Jump to content

[Maemο 5] Εφαρμογές / Εργαλεία (Προτάσεις / Απορίες / Ερωτήσεις)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια το subtitle support πως λειτουργει;κατεβασα μια ταινια με το transmission και δεν εχει υποτιτλους.τι πρεπει να κανω;

σε μενα λειτουργει κανονικα....

 

κανεις μετονομασία το txv αρχειο(υποτιτλος) με το ιδιο ονομα που εχει το βιντεο και ολα λειτουργουν κανονικα.....διαβαζει το βιντεο με τους υποτιλους κανονικοτατα......

ψαξτο και αν δεν τα καταφερεις συζηταμε για τα υπολοιπα(γιατι υπαρχουν και εναλλακτικές λυσεις.....:))

 

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΨΑΞΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΟΤΙΤΛΟ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ....ΟΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ PC.....

Link to comment
Share on other sites

σε μενα λειτουργει κανονικα....

 

κανεις μετονομασία το txv αρχειο(υποτιτλος) με το ιδιο ονομα που εχει το βιντεο και ολα λειτουργουν κανονικα.....διαβαζει το βιντεο με τους υποτιλους κανονικοτατα......

ψαξτο και αν δεν τα καταφερεις συζηταμε για τα υπολοιπα(γιατι υπαρχουν και εναλλακτικές λυσεις.....:))

 

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΨΑΞΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΟΤΙΤΛΟ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ....ΟΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ PC.....

Thanks.θα το δοκιμασω και τα λεμε ξανα sos FREDARAS βρισκω μονο rar αρχεια bin δε βρισκω.εναλλακτικες;

Edited by geoflo
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία εφαρμογή που να ξεκλειδώνει δίκτυα wifi?

 

 

aircr ack-ng

Edited by mirrorofsorrow
Διόρθωση παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

παιδια σας παρακαλω θελω να μου πει καποιος πως κανουμε βιντεοκλισει με το ν 900 ευχαριστω

 

ας μου πει καποιος ρε παιδια

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

παιδια σας παρακαλω θελω να μου πει καποιος πως κανουμε βιντεοκλισει με το ν 900 ευχαριστω

 

Με skype ή google talk

Link to comment
Share on other sites

ας μου πει καποιος ρε παιδια

 

Δεν γίνεται να κάνεις βιντεοκλήση over 3g με το Ν900. Μπορείς μόνο μέσω skype ή google talk όπως σου είπε και ο syd77.

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

απο που θα τα κατεβασω αυτα πεσμου γιατι ειμαι ασχετος.και σε ευχαριστω

 

Θες να κάνεις βιντεοκλήση σε άλλο κινητό με 3g; Αν ναι δεν γίνεται στο Ν900. Αυτά που σου ανέφερα χρειάζονται λογαριασμό και είναι ήδη εγκατεστημένα.

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

το skype που ειναι εγκαταστιμενο

 

 

πας ρυθμισεις --> voip και im λογαριασμοί ---> νέο

και ακολουθείς τις οδηγίες

Link to comment
Share on other sites

Δες αυτό το [ame=http://www.youtube.com/watch?v=IGewYnBw_PI]How to set up skype on Nokia N900 [/ame]για το πως να το κάνεις.
My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

παιδια το tweak flash plugin σας δουλευει μετα το update....???

εμενα μου βγαζει error στην αρχη και μετα αλαμπουρνέζικα οταν παω να δω τι version flash εχω τωρα.....

να τολμησω να βαλω flash 10 μεσα απο την εφαρμογη η θα γινει ο χαμος.....????:p

το δοκιμασε κανεις.....?

Link to comment
Share on other sites

http://static.maemo.org/static/4/42a54f92901011df93b96b69eca57fbf7fbf_n900ftp_icon Ν900ftp

 

http://img219.imageshack.us/img219/9494/screenshot2010102520153.png

 

Εφαρμογή για πρόσβαση σε ftp server.

 

http://maemo.org/packages/view/n900ftp/

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

παιδια το tweak flash plugin σας δουλευει μετα το update....???

εμενα μου βγαζει error στην αρχη και μετα αλαμπουρνέζικα οταν παω να δω τι version flash εχω τωρα.....

