Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΗΡΘΕ!!!:yahoo:

 

 

γμτ:mad:

 

:lol::lol::lol::lol:αντε καλοριζικο!!

 

βγαλτου τα ματια και πες μας :happy:

 

αν δεν ειχα ακυρωσει την παραγγελια μου θα ημουν τωρα ενας απο εσας...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε κι εμενα το e-mail απο FEDEX!!Παραδωθηκε σημερα πρωι-πρωι απο handtec!!Αυριο η το αργοτερο Παρασκευη θα ειναι στα χερια μου!!:dance:

Ε ρε τι εχει αν γινει το Σαββατοκυριακο..Λιωσιμο!!!:yahoo:

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε κι εμενα το e-mail απο FEDEX!!Παραδωθηκε σημερα πρωι-πρωι απο handtec!!Αυριο η το αργοτερο Παρασκευη θα ειναι στα χερια μου!!:dance:

Ε ρε τι εχει αν γινει το Σαββατοκυριακο..Λιωσιμο!!!:yahoo:

 

Και σε εμένα ήρθε το ίδιο email.

 

Καλορίζικο σε όσους το παρέλαβαν ήδη και μια ερώτηση.

Πόση ram έχει available?

Link to comment
Share on other sites

ΗΡΘΕ!!!:yahoo::dance:

 

Αντε Οδυσσεα ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ :D. Για τα υπολοιπα θα τα πουμε απο κοντα στο meeting :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

τι μανία έχουν κάποιοι με το που πιάσουν κάτι στα χέρια τους να το κάνουν βίδες;

HTC HD2 Dis-Assembled Photos

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=582652

Link to comment
Share on other sites

τι μανία έχουν κάποιοι με το που πιάσουν κάτι στα χέρια τους να το κάνουν βίδες;

HTC HD2 Dis-Assembled Photos

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=582652

 

οι τύποι είναι απλά τελειωμένοι:p

 

δηλαδή θα έπαιρνες εσύ το νέο σου τηλ, που κάνει ένα σκασμό λεφτά, για να το κάνεις βίδες;

 

και μετά να ,προσπαθήσεις, να το συναρμολογήσεις;

 

μα καλά, πλλλλλάκα με κάνεις;:lol:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

με γεια το εργαλειο!!!!!!!

 

για να δουμε και εντυπωσεις....

 

Δημητρη Δευτερα η Παρασκευη το εχεις εσυ το νιωθω!

 

:P

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

διαβαστε εδω http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=580981 απο ενα τυπακι που το εχει ηδη...

Καλύτερα να μην χάσουν το χρόνο τους να διαβάσουν τι λέει ο φιδέμπορας...

Ας περιμένουμε μπας και ακούσουμε κάποια πιο ουσιώδη και αντικειμενικά σχόλια από κάποιον δικό μας και ας εμπιστευτούμε μονο τα χεράκια και τα ματάκια μας ;)

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μην χάσουν το χρόνο τους να διαβάσουν τι λέει ο φιδέμπορας...

Ας περιμένουμε μπας και ακούσουμε κάποια πιο ουσιώδη και αντικειμενικά σχόλια από κάποιον δικό μας και ας εμπιστευτούμε μονο τα χεράκια και τα ματάκια μας ;)

 

παμε στοιχημα οτι λογω καψουρας..:lol:

9 στους 10 θα διαβασουν και τις 34 σελιδες??:wink:

Link to comment
Share on other sites

παμε στοιχημα οτι λογω καψουρας..:lol:

9 στους 10 θα διαβασουν και τις 34 σελιδες??:wink:

 

 

φιλε μου οταν ενα thread στους xda ξεκιναει με τετοια στοιχεια...μονο θυματα το διαβαζουν ;)

 

εχει ξανασυζητηθει εδω και εχει δεχτει τα καταλληλα σχολια :lol:

 

τωρα αν εσυ διαβασες ολες τις σελιδες...(εγω δεν ηξερα οτι εχει 34 σελιδες...)δεν σου φταιει κανεις :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ προ-παραγγελεία από το Πλαίσιο, και περιμένω μέχρι τέλος του μήνα, λογικά πάντα, να μου το έχουν. Μήπως ξέρει κανείς τι έχει το πακέτο μέσα εκτός από τα βασικά?

