Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

................

Καλα νεα εχω και για τον Ζαχαρακη καθως η HTC αποφασισε να μην συμπεριλαβει τον Task Manager στο λειτουργικο, οποτε Δημητρη πετας οποιον γουσταρεις εσυ!!

...................

 

To κινητό δεν το έχω ακόμη, όμως.... task manager υπάρχει....

 

Πας file explorer--> my device --> Windows και βρίσκεις το taskmgr κάνεις copy το πας π.χ. στο My Device/Windows/Startmenu/Programs κάνεις paste shortcut στο menu

 

Και προφανώς μετά μπορείς να το βάλεις και στην today....

;)

There are two things in life one should not worry about. Things that can be fixed and things that cannot be fixed!
Link to comment
Share on other sites

βαγγελη αν θελεις πες μας αν η συσκευη ζεσταινεται σε εντονη χρηση στα επιπεδα του hd για παραδειγμα.

 

Απο οτι εχω παρατησρησει οχι δε ζεστενεται καθολου θα ελεγα, αλλα ακομα δεν το εχω ζορισει αρκετα οποτε επιφυλασομαι.

 

@vanzelvoul:

Πολύ ενθαρρυντικό το αποτέλεσμα, ευχαριστούμε για το review. ;)

 

Ευχαριστω πολυ εκανα οτι μπορουσα να καλυψω τα περισσοτερα θεματα. Με ερωτησεις θα το ολοκληρωσουμε.

 

To κινητό δεν το έχω ακόμη, όμως.... task manager υπάρχει....

 

Πας file explorer--> my device --> Windows και βρίσκεις το taskmgr κάνεις copy το πας π.χ. στο My Device/Windows/Startmenu/Programs κάνεις paste shortcut στο menu

 

Και προφανώς μετά μπορείς να το βάλεις και στην today....

;)

 

Εχεις απολυτο δικιο αλλα προσπαθησε να κανεις εναλλαγη προγραμματων γρηγορα με αυτον το τροπο και θα το σπασεις. Εγω εγκατεστησα τον κλασικο της HTC και κανω εναλλαγη πανευκολα. Υπαρχουν και αλλες αναλακτικες οπως Wktask, Showcase κλπ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είπα κάτι διαφορετικό, απλά είπα ότι υπάρχει....

 

Πολλοί λένε ότι το Showcase είναι το καλύτερο, αν το βάλει κανείς μας λέει...

There are two things in life one should not worry about. Things that can be fixed and things that cannot be fixed!
Link to comment
Share on other sites

@vanzelvoul:

Πολύ ενθαρρυντικό το αποτέλεσμα, ευχαριστούμε για το review. ;)

 

Πραγματικα πολυ ενθαρρυντικό αποτέλεσμα, επαληθευει αυτα που ειδαμε στα video-reviews και οπως φαινεται ανεβαζει τον πήχι στην κατηγορία.

Λογικο ειναι να υπάρχει αμεση συγκριση με το iphone, καθως αυτο που ακουμε ενα χρονο τώρα οτι δεν μπορει να γινει συγκριση μεταξυ τους και οτι ειναι διαφορετικες συσκευες, για μενα δεν στεκει.

Τι θα πει διαφορετικες συσκευες. Τα ίδια πράγματα δεν θελουμε να κανουμε και με τις δυο?

Σημασια εχει λοιπόν απο ποια συσκευη μπορουμε να πάρουμε ευκολοτερα και καλυτερα αυτα που χρειαζομαστε πρωτα για την δουλεια μας και επειτα για την διασκεδαση μας.

 

Τουλάχιστον εγω αυτα κοιταω και δεν με ενδιαφερει απο ποιο λειτουργικό θα τα πάρω.

Χαιρομαι που η HTC ανεβασε την ποιοτητα, πιθανως γιατι ζορίστηκε απο τον ανταγωνισμο.

