Jump to content

Το πιο όμορφο κινητό


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

T39m icecap blue.... by far :love::love::love:

 

Αυτο ακριβως εχω και πουλαω,πολυ στιλατο ακομη και σημερα.

Εγω θα πω για τα Vertu αλλα λογω τιμης και περιορισμενης παραγωγης αποτε βγαινουν εκτος,οποτε ......................................................................................

8800 arte sapphire

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γενικα σταν εταιρια η MOTOROLA εχει τα πιο ομορφα κινητα.Αν επελεγα καποιο θα ηταν μαλλον το Κ1 που το ειχα καποτε και το ν8 το οποιο αν κ ειχα μεγαλουτσικο ειναι παρα πολυ ωραιο!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πολυ ομορφα ειναι τα:

Aeon

P 910i Ntt Docommo

TV 7000

Cect 599

Cect V777

Cool R72

Daxian A888

Water Cube σε ολα τα χρωματα

 

poly wraia kinita.se vriskw polu psagmeno.den kukloforoun edw ta pio polla.well done dude;)

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνώ με τον κατάλογο οπότε θα περιμένω το νοκια 5800 να βγάλουμε οριστικά συμπεράσματα...
Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνώ με τον κατάλογο οπότε θα περιμένω το νοκια 5800 να βγάλουμε οριστικά συμπεράσματα...

 

Mην περιμενεις αδικα, απο οτι εχω δει η ιδια γνωστη και φτηνη πλαστικουρα της νοκια ειναι για αλλη μια φορα.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Motorola aura ! !

 

http://www.myphone.gr/devices/myphonegr-img-1022.jpg

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Για ομορφια μιλαμε!! :happy:

 

Off-topic

1000 κομματια ολα και ολα ειναι, διοτι πανω απο 200 λεπτομεριες εχουν προσθεθει με το χερι! (επισης , μεταλλο και κρυσταλλο ειναι 2 υλικα που φτιαχνουν αυτο το υπεροχο πλασματακι)*

Η τιμη του ειναι 1,350 €! Γερμανος

 

Παντως και το Nokia 8800 SIROCCO GOLD και το porche η τιμη τους , για τις ικανοτητες και το design τους ,ηταν ΥΠΕΡβολικη! (1200-1300€ κειμενονταν)

 

 

 

*" Χρησιμοποιεί μέταλλο, κρύσταλλο και ολοκληρώνεται με πάνω από 200 επιμέρους εξαρτήματα που τοποθετούνται με το χέρι. Ακόμα και η συσκευασία με το ξύλο τριανταφυλλιάς και το δέρμα αποπνέει prestige. "

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βρίσκω καθόλου όμορφο ανεξάρτητα από τα χρήματα.

 

 

Συμφωνω με τον φιλο, υπαρχουν πολυ-πολυ πιο ομορφα κινητα απο την απατη αυτη!

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον μιλαμε για ομορφια ανεξαρτητου κοστους κατα τη γνωμη μου το carbon arte δεν εχει αντιπαλο!Κραταω μονο μια επιφυλαξη για το Vertu που δεν το χω δει απο κοντα.
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον μιλαμε για ομορφια ανεξαρτητου κοστους κατα τη γνωμη μου το carbon arte δεν εχει αντιπαλο!Κραταω μονο μια επιφυλαξη για το Vertu που δεν το χω δει απο κοντα.

 

Πολύ κυρίλα....:down:

Θα προτιμουσα κατι πιο στυλατο , και χωρις φοβερη αξία λόγω "χρυσαφικών" ( carbon arte, vertu, motorola aura), δηλαδη κατι σαν το motorola v3/v3i/v3xx, ή το a1200/a1600/a1800, ή το omnia (ως bar ειναι φοβερο) ....

Έχουν ένα ιδιαίτερο στύλ , χωρίς ακριβό κέλυφος!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Πολύ κυρίλα....:down:

Θα προτιμουσα κατι πιο στυλατο , και χωρις φοβερη αξία λόγω "χρυσαφικών" ( carbon arte, vertu, motorola aura), δηλαδη κατι σαν το motorola v3/v3i/v3xx, ή το a1200/a1600/a1800, ή το omnia (ως bar ειναι φοβερο) ....

Έχουν ένα ιδιαίτερο στύλ , χωρίς ακριβό κέλυφος!

 

Φιλε μου θα διαφωνησω στο γεγονος οτι τα μοντελα που μου αναφερεις δεν ειναι και οτι καλυτερο ως τηλεφωνα.Εχοντας χρησιμοποιησει στο παρελθον το Razr και το samsung u900 soul δε λεω εμφανισημα μεν αλλα οχι καλα τηλεφωνα.Ειδικα το Samsung χαλια σημα και ακουστικη.Οποτε προσωπικα με αυτες τις μαρκες δε ξαναασχολουμαι.

Παντως γενικοτερα το οποιοδηποτε κινητο αν δε το δεις απο κοντα δε μπορεις να το κρινεις.Ειναι και η συνολικη αισθηση που σου δινει που σε φωτογραφιες δε μπορει να αποτυπωθει.

Link to comment
Share on other sites

Μαζι σου για το τελευταιο!

Κι εσυ πιο πανω μιλησες μονο για ομορφια, όχι για κόστος!

Κι εγω μιλησα μόνο για ομορφιά, όχι για δυνατότητες ή αξιοπιστία...

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πιο ομορφο κινητο βρισκεται στα χερια μου και απο τη στιγμη που το πηρα ολα τα βλεμματα στρεφονται πανω του.

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/311.jpg

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/medium/411.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πιο ομορφο κινητο βρισκεται στα χερια μου και απο τη στιγμη που το πηρα ολα τα βλεμματα στρεφονται πανω του.

 

 

 

 

Ροζ είναι;

Link to comment
Share on other sites

Το χρωμα του ειναι αναμεσα σε μπρουτζινο/χαλκινο και σαπιο μηλο δεν θα το ελεγα ροζ αλλα παιζει αναλογα με το φως ειναι χασιμο!
Link to comment
Share on other sites

το κινητακι παραπανω ειναι απλα τελειο...

 

και ας γινω λιγο γραφικος,siemens sx1,se w900(το καμαρι μου εδω και 3 χρονια),και το...επομενο μου!

Link to comment
Share on other sites

Το aura θα βγει από ότι μου είπαν στον γερμανό σε 1000 αριθμημένα κομμάτια--ελπίζω ο θείος σου να το προλάβει...

 

on topic για μένα το ωραιότερο κινητό ήταν το motorola v3 rzr (το οποίο μου το κλέψανε και ακόμα :cry: )

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Τα offtopic μηνύματα αφαιρέθηκαν.

Θα σας παρακαλέσω να μην ξεφεύγετε από το θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...