινες και 100 παιχνίδια τερματισμενα στο ps3 ούτε θα σχολίαζα ότι παίζω με τόσο πάθος. Το gameplay γουστάρω αρχικά σε κάθε παιχνίδι λυπάμαι που δεν το κατάλαβες από όσα έχω γράψει μέχρι τώρα. Απλά μην μου συγκρίνεις 2000 υπολογιστή με το ps4 που έχει κάρτα γραφικών επιπέδου 100 ευρώ.

 

Τα trophies δεν δείχνουν εάν σου αρέσει το gameplay.

 

Η 1060 έχει 230 ευρώ

Σκληρος δισκος 1tb 40 ευρώ

CPU g4560 παίζει τα πάντα στα 60fps 60 ευρω

Κουτί 40 ευρώ

Τροφοδοτικό 50 ευρώ

Ram 8gb 70 ευρώ

 

490 ευρώ και έχεις ένα πολύ πολύ καλύτερο σύστημα από το ps4 που κάνεις τα πάντα πολύ καλύτερα συν 100 πράγματα ακόμα συν emulators συν 100 exclusives συν multiplatform με πολύ καλύτερα γραφικά fps συν δωρεάν online συν συν συν. Πια σύγκριση κάνουμε? Αυτή η γενιά είναι η χειρότερη ως προς τα exclusives που είναι 5 6 καλά μετρημένα είναι. Για Xbox δεν μιλάω καν ακόμα πιο χάλια ότι υπάρχει εκεί τα παίζω κανονικά στον υπολογιστή.

 

Οπως είπα είχα ps3 n64 παλιότερα και στο θέμα ποιότητας εικόνας και fps είδα το φως το αληθινό με τον υπολογιστή. Ps4 επαιξα uncharted 4 σε φίλο και horizon οκ meh γραφικά και σε 5 λεπτά με έπιασε ζαλάδα. Όπως συνηθισει ο εγκέφαλος είναι.

 

Ναι και με τα 10 ευρώ που περισσεύουν έχεις να αγοράσεις πληκτρολόγιο, ποντίκι και μητρική. :lol:

Όχι 5 χρόνια, 5 μήνες θα αντέξεις με τροφοδοτικό 50 ευρώ .. Άσε μας ρε king.

Αυτό που έφτιαξες έχει τέτοιο bottleneck την CPU και το dimάκι της RAM που το μοναδικό παιχνίδι που θα παίζει είναι μπουκάλα στα προεφηβικά πάρτυ.

 

 

 

: D

 

Όπως είπα πριν. Κοχόνες. Λος πατάτος τριχωτός. Όση δύναμη και να έχεις, εάν δεν μπορείς να εφαρμόσεις σωστά τα lightning effects, τα reflections και το motion blur, είσαι χαμένος από χέρι.

 

Είναι το PS4 underpowered ? Ναι, είναι. Τα πισί όμως είναι heavily op χωρίς ίχνος optimization. Δεν λες που παίρνετε τα μισά port από κονσόλες και τρέχουν καλύτερα σε AMD τα portάκια..

 

Εδώ μου λέει ο kaluas ότι θες CPU 220 ευρώ και ότι η 1060 έχει 300 και ότι πήρε σκληρό 300 όταν με 490 του έφερα υπολογιστή πολύ ανώτερο από ps4.

 

Ναι, έφτιαξες υπολογιστή χωρίς μητρική :lol:

Με σπάγγο θα δέσουμε τα πι σι άι.

Και πάλι, uncharted 4 δεεεεεν θα παίζει.

 

edit: μου άρεσε και το ξαναποστάρω

 

Αυτό που έφτιαξες έχει τέτοιο bottleneck την CPU και το dimάκι της RAM που το μοναδικό παιχνίδι που θα παίζει είναι μπουκάλα στα προεφηβικά πάρτυ.
Edited by kaluas

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Έλα έφτιαξα υπολογιστή τούμπανο και 2 3 φορές καλύτερο του ps4 κάνε τη σούμα. Κανένα bottleneck 4πυρηνος με την 1060. Δεν έχετε ιδέα και το παίζεται και γνωστες βρε παιδιά τι να πω κρίμα.

 

638361c662a4d057d86e356cb925cf5e.jpg

3d19f9e69f77808e7c63e4a6441c5e00.jpg

1e1dadcb3f3656f7527d701d3326246a.jpg

eb1eab1fb335f4e91561e98947b0f78e.jpg

4640e590e2246ce968a126a9d32e7e4c.jpg

772d5034c7da44f65d366437db9442fa.jpg

7c2e3b4204b62f39bd6ccff8822bf266.jpg

 

Δεν είναι vfm αγοράζεις πανάκριβα τα παιχνίδια πληρώνεις το online παίζεις σε χάλια fps και αυτό γιατί? Για 5 6 exclusives? Σοβαρευτείτε βρε σεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι κρίμα που δεν θα παίξω το εντελώς linear 10ωρων uncharted. Έλεος μην τα πετάς έτσι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Aπό gaming έχω ιδέα. Since 1993.

 

όταν όμως μου λες meh τα γραφικα του UC4.. έλα ρε bro τώρα. έλα ρε bro τώρα.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Aπό gaming έχω ιδέα. Since 1993.

 

όταν όμως μου λες meh τα γραφικα του UC4.. έλα ρε bro τώρα. έλα ρε bro τώρα.

Λέω meh τα 30fps και την χαμηλή ανάλυση. Τα συγκρίναμε δίπλα δίπλα με rise of the tomb raider στο ultra 2k και δεν υπάρχει σύγκριση. Για κονσόλα ναι έχει πολύ καλά γραφικά. Αλλά μέχρι εκεί.