 

Θα δουμε και ποια θα ειναι η απαντηση της apple το επόμενο καλοκαίρι...... και πάει λέγοντας.

 

Περιμενω και τις εντυπώσεις του Ζαχαρακη που θα ειναι περισσοτερο συγκριτικό τεστ μεταξυ των δυο κορυφαιων.

 

@Βαγγελή θελω αν και οποτε μπορεις να μου τσεκαρεις πιο εμπεριστατομενα δυο πραγματακια που μου κανουν την ζωη δυσκολη στο iphone.

Πρωτα πρωτα το excel. Αν το χρησιμοποιεις θελω να το συγκρινεις με το HD.

Δευτερον η υπερθερμανση στην πλοηγηση η σε σκληρη χρηση opera.

 

Αναφερθηκες και στα δυο αλλα οπως ειπα θελω πιο σκληρο τεστ. :)

Τριτον manila: πόσο λειτουργικος ειναι και ταχυτητα ανοιγματος των tabs.

 

Καλοριζικο λοιπόν

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Περιμενω και τις εντυπώσεις του Ζαχαρακη που θα ειναι περισσοτερο συγκριτικό τεστ μεταξυ των δυο κορυφαιων.

 

Συμφωνω, δυστυχως δεν εχω καθολου εμπειρια απο το iphone και ετσι δε μπορω να εχω γνωμη. Αλλα σε σχεση με το HD το οποιο και το ειχα ξεκοκκαλισει μπορω να πω οτι εκανα πολυ καλη κινηση που το πουλησα και πηρα το HD2, δεν το μετανιωνω στιγμη. Επισης σαν ποιοτητα υλικων ισως να μιλαμε για την κορυφαια πριταση αυτη τη στιγμη στην αγορα. Δεν υπαρχει ιχνος απλα κακου αλλα καλου υλικου γιατι ολα ειναι κορυφαια. Οποιος το παρει και πιασει στα χερια του το μεταλλικο καπακι της μπαταριας θα παθει πλακα. Επισης ξεχαστε τους ηχους και τα κλιτς κλατς οταν πιεζουμε τη συσκευη στο χερι μας, ειναι τοσο.... γεροδεμενο θα ελεγα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λογικο ειναι να υπάρχει αμεση συγκριση με το iphone, καθως αυτο που ακουμε ενα χρονο τώρα οτι δεν μπορει να γινει συγκριση μεταξυ τους και οτι ειναι διαφορετικες συσκευες, για μενα δεν στεκει.

Τι θα πει διαφορετικες συσκευες. Τα ίδια πράγματα δεν θελουμε να κανουμε και με τις δυο?

Αυτό είναι που πιστεύω και εγώ και μάλλον στο HD2 έχει γίνει καλή δουλειά και μπορεί σαν συσκευή out of the box να είναι άμεσα συγκρίσιμη με το iphone.Μένει να δούμε πως πάει και με τις εφαρμογές τρίτων.

 

Στο χερι βολευει ελαχιστα λιγοτερο απο το HD και γενικα για μενα που εχω μικρο σχετικα χερι βολευει να τη χρησιμοποιω με τα δυο χερια. Με το ενα χερι θα πρεπει να αλλαζω θεση στο χερι μου ωστε να φτανω στο πανω μερος τησ οθονης.
Αυτό με χαλάει αρκετά,γιατί και εγώ δεν έχω χέρια φτυάρια.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Συγριτικά με το IPHONE το HD2 έχει καλύτερη αντένα WIFI. Εκεί που το IPHONE δεν ακούει εντελώς router το HD2 συνεχίζει κανονικά browsing.

Σήμα cosmote περίπου ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με χαλάει αρκετά,γιατί και εγώ δεν έχω χέρια φτυάρια.

 

Δεν ειναι τοσο μεγαλο το προβλημα. Απλα το HD ητα λιγακι πιο ευχρηστο με το ενα χερι. Αλλα τα βασικα που θα κανεις ας πουμε οταν πεπει να χρησιμοποιεις το κιν με το ενα χερι γινονται ευκολα (πχ κληση αριθμου, ευρεση επαφης και κληση, ακομα και μηνυμα.)

