Jump to content

Sony Ericsson Xperia X2


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
τωρα οσον αφορα τους επεξεργαστες δε θα παιξουμε και

call of duty στο κινητο! :lol:

 

Μακάρι να ήταν μόνο αυτό το πρόβλημα. Εάν ασχοληθείς με τα Windows Mobile, θα με θυμηθείς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 653
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε θα εχει μεγαλη εμπορικη επιτυχια, αυτο ειναι ξεκαθαρο, αλλα σε αυτα τα χρηματα (για την ελληνικη αγορα) ειναι πολυ καλη περιπτωση.

Πολυ ομορφο, καλη ποιοτητα κατασκευης (για αλλη μια φορα ξεφευγει απο τους τονους πλαστικουρας που μας σερβιρουν αφειδως οι εταιρειες), καλη καμερα και βελτιωμενο πληκτρολογιο σε σχεση με τον προκατοχο.

Σαφως πιο συγχρονος σχεδιασμος και συνολικα μια καλη προταση για καποιον που θελει qwerty πληκτρολογιο χωρις να κουβαλαει τον πλαστικο ογκο του touch pro 2 και με 200+ ευρω λιγοτερα χρηματα (με τις αντιστοιχες υποχωρησεις βεβαια σε μεγεθος οθονης)...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν θα διαφωνήσω ότι η τιμή πώλησης θα είναι και ο καθοριστικός παράγοντας για την πορεία της στην αγορά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

κανενα νεο οσον αφορα διαθεσιμότητα?

απο το Πλαισιο του Αλιμου μου ειπαν το περιμενουν στα μεσα του Δεκεμβρη

και απο την Ερικσον που πηρα τηλ αμεσως μετα να ρωτησω, μου ειπαν οτι δε γνωριζουν.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

με ενημερωσαν πως θα παραλαβω το κινητο στα μεσα του μηνα.....αχ...ειδωμεν....

 

αντε με το καλο, αυριο θα ρωτησω και κανενα καταστημα Vodafone

απο οτι λεει η ιστοσελιδα τους εχουν την αποκλειστικοτητα σαν εταιρεια για αυτο το μοντελο..

Link to comment
Share on other sites

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Στο πλαίσιο στην Αγία Παρασκευή που ρώτησα και εγω μου είπαν οτι δε ξέρουν πότε θα το φέρουν...Αντε να δούμε πότε θα βγεί να το δοκιμάσουμε και αυτο.
Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο θα έρθει Ιανουάριο. Και αυτό είναι σίγουρο 100%.Οπότε,όσοι το προπαραγγείλατε θα χρειαστεί να περιμένετε 1 μήνα ακόμη, διαφορετικά ακυρώστε την προπαραγγελία.

 

Υ.Γ.:Το gsmarena γράφει βέβαια βλακείες και ανακρίβειες γενικότερα, οπότε δεν είναι να το πολυεμπιστεύεται κανείς, αλλά υπάρχει ούτως ή άλλως ενημέρωση από το Πλαίσιο για τον Ιανουάριο

Link to comment
Share on other sites

άρα καλά λέγανε μερικά site πριν κάνα μήνα για αρχές Ιανουαρίου και συγκεκριμένα 10 ! έτσι έλεγε και το expansys.Oπότε περιμένουμε 1 μήνα υπομονή λοιπόν!!
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ένας μήνας καθυστέρηση είναι πολύς καιρός για μια τέτοια συσκευή. Η εμπορική της πορεία θα επηρεαστεί αρνητικά και από το γεγονός ότι δεν προλαβαίνει τις γιορτές! :!:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντος δε με ενημερωσαν για αναβολη παραλαβης η κατι τετοιο...... και στη vodafone το εχουν στα coming soon. τι να πω......θα δειξει.....
Link to comment
Share on other sites

Κατάσταση=Ψάχνω άμεσα για κινητό..

 

Βλέπω πρώτα το milestone, οk λέω μ'αρέσει άντε να το πάρω..

