Jump to content

Sony Ericsson Xperia X10


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακολούθησε την διαδικασία , να κανεις οτι σου ζητήσει , οι χαρτες πρεπει να εγκατασταθούν στην SD του τηλεφώνου και αν θυμάμαι καλά ειναι γυρω στο 1,3gb μπορεί και περισσότερα.

το θεμα ειναι,οτι εχω τους χαρτες(ελλαδα),γιατι να βαλω αυτους που λεει?το προβλημα ειναι πως τους βαζω στην καρτα μνημης.?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το θεμα ειναι,οτι εχω τους χαρτες(ελλαδα),γιατι να βαλω αυτους που λεει?το προβλημα ειναι πως τους βαζω στην καρτα μνημης.?

 

Δε ξερω τι ακριβώς έχεις κάνει αλλα η διαδικασία είναι απλή , εγω έχω το navigon το οποίο αγόρασα απο το site τις navigon , ekana εγκατασταση με το navigon frash συνδεσα το Χ10 στο υπολογιστή και μετα ακολουθησα τις οδηγιες , το μονο που εκανα ηταν να επιλέξω ποιους χαρτες ήθελα και το πρόγραμμα του εγκατέστησε στο τηλέφωνό μου , τόσο απλό.

Link to comment
Share on other sites

Μια λέξη θα πω και θα σιωπησω...

applanet .... google it guys.... σωθηκα... (και τιγκαρε το κινητο.... με σοβαρα apps and games)

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ROOTED ??H ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ???

 

 

:!:Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.:!:

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

EKANA ΟΜΟΡΦΙΑ !!!!!!!ΕΚΑΝΑ SYNC ΚΑΙ ΜΕ GOOGLE ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕ TO MY PHONE EXPLORER KAI ΕΧΟΘΝ ΚΟΛΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΑΦΕΣ !!!!ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΜΕ ΡΟΟΤ !!!!ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟ GOOGLE KAI META NA KANV SYNV Η ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΜΥ PHONE EXPLORER ??

 

:!:Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.:!:

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Μια λέξη θα πω και θα σιωπησω...

applanet .... google it guys.... σωθηκα... (και τιγκαρε το κινητο.... με σοβαρα apps and games)

 

Γνωστό και πολύ χρήσιμο μια και δεν χάνεις χρόνο να κατεβάσεις

την εφαρμογή με υπολογιστή και μετά να την εγκαταστήσεις

στο κινητό, αλλά προτιμώ να κάνω εγώ τις εγκαταστάσεις.

Σε γενικές γραμμές δουλεύει πολύ καλά αλλά σε δύο περιπτώσεις

αναγκάστηκα να απεγκαταστήσω και να εγκαταστήσω τις ίδιες

μόνος μου. Συγκεκριμένα...

Έχω κάνει αναβάθμιση μιας εφαρμογής που δούλευα πολύ και

απέκτησα κινέζικο μενού (στην εφαρμογή όχι παντού) και σε

άλλη εφαρμογή πάλι μετά από αναβάθμιση της έπρεπε να

γνωρίζω Ισπανικά για να καταλάβω τί έλεγε. :p

Link to comment
Share on other sites

EKANA ΟΜΟΡΦΙΑ !!!!!!!ΕΚΑΝΑ SYNC ΚΑΙ ΜΕ GOOGLE ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕ TO MY PHONE EXPLORER KAI ΕΧΟΘΝ ΚΟΛΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΑΦΕΣ !!!!ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΜΕ ΡΟΟΤ !!!!ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟ GOOGLE KAI META NA KANV SYNV Η ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΜΥ PHONE EXPLORER ??

 

Το root λογικά θα χαθεί με τη διαδικασία της επαναφοράς εργοστασιακών ρυθμίσεων

καθώς και όλα τα στοιχεία που έχεις στο τηλέφωνο. Καλό το My Phone Explorer σαν

σκέψη, αλλά όταν το χρειάστηκα μάλλον μου τα έκανε και μενα σαλάτα.

