Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ηθελα και τα sms μου ειμαι συναισθηματικα δεμενη. κινητο χωρις sms δε λεει.. και τωρα μου φαινεται ψιλοαδειο:rolleyes:

καλα σκεφτομαι πως ειναι δυνατον να μην υπαρχει ενας τροπος τα sms να μην αποθηκευονται σε καποιο φακελλο στην καρτα!

τοσες cooked roms εχουν δημιουργηθει για το hd2,και ενας δεν σκεφτηκε αυτο που θελει η ειρηνη να μην χανει τα μηνυματα της.εφτιαξαν το secure box που αν ειναι να κανουμε αυτη τη διαδικασια για να διαβασουμε ενα μηνυμα,καλυτερα να τα σβηνουμε.

μακαρι καποιος cooker να σκεφτει την δυνατοτητα επιλογης του φακελλου αποθηκευσης των μηνυματων...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα σκεφτομαι πως ειναι δυνατον να μην υπαρχει ενας τροπος τα sms να μην αποθηκευονται σε καποιο φακελλο στην καρτα!

τοσες cooked roms εχουν δημιουργηθει για το hd2,και ενας δεν σκεφτηκε αυτο που θελει η ειρηνη να μην χανει τα μηνυματα της.εφτιαξαν το secure box που αν ειναι να κανουμε αυτη τη διαδικασια για να διαβασουμε ενα μηνυμα,καλυτερα να τα σβηνουμε.

μακαρι καποιος cooker να σκεφτει την δυνατοτητα επιλογης του φακελλου αποθηκευσης των μηνυματων...

 

Το έχω αναφέρει και παλιότερα και πραγματικά δεν ξέρω γιατί εξακολουθείτε και παιδεύεστε με τα pimbackup κλπ: το πιο ασφαλές "πρόγραμμα" (υπηρεσία) είναι το myphone της microsoft: κάνει αυτόματο backup στα sms, contacts, photos κλπ. και ότι εσύ επιλέξεις και ότι και να συμβεί στην κάρτα σου η το κινητό σου, τα ανακτάς ανα πάσα στιγμή!

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Το έχω αναφέρει και παλιότερα και πραγματικά δεν ξέρω γιατί εξακολουθείτε και παιδεύεστε με τα pimbackup κλπ: το πιο ασφαλές "πρόγραμμα" (υπηρεσία) είναι το myphone της microsoft: κάνει αυτόματο backup στα sms, contacts, photos κλπ. και ότι εσύ επιλέξεις και ότι και να συμβεί στην κάρτα σου η το κινητό σου, τα ανακτάς ανα πάσα στιγμή!

το θυμαμαι που το ειχες αναφερει για το myphone.

ειναι ενας ασφαλης τροπος για backup,αλλα αλλο ελεγα εδω,οτι θα ηταν καλο να μπορουμε να επιλεγουμε που θα αποθηκευθουν τα μηνυματα σε εναν ορατο φακελλο οπως πχ γινεται με τις φωτογραφιες.να ειναι σε text files και να μπορουμε να εχουμε αμεση προσβαση ανα πασα στιγμη.

τωρα αποθηκευονται προφανως στα windows,σε μορφη που οι περισσοτεροι δεν γνωριζουμε,ειναι αναγνωσιμα μονο απο το προγραμμα htc messages η το κλασσικο προγραμμα μηνυματων των windows,και επειδη υποχρεωτικα ειναι στην κυρια μνημη δεν μπορουμε να τα κραταμε ολα απο τον οκτωμβριο του 2009 μεχρι σημερα γιατι και χωρο καταλαμβανουν ,και απο οτι εχει αποδειχθει,μετα απο ενα αριθμο μηνυματων η συσκευη αλλαζει συμπεριφορα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το έχω αναφέρει και παλιότερα και πραγματικά δεν ξέρω γιατί εξακολουθείτε και παιδεύεστε με τα pimbackup κλπ: το πιο ασφαλές "πρόγραμμα" (υπηρεσία) είναι το myphone της microsoft: κάνει αυτόματο backup στα sms, contacts, photos κλπ. και ότι εσύ επιλέξεις και ότι και να συμβεί στην κάρτα σου η το κινητό σου, τα ανακτάς ανα πάσα στιγμή!

