Jump to content

Sony Ericsson Xperia X10


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

.

καλημέρα παιδιά.

 

Να ρωτήσω λίγα πραγματάκια γιατί δεν το πολυκατέχω το άθλημα.

 

1) Υπάρχει η δυνατότητα real time ενημέρωσης για τους λογαριασμούς mail (π.χ. gmail, yahoo, hotmail, otenet);;;

 

2) Τα συννημένα (office κτλ) ανοίγουν κανονικά;;;;

 

3) Υποστηρίζει messenger;;;

 

4) Αντιστοιχίζει διαφορετική εικόνα και ήχο κλήσης με κάθε επαφή;;;

 

Αυτά για την ώρα. Αν θυμηθώ κάτι άλλο ξαναρωτάω :p

 

Ευχαριστώ.-

.

 

.....

 

εδώ κανείς;;;;;;;;; :bow:

 

.

''... Να είσαι καλός με τους ανθρώπους ανεβαίνοντας γιατί θα τους χρειαστείς κατεβαίνοντας ...''
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ας δωσει κ αλλες πληροφοριες οποιος μπορει για το κινητο!επιμενω στο θεμα της μπαταριας οσοι το εχουν ας γραψουν μεσο ορο αντοχης...

ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που δεν το έχετε αντιληφθεί ακόμα να ενημερώσω ότι έχει δημιουργηθεί ξεχωριστό forum σχετικά με το Android Software οπότε ότι ερωτήσεις έχετε σχετικά με προγράμματα, παιχνίδια κτλ μπορείτε να τις κάνετε εκεί. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

ας δωσει κ αλλες πληροφοριες οποιος μπορει για το κινητο!επιμενω στο θεμα της μπαταριας οσοι το εχουν ας γραψουν μεσο ορο αντοχης...

ευχαριστω...

 

Η μπαταρια στο δικο μου στην αρχη ηταν χαλια. Μιλαμε δεν εβγαζε μερα, ακομα και με κανονικη χρηση. Μετα ομως απο 5-6 φορτισεις ειναι στις 2 μερες μπορει και παραπανω ανετα.

Link to comment
Share on other sites

.

καλημέρα παιδιά.

 

Να ρωτήσω λίγα πραγματάκια γιατί δεν το πολυκατέχω το άθλημα.

 

1) Υπάρχει η δυνατότητα real time ενημέρωσης για τους λογαριασμούς mail (π.χ. gmail, yahoo, hotmail, otenet);;;

 

2) Τα συννημένα (office κτλ) ανοίγουν κανονικά;;;;

 

3) Υποστηρίζει messenger;;;

 

4) Αντιστοιχίζει διαφορετική εικόνα ή ήχο κλήσης με κάθε επαφή;;;

 

Αυτά για την ώρα. Αν θυμηθώ κάτι άλλο ξαναρωτάω :p

 

Ευχαριστώ.-

.

 

1) Σύνδεσα το Hotmail account και έχει “Email check frequency” never-5-10-15-30 λεπτά και 1 ώρα.

2) Ανοίγουν κανονικά

3) Στο market έχει καλά (free) προγραμματικά για messenger

4) Ναί

Link to comment
Share on other sites

1) Σύνδεσα το Hotmail account και έχει Email check frequency never-5-10-15-30 λεπτά και 1 ώρα.

2) Ανοίγουν κανονικά

3) Στο market έχει καλά (free) προγραμματικά για messenger

4) Ναί

 

.

Σ'ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση.

.

Edited by fantasio
''... Να είσαι καλός με τους ανθρώπους ανεβαίνοντας γιατί θα τους χρειαστείς κατεβαίνοντας ...''
Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο το πουλάει ή το έχει μόνο εκθεσιακό προς το παρόν?

.

όχι.

απλά εκθεσιακό.

για τις 20 πάει μάλον.

.

''... Να είσαι καλός με τους ανθρώπους ανεβαίνοντας γιατί θα τους χρειαστείς κατεβαίνοντας ...''
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πότε θα το φέρει η Vodafone?