 

Kalua όσο για το αν βλεπω το gameplay νόμιζα θα το είχες καταλάβει με αυτά που σχολιάζω πόσο δένομαι με τα παιχνίδια και τα συναισθήματα όπως και τις φωτογραφίες που βγάζω. Τώρα παίζω το unravel ακόμα ένα έπος exclusive του υπολογιστή. Θα βγάλω φωτογραφίες. 100 exclusives εξαιρετικά έχει ο υπολογιστής και ελάχιστα το ps4. Το Xbox πχ δεν έχει κανένα πάλι καλά είναι το ps4.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 93 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ετοιμάζομαι να παίξω και το gta5 με το παρακάτω mod.

 

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και το unravel που παίζω από τα καλύτερα indie και exclusive του υπολογιστή όπως και το παρακάτω που έχω στο πρόγραμμα

 

a0812db03670f219ce981796b9d9694d.jpg

ffe6d7f6ac9efee2fd2d2941ce1563bb.jpg

 

Sorry που σας το χαλάω δεν είναι κακό να παραδέχεσαι κάτι και εγώ παραδέχτηκα ότι έβγαζα τα μάτια μου τόσα χρόνια στο ps3. Εκείνο τουλάχιστον είχε exclusives.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και μερικά pc exclusives για το 2018

 

https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.gamespot.com/gallery/pc-game-exclusives-of-2018-pillars-of-eternity-2-q/2900-1756/&ved=2ahUKEwjMvdWho5fbAhWJr6QKHYjMDkQQFjAAegQIBRAB&usg=AOvVaw1P7-DIJOILFtjymnX3alrc

 

Βγαίνουν συνέχεια δηλαδή το ps4 νομίζω περιμένει Spiderman και day s gone

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι κρίμα που δεν θα παίξω το εντελώς linear 10ωρων uncharted. Έλεος μην τα πετάς έτσι.

 

Α! Και το linear είναι πρόβλημα τώρα?

Για να σκεφτώ τι είναι linear. Τα Racing, τα cinematic adventure, τα περισσότερα platform, όλα τα RTS, όλα τα flight sim, sub sim, ship sim. Ακόμα και πολλά j-rpg.

 

Γενικά δηλαδή σου αρέσουν μόνο τα open world. Έχω περισσότερο δίκαιο απ'ότι μου λέω ότι έχω. Και όταν λέω ότι δεν σου αρέσουν τα παιχνίδια αλλά το performance, μάλλον έχω δίκαιο. Κάποιος περισσότερο έξυπνος από μένα θα ήταν σίγουρος και μόνο που έβλεπε τα κοντέρ της CPU/GPU/RAM που τα έχεις πάνω αριστερά λες και είναι HUD του παιχνιδιού.

 

Εν πάσει περιπτώσει, και λίγο offtopic, εάν χρειαστώ μηχάνημα για mining ή μηχάνημα για server, θα αγοράσω αυτά που πρότεινες. Σε gaming θα πιάνω 60 fps με μειωμένα settings για 2 χρόνια ενόσω οι κονσόλες θα γίνονται όλο και καλύτερες λόγω optimization. Αλλά ναι, είναι πιο δυνατό.

 

Βέβαια για κάποιον που θέλει παιχνίδια, και όχι σέρβερ ή mining μηχάνημα, θα προτιμήσω ένα PS4. Καλώς ή κακώς, δεν είναι ο καλύτερος τρόπος για να παίξεις τα multiplatforms, performance wise, αλλά είναι η μοναδική κονσόλα που τα παίζει πολύ καλά και έχει και δικά της τριπλ Α εξκλούσιβς.

 

Μπορώ να σου βρω 60 εξκλούσιβς, εξκλούσιβς όχι indiλες. Μπορείς να βρεις πέτρα να κρυφτείς αρκετά μεγάλη να σε χωράει ?

 

 

33081622_1950491115262106_7123243006043357184_o.jpg?_nc_cat=0&oh=f33649ee1938423ec93d32a667b7ed5c&oe=5B9570D5

 

 

Για πες και άλλα, με διασκεδάζεις. Όπως βλέπεις το χω αγορασμένο btw... Ψιλοβαρετό..

Edited by kaluas

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Α! Και το linear είναι πρόβλημα τώρα?

Για να σκεφτώ τι είναι linear. Τα Racing, τα cinematic adventure, τα περισσότερα platform, όλα τα RTS, όλα τα flight sim, sub sim, ship sim. Ακόμα και πολλά j-rpg.

 

Γενικά δηλαδή σου αρέσουν μόνο τα open world. Έχω περισσότερο δίκαιο απ'ότι μου λέω ότι έχω. Και όταν λέω ότι δεν σου αρέσουν τα παιχνίδια αλλά το performance, μάλλον έχω δίκαιο. Κάποιος περισσότερο έξυπνος από μένα θα ήταν σίγουρος και μόνο που έβλεπε τα κοντέρ της CPU/GPU/RAM που τα έχεις πάνω αριστερά λες και είναι HUD του παιχνιδιού.

 

Εν πάσει περιπτώσει, και λίγο offtopic, εάν χρειαστώ μηχάνημα για mining ή μηχάνημα για server, θα αγοράσω αυτά που πρότεινες. Σε gaming θα πιάνω 60 fps με μειωμένα settings για 2 χρόνια ενόσω οι κονσόλες θα γίνονται όλο και καλύτερες λόγω optimization. Αλλά ναι, είναι πιο δυνατό.

