Jump to content

Sony Ericsson Xperia X10


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με βλεπω να κρατιεμαι.ποιος τρεχει αγια παρασκευη σημερα..

 

τελος τα x10 απο την αλλη εβδομαδα πλεον !!

:p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλυτερα να φυγει και το διλημα το οποιο ειχα.την απορια μου με το ραδιο μπορει να μου τη λυσει το παιδι που το εχει στα χερια του?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου ηρθε σημερα το κινητο σε μαυρο χρωμα. Αριστο εξωτερικα και απο αισθηση στο χερι. Ειχα πριν το Motorola Milestone και μπορω να πω οτι η μονη διαφορα ειναι το μεταλλο που ειχε το motorola. Η οθονη τεραστια και φωτεινη. Απο οτι ειδα τα ακουστικα ειναι κανονικα handfree και οχι με ραδιο. Μαλλον θα πουληθουν extra. Αυτα για τωρα....
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου ηρθε σημερα το κινητο σε μαυρο χρωμα. Αριστο εξωτερικα και απο αισθηση στο χερι. Ειχα πριν το Motorola Milestone και μπορω να πω οτι η μονη διαφορα ειναι το μεταλλο που ειχε το motorola. Η οθονη τεραστια και φωτεινη. Απο οτι ειδα τα ακουστικα ειναι κανονικα handfree και οχι με ραδιο. Μαλλον θα πουληθουν extra. Αυτα για τωρα....

θελω οταν μπορεσεις να μου κανεις μια συγκριση με το moto.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θελω οταν μπορεσεις να μου κανεις μια συγκριση με το moto.

 

OK. Θα το δουλεψω λιγακι ακομα να το δω σε διαρκεια χρονου και θα πουμε για τα + και - των κινητων.;);)

Link to comment
Share on other sites

οσοι το εχετε στα χερια σας δειτε το βιντεο στο 3:14 και πειτε μου αν εχει μαζι αυτο στο κουτι
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν το εχει το δικο μου. Απο οτι ακουσα στο βιντεο, λεει οτι ετσι πωλειται στις βορειες χωρες - Σουηδια, Φιλανδια κτλ. - και επισεις απο οσο ξερω στις δικες τους εκδοσεις εχουν 16GB MicroSD ενω τα δικα μας 8GB. Edited by telnet05
Link to comment
Share on other sites

και ενας emulator μεχρι να το παρουμε στα χερια μας! http://www.sonyericsson.com/trythephone/x10/

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό το post φαίνεται η υλοποίηση του zoom in, zoom out παρόλο την έλλειψη multi touch ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το κινητό λέει ??δεν ξέρω με ψήνει τρελά αν κ είμαι φαν των winmo το android δεν το πολύ συμπάθησα, είμαι κάτοχος χ1 και περιμένω το χ2 το ο πιο δεν το βλέπω να έρχεται...επιδει το θέμα είναι το hardware keyboard με βολεύει απίστευτα το qwerty!! τώρα δεν ξέρω πως θα μου Φανή η ιδέα με μόνο software πληκτρολόγιο. Επίσεις μου φαίνεται τεράστιο η έτσι δείχνει ?και κάτι άλλο σημαντικό στα winmo βρίσκεις απίστευτα πολλές εφαρμογές και προγραμματακια με το android τι γίνεται ?θα το δω πάντως από κοντά το κινητό γιατί φαίνεται ενδιαφέρων.
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
και κάτι άλλο σημαντικό στα winmo βρίσκεις απίστευτα πολλές εφαρμογές και προγραμματακια με το android τι γίνεται ?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=249301

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το κινητό λέει ??δεν ξέρω με ψήνει τρελά αν κ είμαι φαν των winmo το android δεν το πολύ συμπάθησα, είμαι κάτοχος χ1 και περιμένω το χ2 το ο πιο δεν το βλέπω να έρχεται...επιδει το θέμα είναι το hardware keyboard με βολεύει απίστευτα το qwerty!! τώρα δεν ξέρω πως θα μου Φανή η ιδέα με μόνο software πληκτρολόγιο. Επίσεις μου φαίνεται τεράστιο η έτσι δείχνει ?και κάτι άλλο σημαντικό στα winmo βρίσκεις απίστευτα πολλές εφαρμογές και προγραμματακια με το android τι γίνεται ?θα το δω πάντως από κοντά το κινητό γιατί φαίνεται ενδιαφέρων.

 

κοιτα εγω ειχα και το hd2 το χ10 ειναι πολυ ποιο καλο στο λειτουργικο του αλλα απο εκει και περα εχει καλυτερο ηχειο το hd2 και σαν κουδουνισμα και σαν ακουστικο . λεω για το hd2 γιατι πιστευω οτι ειναι το top στα windows mobile . παντος ειναι πολυ καλο σαν κινητο αλλα δεν αξιζει τα 570 ευρω με τιποτα αν ηταν στα 470 ηταν οκ !!

