Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Να ρωτήσω κάτι? Όταν χτυπάει το κινητό σας απαντάτε με το κουμπι κάτω κάτω αριστερά ή με το πλήκτρο αφής που σας βγάζει στην οθόνη?

 

Και με τα δύο. Από εσένα εξαρτάται ποιο σε βολεύει περισσότερο.

 

Θα γίνει και upgrade σε wm7 ;)

http://msmobiles.com/news.php/8793.html

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2990291#post2990291

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εχουμε κανενα link για το destinator 7 που να δουλευει στο leo?οποιος εχει καποιο link με ασ μου στειλει ενα pm γιατι το χρειαζομαι αμεσα ευχριστω

 

στο γνωστο μαγαζακι μια αναζητηση στο ονομα μου :happy:

 

θα βρεις αυτο που θελεις ετοιμο....:worry:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

 

Στην default 9.7 το εχει καταφερει κανεις να δουλεψει? Δοκιμασα μια φορα αλλα μου χαλασε τα settings του Opera και δε δουλευε....

Link to comment
Share on other sites

Στην default 9.7 το εχει καταφερει κανεις να δουλεψει? Δοκιμασα μια φορα αλλα μου χαλασε τα settings του Opera και δε δουλευε....

 

To έχω βάλει εγώ και λειτουργεί κανονικά! :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

To έχω βάλει εγώ και λειτουργεί κανονικά! :)

 

Καποιες αναλυτικες οδηγιες για το HD2 υπαρχουν? Διοτι δε θελω να αναγκαστω να κανω reset το κινητο παλι αν κατι παει στραβα...

Link to comment
Share on other sites

στο γνωστο μαγαζακι μια αναζητηση στο ονομα μου :happy:

 

θα βρεις αυτο που θελεις ετοιμο....:worry:

 

έχω βάλει το destinator 7 αλλά τα κουμπιά μένουν κολλημένα στην οθόνη, μάλλον το skin δεν είναι σωστό.

 

υπάρχουν και χάρτες του destinator7 για ιταλία, τουρκία, κάϊρο?

Link to comment
Share on other sites

το mio map που στο προηγουμενο κινητο μου htc cruise δουλευε παντα πολυ αξιοπιστα,δεν βρισκει κανενα δορυφορο στο hd2.υπαρχει καμμια λυση?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

έχω βάλει το destinator 7 αλλά τα κουμπιά μένουν κολλημένα στην οθόνη, μάλλον το skin δεν είναι σωστό.

 

υπάρχουν και χάρτες του destinator7 για ιταλία, τουρκία, κάϊρο?

 

δεν εχεις βαλει το δικο μου ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δύο προβλήματα-ερωτήσεις:

 

1) Πως μπορώ να το ρυθμίσω ώστε να αποθηκεύει τα mail και τα συνημμένα στην κάρτα μνήμης; Έχω 6 λογαριασμούς που παρακολουθώ και δέχομαι mail με μεγαλούτσικα συνημμένα. Σήμερα μου γέμισε όλη τη μνήμη και άρχισα να σβήνω mail σαν τρελός!!! :lol:

 

2) Εξακολουθεί να μου εμφανίζει διπλές τις φωτογραφίες σαν μικρογραφίες αλλά και μέσα στο άλμπουμ! Στο sence στην αρχική οθόνη τις δείχνει κανονικά μονές, αλλά αν πατήσω σε μία και μου ανοίξει το άλμπουμ αρχίζουν τα προβλήματα!!! Υπάρχει κάποια λύση; :confused:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γίνεται να ενημερώνομαι ηχητικά για τα sms?

Ευχαριστώ

Apple Iphone 4s

Apple Ipad 2

HTC HD2

Fujitsu Siemens loox n560

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

2) Εξακολουθεί να μου εμφανίζει διπλές τις φωτογραφίες σαν μικρογραφίες αλλά και μέσα στο άλμπουμ! Στο sence στην αρχική οθόνη τις δείχνει κανονικά μονές, αλλά αν πατήσω σε μία και μου ανοίξει το άλμπουμ αρχίζουν τα προβλήματα!!! Υπάρχει κάποια λύση; :confused:

 

και εγω δεν εχω βγει λυση σε αυτο....:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το mio map που στο προηγουμενο κινητο μου htc cruise δουλευε παντα πολυ αξιοπιστα,δεν βρισκει κανενα δορυφορο στο hd2.υπαρχει καμμια λυση?