 

Βέβαια για κάποιον που θέλει παιχνίδια, και όχι σέρβερ ή mining μηχάνημα, θα προτιμήσω ένα PS4. Καλώς ή κακώς, δεν είναι ο καλύτερος τρόπος για να παίξεις τα multiplatforms, performance wise, αλλά είναι η μοναδική κονσόλα που τα παίζει πολύ καλά και έχει και δικά της τριπλ Α εξκλούσιβς.

 

Μπορώ να σου βρω 60 εξκλούσιβς, εξκλούσιβς όχι indiλες. Μπορείς να βρεις πέτρα να κρυφτείς αρκετά μεγάλη να σε χωράει ?

 

Απλά λέω ότι είναι απλά ένα παιχνίδι και αυτό linear 10 ώρες και bye bye μετα. Ναι για ώρες 60 γιατί βρήκα 29 τα οποία τα 20 είναι σάπια και λίγα αξίζουν όπως τα είπα

 

https://culturedvultures.com/amp/best-ps4-exclusives-games/4

 

Έχω το κοντέρ για να βλέπω θερμοκρασίες κυρίως και να βγάζω φωτογραφίες που θα έχω στο μέλλον να βλέπω και να αναπολώ τις όμορφες στιγμές που πέρασα. Σόρρυ που σας το χαλάω και το ps4 εδώ και 4 5 χρόνια εχει 5 6 καλά exclusives. Το unravel και το ori είναι απείρως ανώτερα αλλά δεν ξέρετε να παίζεται. Αα έχω και το hellblade άλλο έπος exclusive έτσι συν καμιά 100 ακόμα στην κυριολεξία. Εσύ πρέπει να κρυφτείς κάτω από πέτρα μιας και ότι γράφεις δεν ισχύει μπλα μπλα μπλα και ξανά λέω μιλάς με γνωστη που απολαμβάνει παιχνίδια από το 1995 όχι με κάποιον που έχει κονσόλα έχει βγάλει τα μάτια του στα 30fps 720p και δεν έχει δει κάτι άλλο. Προσέξτε τα μάτια σας για 250 ευρώ κρίμα είναι εγώ ευτυχώς τα πρόλαβα.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ήξερα ότι το unravel έχει βγει και στο ps4. Πως το έπαθε.

 

Εδω είσαι

 

https://youtu.be/ZZ3kmAdI-kU

 

Μετά κλάμα νομίζω 3 exclusive θα βγάλει η Sony για όλο το 2018. Το ori and the blind forest το έχεις η μόνο στον υπολογιστή υπάρχει αυτό το έπος?

 

http://www.metacritic.com/game/pc/ori-and-the-blind-forest-definitive-edition

 

Τo εξαιρετικό hellblade?

 

http://www.metacritic.com/game/pc/hellblade-senuas-sacrifice

 

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γενικά η κονσόλα πάντα ήταν το gaming αυτου που δεν έχει πολλά να δώσει. Όταν είχα ps3 δεν είχα να πάρω υπολογιστή το 2017 πήρα όμως και έχω άποψη. Όσοι είστε μόνο με κονσόλα ποτέ δεν θα καταλάβετε τι εμπειρία προσφέρει ο υπολογιστής. Όταν πάρετε υπολογιστή βέβαια θα γίνει η κωλοτουμπα και λογικό.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τόσες πηγές, τόσα άρθρα και μου έχει βγει το μάτι με το 720p30. Όλα στο PS4 παίζουν σε 1080p με εξαίρεση όταν πρόκειται για online που πέφτει σε 900p και κάποιες εξαιρέσεις όπως το Nier Automata.

 

Επίσης, το hellblade είναι console exclusive στο PS4 και θα πάει συντομα προς Xbone.

 

Πολλά ερωτήματα με τόσες πηγές.. :lol:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Τόσες πηγές, τόσα άρθρα και μου έχει βγει το μάτι με το 720p30. Όλα στο PS4 παίζουν σε 1080p με εξαίρεση όταν πρόκειται για online που πέφτει σε 900p και κάποιες εξαιρέσεις όπως το Nier Automata.

 

Επίσης, το hellblade είναι console exclusive στο PS4 και θα πάει συντομα προς Xbone.

 

Πολλά ερωτήματα με τόσες πηγές.. :lol:

. 1080 60fps παίζουν στο απλό ps4? Η είναι στα απαίσια 30

 

Διαβάστε αυτό και ίσως ξεστραβωθειτε

 

https://www.google.gr/amp/s/www.pcworld.com/article/3118250/software-games/9-reasons-why-pc-gaming-is-a-better-value-than-consoles.amp.html

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το unravel και το ori είναι απείρως ανώτερα αλλά δεν ξέρετε να παίζεται.

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Εντωμεταξύ, μου έφερες παιχνίδι της EA, είναι δυνατόν η EA που κυνηγάει τον οβολό από τα 15χρονα σε microtransactions να μην διαθέσει παιχνίδι για την νούμερο 1 σε πωλήσεις παιχνιδομηχανή αυτής της γενιάς, δηλάδή της τελευταίας 5ετίας ?

 

Σαι σοβαρός μάνα μου ?

 

Τεσπα, άσχημο χαρτί αυτό που θα παίξω, αλλά θα το παίξω. Το PS4 αυτή την στιγμή, με όλα τα remasters που έχουν βγει (επειδή η Sony είναι greedy), με όλα τα indies που έχει προσελκύσει λόγω ευκολίας προγραμματισμού και με όλα τα τριπλ Α παιχνίδια που εννοείται πως θα είχε λόγω πωλήσεων, είναι το must have για να τα παίξεις όλα, απροβλημάτιστα, για καμία 10ετία.

