Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η συγκεκριμένη rom δεν έχει πάνω και ότι πιο καινούργιο από θέμα πακέτων αλλά εάν δουλεύει τόσο γρήγορα όπως λες όσο και απροβλημάτιστα, θα τις έχουμε στα υπόψιν.

με εντυπωσιασε οτι στο φακελλο των windows μπαινει πιο γρηγορα απο ολες οσες εχω δοκιμασει μεχρι τωρα.

γιαννη ηθελα να σου πω οτι δοκιμασα και εκανα επαναφορα με το spb backup απο energy 18 αυγουστου σε 4 σεπτεμβρη επειδη ειχε ενα bug με το add to people,αφου εντοπισε οτι κανω restore σε αλλη ρομ,εκανε τελεια επαναφορα οτι ειχα σωσει,αλλα χωρις τα bugs της προηγουμενης ρομ.

μπορει απο ρομ αλλου μαγειρα να μην τα κανει σωστα,δεν εχω δοκιμασει,αλλα νομιζω οταν καποιος εχει καταληξει σε μια ρομ και κανει τις αναβαθμισεις,ειναι φοβερο εργαλειο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα έλεγα ότι είσαι τυχερός. Σε γενικές γραμμές, επαναφορά backup από άλλη rom μόνο προβλήματα δημιουργεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ ανασταση !!!

δουλευει οχι με opera αλλα με internet explorer.

 

Πράγματι, το σημαντικότερο ξέχασα να σου το πω, οτι δηλαδή παίζει με IE που έχει flash support σε αυτή τη ρομ.

1) Note 8

2) Note III

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα η ιστοσελιδα

για να βλεπουμε ελληνικα τηλεοπτικα καναλια ?

και εγραφη στην μνημη σαν βιντεο γινεται ?

επισης οταν ακουμε ραδιοφωνο πως μπορουμε να κανουμε

εγραφη του τραγουδιου?

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα ότι είσαι τυχερός. Σε γενικές γραμμές, επαναφορά backup από άλλη rom μόνο προβλήματα δημιουργεί.

μπορει οταν επιλεγω επαναφορα απο αλλη ρομ,να επαναφερει μονο τις χρησιμες και ανωδυνες ρυθμισεις σε εγκατεστημενα προγραμματα,wifi ,μηνυματα ,επαφες και να μην πειραζει αρχεια των windows που εχουν εγκατασταθει με μια νεα ρομ!παντως την εχω βαλει 4 μερες και ειναι μια χαρα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
υπαρχει καποιο προγραμμα η ιστοσελιδα

για να βλεπουμε ελληνικα τηλεοπτικα καναλια ?

και εγραφη στην μνημη σαν βιντεο γινεται ?

επισης οταν ακουμε ραδιοφωνο πως μπορουμε να κανουμε

εγραφη του τραγουδιου?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3304824#post3304824

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

με εντυπωσιασε οτι στο φακελλο των windows μπαινει πιο γρηγορα απο ολες οσες εχω δοκιμασει μεχρι τωρα.

γιαννη ηθελα να σου πω οτι δοκιμασα και εκανα επαναφορα με το spb backup απο energy 18 αυγουστου σε 4 σεπτεμβρη επειδη ειχε ενα bug με το add to people,αφου εντοπισε οτι κανω restore σε αλλη ρομ,εκανε τελεια επαναφορα οτι ειχα σωσει,αλλα χωρις τα bugs της προηγουμενης ρομ.

μπορει απο ρομ αλλου μαγειρα να μην τα κανει σωστα,δεν εχω δοκιμασει,αλλα νομιζω οταν καποιος εχει καταληξει σε μια ρομ και κανει τις αναβαθμισεις,ειναι φοβερο εργαλειο!

 

το spb το κανει σωστα και σε διαφορετικες εκδοσεις rom.. το χρησιμοποιησα απο elegancia σε energy και δουλεψε απροβληματιστα σε ολα.

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το spb το κανει σωστα και σε διαφορετικες εκδοσεις rom..

 

Είμαστε αρκετοί που δεν το συνιστούμε και αυτό μετά από πολλές δοκιμές. Δεν λέω να μην το κάνεις αλλά εάν εμφανιστούν προβλήματα... καλό θα είναι να πάει ο νους σου σε αυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε αρκετοί που δεν το συνιστούμε και αυτό μετά από πολλές δοκιμές. Δεν λέω να μην το κάνεις αλλά εάν εμφανιστούν προβλήματα... καλό θα είναι να πάει ο νους σου σε αυτό.