Link to comment
Share on other sites

Μια λέξη θα πω και θα σιωπησω...

applanet .... google it guys.... σωθηκα... (και τιγκαρε το κινητο.... με σοβαρα apps and games)

και το appbucket ειναι πολυ καλο

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Στην 1.6, όταν το κινητό φόρτιζε άναβε το λαμπάκι πράσσινο και όταν τελείωνε η φόρτιση το λαμπάκι έσβηνε.

Στην 2.1 κατά την φόρτιση ανάβει πορτοκαλί, και όταν τελειώσει ανάβει πράσσινο και παραμένει πράσσινο. Υπάρχει καμια ρύθμιση ώστε να σβήνει το λαμπάκι μόλις ολοκληρωθεί η φόρτιση;

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Μετα την αναβάθμιση σε 2,1 παρουσιάστηκαν κάποια προβληματάκια ,λεω για τα παλικαρια και τις κυριες που εχουν κανει root τα οποια αφορούσαν wifi , timescape και συγχρονισμό και γω μέσα είμαι :O

 

Έιμαι περήφανος να σας αναφέρω οτι τα εχω αντιμετωπίσει όλα αυτα, με τα πολλα brand και unbranded το Χ10 υπέφερε , θα πρέπει να έχω μετρήσει γύρω στα 6 απο την ώρα που έβαλα την 2,1 όλο κατι δε δούλευε σωστά , θα σας πω τι έκανα και εξαφάνισα όλα τα προβλήματα πολλή εύκολα και γρήγορα ;)

 

Αφού είμαστε στη 2,1 την νορβηγική ,(καλα δεν έχει σημασία σε ποια αρκει να έχουμε 2,1 ) πάμε ρυθμίσεις,απόρρητο,επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, με αυτο τον τρόπο χάνουμε τα πάντα εκτος την 2,1 (αν είμαστε root κατα περίεργο τρόπο παραμένει) και ότι έχουμε στην SD ,υποτίθεται οτι έχουμε πάρει τα μέτρα μας με το TiB :happy:

Απο κει και πέρα ακολουθούμε την γνωστή διαδικασία, κάνουμε επαναφορά με το TiB ,εδώ ΠΡΟΣΟΧΗ , ΕΠΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΧΡΗΣΤΗ ,τα δικά μας προγράμματα δηλαδή και όχι τα αρχεία του συστήματος , εκεί μπερδεύει όλη η δουλειά και conflicάρουν οι εφαρμογές .

Τις επαφές μας τις επαναφέρουμε είτε με το MyPhonExplorer είτε με το Gmail.

 

Εις υγείαν :lol:

 

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ... αντιμετώπιζα κι εγώ τα ίδια προβλήματα, λίγο κολλούσε, λίγο πιο αργό, λίγο μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας απ'ότι συνήθως (όλα από λίγο δηλαδή!!!), αλλά μετά το κολπάκι σου είναι όλα ΤΕΛΕΙΑ...

Ξανά ευχαριστώ και το συνιστώ για όσους έχουν μικροπροβληματάκια... :)

Link to comment
Share on other sites

Μετα την αναβάθμιση σε 2,1 παρουσιάστηκαν κάποια προβληματάκια ,λεω για τα παλικαρια και τις κυριες που εχουν κανει root τα οποια αφορούσαν wifi , timescape και συγχρονισμό και γω μέσα είμαι

 

Έιμαι περήφανος να σας αναφέρω οτι τα εχω αντιμετωπίσει όλα αυτα, με τα πολλα brand και unbranded το Χ10 υπέφερε , θα πρέπει να έχω μετρήσει γύρω στα 6 απο την ώρα που έβαλα την 2,1 όλο κατι δε δούλευε σωστά , θα σας πω τι έκανα και εξαφάνισα όλα τα προβλήματα πολλή εύκολα και γρήγορα

 