 

επειδή δεν έχω χρησιμοποιήσει ούτε το ένα ούτε το google , είναι παρόμοια ιστορία ;

 

 

όσ' αναφορα στα backup γενικώς ,Ειρήνη εάν μία φορά την βδομάδα έκανες ένα copypaste την κάρτα σου στο pc δεν θα είχες αυτό το πρόβλημα

 

τα προγράμματα recovery αν είναι σπασμένα να τα προσέχεις γιατί μου δημιούργησαν προβλήματα στο pc μετά από την απεγκατάστασή τους και πήγα σε format.... πάντως δουλεύουν , άλλα σώζουν φωτο άλλα άλλα δεδομένα πάντως όχι προγράμματα . Θα υπάρχουν και πολλοί κατεστραμμένοι φάκελοι ...

Πάντως κάποια σώζουν και μετα από πολλαπλά format του μεσου .

 

Μας ενδιαφέρει πάντως ,φαντάζομαι όλους ,τι προξένησε αυτό το φοβερό γεγονός ,δικιά σου αβλεψία ή conflict συγκεκριμένο .

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Εάν ακόμη ψάχνεις για τα χαμένα αρχεία θα σου πρότεινα το scavenger, εμένα με έχει σώσει πολλές φορές από τέτοιες καταστάσεις. Εάν δεν το βρεις πες μου να στο ανεβάσω!:)

 

αυτο το προγρσμματακι το βρηκσ αλλα κανει και για την sd καρτα η μονο για ανακτηση αρχειων στον υπολογιστη?:)

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν έχω χρησιμοποιήσει ούτε το ένα ούτε το google , είναι παρόμοια ιστορία ;

 

 

όσ' αναφορα στα backup γενικώς ,Ειρήνη εάν μία φορά την βδομάδα έκανες ένα copypaste την κάρτα σου στο pc δεν θα είχες αυτό το πρόβλημα

 

τα προγράμματα recovery αν είναι σπασμένα να τα προσέχεις γιατί μου δημιούργησαν προβλήματα στο pc μετά από την απεγκατάστασή τους και πήγα σε format.... πάντως δουλεύουν , άλλα σώζουν φωτο άλλα άλλα δεδομένα πάντως όχι προγράμματα . Θα υπάρχουν και πολλοί κατεστραμμένοι φάκελοι ...

Πάντως κάποια σώζουν και μετα από πολλαπλά format του μεσου .

 

Μας ενδιαφέρει πάντως ,φαντάζομαι όλους ,τι προξένησε αυτό το φοβερό γεγονός ,δικιά σου αβλεψία ή conflict συγκεκριμένο .

 

αβλεψια δικη μου δε νομιζω μιας και δεν εκανα κατι περιεργο.. οκ αλλες φορες κανω που οδηγουμαι σε hard reset! την παιδευω τη συσκευη.. αυτη τη φορα ομως τιποτα! αλλα και παλι, η καρτα δε δικαιολογειται να εχασε οτι ειχε μεσα.. οσ αφορα το backup να το ειχα και στον υπολογιστη ναι δικιο εχεις.. αλλα δεν υπολογιζα... τελος παντων! τα παθηματα=μαθηματα!:)

 

 

καποιος mod να συνενωσει τα μηνυματα μου συγνωμη!

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

αβλεψια δικη μου δε νομιζω μιας και δεν εκανα κατι περιεργο.. οκ αλλες φορες κανω που οδηγουμαι σε hard reset! την παιδευω τη συσκευη.. αυτη τη φορα ομως τιποτα! αλλα και παλι, η καρτα δε δικαιολογειται να εχασε οτι ειχε μεσα.. οσ αφορα το backup να το ειχα και στον υπολογιστη ναι δικιο εχεις.. αλλα δεν υπολογιζα... τελος παντων! τα παθηματα=μαθηματα!:)

 

 

καποιος mod να συνενωσει τα μηνυματα μου συγνωμη!

 

Εγω μετα την πρωτη φορα που περασα cooked rom εχασα και οτι ειχε μεσα η καρτα μνημης και η σιμ. Δεν ξερω γιατι, φταιει το HSPL που εκανα ? το περασμα νεου ραδιο ? το περασμα νεας ρομ ? το hard reset ? ποτε δεν εμαθα ουτε καταλαβα.

Οταν τα εκανα αυτα πρωτη φορα ειχα και σιμ και καρτα μεσα στην συσκευη τωρα οποτε αλλαζω ρομ τα βγαζω και τα 2 πριν ξεκινησω. Μια φορα τα ξεχασα αλλα ευτηχως δεν εχασα τιποτα.