 

Τώρα εσένα τα ματάκια σου είναι ευαίσθητα. Boo, freaking, hoo. Το The Last Of Us παραμένει ένα από τα καλύτερα παιχνίδια είτε του King του την σπάει το 720p 30fps του PS3, είτε το 1800p 60fps του PS4 Pro.

 

Σου δίνω τον ώμο εάν θες να κλάψεις.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Εντωμεταξύ, μου έφερες παιχνίδι της EA, είναι δυνατόν η EA που κυνηγάει τον οβολό από τα 15χρονα σε microtransactions να μην διαθέσει παιχνίδι για την νούμερο 1 σε πωλήσεις παιχνιδομηχανή αυτής της γενιάς, δηλάδή της τελευταίας 5ετίας ?

 

Σαι σοβαρός μάνα μου ?

 

Τεσπα, άσχημο χαρτί αυτό που θα παίξω, αλλά θα το παίξω. Το PS4 αυτή την στιγμή, με όλα τα remasters που έχουν βγει (επειδή η Sony είναι greedy), με όλα τα indies που έχει προσελκύσει λόγω ευκολίας προγραμματισμού και με όλα τα τριπλ Α παιχνίδια που εννοείται πως θα είχε λόγω πωλήσεων, είναι το must have για να τα παίξεις όλα, απροβλημάτιστα, για καμία 10ετία.

 

Τώρα εσένα τα ματάκια σου είναι ευαίσθητα. Boo, freaking, hoo. Το The Last Of Us παραμένει ένα από τα καλύτερα παιχνίδια είτε του King του την σπάει το 720p 30fps του PS3, είτε το 1800p 60fps του PS4 Pro.

 

Σου δίνω τον ώμο εάν θες να κλάψεις.

Όπως είπα το ps4 αξίζει για αυτά τα 5 6 exclusives. Ίσως το πάρω να παίξω αυτά καμιά βδομάδα και να το στείλω. Το last of us το έκανα πλατίνα στο ps3 πριν αρκετά χρόνια.

 

Το ps4 είναι το gaming του φτωχού. Αν και με τόσο ακριβά παιχνίδια και με 50 ευρώ online το χρόνο σου βγαίνει πολύ πιο ακριβά από τούμπανο υπολογιστή και παίζεις και σε χάλια fps. Ξέχασα ότι παίζω και ότι παιχνίδι υπάρχει μέχρι σήμερα σε υπολογιστή emulators wiiu wii κτλ. Στο ps4 βγάζεις τα μάτια σου δεν το λέω εγώ το λέει όλος ο κόσμος που έχει μάθει σε σοβαρό υπολογιστή. Δεν μιλάω καν για mouse keyboard που παίζεις στρατηγικής παιχνίδια η planet coaster cities skyline η fps παιχνίδια αψογα. Το χειριστήριο μόνο για κάνα racing και μπάλα. Κλάμα παιδιά προσέξτε τα μάτια σας μόνο.

 

Όταν βρείτε χρήματα να πάρετε καλό υπολογιστή εδώ ειμαι να συζητήσουμε σοβαρά. Τώρα με fan boy της Sony δεν βγαίνει άκρη και στα 5fps να παίζατε τα καλύτερα θα λέγατε.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τo unravel όχι δεν το έχεις αγορασμένο γράφει την τιμή από δίπλα. Ούτε καν το έχεις παίξει και μόνο που είπες βαρετό το κατάλαβα μετά είδα την τιμή και κατάλαβα ότι ούτε καν αγορασμένο δεν το έχεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το hellblade parafron

 

https://store.steampowered.com/app/414340/

 

Υπάρχει κοντά χρόνο στον υπολογιστή τι exclusive του ps4 γράφεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα το ps4 αξίζει για αυτά τα 5 6 exclusives. Ίσως το πάρω να παίξω αυτά καμιά βδομάδα και να το στείλω. Το last of us το έκανα πλατίνα στο ps3 πριν αρκετά χρόνια.

 

Το ps4 είναι το gaming του φτωχού. Αν και με τόσο ακριβά παιχνίδια και με 50 ευρώ online το χρόνο σου βγαίνει πολύ πιο ακριβά από τούμπανο υπολογιστή. Ξέχασα ότι παίζω και ότι παιχνίδι υπάρχει μέχρι σήμερα σε υπολογιστή emulators wiiu wii κτλ. Στο ps4 βγάζεις τα μάτια σου δεν το λέω εγώ το λέει όλος ο κόσμος που έχει μάθει σε σοβαρό υπολογιστή. Δεν μιλάω καν για mouse keyboard που παίζεις στρατηγικής παιχνίδια η planet coaster cities skyline η fps παιχνίδια αψογα. Το χειριστήριο μόνο για κάνα racing και μπάλα. Κλάμα παιδιά προσέξτε τα μάτια σας μόνο.

 

Όταν βρείτε χρήματα να πάρετε καλό υπολογιστή εδώ ειμαι να συζητήσουμε σοβαρά. Τώρα με fan boy της Sony δεν βγαίνει άκρη και στα 5fps να παίζατε τα καλύτερα θα λέγατε.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τo unravel όχι δεν το έχεις αγορασμένο γράφει την τιμή από δίπλα. Ούτε καν το έχεις παίξει και μόνο που είπες βαρετό το κατάλαβα μετά είδα την τιμή και κατάλαβα ότι ούτε καν αγορασμένο δεν το έχεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το hellblade parafron

 

https://store.steampowered.com/app/414340/

 

Υπάρχει κοντά χρόνο στον υπολογιστή τι exclusive του ps4 γράφεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είπε console exclusive. Καλά από πότε έχεις να ασχοληθείς με το gaming?