 

Αυτο που ξεχασα να αναφερω ειναι ποσο εξαιρετικα και γρηγορα πλεον μπορεις να πληκτρολογεις. Βοηθαει πολυ η μεγαλη οθονη αλλα και η ευαισθησια της.

Ειδικα με το Finger keyboard παει σφαιρα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω, δυστυχως δεν εχω καθολου εμπειρια απο το iphone και ετσι δε μπορω να εχω γνωμη. Αλλα σε σχεση με το HD το οποιο και το ειχα ξεκοκκαλισει μπορω να πω οτι εκανα πολυ καλη κινηση που το πουλησα και πηρα το HD2, δεν το μετανιωνω στιγμη. Επισης σαν ποιοτητα υλικων ισως να μιλαμε για την κορυφαια πριταση αυτη τη στιγμη στην αγορα. Δεν υπαρχει ιχνος απλα κακου αλλα καλου υλικου γιατι ολα ειναι κορυφαια. Οποιος το παρει και πιασει στα χερια του το μεταλλικο καπακι της μπαταριας θα παθει πλακα. Επισης ξεχαστε τους ηχους και τα κλιτς κλατς οταν πιεζουμε τη συσκευη στο χερι μας, ειναι τοσο.... γεροδεμενο θα ελεγα!

 

Δεν ειναι τοσο μεγαλο το προβλημα. Απλα το HD ητα λιγακι πιο ευχρηστο με το ενα χερι. Αλλα τα βασικα που θα κανεις ας πουμε οταν πεπει να χρησιμοποιεις το κιν με το ενα χερι γινονται ευκολα (πχ κληση αριθμου, ευρεση επαφης και κληση, ακομα και μηνυμα.)

 

Αυτο που ξεχασα να αναφερω ειναι ποσο εξαιρετικα και γρηγορα πλεον μπορεις να πληκτρολογεις. Βοηθαει πολυ η μεγαλη οθονη αλλα και η ευαισθησια της.

Ειδικα με το Finger keyboard παει σφαιρα!!

 

Βαγγελη κατι δεν παει καλα......:O

δεν βλεπω αναφορες στις επιδοσεις του κινητου,που κακα τα ψεματα αυτες ειναι που μας ενδιαφερουν ολους :)

 

αλλα δεν πειραζει μην αγχωνοσασστε :rolleyes:

γιατι....

 

Το προϊόν εστάλη:w00t:

 

αυριο θα ειναι στα χερια μου...:happy::food:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Οποιος μπορει ας δοκιμασει και την αναπαραγωγη βιντεο να δουμε πως παει. Θα πεταμε οποιοδηποτε .avi και θα παιζει απροβληματιστα;
Link to comment
Share on other sites

εσυ παιζεις με τα αβαταρ; :lol:

 

φιλε αυριο το εχεις ε;...

 

βαλε τα διπλα διπλα και κανε τα δικα σου...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι που πιστεύω και εγώ και μάλλον στο HD2 έχει γίνει καλή δουλειά και μπορεί σαν συσκευή out of the box να είναι άμεσα συγκρίσιμη με το iphone.Μένει να δούμε πως πάει και με τις εφαρμογές τρίτων.

 

Νομιζω οτι οσοι ειμαστε πρωην χρηστες HD και νυν iphone μπορουμε και ειμαστε οι πλεον αντικειμενικοι κριτές.

Δεν ειναι off topic αυτα που γραφουμε, γιατι οσοι μπαινουν στο τοπικ για να μαθουν για το HD2 έχουν στο πίσω μερος του μυαλου τους και το iphone οπότε τους ενδιαφερει η συγκριση ώστε να πάρουν καλύτερη απόφαση.