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

αυτο το προγρσμματακι το βρηκσ αλλα κανει και για την sd καρτα η μονο για ανακτηση αρχειων στον υπολογιστη?:)

 

Ψάχνει για ότι θέλεις και παντού, εάν το αρχείο σου δεν είναι εντελώς κατεστραμμένο θα στο βρει και θα στο επαναφέρει, δοκιμασέ το, δε χάνεις τίποτα. Κοίταξε την έκδοση που έχεις στα pm σου!

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Εγω μετα την πρωτη φορα που περασα cooked rom εχασα και οτι ειχε μεσα η καρτα μνημης και η σιμ. Δεν ξερω γιατι, φταιει το HSPL που εκανα ? το περασμα νεου ραδιο ? το περασμα νεας ρομ ? το hard reset ? ποτε δεν εμαθα ουτε καταλαβα.

Οταν τα εκανα αυτα πρωτη φορα ειχα και σιμ και καρτα μεσα στην συσκευη τωρα οποτε αλλαζω ρομ τα βγαζω και τα 2 πριν ξεκινησω. Μια φορα τα ξεχασα αλλα ευτηχως δεν εχασα τιποτα.

Ποτέ δεν έχω βγάλει sim και κάρτα και δεν έχασα τίποτε σε καμμιά αλλαγή rom.

@eirhnh_k

Iσως χαζή ερώτηση αλλά

Από τη στιγμή που oι επαφές και τα sms αποθηκεύονται στην εσωτερική μνήμη,πως τα έχασες από την κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

τις τελευταιες μερες εντελως ξαφνικα οταν βαζω hands free σε τηλεφωνικη συνομιλια δεν με ακουει καθολου ο συνομιλητης ενω εγω τον ακουω κανονικα!

αναγκαζομαι να βγαλω το hands free για να με ακουν.

χαλασε το μικροφωνο των ακουστικων?η κατι εχω πειραξει?εχει συμβει σε αλλον?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται η επιλογή για ενεργοποίηση της υπηρεσίας εντοπισμού της Google (γιατί κατά λάθος την απενεργοποίησα και τώρα δεν μπορώ να την βρω) ώστε όταν κάνω ενημέρωση καιρού να εντοπίζει την περιοχή που είμαι και να δείχνει αντίστοιχα και τον καιρό (όχι την υπηρεσία εντοπισμού της HTC) Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

τις τελευταιες μερες εντελως ξαφνικα οταν βαζω hands free σε τηλεφωνικη συνομιλια δεν με ακουει καθολου ο συνομιλητης ενω εγω τον ακουω κανονικα!

αναγκαζομαι να βγαλω το hands free για να με ακουν.

χαλασε το μικροφωνο των ακουστικων?η κατι εχω πειραξει?εχει συμβει σε αλλον?

 

είμαι σ'αυτη την κατασταση όχι όμως με αυτη τη ρομ και ραδιο

ιν φακτ ημουν και με το στοκ ραδιο

δεν έχω καταλαβει αν φταιει το cht 1.8.5 & chte 1.8.5.1 or 2way incall recording+acr1.2.4 ... το h.r. ειναι στο προγραμμα ,άλλαξες hands free?

το δοκιμασα και στο android τα ιδια ...

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν έχω βγάλει sim και κάρτα και δεν έχασα τίποτε σε καμμιά αλλαγή rom.

@eirhnh_k

Iσως χαζή ερώτηση αλλά

Από τη στιγμή που oι επαφές και τα sms αποθηκεύονται στην εσωτερική μνήμη,πως τα έχασες από την κάρτα;

 

το τηλεφωνο μου δεν εκκινουσε και αναγκαστικα να του κανω hard reset! μεχρι εδω καλα! μετα το reset και απαξ και προσπαθησα να φερω τα βackup μου, συνειδητοποιω πως λειπουν απο μεσα απ την sd ολα μου τα αρχεια! μεταξυ αυτων και το backup των μηνυματων και το backup των επαφων! αυτο επαθα!:)

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

με τα hard buttons εκανες ή μεσω των wm?????

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται η επιλογή για ενεργοποίηση της υπηρεσίας εντοπισμού της Google (γιατί κατά λάθος την απενεργοποίησα και τώρα δεν μπορώ να την βρω) ώστε όταν κάνω ενημέρωση καιρού να εντοπίζει την περιοχή που είμαι και να δείχνει αντίστοιχα και τον καιρό (όχι την υπηρεσία εντοπισμού της HTC) Ευχαριστώ!

 

Εάν κατάλαβα καλά, ανοίγεις το googlemaps, πατάς μενού/ρυθμίσεις και κοιτάς να είναι επιλεγμένη η πρώτη επιλογή "χρήση GPS" και η τρίτη "Ενεργοποίηση της τοποθεσίας μου".

