Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σχετικα με το youtube εχω το ιδιο προβλημα... Στην αρχη μου τα επαιζε, τωρα δεν παιζει με τιποτα... Εχω ψαξει παντου, δεν βρισκω λυση... Πιστευω κατι κολλημα εχει φαει το λογισμικο.

 

Τα ακουστικα οντως χαλια... Επισης το καλωδιο του ακουστικου χρησιμοποιηται απ' το κινητο ως κεραια για να πιανει συχνοτητες. Εμενα μια χαρα επιανε σταθμους...

 

Παιζει να εχουν προβλημα τα δικα μου ακουστικα τοτε γιατι σημερα που τα δοκιμασα και στο δρομο με πεθαναν στα παρασιτα:( απλα δεν ειχα ποτε lg και ελεγα μηπως ειναι γενικο το προβλημα.θα παω στο πλαισιο αυριο να ρωτησω :D ευχαριστω!!!!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σε ολους,

αγορασα χθες το LG GT505 και αντιμετωπιζω ενα προβληματακι με τις φωτο!

ενω ειναι σε μορφη jpg ειναι τραβηγμενες απο φωτογραφικη μηχανη και εχουν μεγαλες διαστασεις με αποτελεσμα οταν τις περναω στο κινητο να μην τις ανοιγει!

μπορει καποιος να μου πει πιο προγραμμα μπορω να χρησιμοποιησω για να διαμορφωσω το μεγεθος των εικονων??

please help me!!!:cry:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους,

αγορασα χθες το LG GT505 και αντιμετωπιζω ενα προβληματακι με τις φωτο!

ενω ειναι σε μορφη jpg ειναι τραβηγμενες απο φωτογραφικη μηχανη και εχουν μεγαλες διαστασεις με αποτελεσμα οταν τις περναω στο κινητο να μην τις ανοιγει!

μπορει καποιος να μου πει πιο προγραμμα μπορω να χρησιμοποιησω για να διαμορφωσω το μεγεθος των εικονων??

please help me!!!:cry:

 

θα σου απαντήσω με την MONICA......!

 

Ανοίγεις την PHOTO με την ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ....

 

http://s6.directupload.net/images/100113/ub5ppe9g.png

ΜΕΤΑ ΑΛΛΑΓΕΙ ΜΕΓΕΘΟΥΣ

 

http://s3.directupload.net/images/100113/x248l86g.png

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΠΟΣΟ ΤΗΣ 100% ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΙΚΡΥΝΕΙ

 

http://s1.directupload.net/images/100113/6fpck9ir.png

 

ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ

 

http://s6.directupload.net/images/100113/euuh4gww.png

 

Αυτός είναι ένας απλώς και σύντομος τρόπος

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

mariodj πολυ καλη επιλογη εικονας εκανες... ;)

 

Αν εχεις Windows XP νομιζω δεν μπορεις να μικρηνεις την φωτο απο ζωγραφικη. Θα χρειαστεις προγραμμα σαν το photoshop. Υπαρχει ενα δωρεαν προγραμματακι σαν το photoshop, λεγεται GIMP 2. Μπορεις να το κατεβασεις ΕΔΩ.

 

Παντως το ιδιο προβλημα ειχα και 'γω με καποιες φωτογραφιες απο ψηφιακη...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!!!!

Τα κατάφερα χρησιμοποιώντας τη ζωγραφική!!!

Όσο για το προγραμματάκι που είναι σαν το photoshop μου είναι πολυ χρήσιμο γτ το netbook ζορίζεται όταν χρησιμοποιώ photoshop!

Και πάλι ευχαριστώ πολυ!!!

:D:rotfl::clap::thanks:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια..ενα φιλου του εσπασε η οθονη εσωτερικα.. 3ερουμε ποσο κοστιζει η αλλαγη της και που μπορει να γινει ??? ευχαριστω εκ των προτερων!!!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια..ενα φιλου του εσπασε η οθονη εσωτερικα.. 3ερουμε ποσο κοστιζει η αλλαγη της και που μπορει να γινει ??? ευχαριστω εκ των προτερων!!!