Με ρωτάς εάν ένα παιχνίδι των Micorosoft Studios έχει βγει για PS4.

Ναι ρε, preinstalled είναι με τον ναρκαλιευτή.

 

Για πες μία ποια είναι τα 5 - 6 exclusives, θέλω να με διασκεδάσεις.

 

Υ.Γ. Γράφει την τιμή, γιατί είσαι άσχετος, εντωμεταξύ δεν σου κόβει γιατί δεν έχεις ασχοληθεί και με το κατάστημα, γράφει και "download to your ps4" το κουτάκι, εκεί που κανονικά έχει το purchase. Γιατί είναι αγορασμένο. Βλέπεις πουθενά το purchase ? Άρα ?...

Edited by kaluas

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Πωπω εντάξει έλεος με τα πολλά fps και το high resolution που "δεν" έχει το PS4 και το πόσο γαμάτα είναι τα PC. Ελιτισμός και ανούσια λόγια για να πειστεί κάποιος;; Ο καθένας παίζει όπου εκφράζεται καλύτερα, και αν εσύ θες να παίζεις σε PC μπράβο σου και καλά κάνεις. Αλλά μην βγάζεις χαζούς και υπό και φτωχούς όσους δεν γουστάρουν PC για gaming. Δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι και αν πραγματικά πιστεύεις όσα λες, αλλά το thread έχει γίνει για κλάματα και έχει χαθεί κάθε πλάκα επειδή εσύ κινγκ θες να επιβάλεις την άποψή σου σε όσους απαντούν και όσους απλά διαβάζουν το θέμα. Εκπροσωπείς καμιά εταιρεία ξέρω γω?? Να καταλάβουμε αν δικαιολογείσαι κάπως ή αν απλά "έτσι θες εσύ"!
Link to comment
Share on other sites

Είπε console exclusive. Καλά από πότε έχεις να ασχοληθείς με το gaming?

Με ρωτάς εάν ένα παιχνίδι των Micorosoft Studios έχει βγει για PS4.

Ναι ρε, preinstalled είναι με τον ναρκαλιευτή.

 

Για πες μία ποια είναι τα 5 - 6 exclusives, θέλω να με διασκεδάσεις.

 

Υ.Γ. Γράφει την τιμή, γιατί είσαι άσχετος, εντωμεταξύ δεν σου κόβει γιατί δεν έχεις ασχοληθεί και με το κατάστημα, γράφει και "download to your ps4" το κουτάκι, εκεί που κανονικά έχει το purchase. Γιατί είναι αγορασμένο. Βλέπεις πουθενά το purchase ? Άρα ?...

Λοιπόν έχουμε και λέμε. Αυτά που θα ήθελα να παίξω και αξίζουν για μένα

 

Last guardian

Horizon zero dawn

God of War

The order αν και μόνο 8 ώρες μου άρεσε

Uncharted 4

Racket and clank τα υπόλοιπα 6 τα εχω πλατίνα απολαυστικά παιχνίδια

 

Αυτά τα 6 θα επαιζα μόνο και σκεφτομαι να το νοικιάσω να τα παίξω η να πάρω το pro και να το δώσω αμέσως μετα. 6 παιχνίδια νομίζω έγραψα. Bloodborne αν και έπος όπως τα 3 dark souls δεν παίζω τέτοια παιχνίδια.

 

Add to wishlist λέει στο unravel.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πωπω εντάξει έλεος με τα πολλά fps και το high resolution που "δεν" έχει το PS4 και το πόσο γαμάτα είναι τα PC. Ελιτισμός και ανούσια λόγια για να πειστεί κάποιος;; Ο καθένας παίζει όπου εκφράζεται καλύτερα, και αν εσύ θες να παίζεις σε PC μπράβο σου και καλά κάνεις. Αλλά μην βγάζεις χαζούς και υπό και φτωχούς όσους δεν γουστάρουν PC για gaming. Δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι και αν πραγματικά πιστεύεις όσα λες, αλλά το thread έχει γίνει για κλάματα και έχει χαθεί κάθε πλάκα επειδή εσύ κινγκ θες να επιβάλεις την άποψή σου σε όσους απαντούν και όσους απλά διαβάζουν το θέμα. Εκπροσωπείς καμιά εταιρεία ξέρω γω?? Να καταλάβουμε αν δικαιολογείσαι κάπως ή αν απλά "έτσι θες εσύ"!

Μου λες δηλαδή ότι αν μπορούσες να πάρεις καλό υπολογιστή δεν θα το έκανες και θα έμενες στο ps4? Γιατί εγώ από ανάγκη εμενα στο ps3 και άλλαξε όλη μου η εμπειρία. Δεν προσπαθώ να επιβάλλω τίποτα αλλά αν μου λέτε ότι στο ps4 έχεις καλύτερη εμπειρία με τα 30fps να μου πείτε να μην ξανά ασχοληθώ με το θέμα νόμιζα ότι μιλούσα με γνωστες. Στα 30 επαιζα και τώρα στα 30 δεν μπορώ ούτε λεπτό. Όπως μάθει ο εγκέφαλος είναι δοκίμασε το παίξε 3 4 μήνες στα 60 και πες μου μετά αν μπορείς να ξανά πας στα 30.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ψιλό βαρέθηκα παιδιά αν νιώθετε καλά να λέτε ότι το ps4 είναι καλύτερο από κάρτα γραφικών 6 φορές δυνατότερη πάω πάσο.. Πετάει ο γάιδαρος πετάει απλά δεν θα ξεχάσω και όσα ξέρω.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν βρείτε χρήματα να πάρετε καλό υπολογιστή εδώ ειμαι να συζητήσουμε σοβαρά.