 

Μέσα στο φάκελο που έχεις το miomap υπάρχει το αρχείο MioMap.ini.

Πέρασε το στον υπολογιστή, άνοιξε το με έναν text editor και κάτω από το...

[GPS]

Found=com4:,4800,8N1,none

 

πρόσθεσε...

 

use_id_driver=1

 

Αφού το σώσεις, πέρασε το στη συσκευή σου αντικαθιστώντας το παλαιότερο.

 

Παιδιά γίνεται να ενημερώνομαι ηχητικά για τα sms?

Ευχαριστώ

 

Start -> Settings -> Menu -> All Settings -> Sounds & Notifications -> Notifications (tab) -> Event: Message: New Message

και εκεί ενεργοποίησε το Play sound και διάλεξε τον ήχο της επιλογής σου.

 

έχω βάλει το destinator 7 αλλά τα κουμπιά μένουν κολλημένα στην οθόνη, μάλλον το skin δεν είναι σωστό.

 

Ποια κουμπιά; Μπορείς να γίνεις λίγο πιο αναλυτικός; Το σωστό skin για τη συσκευή σου είναι αυτό.

 

2) Εξακολουθεί να μου εμφανίζει διπλές τις φωτογραφίες σαν μικρογραφίες αλλά και μέσα στο άλμπουμ! Στο sence στην αρχική οθόνη τις δείχνει κανονικά μονές, αλλά αν πατήσω σε μία και μου ανοίξει το άλμπουμ αρχίζουν τα προβλήματα!!! Υπάρχει κάποια λύση; :confused:

 

Μάλλον έχεις αλλάξει το manila σε ελληνικό, σωστά;

 

Δες εδώ την προτεινόμενη λύση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις αλλάξει το manila σε ελληνικό, σωστά;

 

Δες εδώ την προτεινόμενη λύση.

Αυτό μάλιστα!!! Το είχα υποψιαστεί ότι μπορεί να φταίει κάτι τέτοιο αλλά δεν είχα λύση! :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

 

Μάλλον έχεις αλλάξει το manila σε ελληνικό, σωστά;

 

Δες εδώ την προτεινόμενη λύση.

 

Εμένα γιατί δε με αφήνει να αλλάξω το string name? Με Resco registry..... μήπως πρέπει να κλείσω το Sense πρώτα ή να κάνω κάτι άλλο?

 

EDIT: Και με κλειστό Sense δε με αφήνει....

There are two things in life one should not worry about. Things that can be fixed and things that cannot be fixed!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί δε με αφήνει να αλλάξω το string name? Με Resco registry..... μήπως πρέπει να κλείσω το Sense πρώτα ή να κάνω κάτι άλλο?

 

EDIT: Και με κλειστό Sense δε με αφήνει....

Θα πατήσεις παρατεταμένα πάνω στο string και θα το κάνεις rename! ;)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Θα πατήσεις παρατεταμένα πάνω στο string και θα το κάνεις rename! ;)

 

Σωστός..τί βλακεία...αφού αν μπεις μέσα αλλάζεις μόνο το value.... κόλλησα!

 

EDIT: Άλλαξες και του GpsSaveFolder?

There are two things in life one should not worry about. Things that can be fixed and things that cannot be fixed!
Link to comment
Share on other sites

Σωστός..τί βλακεία...αφού αν μπεις μέσα αλλάζεις μόνο το value.... κόλλησα!

 

EDIT: Άλλαξες και του GpsSaveFolder?

 

Το άλλαξα αλλά δεν ξέρω αν δουλεύει! :p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βλέπεις όλα τα emails από τους λογαριασμούς και όχι μόνο τα τελευταία? Υπάρχει τρόπος να το καθορίσεις αυτό? π.χ. να βλέπεις του τελευταίου μήνα.....

 

EDIT: Το βρήκα...πρέπει να πας στον λογαριασμό μέσα από το Εmail των Windows και όχι το Sense...κάνεις edit τον λογαριασμό και στο τελευταίο βήμα σε ρωτάει από πότε θέλεις να βλέπεις τα emails....

There are two things in life one should not worry about. Things that can be fixed and things that cannot be fixed!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...