 

Νίκος.

00-05 Audi S3 Oettinger...Gone But Not Forgotten

06-14 Porsche 911 C4 Exclusive Sportpack...Absolut Driving Machine!!!

14-... Straight Six Open Top Sliding Machine ///

Link to comment
Share on other sites

 

Πλέον το αγγλικό expansys σε κάνει redirect στο ελληνικό και αγοράζεις με τις ελληνικές τιμές υποχρεωτικά.

 

Από πότε; Εμένα ισχύει κανονικά η Αγγλική τιμή (448 λίρες μαζί με τα μεταφορικά και χωρίς ΦΠΑ).

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου οταν ενα thread στους xda ξεκιναει με τετοια στοιχεια...μονο θυματα το διαβαζουν ;)

 

εχει ξανασυζητηθει εδω και εχει δεχτει τα καταλληλα σχολια :lol:

 

τωρα αν εσυ διαβασες ολες τις σελιδες...(εγω δεν ηξερα οτι εχει 34 σελιδες...)δεν σου φταιει κανεις :)

 

εγω οπως βλεπεις ειμαι νεος εδω μεσα, ενω εσυ παλιός, οποτε θα ξερεις και καλυτερα...(αν και καποιοι με τον δικο σου αριθμο posts επεσαν <<θυματα>> και ασχοληθηκαν με το συγκεκριμένο thread) :X

 

οπως και ναχει, αν καποιος εχει λιγο χρονο για σκοτωμα, δεν χανει και τιποτα να του ριξει μια ματια... εεε??

 

εξαλλου δεν μας χρεωνει τιποτα ετσι δεν ειναι??

Link to comment
Share on other sites

Έχουν πέσει όλοι με τα μούτρα στην συσκευή και δεν μπήκαν καθόλου στο φόρουμ!!! :lol::lol::lol:

 

Άντε ρε παιδιά!!! Θέλουμε αξιόπιστα reviews!!! :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Έχουν πέσει όλοι με τα μούτρα στην συσκευή και δεν μπήκαν καθόλου στο φόρουμ!!! :lol::lol::lol:

 

Άντε ρε παιδιά!!! Θέλουμε αξιόπιστα reviews!!! :)

ψηνεσαι και συ,ε!

θαχει πλακα εαν βγει καλο να πουλησω το omnia και να σπασω ρεκορ κατοχης κινητου ουτε μια εβδομαδα!

Link to comment
Share on other sites

ψηνεσαι και συ,ε!

θαχει πλακα εαν βγει καλο να πουλησω το omnia και να σπασω ρεκορ κατοχης κινητου ουτε μια εβδομαδα!

Μπα δεν με βλέπω να κάνω κίνηση! :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Eχει πλάκα πάντως να βλέπεις το iGO8 ν' ανοίγει σε λιγότερο από 4 δευτερόλεπτα!:)
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

ΗΡΘΕ!!!:yahoo::dance:

 

 

Μεγάλε! αμέσως έγινες το πλέον περιζήτητο άτομο του Forum και όχι μόνο, με το δίκιο σου να μην απαντάς στα τηλέφωνα.....

 

Καλορίζικο...

 

Άμεσα meeting... Κωνσταντίνε (ktsak) να γίνεις πιό πιεστικός...:!:

Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Σας διαβάζω καιρό και θα ήθελα μια μικρή βοήθεια...