 

Για τις εφαρμογές που λες φίλε Trakera, απο τις 100+ που εχω στο iTunes εχω ηδη πετάξει καμια 50αρια.

Απ οσες εχω εγκατεστημενες οι μονες που θα μου ελειπαν αν πήγαινα στο HD2 ειναι ελάχιστες οπως: iTranslate plus, eortologio, weather pro, Converter, Beshop, HomeBudget

 

Αλλα ειναι αυτα που πραγματικα θα λειψουν και δεν ξερω ακομα αν υπάρχουν οπως το push mail οπου λαμβανω τα Mail μου πριν πάρει το χερι του απο το πληκτρολογιο ο αποστολέας, το shearch iphone οπου με πληκτρολογιση 3-4 χαρακτηρων μπορεις να βρεις οτιδηποτε εχεις στην συσκευη σου απο contacts, εφαρμογες, mail, sms, tragoydia, video κλπ

 

Αυτα ειναι που κανει apple καλα και οι συσκευες τις ειναι περιζητητες.

 

 

Ομως το οτι συζηταω και ασχολουμαι σημαινει οτι εδω έχουμε μια παρα πολυ καλη συσκευη που παραμενει υπο εξεταση για μενα τουλαχιστον και για λογους που εχουν να κανουν με τον επαγγελματικο τομεα.

 

@Ζαχαρακης

Δημητρη τι περιμενεις απο επιδωσεις οταν σου λεει ο Οδυσεας οτι το iGO8 οπως το εχει αυτος καραφορτομενο ανοιγει σε λιγοτερο απο 4'' :)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το push mail υπάρχει εδώ και χρόνια, απορώ πως και δε το χρησιμοποιούσες πριν με το HD....

 

To search σε όλο το κινητό καλό θα ήταν να υπήρχε.... όλες οι άλλες εφαρμγές που λες νομίζω λίγο πολύ υπάρχουν και σε Windows....

There are two things in life one should not worry about. Things that can be fixed and things that cannot be fixed!
Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη κατι δεν παει καλα......:O

δεν βλεπω αναφορες στις επιδοσεις του κινητου,που κακα τα ψεματα αυτες ειναι που μας ενδιαφερουν ολους :)

 

αλλα δεν πειραζει μην αγχωνοσασστε :rolleyes:

γιατι....

 

Το προϊόν εστάλη:w00t:

 

αυριο θα ειναι στα χερια μου...:happy::food:

 

 

Το κακομοιρο......

 

Δημητρη φαντασου αρχειo word 10 mb το ανοιγει σε 6 δευτερολεπτα.

 

Επισης Κωστα επειδη ρωτας για word και excel. Η επιλογη των κελιων γινεται πανευκολα ακομα και χωρις ζοομ, και η ταχυητα που μπορεις να τα επεξεργαστεις ειναι παρα πολυ καλη. Επισης οπως ειπα και πριν, ακουμποντας την scroll bar αυτη μετατρεοπεται σε ενα μεγαλο κουμπι και ετσι ειναι πολυ ευκολο να σκρολαρεις γρηγορα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εσυ παιζεις με τα αβαταρ; :lol:

 

φιλε αυριο το εχεις ε;...

 

βαλε τα διπλα διπλα και κανε τα δικα σου...

 

ειπα να θυμηθω το 1ο μου τηλ με οθονη αφης ;)

 

ενας μικρος φορος τιμης στον πρωτοπορο P800i :)

 

παντως δεν βλεπω κανεναν απο οσους το πηραν να αναφερεται σοβαρα στο τι κανει και τι οχι το τηλ :O

η εχουν παθει πλακα με το κινητο και δεν τους βγαινει μιλια :p

 

η κλαινε τα λεφτα τους .....και η ειρωνεια ειναι οτι κανεις τους δεν με εχει διαψευσει ακομη....:confused:

 

 

οσο για το review μου,λεω να κανω και εγω οτι και οι αλλοι..... να σας αγνοησω :happy:

λεω να κανω σβκ και μετα να σας τα πω :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Συγριτικά με το IPHONE το HD2 έχει καλύτερη αντένα WIFI. Εκεί που το IPHONE δεν ακούει εντελώς router το HD2 συνεχίζει κανονικά browsing.