 

δεν προτρεπω ασφαλως κανεναν να το κανει απλως επειδη αναρωτιοταν του απαντησα! σαφως δεν σας αμφισβητω! :)

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Dtse το έκανα αυτο που είπες αλλα πάλι τίποτα. μαλλον σε 1.66 δεν παίζει το nfs και το monopoly

 

Όχι φίλε μου και εγώ την 1.66 έχω και παίζει άψογα.Επειδή υπάρχει ενδιαφέρον από πολλούς για το NFS Shift η λύση βρέθηκε:άγνωστο για ποιο λόγο, αλλά το resco photo manager και το resco bubbles κάνουν conflict με το NFS. Οπότε διαλέξτε και πάρτε :P

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και τα 4 παιχνίδια δεν θα μπορούσαν να είναι καλύτερα πιστευω στο είδος τους, αν είχαμε και άλλους αρκετούς τέτοιους τίτλους, το είχαμε φάει στα games το iphone :P πραγματικά περίεργο που δίνουν free τέτοια games...ίσως για να αναζωπηρώσουν το ενδιαφέρον για τα windows mobile..who knows..
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα παιχνίδια... δείτε και εδώ.

 

Download link

 

Είναι free.

 

Ναι τα εδωσα και εγω .

Κατεβασε την εκδοση που εχω και εγω. Ειναι φουλ και δεν θεωρειτε παρανομη γιατι την δινει δωρεαν η HTC στο ντουμπαι.

Monopoly+Sims 3+NFS:Shift+Tetris

Πατας το δευτερο λινκ

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ναι τα εδωσα και εγω .

 

Σωστός, και εγώ από τον THANOS26 τα είδα εδώ μιας και δεν ασχολούμαι με παιχνίδια. ;)

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σωστός, και εγώ από τον THANOS26 τα είδα εδώ μιας και δεν ασχολούμαι με παιχνίδια. ;)

 

Το Need for speed ειναι τελειο σου προτεινω να το δοκιμασεις ;)

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το Need for speed ειναι τελειο σου προτεινω να το δοκιμασεις ;)

 

Το είχα δοκιμάσει εδώ και πολύ καιρό όταν πρωτοέκανε την εμφάνισή του (το triple edition, μαζί με το Xtract και το Experiment13) πιο πολύ για την χρήση του accelerometer. Σίγουρα είναι εντυπωσιακά όλα αυτά αλλά δεν παύουν να είναι μόνο για όσους παίζουν παιχνίδια. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Ancient_Flame και εγω εχω και τα δυο που είπες στο κινητό μου αλλα πάλι τίποτα με το nfs και το monopoly μήπως πρέπει να τα εχω στο κινητό και όχι στην κάρτα εγκατεστημένα;
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους. είδα τα λινκ περί τηλεόρασης σε ppc αλλά απόόσο διάβασα στα σχετικά λινκς δεν υπάρχει προς το παρόν τρόπος να δεις τα μεγάλα κανάλια.

έχω δίκιο ή μήπως κάποιος βλέπει;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.Ξέρετε πως ενεργοποιείται το call recorder???

 

Δες εδω στο ποστ #14094

και κατεβασε και εγκατεστησε στο τηλ, οχι στην καρτα το

HD2InCallRecordingActive.cab

Αυτο ενεργοποιει απλως την ηχογραφιση του συνομοιλητη.

Μετα πρεπει να κατεβασεις ενα προγραμμα ηχογραφισης συνομοιλιας.

Εγω χρησιμοποιω το Vito Audio Notes

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Ancient_Flame και εγω εχω και τα δυο που είπες στο κινητό μου αλλα πάλι τίποτα με το nfs και το monopoly μήπως πρέπει να τα εχω στο κινητό και όχι στην κάρτα εγκατεστημένα;

 

Τα απεγακατεστησες αυτα τα 2 ? Αυτο λεει ο Ancient_Flame(Τα σπαει το ονομα επι τι ευκαιρια) οτι κανουν προβλημα και πρεπει να τα βγαλεις.

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου και εγώ την 1.66 έχω και παίζει άψογα.Επειδή υπάρχει ενδιαφέρον από πολλούς για το NFS Shift η λύση βρέθηκε:άγνωστο για ποιο λόγο, αλλά το resco photo manager και το resco bubbles κάνουν conflict με το NFS. Οπότε διαλέξτε και πάρτε :P

 

 

Με απεγκατάσταση του resco photo manager, παίζει κανονικά ! :D

Μπράβο σε αυτόν που βρήκε την λύση.

Γιώργος

Keep on riding...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε εισαι super εγινε. το μονο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι γιατι επηρεάζει το resco το nfs!

 

Και δεν νομιζω να καταλαβεις !

Εδω το Destinator 9 επηρεαζει το αλμπουμ με τις φωτογραφιες και τα βιντεο !!!

Τρεχα γυρευε !

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...