τελικά κανείς δεν ξέρει πότε θα ρθει..

 

Περνάω από ένα κατάστημα voda παίρνω το φυλλαδιάκι και βλέπω το xperia2 αποκλειστικά και με πολύ δελεαστική τιμή..α χα λέω!!εδώ είμαστε..

Αλλά και εδώ τα πράγματα βλέπω είναι στο φλού...και πάει πρός τον Γενάρη το θέμα.

 

Μπάς και μου ευχήθηκε καλές αγορές ο Μητσοτάκης??

Anyway αναμονή και βλέπουμε.... :what:

 

*sorry άν βγήκα λίγο offtopic*

Link to comment
Share on other sites

Κατάσταση=Ψάχνω άμεσα για κινητό..

 

Βλέπω πρώτα το milestone, οk λέω μ'αρέσει άντε να το πάρω..

τελικά κανείς δεν ξέρει πότε θα ρθει..

 

Περνάω από ένα κατάστημα voda παίρνω το φυλλαδιάκι και βλέπω το xperia2 αποκλειστικά και με πολύ δελεαστική τιμή..α χα λέω!!εδώ είμαστε..

Αλλά και εδώ τα πράγματα βλέπω είναι στο φλού...και πάει πρός τον Γενάρη το θέμα.

 

Μπάς και μου ευχήθηκε καλές αγορές ο Μητσοτάκης??

Anyway αναμονή και βλέπουμε.... :what:

 

*sorry άν βγήκα λίγο offtopic*

 

η τιμη για αυτα που προσφερει ειναι σιγουρα ααααααακρως δελεαστικη και βαζει τα γυαλια σε πολλααααα αλλα.......η γνωμη μου ειναι πως θα ερθει αυτες τις μερες, αυτη ειναι απλα η δικη μου γνωμη. στη θεση σου θα το 'κλεινα....:):):)

 

 

το περιμενω και εγω απο vodafone.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
βαζει τα γυαλια σε πολλααααα αλλα.......

 

Ας περιμένουμε να το πιάσουμε στα χέρια μας πρώτα και μετά κρίνουμε. Γιατί θεωρητικά... πολλά μπορούμε να πούμε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ας περιμένουμε να το πιάσουμε στα χέρια μας πρώτα και μετά κρίνουμε. Γιατί θεωρητικά... πολλά μπορούμε να πούμε.

 

φυσικα, απλα αυτο το ειπα για την τιμη:)

Link to comment
Share on other sites

απο αποψη design και τιμης σκιζει

αλλα μεγεθος οθονης , βαρος και επεξεργαστη υστερει

 

Χ2 > 15 Ιανουαριου

Χ10 > 10 φεβρουαριου

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να εχει τοσο μεγαλη διαφορα στο βαρος απο αλλα wm υπαρχουν ακομα και πιο βαρια

 

οθονη οκ, καποιους τους φτανει οπως και ο επεξεργαστης που λεω και παλι πως ειναι ικανοποιητικος

 

η τιμη του ειναι κορυφη....δειτε το λιγο καθαρα το θεμα υπαρχει μια διαφορα 100 + ευρω απο αλλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γούστα είναι αυτά. Ο καθένας μας πρέπει να περιορίζεται στο να εκφράζει τη γνώμη του χωρίς να προσπαθεί να την επιβάλλει. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά. Ο καθένας μας πρέπει να περιορίζεται στο να εκφράζει τη γνώμη του χωρίς να προσπαθεί να την επιβάλλει. :rolleyes:

 

ακριβως:rolleyes:

 

αντε με το καλο να ερθει .........και συντομα...........να δουμε τι θα δουμε....:D:O

Link to comment
Share on other sites

Γράφει ότι αναμένεται σύντομα.

Αλλά όντως είναι στην τιμή των 479 ευρώ.

 

Στα expansys το έχουν γύρω στα 700 ευρώ. Μεγάλη διαφορά...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X2
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...