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

Εάν κατάλαβα καλά, ανοίγεις το googlemaps, πατάς μενού/ρυθμίσεις και κοιτάς να είναι επιλεγμένη η πρώτη επιλογή "χρήση GPS" και η τρίτη "Ενεργοποίηση της τοποθεσίας μου".

 

Οχι. Πας στην καρτελα του καιρου (στο manila) και πατας μενου και Ενεργοποιηση της τοποθεσιας μου .

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

είμαι σ'αυτη την κατασταση όχι όμως με αυτη τη ρομ και ραδιο

ιν φακτ ημουν και με το στοκ ραδιο

δεν έχω καταλαβει αν φταιει το cht 1.8.5 & chte 1.8.5.1 or 2way incall recording+acr1.2.4 ... το h.r. ειναι στο προγραμμα ,άλλαξες hands free?

το δοκιμασα και στο android τα ιδια ...

hard reset αποκλειεται να κανω ! δεν εχω αλλα ακουστικα για να δοκιμασω,σημερα παραγειλλα αλλα!θα δοκιμασω να δω μηπως φταιει το incall recording η το inesoft phone και βλεπουμε!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

hard reset αποκλειεται να κανω ! δεν εχω αλλα ακουστικα για να δοκιμασω,σημερα παραγειλλα αλλα!θα δοκιμασω να δω μηπως φταιει το incall recording η το inesoft phone και βλεπουμε!

 

το incall recording δε νομιζω να φταιει δημητρη γιατι το χρησιμοποιω κι εγω και δε μ εχει προβληματισει με το hands free (που πολυ σπανια χρησιμοποιω)

 

με τα hard buttons εκανες ή μεσω των wm?????

 

με τα hard buttons εκανα διοτι δεν ανοιγε καν να το κανω μεσω τηλεφωνου!:O

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται η επιλογή για ενεργοποίηση της υπηρεσίας εντοπισμού της Google (γιατί κατά λάθος την απενεργοποίησα και τώρα δεν μπορώ να την βρω) ώστε όταν κάνω ενημέρωση καιρού να εντοπίζει την περιοχή που είμαι και να δείχνει αντίστοιχα και τον καιρό (όχι την υπηρεσία εντοπισμού της HTC) Ευχαριστώ!

 

Aν πας στην καρτέλλα του καιρού και πατήσεις ενημέρωση θα σου ζητήσει άδεια να συνδεθεί με το google.Αν όχι πάτα μενού και στο τέλος της καρτέλας πρέπει να λέει enable my location ή κάτι τέτοιο

Link to comment
Share on other sites

Εάν κατάλαβα καλά, ανοίγεις το googlemaps, πατάς μενού/ρυθμίσεις και κοιτάς να είναι επιλεγμένη η πρώτη επιλογή "χρήση GPS" και η τρίτη "Ενεργοποίηση της τοποθεσίας μου".

 

Στο μενού είναι επιλεγμένη η χρήση GPS αλλά και το Ενεργοποίηση της τοποθεσίας μου είναι οκ ! Εγώ όταν έβλεπα τις καρτέλες του καιρού στην πρώτη από τις 7 Πόλης που έχω , είχα καρτέλα που έλεγε τον καιρό στην περιοχή που ήμουν εκείνη την στιγμή πχ Αμπελόκηποι και από κάτω Μερικά ηλιόλουστος και πάνω αριστερά 25 βαθμούς ! Τώρα αφού απενεργοποίησα αυτή την επιλογή που δεν μπορώ να βρω , μου έχει αντικαταστήσει την καρτέλα της τοποθεσίας μου με την Θεσσαλονίκη (όπου υπάρχει καρτέλα με την Θεσσαλονίκη στην δεύτερη θέση)

 

Οχι. Πας στην καρτελα του καιρου (στο manila) και πατας μενου και Ενεργοποιηση της τοποθεσιας μου .

 

Στο μενού του καιρού δεν έχει Ενεργοποίηση της τοποθεσίας μου !

Το manila τι είναι ;

Αυτό που λέω μοιάζει με την καρτέλα που έχει να επιλέξεις για εντοπισμό της htc αν πας Ρυθμίσεις – τοποθεσίες

 

Aν πας στην καρτέλλα του καιρού και πατήσεις ενημέρωση θα σου ζητήσει άδεια να συνδεθεί με το google.Αν όχι πάτα μενού και στο τέλος της καρτέλας πρέπει να λέει enable my location ή κάτι τέτοιο

 

Δεν μου ζητά άδεια ίσως επειδή έχω internet στην συσκευή ; Αν και το ανοίγω όποτε θέλω εγώ από τις Ρυθμίσεις – Ασύρματα χειριστήρια – Σύνδεση δεδομένων . Αλλά ακόμη και ανοιχτό να μην είναι μόλις πατήσω ενημέρωση ανοίγει αυτόματα και κάνει ενημέρωση .