Αφού είμαστε στη 2,1 την νορβηγική ,(καλα δεν έχει σημασία σε ποια αρκει να έχουμε 2,1 ) πάμε ρυθμίσεις,απόρρητο,επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, με αυτο τον τρόπο χάνουμε τα πάντα εκτος την 2,1 (αν είμαστε root κατα περίεργο τρόπο παραμένει) και ότι έχουμε στην SD ,υποτίθεται οτι έχουμε πάρει τα μέτρα μας με το TiB

Απο κει και πέρα ακολουθούμε την γνωστή διαδικασία, κάνουμε επαναφορά με το TiB ,εδώ ΠΡΟΣΟΧΗ , ΕΠΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΧΡΗΣΤΗ ,τα δικά μας προγράμματα δηλαδή και όχι τα αρχεία του συστήματος , εκεί μπερδεύει όλη η δουλειά και conflicάρουν οι εφαρμογές .

Τις επαφές μας τις επαναφέρουμε είτε με το MyPhonExplorer είτε με το Gmail.

 

Εις υγείαν

 

 

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ... αντιμετώπιζα κι εγώ τα ίδια προβλήματα, λίγο κολλούσε, λίγο πιο αργό, λίγο μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας απ'ότι συνήθως (όλα από λίγο δηλαδή!!!), αλλά μετά το κολπάκι σου είναι όλα ΤΕΛΕΙΑ...

Ξανά ευχαριστώ και το συνιστώ για όσους έχουν μικροπροβληματάκια... :)

 

 

Δηλαδη επαναφερουμε το τηλεφωνο στις εργοστασιακες ρυθμισεις... και το τηλεφωνο αδειαζει.

Αν θελω ας πουμε δεν επαναφερω τις εφαρμογες χρηστη με το Tib αλλα ξανασεταρω το τηλ απο την αρχη...

Θελω επιβεβαιωση για το Root οτι παραμενει αν το εχει κανει και καποιος αλλος...

Εγω...ξερετε... Για τη μπαταρια θα το κανω (αν το κανω τελικα) γιατι αλλα προβληματα δεν εχει...

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη επαναφερουμε το τηλεφωνο στις εργοστασιακες ρυθμισεις... και το τηλεφωνο αδειαζει.

Αν θελω ας πουμε δεν επαναφερω τις εφαρμογες χρηστη με το Tib αλλα ξανασεταρω το τηλ απο την αρχη...

Θελω επιβεβαιωση για το Root οτι παραμενει αν το εχει κανει και καποιος αλλος...

Εγω...ξερετε... Για τη μπαταρια θα το κανω (αν το κανω τελικα) γιατι αλλα προβληματα δεν εχει...

 

Εγώ προσωπικά root δεν είχα κάνει!!! Αλλά ότι χάνονται όλα και θέλει το τηλέφωνο σετάρισμα από την αρχή το επιβεβαιώνω. Μία ώρα μου πήρε να το ξαναστήσω :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Βοηθειαααα!!! Εκανα διαφορες βλακειουλες με τον Astro file manager κι εσβηνα αρχεια που (προφανως νομιζα) ειχαν ξεμεινει απο παλιες εφαρμογες που ειχα σβησει κλπ, και τωρα οταν παω να εγκαταστησω μια εφαρμογη (οχι απο το market,ως apk) δεν την αναγνωριζει ως apk και δεν ανοιγει τον instalation manager!!!! Τι να κανω???

:cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Βοηθειαααα!!! Εκανα διαφορες βλακειουλες με τον Astro file manager κι εσβηνα αρχεια που (προφανως νομιζα) ειχαν ξεμεινει απο παλιες εφαρμογες που ειχα σβησει κλπ, και τωρα οταν παω να εγκαταστησω μια εφαρμογη (οχι απο το market,ως apk) δεν την αναγνωριζει ως apk και δεν ανοιγει τον instalation manager!!!! Τι να κανω???