:p
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ έχω το hd2 ξέρω ότι είναι τελείως διαφορετικό σαν λειτουργικό το x10 λέει να πουλήσω το hd2 και να πάρο το x10 γιατί είμαι fan τις sonyericsson η θα το μετανιώσω
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδιά εγώ έχω το hd2 ξέρω ότι είναι τελείως διαφορετικό σαν λειτουργικό το x10 λέει να πουλήσω το hd2 και να πάρο το x10 γιατί είμαι fan τις sonyericsson η θα το μετανιώσω

 

Για τέτοιες συζητήσεις απευθύνσου στους Διαξιφισμούς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ έχω το hd2 ξέρω ότι είναι τελείως διαφορετικό σαν λειτουργικό το x10 λέει να πουλήσω το hd2 και να πάρο το x10 γιατί είμαι fan τις sonyericsson η θα το μετανιώσω

 

καλήμερα και χριστος ανέστη ! κοίτα για έμενα είναι δύσκολο να σου πω πάρε αυτό η πάρε το άλλο για τον λόγο οτι το hd2 ειναι πάρα πολύ κάλο κινητό αλλα το χαντακονι οτι ειναι windows mobile απο την αλλη για εμενα το χ10 μπορουσε να ειχε γινει πολυ ποιο καλη δουλεια στο κινητο ως αφορα το κινητο σαν συσκευή οχι σαν λειτουργικο ! και επιπλεον πιστεύω οτι ναι ύστερη στο ζήτημα του λειτουργικου και θα το ηθελα με την 2.1 εκδοση το λεω για εχω δοκιμάσει και το nexus one και ηταν καλυτερο αυτα τωρα απο εκει και περα ρωτατε οτι θελετε !

Edited by blue_ice
:p
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά με υγεία σε όλους.

Υπάρχει κανείς που να έχει αγοράσει το κινητό ή έστω να το πήρε για κάμποση ώρα στα χέρια του, για να μας πει τα πρώτα συμπεράσματά του, μπας και αποφασίσω τι θα κάνω? :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα...

 

οποιος το εχει ηδη στην κατοχη του το τηλεφωνο αν μπορει να μας ενημερωσει για τα περαιτερω...

 

1. εχει ελληνικα?

2. καταστημα αγορας κ τιμη (αν ειναι προβλημα ας στειλει πμ.)

3.εγγυηση=?

4.τι εννοουμε με την παραεισαγωγη... (μπορει να φαινεται σαν ερωτηση αστεια αλλα καποιοι οντως δεν ξερουν...)

5.τι περιλαμβανει το πακετο μεσα κ αν ξερει καποιος αν μπορουμε να βρουμε μεγαλυτερο micro sd καπου αλλου.

6. τι ειναι το multitasking... και που χρησιμοιποιειται...και ποιο αντιστοιχο κινητο το διαθετει..

συγνωμη αν κουραζω αλλα νομιζω πως λιγο πολυ υπαρχουν πολλοι που εχουν παρομοιες ερωτησεις οι οποιες θα λυσουν πολλα προβληματα....

ευχαριστω αυτους που θα κανουν τον κοπο να μας λυσουν τις αποριες.....

Link to comment
Share on other sites

1) Ναι, έχει

2) Δες στο skroutz για την πιο συμφέρουσα τιμή

3) Δυο χρόνια (αν και μπορεί να ακούσεις εναν από την SE)

4) Εννοούμε ότι το κινητό δεν έχει εισαχθεί από την επίσημη αντιπροσωπεία. Δες αυτό για περισσότερα

5) Δες αυτό

6) Multitasking είναι η δυνατότητα να τρέχει το κινητό περισσότερες των μια εφαρμογών παράλληλα. Τα περισσότερα smartphone ενσωματώνουν αυτή τη δυνατότητα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά με υγεία σε όλους.

Υπάρχει κανείς που να έχει αγοράσει το κινητό ή έστω να το πήρε για κάμποση ώρα στα χέρια του, για να μας πει τα πρώτα συμπεράσματά του, μπας και αποφασίσω τι θα κάνω? :)

 

σαν κινητο ειναι παρα πολυ καλο και η καμερα του ειναι πολυ καλη ! το μονο μείον που βλεπω ειναι οτι εχει χαλια ηχειο και ακουστικο !και αν θελετε το εχει και το vnp και σε λευκο χρωμα αυτααααα!!!!

:p
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

 

ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ SONY ERICSSON HELLAS ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ???????????

 

Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by zxr
Κεφαλαία
Link to comment
Share on other sites

σαν κινητο ειναι παρα πολυ καλο και η καμερα του ειναι πολυ καλη ! το μονο μείον που βλεπω ειναι οτι εχει χαλια ηχειο και ακουστικο !και αν θελετε το εχει και το vnp και σε λευκο χρωμα αυτααααα!!!!

 

Χάλια ακουστικό; Δεν ακούγεται καλά η συνομιλία με αυτόν που μιλάς; κάνει παράσιτα; ακούγεται χαμηλόφωνα; Το έχεις δουλέψει με bluetooth?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...