 

Τραγικός.

 

...

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τραγικός.

 

...

Κατάλαβες πως το λέω να αποκτήσετε εμπειρία και από εκεί. Τα ίδια έγραφα όταν είχα ps3 και μου έλεγαν πάρε υπολογιστή και συζητάμε.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβες πως το λέω να αποκτήσετε εμπειρία και από εκεί. Τα ίδια έγραφα όταν είχα ps3 και μου έλεγαν πάρε υπολογιστή και συζητάμε.

 

Και ας πούμε ότι σε έκαναν να νιώσεις τόσο καλά που σου έλεγαν "είσαι μικρός δεν έχεις κάνει λεφτά να αγοράσεις pc" που είπες να μεταλαμπαδεύσεις το συναίσθημα.

 

Ένα έχω να σου πω, εάν σε αγγίξει σε άγγιξε, το μήνυμά σου ήταν η πεμπτουσία των μηνυμάτων των Appleάδων που τόσο κράζεις.

 

BTW, φίλε King, δεν μου ανέφερες Heavy Rain, δεν μου ανέφερες Beyond, δεν μου ανέφερες Detroit, δεν μου ανέφερες Infamous, Killzone και ένα κάρο άλλα πράγματα που πρέπει να κοιτάξω και την digital συλλογή για να σου απαντήσω αλλά δεν έχει νόημα γιατί έχεις πάρει την απόφασή σου.

 

Και που να πιάσω και τα PSVR exclusives.

Edited by kaluas

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Και ας πούμε ότι σε έκαναν να νιώσεις τόσο καλά που σου έλεγαν "είσαι μικρός δεν έχεις κάνει λεφτά να αγοράσεις pc" που είπες να μεταλαμπαδεύσεις το συναίσθημα.

 

Ένα έχω να σου πω, εάν σε αγγίξει σε άγγιξε, το μήνυμά σου ήταν η πεμπτουσία των μηνυμάτων των Appleάδων που τόσο κράζεις.

Διαβασα παράλογα πράγματα και αν έρθεις στο αμήν γράφεις ότι γράφεις. Έχω 8000 μηνύματα κοντά αν βρεις ένα που γράφω ότι αν δεν έχεις χρήματα κτλ πες το μου. Δεν μπορούσα να καταλάβω ότι ήμουν παράλογος λέγοντας το ps3 πολύ καλύτερο του ps3 λόγω 10 15 exclusives. Η κωλοτουμπα έγινε όμως και θα την κάνετε και εσείς καλά να είμαστε.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και ας πούμε ότι σε έκαναν να νιώσεις τόσο καλά που σου έλεγαν "είσαι μικρός δεν έχεις κάνει λεφτά να αγοράσεις pc" που είπες να μεταλαμπαδεύσεις το συναίσθημα.

 

Ένα έχω να σου πω, εάν σε αγγίξει σε άγγιξε, το μήνυμά σου ήταν η πεμπτουσία των μηνυμάτων των Appleάδων που τόσο κράζεις.

 

BTW, φίλε King, δεν μου ανέφερες Heavy Rain, δεν μου ανέφερες Beyond, δεν μου ανέφερες Detroit, δεν μου ανέφερες Infamous, Killzone και ένα κάρο άλλα πράγματα που πρέπει να κοιτάξω και την digital συλλογή για να σου απαντήσω αλλά δεν έχει νόημα γιατί έχεις πάρει την απόφασή σου.

Έχω παίξει heavy Rain έχω πλατίνα beyond two souls ακόμα θυμάμαι το συναίσθημα στο τέλος που ο αδερφός έγραψε στην άμμο είμαι ακόμα εδώ. Έχω παίξει τα πάντα στο ps3 από exclusives και πολλά παραπάνω. Όλα τα killzone πλατινες κάτσε να σου βάλω link με το προφίλ μου

 

 

https://psnprofiles.com/rilam1987

 

Ότι πλατίνα έχω κάνει στο ps3. Μπορώ για το καθένα ξεχωριστά να σου πω τι συναισθήματα μου έβγαλε πως το τελείωσα κτλ. Θυμάμαι τα πάντα. Επειδή γράφεις ότι με ενδιαφέρουν μόνο τα fps και τα γραφικά. Δεν είναι έτσι και το ξέρεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για vr ίσως πάρω oculus rift φέτος θα δείξει.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο ps3 δεν έμεινα γιατί δεν είχα λεφτά αλλά γιατί ήταν στην εποχή της ανώτερη επιλογή για gaming. Γιατί PC gaming μέχρι το... 2010? Πότε βγήκε η 250 τεσπα, ήταν πολύ πιο ακριβό για όσα πρόσφερε για ίδια γραφικα

 

Και μετά δε πήγα στο PC gaming γιατί βρήκα λεφτά, αλλά γιατί ήταν καλύτερη πλατφορμα από το ps4 όταν το πήρα και γιατί πλέον είναι vfm

 

Το δε πληρώνω τα κερατα μου δε σημαίνει δε τα έχω και είναι τραγικό να το λεμε

 

Επίσης τρομερός ο επεξεργαστης που έβαλες, μα 60 σε ολα δε πιάνει ούτε με δεήσεις. Στο GTA V πιάνει πολυ οριακά τα 60 και είναι και 3-4 ετων παιχνιδι

 

Το PC gaming δεν είναι καλύτερο των κονσολων λογω αναλυσεων και γραφικών. Αυτά είναι extra perks. Είναι καλύτερο λόγω της ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ που παρέχει στα πάντα.