Σήμα cosmote περίπου ίδιο.

 

Αυτό είναι γεγονός με το Iphone και το επιβεβαιώνω και γω σε σχέση με το HD που είχα. Εκεί που το HD έβλεπε 8 δίκτυα στο δρόμο το iphone έβλεπε 3-4. Αυτή σύγκριση είναι μεταξύ HD και 3G (όχι 3GS).

 

Στο 3GS η κεραία είναι μάλλον καλύτερη αλλά και πάλι δεν είναι τόσο δυνατή όσο του HD που είχα. Στο σπίτι μου τo iMac βλέπει καμιά δεκαριά δίκτυα το iphone 3GS περίπου τα μισά. Άκυρη η σύγκριση με το IMac αλλά για να πάρετε μια ιδέα.

 

Οποιος μπορει ας δοκιμασει και την αναπαραγωγη βιντεο να δουμε πως παει. Θα πεταμε οποιοδηποτε .avi και θα παιζει απροβληματιστα;

 

Αν καταφέρει να παίξει raw avi όπως τα καταφέρνει το iPhone τότε πάσο. Αλλά πολύ φοβάμαι πως δύσκολα θα γίνει κάτι τέτοιο.

 

Μπορεί να το δοκιμάσει κάποιος; Ας κατεβάσει μια ταινία ή επεισόδια μιας σειράς που να προορίζονται για χρήστες υπολογιστών και να μην είναι encoded για ppc, να βάλει το αρχείο στη συσκευή και να μας πεις πώς παίζει (είτε με album, είτε με coreplayer).

Link to comment
Share on other sites

Το push mail υπάρχει εδώ και χρόνια, απορώ πως και δε το χρησιμοποιούσες πριν με το HD....

 

To search σε όλο το κινητό καλό θα ήταν να υπήρχε.... όλες οι άλλες εφαρμγές που λες νομίζω λίγο πολύ υπάρχουν και σε Windows....

 

Δεν ειχα data plan και δεν ψαχνομουν. Το ειχα ρυθμισει απλα να κανει ελεγχο για νεα mails καθε 30 λεπτα. Δεν θυμαμαι αν υπηρχε επιλογη αμεσης λήψης οπως στο iphone.

 

Παντως εγω μιλαω για κατι τετοιο

[url = http://imagehosting.gr] http://img15.imagehosting.gr/out.php/i1246389_picturelogo12-11.png [/ IMG] [/ URL]

 

@Zaxarakis

λοιπον κοιτα να μου δωσεις το msn σου να ειμαστε online Καμερα οταν θα κανεις το κρας τεστ για να βλεπω:rolleyes:

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγω εγκατεστησα τον κλασικο της HTC και κανω εναλλαγη πανευκολα. Υπαρχουν και αλλες αναλακτικες οπως Wktask, Showcase κλπ.

 

Που τα βρίσκετε ρε παιδιά όλα αυτά? Πείτε κανένα site με προγράμματα για το HD2... αρχεία jar διαβάζει?

Link to comment
Share on other sites

Το κακομοιρο......

 

Δημητρη φαντασου αρχειo word 10 mb το ανοιγει σε 6 δευτερολεπτα.

 

Επισης Κωστα επειδη ρωτας για word και excel. Η επιλογη των κελιων γινεται πανευκολα ακομα και χωρις ζοομ, και η ταχυητα που μπορεις να τα επεξεργαστεις ειναι παρα πολυ καλη. Επισης οπως ειπα και πριν, ακουμποντας την scroll bar αυτη μετατρεοπεται σε ενα μεγαλο κουμπι και ετσι ειναι πολυ ευκολο να σκρολαρεις γρηγορα.

