Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έχεις τον Google Launcher σου αλλάζει! Τωρα το να παίρνει update το Google App και να αλλάζει ο launcher είναι λίγο άκυρο..!
Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προφανώς εννοείς πως δεν θα αλλάξει κάτι ΑΝ χρησιμοποιείς διαφορετικό launcher εκτός του google. Και εννοώ aftermarket, καθώς στην 4.4.4, στο δικό μου τουλάχιστον, δεν είχε άλλη επιλογή πέρα από τον google.
Link to comment
Share on other sites

Ααα δλδ θέλει Google Now launcher για να γίνουν οι αλλαγές, κατάλαβα!

 

Εγώ έχω αφήσει τον stock στο 1st Gen μου, θα περιμένω να δω τις αλλαγές με Lollipop και τότε ίσως τον αλλάξω σε Google Now ή κάποιον 3rd party.

Link to comment
Share on other sites

Μπερδεύετε άσχετα πράγματα.

 

1. Το ότι το Google app πέρασε στην έκδοση 4 δεν έχει να κάνει με την επικείμενη αναβάθμιση του Moto G. Και το Xperia Z μου σήμερα την πήρε. Τόσο καιρό την έκδοση 4 (ξεχωρίζει από το άσπρο background) την είχαν μόνο οι συσκευές με Lollipop.

 

2. Ο Google Now Launcher δεν δουλεύει μόνος του. Απαιτεί το Google App. Με την αναβάθμιση του Google App εμφάνισε ο Google Now Launcher το άσπρο background. Είναι περίεργο αλλά έτσι το έχει σχεδιάσει η Google.

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν έχεις τον Google Launcher σου αλλάζει! Τωρα το να παίρνει update το Google App και να αλλάζει ο launcher είναι λίγο άκυρο..!

Είναι περίεργο αλλά έτσι είναι. Τι να κάνουμε;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην κοινότητα.

Το e-shop έχει βάλει πάλι σε προσφορά τα ακουστικά SONY Ericsson MH1.

1-2 σελίδες πιο πίσω ένας συνφορουμίτης λέει πως τα έχει δοκιμάσει με Moto G και λειτούργησαν κανονικά.

Έχει κανείς άλλος εμπειρία από αυτά? Να τα χτυπήσω ή παίζει τίποτα καλύτερα σε αυτά τα λεφτά?

 

Δουλευει κανονικοτατα. Παρηγγειλε αφοβα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! εχω μια ερωτηση.. ενεργοποιησα σημερα το daydream και απο οτι βλεπω δεν δουλευει. εχω ενεργοποιησει τα developer options και κλικαρει το stay awake (οπως διαβασα στο ιντερνετ) και παρολαυτα τιποτα. σας εχει τυχει;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! εχω μια ερωτηση.. ενεργοποιησα σημερα το daydream και απο οτι βλεπω δεν δουλευει. εχω ενεργοποιησει τα developer options και κλικαρει το stay awake (οπως διαβασα στο ιντερνετ) και παρολαυτα τιποτα. σας εχει τυχει;

Γεια χαρα! Εγω δεν το χω ενεργοποιηση ποτε οποτε δεν ξερω να σου πω! Δοκιμασε να κανεις κανα restart το κινητο μηπως και..! Αλλα προσωπικα μου φαινεται κατι τελειως περιττο!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! εχω μια ερωτηση.. ενεργοποιησα σημερα το daydream και απο οτι βλεπω δεν δουλευει. εχω ενεργοποιησει τα developer options και κλικαρει το stay awake (οπως διαβασα στο ιντερνετ) και παρολαυτα τιποτα. σας εχει τυχει;

 

Το stay awake κάνει ακριβώς το αντίθετο δηλαδή δεν αφήνει την οθόνη να κλείσει.. ξετίκαρε το.. έπειτα το daydream λειτουργεί μόνο όταν φορτίζει το κινητό. τέλος για να λειτουργήσει πρέπει να αφήσεις το κινητό ενώ είναι σε φόρτιση να κλείσει από μόνο του δηλαδή να μην πατήσεις το power button. κάντα όλα αυτά και θα δουλέψει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χρήστες του Falcon!

Μήπως ξέρει κάποιος σε ποιό φάκελο βρίσκονται τα αρχεία για την offline αναγνώριση φωνής;

(Google settings---> Search & Now---> Voice ---> Offline speech recognition)

Θέλω να διαγράψω τα προεγγατεστημένα Αγγλικά US και να βάλω τα UK

Link to comment
Share on other sites

Σκασανε μοτορολα apps με lollipop style http://www.apkmirror.com/

Ελπιζω να ερχεται το λολλι!!!

 

Ακόμα τίποτα, σε κάποια εκ των παραπάνω, παρόλο που έχω πάρει lollipop (soak test) :lol::p

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα τίποτα, σε κάποια εκ των παραπάνω, παρόλο που έχω πάρει lollipop (soak test) :lol::p

Σοακ? Σοβαρα? Σε βρισκω ωραιο :-) !

Μας τρολλαρουν μαλλον χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια!

http://www.apkmirror.com/apk/artem-chepurnoy/acdisplay/acdisplay-3-0-4-beta-apk/

 

Εβαλα σημερα active display και τα σπαει απλα!! Πολυ καλο lockscreen! Δοκιμαστε!

Link to comment
Share on other sites

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

Αμαν αυτη η ινδια!!:p

 

Μακαρι να μην αργησει σε εμας αν και το κοβω να το περνουμε σιγουρα φεβρουαριο..

Link to comment
Share on other sites

Αμαν αυτη η ινδια!!:p

 

Μακαρι να μην αργησει σε εμας αν και το κοβω να το περνουμε σιγουρα φεβρουαριο..

 

 

 

Χριστουγεννιάτικο δώρο περίμενες, πασχαλινό θα σου βγει τελικά ;)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα άρχισαν να το δίνουν και στην Αμερική στο 2nd Gen! Πιθανόν να μας έρθει και εμάς πριν τον Φεβρουάριο! ;)
Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι εύκολη η αλλαγή οθόνης στο κινητό??Επίσης ξέρει κανείς κανένα μαγαζι που θα μπορούσε να την αλλάξει στην Αθήνα ή στην Πάτρα?Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Δες ένα

για τη διαδικασία αφαίρεσης/τοποθέτησης της οθόνης στο κινητό. Αν "το 'χεις" νομίζω το κάνεις και μόνος σου. : )

 

Αλλιώς απευθύνεσαι στο service της Motorola στην Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites

Το είδα το βίντεο.ΟΥΤΕ καν... Μάλλον για service με βλέπω.Πόσο θα κοστίσει??

 

Δυστυχώς η επισκευή είναι τόσο ακριβή που δεν νομίζω να συμφέρει.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...