:cry::cry::cry:

 

Κάτω κατω υπαρχει ενα λινκ που θα βρεις ολα τα αρχεια του Χ10 βρες ποιο εσβησες και κανε εγκατασταση

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3391769#post3391769

Link to comment
Share on other sites

Προβληματα,προβληματα, προβληματα.. Κατεβασα το

Applanet στο κινητο μου. Ουτε συνδρομη μου ζητησε ουτε λεφτα ουτε τιποτα. Μεχρι εδω καλα. Κατεβασα και και καποιες εφαρμογες απο τις επι πληρωμη. Μετα απο καποια download μου βγαζει σφαλμα ληψης και δεν μπορω να κατεβασω τιποτα αλλο.. Δεν πιστευω να εχω χρεωθει καπως και να μη το πηρα χαμπαρι.. Και τι εγινε και δεν μπορω να κατεβασω καποια αλλη εφαρμογη??? Εχει κανεις καμια ιδεα??'

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω αλλα πως θα το κανω αυτο αφου ολα αυτα ειναι apk?! Το δοκιμασα,εκανα root,εβαλα το titanium backup,αλλα μπουρδες,με βλεπω να ξαναπερναω την 2.1...

:worry:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη επαναφερουμε το τηλεφωνο στις εργοστασιακες ρυθμισεις... και το τηλεφωνο αδειαζει.

Αν θελω ας πουμε δεν επαναφερω τις εφαρμογες χρηστη με το Tib αλλα ξανασεταρω το τηλ απο την αρχη...

Θελω επιβεβαιωση για το Root οτι παραμενει αν το εχει κανει και καποιος αλλος...

Εγω...ξερετε... Για τη μπαταρια θα το κανω (αν το κανω τελικα) γιατι αλλα προβληματα δεν εχει...

 

 

Αν το κινητό δουλεύει κανονικά ΜΗΝ το κάνεις για την μπαταρία δε θα αλλάξει τίποτα.

 

 

Προβληματα,προβληματα, προβληματα.. Κατεβασα το

Applanet στο κινητο μου. Ουτε συνδρομη μου ζητησε ουτε λεφτα ουτε τιποτα. Μεχρι εδω καλα. Κατεβασα και και καποιες εφαρμογες απο τις επι πληρωμη. Μετα απο καποια download μου βγαζει σφαλμα ληψης και δεν μπορω να κατεβασω τιποτα αλλο.. Δεν πιστευω να εχω χρεωθει καπως και να μη το πηρα χαμπαρι.. Και τι εγινε και δεν μπορω να κατεβασω καποια αλλη εφαρμογη??? Εχει κανεις καμια ιδεα??'

 

Αυτο που έχω παρατηρήσει ειναι οτι κολλάει άσχημα οταν υπάρχει είδη μια εφαρμογή απο καπου αλλού και ζητά ενημέρωση ,σε αυτη την περίπτωση καλό ειναι να την κάνουμε απεγκατάσταση και μετά εγκατάσταση και όχι κατευθείαν ενημέρωση.

Κανε μια επανεκκίνηση ελπίζω οτι θα στρώσει και μενα στην αρχή είχε λιγα ψηλοκολλήματα αλλα τωρα δουλεύει κανονικά , όσο για την χρέωση που λες ,αν ήταν να στα πάρει δε θα κολλούσε :lol::lol::lol:

 

Ευχαριστω αλλα πως θα το κανω αυτο αφου ολα αυτα ειναι apk?! Το δοκιμασα,εκανα root,εβαλα το titanium backup,αλλα μπουρδες,με βλεπω να ξαναπερναω την 2.1...

:worry:

 

 

Αν θυμάσαι τι αρχείο έσβησες τοτε τρέξτο και θα είναι οκ , αν οχι τοτε η επαναφορά συστήματος είναι μονόδρομος μόνο που θα τα χάσεις όλα :(

Link to comment
Share on other sites

Αν το κινητό δουλεύει κανονικά ΜΗΝ το κάνεις για την μπαταρία δε θα αλλάξει τίποτα.