περιπου 30 ευρο μπορεις να δεις στο ebay

του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

30 € από eBay. ΟΚ. Μετά πως την βάζει;;)θα το καταστρέψει,:X

ειναι τοσο δυσκολο να βρει καποιον να την βαλει?σ ενα sonyerricson που εχω επρεπε να γινει αλλαγη καλωδιοταινιας και μου ζητησε η εταιρια 120 ευρο,πηρα μια απο το ιντερνετ με 22 ευρο και βρηκα εναν τυπο μου την περασε και τον εδωσα αλλα 20,τοσο δυσκολο ειναι?

του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

παιδιά γεια σας και από μένα. ενώ είχα εγκαταστήσει κανονικά το wetravel, και μου είχε κάνει σύνδεση μερικές φορές, περίπου σε 8-10 λεπτά, ξαφνικά ενώ το άφηνα και μεσάωρο, δεν έβρισκε σήμα. οπότε πήγα να το εγκαταστήσω ξανά σύμφωνα με τις οδηγίες από το gt505tools.tk, όπως την προηγούμενη φορά. Το παράδοξο είναι ότι ενώ έχει 2 αρχεία μέσα ο φάκελος, και άνοιγα αυτό που τελειώνει σε .jad τώρα αυτό όταν το ανοίγω μου λέει "αποτυχία ελέγχου ταυτότητας" και μπορεί να εγκαταστήσει μόνο αυτό που τελειώνει .jar, που νομίζω πως παλαιώτερα δεν το άνοιγε αυτό. Το ζήτημα είναι πως όταν εγκαθηστώ αυτό το δεύτερο που δουλεύει, στην επιλογή Ορισμός άδειας στις εφαρμογές, δε μου βγάζει σε κάποιες επιλογές,όπως π.χ.(ανάγνωση δεδομένων πρόσβασης χρήστη,κ.τ.λ.) την επιλογή "να επιτρέπεται πάντα", με αποτέλεσμα, μέσα το πρόγραμμα να μου το ζητάει κάθε λίγο και λιγάκι... Καμιά ιδέα, για τους λόγους που μπορεί να προκλήθηκε αυτό???

 

παιδιά, μετά από μια επαναφορά ρυθμίσεων αναγνώρισε, το .jad και το we travel εγκαταστάθηκε επιτυχώς.! Ας ελπίσουμε πως θα δουλέψει κιόλας..

Edited by Spidey
Xρησιμοποίησε την "Τροποποίηση" για να προσθέσεις κάτι στο μήνυμά σου.
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχετε διαπιστώσει και εσείς έχουμε φτάσει αισίως τις 122 σελίδες.

Γι αυτό ενημερώνω την παρέα ότι θα προχωρήσω σε διαγραφή μηνυμάτων πολύ σύντομα,που κρίνω ότι πλέον δε χρειάζονται να υπάρχουν , ώστε να μειώσουμε λίγο τις σελίδες.Μην απορήσετε λοιπόν αν δείτε κάποια μείωση στον αριθμό των posts σας , ευχαριστώ.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχετε διαπιστώσει και εσείς έχουμε φτάσει αισίως τις 122 σελίδες.

Γι αυτό ενημερώνω την παρέα ότι θα προχωρήσω σε διαγραφή μηνυμάτων πολύ σύντομα,που κρίνω ότι πλέον δε χρειάζονται να υπάρχουν , ώστε να μειώσουμε λίγο τις σελίδες.Μην απορήσετε λοιπόν αν δείτε κάποια μείωση στον αριθμό των posts σας , ευχαριστώ.

 

 

οχχχχ..... σε λυπαμε που θα διαβάσεις τόσες σελίδες..!!!! καλό κουράγιο.

Για εμάς θα είναι :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

ntrekos ειμαι απο καστορια και βρηκα καποιον που δουλευει σαν τεχνικος σε μαγαζι με κινητα και μου το εκανε εκτος ωρας εργασιας.
του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι, ενώ όλα πήγαιναν καλά μέχρι σήμερα το πρωί, σήμερα πήγα σε μία καφετέρια και βρήκα ένα siemens ρouτερ ελεύθερο xωρίς κωδικούς. Μπήκα επιτυχώς.

