Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ν97 Mini


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εκανες ανανεωση στην μουσικη βιβλιοθηκη?

Ναι...εκανα κανονικα, αλλα τα βλεπει μονο απο το Music folder της Ε και οχι της F (kαρτα μνημης).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 962
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι...εκανα κανονικα, αλλα τα βλεπει μονο απο το Music folder της Ε και οχι της F (kαρτα μνημης).

 

Γειά σου.Δοκίμασε άν έχεις κάποια άλλη κάρτα να περάσεις τα τραγούδια σου εκεί.Και τσέκαρετο πάλι.Το άν ήταν σε παλαίας τεχνολογίας κινητό πιστεύω με ένα format της κάρτας δεν θα υπήρχε πρόβλημα να μπεί σε ένα καινούργιας τεχνολογίας κινητό.Αν δεν επιλυθεί το πρόβλημα πές μας ξανά

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου.Δοκίμασε άν έχεις κάποια άλλη κάρτα να περάσεις τα τραγούδια σου εκεί.Και τσέκαρετο πάλι.Αν επιλυθεί προφανώς μπορεί να φταίει η παλαίας τεχνολογίας κάρτα.Άν όχι,να μας πείς ξανά

 

μα δεν εκανε λογο για παλαιας τεχνολογιας καρτα μνημης αλλα για καρτα που χρησιμοποιουνταν σε παλαιοτερης τεχνολογιας κινητο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, περασα ολα τα αρχεια της καρτας στην μνημη Ε και φορμαρα την F.

Tωρα μεταφερω το Music folder απο την Ε στην F ξανα...θα σας ενημερωσω, απλα ειναι 300 τραγουδια και αργει λιγακι.

 

Ξεχασα να σας πω οτι δεν εχω αλλη καρτα τωρα.

Αυτη που εχω ειναι 2G και το τηλεφωνο εχει ηδη 8G.

Λετε να παρω καμια μεγαλυτερη αν τελικα παρω καινουργια???

Βασικα θα εχω αυτα τα κομματια μουσικης και θα βαλω μερικα ακομα, μερικα παιχνιδακια , φωτογραφιες και κανενα βιντεακι απο τα διδυμα γιατι το αλλο κινητο δεν εβγαζε τιποτα.

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

@GINATWINS καλώς ήρθες στο φόρουμ.:)

Καλά έκανες και την έκανες format.Επιβάλλεται να γίνεται για να δημιουργηθούν οι κατάλληλοι φάκελοι και διαδρομές σε αυτή ώστε να λειτουργεί χωρίς πρόβλημα και αυτή και η συσκευή.

Επίσης σαν καινούργια που είσαι καλό είναι να διαβάσεις το faq της πρώτης σελίδας,θα σε βοηθήσει πολύ και θα λυθούν πολλές απορίες σου.

Καλή παραμονή και καλή συνέχεια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

@GINATWINS καλώς ήρθες στο φόρουμ.:)

Καλά έκανες και την έκανες format.Επιβάλλεται να γίνεται για να δημιουργηθούν οι κατάλληλοι φάκελοι και διαδρομές σε αυτή ώστε να λειτουργεί χωρίς πρόβλημα και αυτή και η συσκευή.

Επίσης σαν καινούργια που είσαι καλό είναι να διαβάσεις το faq της πρώτης σελίδας,θα σε βοηθήσει πολύ και θα λυθούν πολλές απορίες σου.

Καλή παραμονή και καλή συνέχεια.

 

Καλως σας βρηκα....συγνωμη που δεν τα διαβασα ακομα τα FAQ αν και μου το επεσημανε ο αντρας μου, αλλα δεν βρηκα τον χρονο, θα το κανω στο συντομοτερο. :O

 

Σας ευχαριστω πολυ....τελικα ηθελε νεο φορματ, τωρα τα "διαβαζει" κανονικα, ειστε θησαυρός!

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

GINATWINS μην ανησυχείς για την οθονη...

και σε μενα οσο το ειχα τα ιδια εκανε....:)

οταν την πιεζα παραπανω φαινοταν σαν να μαυριζε αλλα ετσι απλα ειναι.......:)

καλορίζικο το κινητο...σου...δεν μπορεις να φανταστεις τι δυνατότητες εχει.....:)

θα τις ανακαλυψεις στην πορεια.....:)

 

να ρωτησω το οτι ζεσταινεται το πισω μερος ειναι φυσιολογικο?

 

και σε μενα εκανε κατι τετοια τρελα......!!!!!!!

την ιδια απορια εχω και εγω.......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

προσπαθώ να πάρω Backup με το pc suite και δεν μου αντιγράφει τα αρχεία της μνήμης (mp3,photos,videos) παρόλο που κάνει check το files from memory .

Να σημειώσω πως τα αρχεία τα είχα κάνει copy paste αρχικά.

Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα όταν το παιδέυω καμιά ώρα στο Wi-Fi, το πίσω μέρος θερμαίνεται ιδιαίτερα... Πιστεύω όμως ότι κάτι τέτοιο θα γίνεται σε όλα. Τώρα το αν αυτό μπορεί να προκαλέσει πρόβλημα, ομολογώ ότι δεν έχω τη γνώση.
Link to comment
Share on other sites

μα δεν εκανε λογο για παλαιας τεχνολογιας καρτα μνημης αλλα για καρτα που χρησιμοποιουνταν σε παλαιοτερης τεχνολογιας κινητο

 

Ναι φίλε.Για κινητό μίλησα κι εγώ.Ότι είχε την κάρτα σε παλαιάς τεχνολογίας κινητό ;)

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις ! Ο browser του κινητού με πετάει παρά πολύ συχνά έξω. Ακόμα και με απλή πλοήγηση σε αυτή την σελίδα . Έχετε παρατηρήσει κάτι ? Υπάρχει κάποια λυση ή κάτι που έπρεπε να είχα κάνει ?
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση,στις συσκευες σας στα πληκτρα (που ειναι κατω απο την οθονη) εχει αγγλικους χαρακτηρες μονο ή κι ελληνικους;

σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση,στις συσκευες σας στα πληκτρα (που ειναι κατω απο την οθονη) εχει αγγλικους χαρακτηρες μονο ή κι ελληνικους;

σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας...