Στο μενού του καιρού δεν έχει κάτι τέτοιο που μου λες enable my location . Έχει προσθήκη τοποθεσίας , κατάργηση τοποθεσίας , ανακατάταξη τοποθεσιών , ενημέρωση , Φαρενάιτ , ρυθμίσεις ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ !

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια δε το καταλαβαινω αυτο! με το scavenger που προτεινε ενας φιλος εδω, εψαξα παλι την καρτα! βρισκω 2 .pib αρχεια! το ενα 60kb και το αλλο 641kb.. οταν παω να κανω restore και τα 2 τα ονομαζει contacts! σημερα εκανα ενα νεο backup των επαφων μου και ειναι τελικα 60kb! που σημαινει τα 641kb ειναι τα μηνυματα μου (γιατι οντως καπου τοσο ηταν το αρχειακι το θυμαμαι) αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι μου το ανακτα ως contacts :wacko::wacko:

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Στο μενού είναι επιλεγμένη η χρήση GPS αλλά και το Ενεργοποίηση της τοποθεσίας μου είναι οκ ! Εγώ όταν έβλεπα τις καρτέλες του καιρού στην πρώτη από τις 7 Πόλης που έχω , είχα καρτέλα που έλεγε τον καιρό στην περιοχή που ήμουν εκείνη την στιγμή πχ Αμπελόκηποι και από κάτω Μερικά ηλιόλουστος και πάνω αριστερά 25 βαθμούς ! Τώρα αφού απενεργοποίησα αυτή την επιλογή που δεν μπορώ να βρω , μου έχει αντικαταστήσει την καρτέλα της τοποθεσίας μου με την Θεσσαλονίκη (όπου υπάρχει καρτέλα με την Θεσσαλονίκη στην δεύτερη θέση)

 

Στην καρτέλα του καιρού μενού/ρυθμίσεις έχεις επιλεγμένη την αυτόματη ενημέρωση;

 

edit: κάνε και κανένα soft reset.

Edited by NIKOLAOS68

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια δε το καταλαβαινω αυτο! με το scavenger που προτεινε ενας φιλος εδω, εψαξα παλι την καρτα! βρισκω 2 .pib αρχεια! το ενα 60kb και το αλλο 641kb.. οταν παω να κανω restore και τα 2 τα ονομαζει contacts! σημερα εκανα ενα νεο backup των επαφων μου και ειναι τελικα 60kb! που σημαινει τα 641kb ειναι τα μηνυματα μου (γιατι οντως καπου τοσο ηταν το αρχειακι το θυμαμαι) αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι μου το ανακτα ως contacts :wacko::wacko:

 

Όταν το κάνεις επαναφορά με το pim το αρχείο που λες, τι επιλογές σου δίνει για το τι θα επαναφέρει;

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Όταν το κάνεις επαναφορά με το pim το αρχείο που λες, τι επιλογές σου δίνει για το τι θα επαναφέρει;

 

μονο contacts φιλε μου ενω το αρχειο με τις επαφες δεν ειναι τοσο μεγαλο! ειλικρινα δεν καταλαβαινω.. τελος παντων μη spammαρω το thread! το εγραψα να ειναι προετοιμασμενα κι αλλα παιδια μηπως τους τυχει...:(

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται η επιλογή για ενεργοποίηση της υπηρεσίας εντοπισμού της Google (γιατί κατά λάθος την απενεργοποίησα και τώρα δεν μπορώ να την βρω) ώστε όταν κάνω ενημέρωση καιρού να εντοπίζει την περιοχή που είμαι και να δείχνει αντίστοιχα και τον καιρό (όχι την υπηρεσία εντοπισμού της HTC) Ευχαριστώ!

 

Απ' ότι καταλαβαίνω η Υπηρεσία εντοπισμού HTC είναι ήδη ενεργοποιημένη και ο καιρός της θέσεως σου ενημερώνεται κανονικά. Για να εμφανίζεται στην αρχική σελίδα θα πρέπει να πιέσεις επάνω στο ρολόι και να επιλέξεις ''Η θέση μου''.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...