 

Εχω σεταρει τοσο ωραια το τηλεφωνο που το σκεφτηκα μονο για λιγα λεπτα να το χαλασω παλι. Δε θα μπω στη διαδικασια.. Ευχαριστω

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Προβληματα,προβληματα, προβληματα.. Κατεβασα το

Applanet στο κινητο μου. Ουτε συνδρομη μου ζητησε ουτε λεφτα ουτε τιποτα. Μεχρι εδω καλα. Κατεβασα και και καποιες εφαρμογες απο τις επι πληρωμη. Μετα απο καποια download μου βγαζει σφαλμα ληψης και δεν μπορω να κατεβασω τιποτα αλλο.. Δεν πιστευω να εχω χρεωθει καπως και να μη το πηρα χαμπαρι.. Και τι εγινε και δεν μπορω να κατεβασω καποια αλλη εφαρμογη??? Εχει κανεις καμια ιδεα??'

 

μην αγχωνεσαι... το λενε παντου οτι μερικες φορες κολλαει το applanet.

εγω μετα απο ΑΜΟΚ (52 paid apps :cry:) εκανα αναζητηση και δεν εφερνε τπτ... το αφησα λιγα λεπτα (ισως να εκανα και restart)και ισιωσε...:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !

 

ΕΠΕΙΓΟΝ. ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ Χ10 ΜΟΥ ΓΙΑ SERVICE ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΜΩΣ 15-20 ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ....

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΦΟΡΤΙΖΕΙ :( ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ .ΕΧΩ ΗΔΗ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΦΟΡΤΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΗΚΕ Κ Ο ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΚΑΠΟΥ ΣΕΡΒΙΣ Κ ΕΜΕΙΝΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Κ ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!!!

 

:!:Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.:!:

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !

 

ΕΠΕΙΓΟΝ. ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ Χ10 ΜΟΥ ΓΙΑ SERVICE ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΜΩΣ 15-20 ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ....

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΦΟΡΤΙΖΕΙ :( ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ .ΕΧΩ ΗΔΗ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΦΟΡΤΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΗΚΕ Κ Ο ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΚΑΠΟΥ ΣΕΡΒΙΣ Κ ΕΜΕΙΝΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Κ ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!!!

 

Ειχα παλια ενα LG που χαλασε η οθονη αφης , ρωταγα σαν και εσενα best solution και ολοι ελεγαν καλα λογια για το PROCORDIA Σινωπης 16 πισω απο τον Πυργο Αθηνων,

Το πηγα λοιπον εντος εγγυησης και μου αλλαξανε οθονη μεσα σε 2 μερες .

Πολυ καλη εξυπηρετηση.

Ειναι το νουμερο 5 στη λιστα, τηλεφωνο 2107777076, Εξουσιοδοτημενο LG και SE point.

 

http://www.scribd.com/doc/18781520/SE-Service-Points

 

με τη σειρα μου και εγω λοιπον αντιμετωπιζω προβλημα με το MicroUSB .Φορτιζει κανονικα , αλλα οταν το συνδεω στο PC , για να μου βγει η οθονη που λεει Συνδεση -Εγκατασταση PC Companion -Απλη φορτιση , πρεπει με το δαχτυλο μου να σπρωχνω το καλωδιο προς τα πανω....

Ομοιως αν δεν το κανω , οταν μεταφερει αρχεια απο και προς την SD , κοβει τη μεταφορα και χανει την προσβαση στην καρτα...

 

Ομολογω πως καποιες νυχτες χωρις φεγγαρι , δεν εβλεπα και το ψιλοεσπρωχνα αρκετα μεχρι να μπει το καλωδιο... Τοσο μα τοσο ευπαθες πια?

Το χει παρατηρησει και κανενας αλλος αυτο?

Να τολμησω service ή θα μου πουν τπτ?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Ειχα παλια ενα LG που χαλασε η οθονη αφης , ρωταγα σαν και εσενα best solution και ολοι ελεγαν καλα λογια για το PROCORDIA Σινωπης 16 πισω απο τον Πυργο Αθηνων,

Το πηγα λοιπον εντος εγγυησης και μου αλλαξανε οθονη μεσα σε 2 μερες .