Και κάτι ακόμα, το μενού της φωτογραφικής και του βίντεο είναι σε καλό επίπεδο ή τους λείπουνε αρκετά πράγματα? (για κινητό πάντα μιλάω)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα το κινητό generic uk (ίδιος τρόπος για να γίνει debrand) για να μπορέσω να βάλω το νέο firmware R1FA016 γρηγορότερα :) . Αρκετές μικροδιορθώσεις, οι 2 πιο σημαντικές είναι

1) το ακουστικό είναι πιο δυνατό και πιο καθαρό

2) και οι φωτογραφίες είναι λίγο καλύτερες με χαμηλό φωτισμό

Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι ειμαι απο τους λιγους εως πολυ λιγους αλλα αυτο το παντρεμα με το Facebook & Twitter κ τα τοιαυτα εγω τα σιχαινομαι.

Πανεμορφη συσκευη, μοιαζει ποιοτικη ετσι που το ειδα στο πλαισιο, αλλα εγω δεν το αγοραζω.

Δεν με νοιαζει να διαβαζω το mood των κ καλα φιλων μου, ευχαριστω αν ειναι θα βγω μαζι τους για καμια βολτα και θα το συζητησω...

Μου κανει πολυ BIMBO-phone.

Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι ειμαι απο τους λιγους εως πολυ λιγους αλλα αυτο το παντρεμα με το Facebook & Twitter κ τα τοιαυτα εγω τα σιχαινομαι.

Πανεμορφη συσκευη, μοιαζει ποιοτικη ετσι που το ειδα στο πλαισιο, αλλα εγω δεν το αγοραζω.

Δεν με νοιαζει να διαβαζω το mood των κ καλα φιλων μου, ευχαριστω αν ειναι θα βγω μαζι τους για καμια βολτα και θα το συζητησω...

Μου κανει πολυ BIMBO-phone.

.

συμφωνώ απόλυτα.

Σωστός ο Quicksilver.-

.

''... Να είσαι καλός με τους ανθρώπους ανεβαίνοντας γιατί θα τους χρειαστείς κατεβαίνοντας ...''
Link to comment
Share on other sites

αν κατηγοριοποιουμε το x10 (bimbo-phone)ετσι τοτε τι να πουμε για το iphone που ειναι το αντρο της παγκοσμοιoποιησης???? και γενικοτερα ολα τα smartphone ta υπολοιπα δηλαδη δεν παρεχουν τετοιες πληροφοριες?νομιζω οτι πριν βιαστουμε να γραψουμε κατι πρεπει να ελεγχουμε λιγο...
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχει άδικο η Quicksilver. Η λέξη κοινωνική δικτύωση και η επέκταση της σε όλες τις πτυχές της ζωής καταντά εκνευριστική. Quicksilver απλά τα απενεργοποιείς όλα αυτά και κρατάς ότι σου χρειάζεται. Άλλωστε δεν είναι μόνο το Χ10 που κινείται προς αυτή την κατεύθυνση.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

αν κατηγοριοποιουμε το x10 (bimbo-phone)ετσι τοτε τι να πουμε για το iphone που ειναι το αντρο της παγκοσμοιoποιησης???? και γενικοτερα ολα τα smartphone ta υπολοιπα δηλαδη δεν παρεχουν τετοιες πληροφοριες?νομιζω οτι πριν βιαστουμε να γραψουμε κατι πρεπει να ελεγχουμε λιγο...

 

Τι ακριβως να ελεγχουμε φιλε μου?? Ο quicksilver ειπε την αποψη του σχετικα με τα facebook κτλ. Δεν το συγκρινε με αλλο τηλεφωνο και δεν το κατηγορησε.

Οσο για το iphone δεν εχει προς το παρον τετοιες λειτουργιες οπως το X10 (εννοω να ενοποιει τον τηλ καταλογο με το facebook-twitter κτλ).

 

Παντως και εγω συμφωνω απολυτα με τον quicksilver.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως να ελεγχουμε φιλε μου?? Ο quicksilver ειπε την αποψη του σχετικα με τα facebook κτλ. Δεν το συγκρινε με αλλο τηλεφωνο και δεν το κατηγορησε.

Οσο για το iphone δεν εχει προς το παρον τετοιες λειτουργιες οπως το X10 (εννοω να ενοποιει τον τηλ καταλογο με το facebook-twitter κτλ).

 

Παντως και εγω συμφωνω απολυτα με τον quicksilver.