να τολμησω να βαλω flash 10 μεσα απο την εφαρμογη η θα γινει ο χαμος.....????:p

το δοκιμασε κανεις.....?

 

το ιδιο παρατηρησα κι εγω. Νο more flash 10.

 

Τι εννοεις "να τολμησω να βαλω flash 10 μεσα απο την εφαρμογη η θα γινει ο χαμος"?

Υπαρχει αλλος τροπος? και αν ναι, ποιος?

...Ν73➡Nokia5800➡N900(one mobile-one love!)➡S3➡G2➡Note Edge➡G4➡Xiaomi Mi6
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο παρατηρησα κι εγω. Νο more flash 10.

Τι εννοεις "να τολμησω να βαλω flash 10 μεσα απο την εφαρμογη η θα γινει ο χαμος"?

Υπαρχει αλλος τροπος? και αν ναι, ποιος?

 

:lol::lol::lol:

φιλε μου καλε κατσε τωρα με το flash 9 και χωρις βιντεο στο facebook κτλ...και οταν αυριο θα γκρινιαξω γιατι το ΚΙΝΗΤΟ μας δεν εχει τα βασικα.......παρε μερος στην κουβεντα......:lol:

απο το μεσημερι προσπαθω να διαβασω το mms της κοπελιας μου...δεν το ανοιγει το μαμημεμο το ταμπλετ:p:p με τιποτα......:lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

φιλε μου καλε κατσε τωρα με το flash 9 και χωρις βιντεο στο facebook κτλ...και οταν αυριο θα γκρινιαξω γιατι το ΚΙΝΗΤΟ μας δεν εχει τα βασικα.......παρε μερος στην κουβεντα......:lol:

απο το μεσημερι προσπαθω να διαβασω το mms της κοπελιας μου...δεν το ανοιγει το μαμημεμο το ταμπλετ:p:p με τιποτα......:lol:

 

Βλέπω video στο facebook αυτή τη στιγμή με το N900 1.3.

Στο tweak flash επέλεξα restore factory state... save κτλ

Και ακολούθως επέλεξα το RECOMMENDED και πάλι....

Μια χαρά δουλεύει...

 

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑΞΕΙΣ! (αστειεύομαι!:p)

6610 --> 7610(RH-51) --> (Legendary) N900 --> Galaxy SIII --> HTC 10 --> Pixel 2 XL --> Xperia 1 ii

HP Touchpad (dual boot: webOS and Android)

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

φιλε μου καλε κατσε τωρα με το flash 9 και χωρις βιντεο στο facebook κτλ...και οταν αυριο θα γκρινιαξω γιατι το ΚΙΝΗΤΟ μας δεν εχει τα βασικα.......παρε μερος στην κουβεντα......:lol:

απο το μεσημερι προσπαθω να διαβασω το mms της κοπελιας μου...δεν το ανοιγει το μαμημεμο το ταμπλετ:p:p με τιποτα......:lol:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι οταν παω να δω βιντεο στο you tube απο τα λινκ που βαζετε μου βγαζει παντα μα παντα ενα βιντεο DEFENDERS OF THE EARTH;συμβαιβει και σε σας;
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι οταν παω να δω βιντεο στο you tube απο τα λινκ που βαζετε μου βγαζει παντα μα παντα ενα βιντεο DEFENDERS OF THE EARTH;συμβαιβει και σε σας;

Πατάς το λινκ της υπογραφής μου μήπως ?

Link to comment
Share on other sites

ναι το πήρε και εμένα το μάτι μου μέσα στον app manager.Αλλά δεν βρήκα κάτι μέσα στις ρυθμίσεις.

Γνωρίζει κανείς πως να κάνουμε εγκατάσταση των εφαρμογών από το backup, μέσα από άλλον app manager πέρα του μανίσιου???Ειναι τραγικά αργός ο μανίσιος!

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Πατάς το λινκ της υπογραφής μου μήπως ?

μαλλον εχεις δικιο.ετυχε 2-3 φορες και νομιζα οτι ειχα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Maemο 5] Εφαρμογές / Εργαλεία (Προτάσεις / Απορίες / Ερωτήσεις)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...