 

Μέχρι τώρα δεν είχα smartphone αλλά pda (Mio P560). Μιας και το κινητό μου πλέον τα έχει "φτύσει", αποφάσισα να συνδυάσω τις δύο συσκευές σε μία και να αγοράσω μια WM 6.5 συσκευή που να κάνει όσο το δυνατό περισσότερα.

Κυρίως με νοιάζει να έχει μεγάλη οθόνη και να είναι finger-friendly (όπως το "μήλο") αλλά δεν λέω όχι και στα υπόλοιπα...

 

"Ζαχαρώνω" το Leo από την πρώτη μέρα της παρουσίασής του αλλά έχω και τον άντρα μου που επιμένει στο Omnia II, λόγω και των μικρότερων διαστάσεών του και τις πιο μεγάλης διάρκειας μπαταρίας του.

 

Εσείς από εδώ τι μου προτείνεται;;; Είναι όντως το Leo τόσο καλό όσο γράφουν όλοι; Σαν μέγεθος μήπως είναι πολύ μεγάλο και δύσχρηστο; Και πόσο finger-friendly είναι τελικά;

Επίσης, αν πάρω το Leo από εξωτερικό με αγγλικά windows, μπορώ να στέλνω sms με ελληνικά γράμματα;

Link to comment
Share on other sites

Φάνηκαν και τα πρώτα αξεσσουάρ στο πολύ φθηνό και αξιόπιστο

 

http://www.netimes.com/shop/htc-dopod-htc-hd2-c-80_731.html

 

Βέβαια έχει μόνο κάτι καλώδια και αντάπτορες από ΝΟΚΙΑ, 2 είδη θηκών και κανένα screen protector προς το παρών, αλλά τις επόμενες ημέρες η γκάμα λογικά θα εμπλουτιστεί .

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Eχει πλάκα πάντως να βλέπεις το iGO8 ν' ανοίγει σε λιγότερο από 4 δευτερόλεπτα!:)

 

Το είχα τονίσει αυτό σε ένα από τα review που είχα δει. Χαίρομαι που είναι πραγματικότητα λοιπόν και καλορίζικο Οδυσσέα.

 

@maraki_sse:

Το HD είναι ανώτερο. Εάν είχε την δυνατότητα να τα δοκιμάσει και ο σύζυγος σου, το ίδιο θα έλεγε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Σας διαβάζω καιρό και θα ήθελα μια μικρή βοήθεια...

 

Μέχρι τώρα δεν είχα smartphone αλλά pda (Mio P560). Μιας και το κινητό μου πλέον τα έχει "φτύσει", αποφάσισα να συνδυάσω τις δύο συσκευές σε μία και να αγοράσω μια WM 6.5 συσκευή που να κάνει όσο το δυνατό περισσότερα.

Κυρίως με νοιάζει να έχει μεγάλη οθόνη και να είναι finger-friendly (όπως το "μήλο") αλλά δεν λέω όχι και στα υπόλοιπα...

 

"Ζαχαρώνω" το Leo από την πρώτη μέρα της παρουσίασής του αλλά έχω και τον άντρα μου που επιμένει στο Omnia II, λόγω και των μικρότερων διαστάσεών του και τις πιο μεγάλης διάρκειας μπαταρίας του.

 

Εσείς από εδώ τι μου προτείνεται;;; Είναι όντως το Leo τόσο καλό όσο γράφουν όλοι; Σαν μέγεθος μήπως είναι πολύ μεγάλο και δύσχρηστο; Και πόσο finger-friendly είναι τελικά;

Επίσης, αν πάρω το Leo από εξωτερικό με αγγλικά windows, μπορώ να στέλνω sms με ελληνικά γράμματα;

Τόσο μεγάλο δεν είναι, μεγαλύτερη οθόνη έχει όμως σίγουρα! Επίσης είναι και πολύ γρήγορο!

 

Γι αυτά που ζητάς και αν το κόστος και η διάρκεια της μπαταρίας δεν είναι πρόβλημα, πάρε το HD2 ;)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...