 

Εγώ δεν αντέχω να μην μπορώ να παίξω με ότι περιφερειακο θέλω, να αγοράζω από μόνο μια πηγή αποκλειστικά, να μην μπορώ να περάσω mods ή tweaks για βελτιώσεις

 

Το να λες ζαλιζεσαι με 60 είναι το λιγότερο υπερβολικό. Ειδικά από τα 75. Σιγά τη διαφορά δλδ. Οκ από 144 έχει αλλά από 75 η διαφορά είναι ελαχιστη. Και γω σε 4Κ60 native παίζω αλλά άνετα παίζω ξανά το RDR σε 720p30 ακόμα και τωρα. Γιατί είναι παιχνιδαρα. Και τα frames έρχονται μετά. Ακόμα και 30 αν είναι σταθερά μετά το πρώτο τέταρτο που και μένα με ζαλίζουν λόγω συνήθειας στα 60, μια χαρά playable ειναι

 

Αν θες να κραξεις το ps4 έχει σοβαροτερους λόγους. Όπως πχ το κλεψιμο 60€ το χρόνο (οχι τα "δωρεάν" δε με νοιάζουν εφόσον δεν έχω επιλογή να ΜΗΝ τα πάρω και να πληρώνω λιγοτερα)

 

Επίσης οι πωλήσεις δε σημαίνουν καλή γενιά Γιάννη. Είναι με διαφορά η γενιά με τα λιγότερα ΠΟΛΎ καλά παιχνιδια

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά εντάξει ας γελάσω για την όλη τραγικότητα του ποστ... χαχα! Δεν έχω καν ps4 γιατί πολύ απλά δεν ένιωσα ακόμη την ανάγκη να το πάρω. Και όχι, "αν είχα λεφτά" δεν θα έπαιρνα pc γιατί με ξενερώνει. Αλλά όμως εσύ δεν πιάνεις το νόημα: δεν πρέπει να μετράμε τα παιχνίδια με τα frames και το resolution γιατί χάνεται η κάθε χαρά του παιχνιδιού. Περίπλοκο είναι; "Νόμιζες ότι μιλάς με γνώστες;" Ναι είμαι γνώστης απλά ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΣΕΝΑ. Το ότι κάποιος έχει διαφορετικπες ανάγκες/απαιτήσεις και έχει άλλη άποψη από σένα ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ φτωχό και βλάκα.

 

ΥΓ: Βάζε αν θες κανένα κόμμα ή τελεία, γιατί δεν έχω μάθει να διαβάζω χωρίς ανάσα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο ps3 δεν έμεινα γιατί δεν είχα λεφτά αλλά γιατί ήταν στην εποχή της ανώτερη επιλογή για gaming. Γιατί PC gaming μέχρι το... 2010? Πότε βγήκε η 250 τεσπα, ήταν πολύ πιο ακριβό για όσα πρόσφερε για ίδια γραφικα

 

Και μετά δε πήγα στο PC gaming γιατί βρήκα λεφτά, αλλά γιατί ήταν καλύτερη πλατφορμα από το ps4 όταν το πήρα και γιατί πλέον είναι vfm

 

Το δε πληρώνω τα κερατα μου δε σημαίνει δε τα έχω και είναι τραγικό να το λεμε

 

Επίσης τρομερός ο επεξεργαστης που έβαλες, μα 60 σε ολα δε πιάνει ούτε με δεήσεις. Στο GTA V πιάνει πολυ οριακά τα 60 και είναι και 3-4 ετων παιχνιδι

 

Το PC gaming δεν είναι καλύτερο των κονσολων λογω αναλυσεων και γραφικών. Αυτά είναι extra perks. Είναι καλύτερο λόγω της ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ που παρέχει στα πάντα.

 

Εγώ δεν αντέχω να μην μπορώ να παίξω με ότι περιφερειακο θέλω, να αγοράζω από μόνο μια πηγή αποκλειστικά, να μην μπορώ να περάσω mods ή tweaks για βελτιώσεις

 

Το να λες ζαλιζεσαι με 60 είναι το λιγότερο υπερβολικό. Ειδικά από τα 75. Σιγά τη διαφορά δλδ. Οκ από 144 έχει αλλά από 75 η διαφορά είναι ελαχιστη. Και γω σε 4Κ60 native παίζω αλλά άνετα παίζω ξανά το RDR σε 720p30 ακόμα και τωρα. Γιατί είναι παιχνιδαρα. Και τα frames έρχονται μετά. Ακόμα και 30 αν είναι σταθερά μετά το πρώτο τέταρτο που και μένα με ζαλίζουν λόγω συνήθειας στα 60, μια χαρά playable ειναι

 

Αν θες να κραξεις το ps4 έχει σοβαροτερους λόγους. Όπως πχ το κλεψιμο 60€ το χρόνο (οχι τα "δωρεάν" δε με νοιάζουν εφόσον δεν έχω επιλογή να ΜΗΝ τα πάρω και να πληρώνω λιγοτερα)

 

Επίσης οι πωλήσεις δε σημαίνουν καλή γενιά Γιάννη. Είναι με διαφορά η γενιά με τα λιγότερα ΠΟΛΎ καλά παιχνιδια