 

αγαπητε... αν σε καποιους δεν αρεσει το facebook δικαιωμα τους... το κινητο σου δινει την ευκαιρια να το κανεις αν δεν θες δεν το κανεις.... και οταν λεει καποιος δειχνει bimbo phone ,προφανως και το υποβαθμιζειι... μην ξεχασουμε κ τα αυτα που ξερουμε..., οσον αφορα το τι λεει ο καθενας μας θεωρω πως δεν γινεται να εχουμε ολοι τις ιδιες αναγκες και τα ιδια ενδιαφεροντα αλλα προς θεου δεν μειωνει αυτο κανεναν μας... οποτε καμια φορα μη μειωνουμε καποιες καταστασεις.. κ αν μη τι αλλο τα smartphone υποτιθεται πως σκοπο εχουν να μας παρεχουν οσο το δυνατον περισσοτερες ευκολιες οποτε δεν ειναι κατακριταιο να εχει και την συγκεκριμενη εφαρμογη μεσα...

 

υπαρχει καποιος να το εχει αγορασει χωρις ελληνικο μενου και να περασε μετα τα ελληνικα ???

 

προβληματα που εχουν βρεθει so far ???

 

δυσλειτουργιες ???

 

ευχαριστω εκ το προταιρων

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

 

Αμάν με αυτό το multi-touch, μας έχουν τρελλάνει! Τόσο σημαντικό είναι πια;

Edited by arismastrokostas
Link to comment
Share on other sites

Αμάν με αυτό το multi-tasking, μας έχουν τρελλάνει! Τόσο σημαντικό είναι πια;

 

Σημαντικό δεν είναι, αλλά από την στιγμή που το συζητήσαμε πολύ έγινε σημαντικό.

Παρεπιπτόντως τι καταλάβατε, το hardware του κινητού το υποστηρίζει ή όχι?

 

Σόρυ, εννοούσα το multitouch.

Edited by geonik21
Link to comment
Share on other sites

Σημαντικό δεν είναι, αλλά από την στιγμή που το συζητήσαμε πολύ έγινε σημαντικό.

Παρεπιπτόντως τι καταλάβατε, το hardware του κινητού το υποστηρίζει ή όχι?

 

Σόρυ, εννοούσα το multitouch.

 

Σόρι, κι εγώ το multi-touch εννοούσα, μπερδεύτηκα :)

 

Δεν έχω καταλάβει, προσωπικά δε με ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη,απο ολα τα τελευταια τηλεφωνα της SE,αυτο,μπορει να αντικαταστησει το πολυαγαπημενο μου S700i?Μαζι με το ραδιοφωνο δηλαδη.

Η να παρω το Vivaz?

Δεν ενδιαφερομαι για Ιντερνετ σε κινητο.Φωτο και ραδιο κυριως,(εκτος απο το τηλεφωνο).

Αλλα καλης ποιοτητος και τα δυο,γιατι εχω κακομαθει απο το σπιτι.

Ιδου το προβλημα μου.(πλακα κανω).:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

επειδη καποιοι αναφερθηκαν στην ενσωματωση του facebook/twitter στο timescape και οτι τους ενοχλει,να υπενθυμισω υπαρχει η δυνατοτητα να αφαιρεθουν τα facebook/twitter updates απο το timescape!!

 

και παλι χρησιμη θα ειναι σαν εφαρμογη το timescape γιατι σου δειχνει τι εχεις κανει τις τελευταιες ωρες/μερες με το κινητο σου δλδ φωτογραφιες/βιντεο,κλησεις,μηνυματα,μουσικη..και με το αγγιγμα του infinity button,να μπορεις να δεις το ιστορικο συνομηλιων/μηνυματων,κ.ο.κ

 

αρα και χωρις να χρησιμοποιεις τις Online δυνατοτητες της εφαρμογης μια χαρα χρησιμη ειναι

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη,απο ολα τα τελευταια τηλεφωνα της SE,αυτο,μπορει να αντικαταστησει το πολυαγαπημενο μου S700i?Μαζι με το ραδιοφωνο δηλαδη.

Η να παρω το Vivaz?

Δεν ενδιαφερομαι για Ιντερνετ σε κινητο.Φωτο και ραδιο κυριως,(εκτος απο το τηλεφωνο).

Αλλα καλης ποιοτητος και τα δυο,γιατι εχω κακομαθει απο το σπιτι.

Ιδου το προβλημα μου.(πλακα κανω).:)

 

Το satio δεν σε ενδιαφέρει? Νομίζω ότι έχει αυτά που ζητάς.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...