Μετά από 2 λεπτά δεν ξέρω τι έγινε, μάλλον ήμουν μακριά και αποσυνδέθηκε και ούτε στην αναζήτηση δεν το έβρισκε. Μετά πήγα σπίτι και δοκίμασα να το συνδέσω με την wifi μου που καθημερινά συνδέεται αμέσως, αλλά και με άλλη μία wifi ενός φίλου δίπλα μου, και τπτ. Κάνει προσπάθεια σύνδεσης 5 λεπτά και μου γράφει αποτυχία σύνδεσης. Δεν συνδέεται με τπτ. :blink::blink::blink:

Τι συμβαίνει αραγε; Προφανώς και η σύνδεσή μου το πρωί δεν παίζει κανένα ρόλο.

Απ την άλλη, με το ίδιο κινητό της φίλης μου, μπαίνω κανονικά στις wifi.

Συμβουλέψτε με σας παρακαλώ......

τα ξαναλέμε....

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι, ενώ όλα πήγαιναν καλά μέχρι σήμερα το πρωί, σήμερα πήγα σε μία καφετέρια και βρήκα ένα siemens ρouτερ ελεύθερο xωρίς κωδικούς. Μπήκα επιτυχώς.

Μετά από 2 λεπτά δεν ξέρω τι έγινε, μάλλον ήμουν μακριά και αποσυνδέθηκε και ούτε στην αναζήτηση δεν το έβρισκε. Μετά πήγα σπίτι και δοκίμασα να το συνδέσω με την wifi μου που καθημερινά συνδέεται αμέσως, αλλά και με άλλη μία wifi ενός φίλου δίπλα μου, και τπτ. Κάνει προσπάθεια σύνδεσης 5 λεπτά και μου γράφει αποτυχία σύνδεσης. Δεν συνδέεται με τπτ. :blink::blink::blink:

Τι συμβαίνει αραγε; Προφανώς και η σύνδεσή μου το πρωί δεν παίζει κανένα ρόλο.

Απ την άλλη, με το ίδιο κινητό της φίλης μου, μπαίνω κανονικά στις wifi.

Συμβουλέψτε με σας παρακαλώ......

τα ξαναλέμε....

Γιάννης

 

Δεν γνωριζω τι μπορει να φταιει αλλα δοκιμασε να σβησεις το κινητο και να το ξαναναψεις... Αν δεν κανει τιποτα, πηγαινε Μενου-Ρυθμισεις-WIFI, μετα την αναζητηση, πατα το πανω αριστερα τετραγωνακι, πατα αποθηκευμενα δικτυα και ξαναπατα το πανω αριστερα τετραγωνακι και διαγραφη ολων. Εμενα παντως δεν μου το 'χει κανει ποτε αυτο...

 

 

 

Κατι αλλο, ξερει κανεις που θα βρω τις προστατευτικες ζελατινες για την οθονη;

Edited by Dinos_Patra
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει να μ πει καποιος σας παρακαλω τι ακριβως χρειαζεται για μια ολοκληρωμενη εγκατασταση του wetravel στο κινητο κ πως θα την κανω? :)
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζω τι μπορει να φταιει αλλα δοκιμασε να σβησεις το κινητο και να το ξαναναψεις... Αν δεν κανει τιποτα, πηγαινε Μενου-Ρυθμισεις-WIFI, μετα την αναζητηση, πατα το πανω αριστερα τετραγωνακι, πατα αποθηκευμενα δικτυα και ξαναπατα το πανω αριστερα τετραγωνακι και διαγραφη ολων. Εμενα παντως δεν μου το 'χει κανει ποτε αυτο...

 

 

 

Κατι αλλο, ξερει κανεις που θα βρω τις προστατευτικες ζελατινες για την οθονη;

 

Eυχαριστώ φίλε Dinos Patra. Το δοκίμασα και τπτ:blink:

Μετά όμως από μία επαναφορά εργοστασιακών κ ένα restart του ρούτερ μου, όλα καλά! Τουλάχιστον μέχρι τώρα

ευχαριστώ και πάλι!!!

Όσο για τις ζελατίνες, νομίζω ότι έχουν παντού. Σήμερα που έτυχε και ήμουν mediamarkt είχανε. Αλλά και στο eshop να μπεις έχουν για το συγκεκριμένο μοντέλο.