Πολυ καλη εξυπηρετηση.

Ειναι το νουμερο 5 στη λιστα, τηλεφωνο 2107777076 begin_of_the_skype_highlighting**************2107777076******end_of_the_skype_highlighting, Εξουσιοδοτημενο LG και SE point.

 

http://www.scribd.com/doc/18781520/SE-Service-Points

 

με τη σειρα μου και εγω λοιπον αντιμετωπιζω προβλημα με το MicroUSB .Φορτιζει κανονικα , αλλα οταν το συνδεω στο PC , για να μου βγει η οθονη που λεει Συνδεση -Εγκατασταση PC Companion -Απλη φορτιση , πρεπει με το δαχτυλο μου να σπρωχνω το καλωδιο προς τα πανω....

Ομοιως αν δεν το κανω , οταν μεταφερει αρχεια απο και προς την SD , κοβει τη μεταφορα και χανει την προσβαση στην καρτα...

 

Ομολογω πως καποιες νυχτες χωρις φεγγαρι , δεν εβλεπα και το ψιλοεσπρωχνα αρκετα μεχρι να μπει το καλωδιο... Τοσο μα τοσο ευπαθες πια?

Το χει παρατηρησει και κανενας αλλος αυτο?

Να τολμησω service ή θα μου πουν τπτ?

 

 

 

επικοινωνησα με το συγκεκριμενο στο οποιο μου ανεφεραν οτι δεν εχουν σερβις για se κινητα... ευχαριστω για τη λιστα αν και δεν νομιζω πως θα βρω απο εδω κατι ιδιως η omnitech δεν απαντα... αν καποιος αλλος εχει καποια πληροφορια η εχει την ατυχια και εχει κανει ηδη σερβις ας μας δωσει τα φωτα του.

ευχαριστω εκ των προταιρων...

Link to comment
Share on other sites

με τη σειρα μου και εγω λοιπον αντιμετωπιζω προβλημα με το MicroUSB .Φορτιζει κανονικα , αλλα οταν το συνδεω στο PC , για να μου βγει η οθονη που λεει Συνδεση -Εγκατασταση PC Companion -Απλη φορτιση , πρεπει με το δαχτυλο μου να σπρωχνω το καλωδιο προς τα πανω....

Ομοιως αν δεν το κανω , οταν μεταφερει αρχεια απο και προς την SD , κοβει τη μεταφορα και χανει την προσβαση στην καρτα...

 

Ομολογω πως καποιες νυχτες χωρις φεγγαρι , δεν εβλεπα και το ψιλοεσπρωχνα αρκετα μεχρι να μπει το καλωδιο... Τοσο μα τοσο ευπαθες πια?

Το χει παρατηρησει και κανενας αλλος αυτο?

Να τολμησω service ή θα μου πουν τπτ?

 

Αλλαξε καλωδιο,μου το εκανε και εμενα με το που το πηρα αλλα ετυχε την ιδια περιοδο να παρω ενα κινητο στη γυναικα μου και ειχε το δικο της στη συσκευασια καλωδιο το τσεκαρα και βουαλα ολα οκ.;)

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ειμαι νέος κάτοχος X-10i XPERIA εδω και λίγες μέρες, και προσπαθώ να κάνω κάτι οικονομικό για να λειτουργεί η πλοήγηση με η χωρίς την υποστήριξη δικτύου. Δυστυχώς δεν γνωρίζω και πολλά Αγγλικά, και ετσι δεν ξερω αν υπάρχει κάτι που να μπορεί να με ταξιδέψει στην Ελλάδα, αντε κι αν τύχει και σε καμιά Βουλγαρία η Ιταλία ισως. Φυσικά αν χρειάζεται να πληρώσω συνδρομή η αγορά, ε, δεν προτιμούσα μια κανονική συσκευή Navigator με καμιά 100 ευρώ; Τι προτείνετε οι εμπειροι;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...