Το πηγαίνεις αλλού και συμφωνώ απόλυτα απλά είπα να μη μπλέξω τόσες παραμέτρους μέσα. Ο υπολογιστής είναι ελευθερία όπως το είπες. Κοίτα στα 60 επαιζα 2 μήνες τα συνήθισα καλά. Πήγα στα 75 σε UW και δεν είδα διαφορά από τα 60 ίσως μια μικρή. Προχθές δοκίμασα 3 παιχνίδια μια στα 75 και αμέσως στα 60 μετά και δεν ήταν τόσο ομαλά τα πράγματα. Που5μα πάω στα 144 εκεί θα έχω θέμα θα θέλει κάθε 2 χρόνια πολλά χρήματα για GPU γιατί τα 144 θέλουν ότι καλύτερο πάντα. Με τα 75 είμαι πολύ κομπλέ αυτή τη στιγμή κλείνω 8ωρα χωρίς θέμα σταματάω και είμαι ξεκούραστος. Στο ps4 είναι και πολύ πιο ακριβά τα παιχνίδια.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν αντέχω να μην μπορώ να παίξω με ότι περιφερειακο θέλω

 

Προσυπογράφω, έχει σκίσει κόσμο και κοσμάκη ο πέτρος στο φίφα με μόντα κιθάρα guitar hero. Και ντραμς, ε ...

 

Επίσης οι πωλήσεις δε σημαίνουν καλή γενιά Γιάννη. Είναι με διαφορά η γενιά με τα λιγότερα ΠΟΛΎ καλά παιχνιδια

 

Εσύ έτσι λες αλλά με ανταγωνίζεσαι οικτρά στο backlogging. Νυφίτσα !

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Καλά εντάξει ας γελάσω για την όλη τραγικότητα του ποστ... χαχα! Δεν έχω καν ps4 γιατί πολύ απλά δεν ένιωσα ακόμη την ανάγκη να το πάρω. Και όχι, "αν είχα λεφτά" δεν θα έπαιρνα pc γιατί με ξενερώνει. Αλλά όμως εσύ δεν πιάνεις το νόημα: δεν πρέπει να μετράμε τα παιχνίδια με τα frames και το resolution γιατί χάνεται η κάθε χαρά του παιχνιδιού. Περίπλοκο είναι; "Νόμιζες ότι μιλάς με γνώστες;" Ναι είμαι γνώστης απλά ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΣΕΝΑ. Το ότι κάποιος έχει διαφορετικπες ανάγκες/απαιτήσεις και έχει άλλη άποψη από σένα ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ φτωχό και βλάκα.

 

ΥΓ: Βάζε αν θες κανένα κόμμα ή τελεία, γιατί δεν έχω μάθει να διαβάζω χωρίς ανάσα

 

Μέτρησα καμια 10αρια τέλειες τι σκατα. Διαφωνείς ότι η εμπειρία μεγαλώνει όταν παίζεις σε μεγαλύτερη ανάλυση και fps? Είναι κάτι αντικειμενικό δεν έχω θέμα παίξε και με 5fps και πες ότι έχεις καλύτερη εμπειρία. Δίνω βάση στο gameplay πρώτα για αυτό παίζω κορυφαία παιχνίδια μόνο και ότι έχω παίξει θυμάμαι το παραμικρό συναίσθημα κάτι σημαίνει αυτό δεν νομίζεις? Έχω παίξει 50 παιχνίδια στο κινητό και γενικά πάνω από 300 στη ζωή μου. Θυμάμαι τα πάντα από όλα. Τότε γιατί είσαι με ps4? Γιατί να ζορίζεις τον εγκέφαλο σου να παίξει στα 30fps όταν μπορείς να πας σε περισσότερα? Δεν το καταλαβαίνω αυτό.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προσυπογράφω, έχει σκίσει κόσμο και κοσμάκη ο πέτρος στο φίφα με μόντα κιθάρα guitar hero. Και ντραμς, ε ...

 

 

 

Εσύ έτσι λες αλλά με ανταγωνίζεσαι οικτρά στο backlogging. Νυφίτσα !

Κοίτα το ps4 πουλάει καλά. Κανείς δεν το αναιρεί. Είναι απέναντι στη φόλα Xbox βέβαια. Αλλά εγώ κρίνω μια γενιά από τα exclusives. Το ps1 ps2 είχαν εξαιρετικά exclusives και πάρα πολλά. Το ps4 δεν έχει ρε παιδί μου στα έγραψα πιο πάνω. Βάλε ακόμα 3 4 καντα 10. Είναι καλά 10 exclusives σε 4 5 χρόνια? Στο ps3 μπορώ να σου γράψω 20 25 κορυφαία exclusives. Μην βάζεις remastered μέσα αυτά τα επαιξα στο ps3.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσυπογράφω, έχει σκίσει κόσμο και κοσμάκη ο πέτρος στο φίφα με μόντα κιθάρα guitar hero. Και ντραμς, ε ...

Και στο cod

 

:lol:

 

 

Εσύ έτσι λες αλλά με ανταγωνίζεσαι οικτρά στο backlogging. Νυφίτσα !

 

Ναι αλλά όλα σχεδόν είναι πιο παλιά και Indies, φτωχαδάκι αφου

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης για 144 δε θες καλή κάρτα, καλό επεξεργαστή θες. Για αυτό οι κονσολες είναι στα 30 με καλά γραφικά. Καλή κάρτα, κακός επεξεργαστης

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...