Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια οσο πηρατε την 5 καντε ενα τσεκ στον dialer για ακουστηκαν διαφορα κολληματα ακομη και σε nexus συσκευες...

 

εχω το 16ari γερμανικο και ακομα τιποτα εμενα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια οσο πηρατε την 5 καντε ενα τσεκ στον dialer για ακουστηκαν διαφορα κολληματα ακομη και σε nexus συσκευες...

 

εχω το 16ari γερμανικο και ακομα τιποτα εμενα...

προσωπικα δε μου κολλαει πουθενα ως τωρα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την έκδοση συστήματος 210.12.40.falcon_umts.Retail.en.GB. Μπορεί κάποιος να μου πει τι διαφορά έχει με την έκδοση 210.12.40.falcon_umts.EURetail.en.EU που έκανε post ο Sigou παραπάνω;
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και σε μένα η ειδοποίηση "Prepare for future updates", άρα σιγά σιγά κάτι γίνεται! Το κινητό είναι αγορασμένο από Public.
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανει καμια ιδεα για το πως να αλλαξω την επιλογη οι φωτογραφιες που κατεβαζω πχ απο το φεισμπουκ να αποθηκευονται στη συλλογη κ οχι στις photo?

 

 

Ακυρο το βρηκα

Edited by maria4790
Link to comment
Share on other sites

Έσκασε και σε μένα η προτροπή να ελέγξω τα Motorola Update Services.

Δεν έχει αλλάξει όμως κάτι μετά την αναβάθμιση που έκανα περίπου 2 μήνες πριν, δηλαδή στο Google Play μου δίνει την δυνατότητα μόνο να το απεγκαταστήσω, δεν έχει κάτι να ενημερώσω.

Το Lolipop δεν ήρθε ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό ξαφνικά δεν αναγνωρίζει τα ακουστικά!

Έχει τύχει σε κανέναν άλλο αυτό;

Είναι λειτουργικά αλλά δεν δουλεύουν, δούλευαν παλιότερα (στο κινητό - δοκιμασμένα).

 

τί παίζει;

 

Δοκίμασα restart, wipe cache αλλά τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα, εχω παρει το lollipop εδω και 3 εβδομαδες περιπου, αλλα δεν εχω κανει root το κινητο μου, τι λετε εχει μεγαλη διαφορα ?θα δω καμια διαφορα στην ταχυτητα?δεν θα παιρνει αλλο αναβαθμισεις οπως πειρα π.χ το lollipop online , πρεπει να τα κανω χειροκινητα ολα μονος μου?συγνωμη αν ειναι λιγο χαζη η ερωτηση απλα ειμαι λιγο καινουριος σε αυτα
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια βοηθεια γιατι τα εχω παρει. αγορασαπροχθες το τηλεφωνο στη γυναικα μου.καινουργιο. και στα καλα καθουμενα πατιεται οτι ναναι. δηλαδη ενω ειμαι στην αρχικη οθονη ξαφνικα ανοιγει ο chrome χωρις να πατησω τιποτα.

ολο κατι τετοια.

τι λετε γιαυτο;

Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια βοηθεια γιατι τα εχω παρει. αγορασαπροχθες το τηλεφωνο στη γυναικα μου.καινουργιο. και στα καλα καθουμενα πατιεται οτι ναναι. δηλαδη ενω ειμαι στην αρχικη οθονη ξαφνικα ανοιγει ο chrome χωρις να πατησω τιποτα.

ολο κατι τετοια.

τι λετε γιαυτο;

Επαναφορα εργοστασιακων πρεπει να κανεις για να στρωσει!

Link to comment
Share on other sites

to εκανα αλλα παλι το ιδιο κανει

Τσέκαρε αν υπάρχει κάποια περίεργη εφαρμογή, αλλιώς θα πρέπει να απευθυνθείς σε κάποιο σέρβις.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την έκδοση συστήματος 210.12.40.falcon_umts.Retail.en.GB. Μπορεί κάποιος να μου πει τι διαφορά έχει με την έκδοση 210.12.40.falcon_umts.EURetail.en.EU που έκανε post ο Sigou παραπάνω;

Μπορεί κάποιος να μου πει τι διαφορά έχουν αυτές οι δύο εκδόσεις;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει τι διαφορά έχουν αυτές οι δύο εκδόσεις;

 

Η πρωτη ρομ ειναι για συσκευες που ειναι διαθεσιμες απο αγγλικα κσταστηματα retail, εγω που το πηρα απο αμαζον αγγλικο αυτη την ρομ εχει. Η δευτερη για αλλες αγορες οπως πχ για Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ρε παιδια γιατι σε καποιους ηρθε η λολιποπ και σε αλλους με ιδια ρομ οχι..?Μηπως ειναι test?
Link to comment
Share on other sites

Official Lollipop (Android 5.0) News here

 

Εδώ μπορείτε να διαβάζετε διάφορα νέα για το νέο λειτουργικό. Όσον αφορά το ποιά κινητά έχουν ήδη πάρει την αναβάθμιση, παραθέτω από το παραπάνω link:

 

Update 1/22/2015: Android 5.0.2 has started rolling out in phases to Moto Gs India and Brazil. Watch your phone for a notification to update.

 

Update 2/13/2015: Select users on O2 Germany can now download and install Android 5.0.2.

 

Update 2/20/2015: Select users on Retail Germany, Retail France and Retail EU can now download and install Android 5.0.2.

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε το μυνημα για αναβαθμιση σε lollipop , μετα την αναβαθμιση τι πρεπει να κανω?

Επαναφορα εργοστασιακων και wipe cache partition! Το δευτερο google it

Link to comment
Share on other sites

Φίλος με συσκευή αγορασμενη απο το eshop του ήρθε το update κυριακη πρωι... Edited by atillas24

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

ειναι τοσο δυσκολο να κανω wipe cache partition??? μετα το βημα του recovery δε μπορω να καταφερω το vol up+power button..φταιει μηπως κατι η εγω απλα;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...