 

 

αντε ρε Βαγγελη μιλα ντε!!:confused:

με το τσιγκελι στα βγαζουμε :lol:

 

-κοιτα ποση ραμ διαθεσιμη εχει το τηλ οπως ειναι και μετα τσεκαρε ποση μενει οταν απενεργοποιησεις το tf3d απο start/settings/today/items ..

 

-ο φακελος windows σε ποσο χρονο ανοιγει?

-ανοιξε να παιζει μουσικη,παραλληλα παιξε με κανενα προγραμμα πλοηγησης και δοκιμασε εκεινη την στιγμη να μιλησεις στο τηλ....

-βαλε κανενα βιντεο που ΔΕΝ επαιζε σωστα στο HD να δεις τι γινεται...

- ανοιξε κανενα pdf/ppt/pps/excell μεγαλο να δεις αποκρισεις την στιγμη που κανεις αλλα στο backround....

- ασε εφαρμογες να τρεχουν στο παρασκηνιο (οσες πιο πολλες τοσο καλυτερα) και δοκιμασε να ανοιξεις καμερα/βιντεο να δεις την στιγμη του capture πως συμπεριφερεται....

-ανοιξε 7-8 παραθυρα στον οπερα με βαριες σελιδες ....

-προσπαθησε να απομακρυνθεις απο το wifi spot του σπιτιου σου οσο μπορεις για να δεις τι σημα εχει το wifi στην συσκευη....

-κανε browsing μεσω 3G να τσεκαρεις ταχυτητες...

 

αυτες ειναι πρωτες ενδειξεις για μενα :happy:

 

δεν τα τσεκαρε κανεις σας ???

 

 

αντε μαζεψου :lol:περιμενω :!:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Αν καταφέρει να παίξει raw avi όπως τα καταφέρνει το iPhone τότε πάσο. Αλλά πολύ φοβάμαι πως δύσκολα θα γίνει κάτι τέτοιο.

 

Μπορεί να το δοκιμάσει κάποιος; Ας κατεβάσει μια ταινία ή επεισόδια μιας σειράς που να προορίζονται για χρήστες υπολογιστών και να μην είναι encoded για ppc, να βάλει το αρχείο στη συσκευή και να μας πεις πώς παίζει (είτε με album, είτε με coreplayer).

 

Οχι δεν παιζει με το media player αλλα ουτε με τον HTC player.

Παιζει ωραιοτατα με τον coreplayer.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν παιζει με το media player αλλα ουτε με τον HTC player.

Παιζει ωραιοτατα με τον coreplayer.

 

Μάλιστα..

 

Φαντάζομαι ότι αν ρωτήσω για HD video θα ζητάω πολλά..

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα..

 

Φαντάζομαι ότι αν ρωτήσω για HD video θα ζητάω πολλά..

 

Αναλυση? Και οχι δεν ζητας πολλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Που τα βρίσκετε ρε παιδιά όλα αυτά? Πείτε κανένα site με προγράμματα για το HD2... αρχεία jar διαβάζει?

 

φιλε μου δεν παιρνεις τετοια συσκευη γαι να παιζεις με jar αρχεια :)

ναι λογικα θα τα παιζει ;)

 

 

@Zaxarakis

λοιπον κοιτα να μου δωσεις το msn σου να ειμαστε online Καμερα οταν θα κανεις το κρας τεστ για να βλεπω:rolleyes:

 

οχι γιατι θα ειμαι μακρια απο το λαπτοπ μου εκεινες τις (δραματικες για το τηλεφωνο ) στιγμες...μην κανει κανα ταου και μου χαλασει και το λαπτοπ :lol:

 

Σιγα σιγα ολα θα γινουν!! Σημερα σπιτι θα του αλλαξω τα φωτα!! Ειπαμε χτες ειχαμε εφημερεια.

 

καλα,θα το δω αυριο μονος μου :p:happy:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...