 

Σ εμενα εχει και ελληνικους. Το εχω παρει απο βονταφον.

Link to comment
Share on other sites

@liapos7 Οι συσκευές που προορίζονται για την Ελληνική αγορά θα πρέπει να έχουν και Ελληνικούς και Αγγλικούς χαρακτήρες. Αν το δικό σου έχει μόνο Αγγλικούς τότε κατά πάσα πιθανότητα είναι παρά-εισαγωγής. Για να το τσεκάρεις δες αν το product code της συσκευής σου είναι κάποιο από τα παρακάτω 0585096 (QW CB) / 0585125 (QW Garnet) / 0592730 (QW White)

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ πολύ παιδιά.δεν εχω την συσκευή,ενδιαφέρομαι να το πάρω όμως γι αυτό ρωτάω.πείτε μου κ κάτι άλλο,μπορείτε να απαντήσετε σε κάποιο sms χωρίς να ανοίξετε το πληκτρολόγιο;εμφανίζεται δηλαδή το πληκτρολόγιο στην οθόνη;και πάλι σας ευχαριστώ!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

τι πρεπει να κανεις για να δουλεψει το gps ?

εχω φορτωσει χαρτες με το maploader ανοιγω την εφαρμογη ... περιμενω να συνδεθει το gps αλλα τπτ.. η κιτρινη μπαρα αναβοσβυνει συνεχως .

μονο μια φορα τα καταφερα που το ειχα αφησει ανοιχτω κανενα τεταρτο ...

 

γιατι μου ζηταει συνδεση οταν ξεκιναει η εφαρμογη ?

BackDoo oGioRGos
Link to comment
Share on other sites

Από το faq της πρώτης σελίδας

GPS, A-GPS, Nokia Maps/OVI Maps και η πρώτη χρήση

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας.αν πιστευουμε οτι εχουμε φορτωθει πολλα σκουπιδια και πρεπει να κανουμε χαρντ φορμα,γιατι αντιλαμβανομαστε οτι ισως κατι δεν πηγαινει καλα το μπακ απ,το κανουμε για να επαναφερουμε επαφες μηνυματα ημερολογιο(οπως γραφει στα faq μνημη καρτας και μαζικης αποθηκευσης τηλ δεν σβηνονται)?η για να ξαναλειτουργησει ξανα η συσκευη?αν δεν κανουμε χαρντ φορμα και απλως επαναφερουμε ενα προηγουμενο μπακ απ ,το τηλεφωνο επανερχεται και λειτουργει οπως λειτουργουσε την χρονικη στιγμη που πηραμε το τοτε μπακ απ?ευχαριστω.εχω παρατηρησει οτι εισαι σε μια σελιδα στο δικτυο και θελεις να πας πισω ,αν πατησω το βελακι κατω δεξια στην οθονη εμφανιζοναι πρωτα οι ενδιαμεσες δυνατοτητες δηλ. η μεγενθυση της σελιδας κλπ και οι λεξεις:(πανω δεξια)ΠΙΣΩ και (κατω δεξια)ΕΠΙΛΟΓΕΣ εμφανιζονται με καποια καθυστερηση,σε καποιες περιπτωσεις δεν εμφανηστηκαν καθολου και για να παω προς τα πισω στις σελιδες αναγκαστηκα να βγω απο το δικτυο.γι αυτο τον λογο θελω να κανω χαρντ φορμα μηπως αλλαξει κατι.συγγνωμη αν κουρασα αλλα εχω αναγκη την συμβουλη σας .(560 ευρω ειναι αυτα)ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

το βγαζω στο μπαλκονι ανοιγω την εφαρμογη του gps κανω και συνδεση μεσω wifi αλλα τπτ ... θελει αναγκαστικα gprs ? πως το ενεργοποιω ? (cosmote etairiko)
BackDoo oGioRGos
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει η δυνατοτητα εμφανισης του full πληκτρολογιου στην οθονη, οπως γινοταν στο 5800, χωρις να ανοιχτει το hardware πληκτρολογιο?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει η δυνατοτητα εμφανισης του full πληκτρολογιου στην οθονη, οπως γινοταν στο 5800, χωρις να ανοιχτει το hardware πληκτρολογιο?

 

Αν εννοείς QWERTY πληκτρολόγιο, δέ γίνεται

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας και εγω κατοχος του ν97 μινι το πηρα πριν μια εβδομαδα στα 320 ευρω απο τα καιζερ στην πανεπιστημιου με τη ζελατινα πανω, ηταν καλη ευκαιρια!!

ειχε κοσμοτε πανω και αφου αλλαξα product code του περασα την τελευταια εκδοση μεσω software update.Bρηκα μια διαδικασια στο ιντερνετ για χακαρισμα της συσκευης με phoenix αλλα αν το κανω θα χασω τα ελληνικα?οποιος ξερει ας απαντησει

Samsung Galaxy A50
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...