Εν τω μεταξύ σε όλους το γράφω:

Αγόρασα προστατευτική θήκη σιλικόνης από Χονγκ Κονγκ (2 τεμάχια) και μαζί με τα έξοδα αποστολής στοιχίσανε 7 ευρώ. Τα αγοράσαμε με paypal κ οπότε συνολικά μας ήρθε 8,2 ευρώ. Μπορείτε να μου πείτε τι βγαζουν αυτοί οι άνθρωποι;

2 σιλικόνες από χονγκ κονγκ με αποστολή 7 ευρώ;;;;

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει να μ πει καποιος σας παρακαλω τι ακριβως χρειαζεται για μια ολοκληρωμενη εγκατασταση του wetravel στο κινητο κ πως θα την κανω? :)

 

Αυτό που έχω να πω είναι ότι κατά τύχη βρήκα ότι μετά την αρχή του νέου έτους όταν πας να κάνεις εγκατάσταση του wetravel αποτυγχάνει, οπότε βάλτε τις ημερομηνίες σας στις 1-06-09 και μετά κάντε τα ακόλουθα. Όταν τελειώσετε τα πάντα ξαναγυρίστε την ημερομηνία στη φυσιολογική.:)

Κάνω copy paste από αυτά που έγραψαν άλλοι του forum

WE TRAVEL

 

 

1.Κάντε εξαγωγή του αρχείου WeTravel_Full_Screen_Greek_VoicePack_LG_GT505.rar απο τον υπολογιστή σας.

 

2.Συνδέστε το κινητό σας χρησιμοποιώντας το καλώδιο USB με τον υπολογιστή σας.Απο το Κινητό επιλέξτε Μαζική Αποθήκευση.

 

3.Τοποθετήστε τον φάκελο We Travel στην κάρτα μνήμης της συσκευής σας.

 

4.Πατήστε “Έξοδος” στην οθόνη του κινητού σας.

 

5.Πηγαίνετε στον φάκελο We Travel που βρίσκεται στην κάρτα μνήμης (Μενού/Ψυχαγωγία/Αρχεία/Κάρτα Μνήμης... )

 

6.Ανοίξτε το αρχείο WeTravel.jad.Θα ξεκινήσει η διαδικασία εγκατάστασης του προγράμματος.Μετά την εγκατάσταση θα ζητηθει να κάνετε εκκίνηση η να συνεχίσετε την περιήγηση.Μην επιλέξετε εκκίνηση αλλα επιλέξτε να συνεχίσετε την περιήγηση.

 

7.Πηγαίνετε στις εφαρμογές (Μενού/Ψυχαγωγία/Αρχεία/Εφαρμογές) και επιλέξτε το εικονίδιο επιλογών (βρίσκετε πάνω αριστερά) και επιλέξτε “Ορισμός άδειας”.Έπειτα επιλέξτε να ορίσετε άδεια στο WeTravel Midlet Suite.

 

8.Στα ακόλουθα επιλέξτε “Να επιτρέπεται πάντα” :

- Τοπική Σύνδεση

- Ανάγνωση πρόσβασης δεδομένων χρήστη

- Καταγραφή πρόσβασης δεδομένων χρήστη

- Τοποθεσία

 

9.Ανοίξτε την εφαρμογή.Θα ζητήσει να γίνει Search root. Πατήστε Yes.10. Μόλις τελειώσει η αναζήτηση θα σας εμφανίσει: "Use this as wetravel root? (Others/Wetravel). Πατήστε Yes.

 

10.Μετά θα σας ζητηθεί να βάλετε την πόλη και τον δρόμο σας.Πληκτρολογήστε το αρχικό γράμμα της πόλης και του δρόμου σας.Εάν δεν τα βρίσκει αφηστέ κενό και πατήστε Ok.

 

11.Μόλις ξεκινήσει το πρόγραμμα θα εμφανιστεί μία μπέζ οθόνη με ένα πράσινο βέλος και την ένδειξη 64Klm/H με την ώρα.Σημαίνει πως ψάχνει Δορυφόρο.Πατήστε Menu/Setting/GPS επιλέξτε Internal GPS και πατήστε Save.

 

12.Πατήστε Menu/settings/Advanced και κατεβείτε κάτω.Θα βρείτε την επιλογή Touchscreen. Επιλέξτε το ώστε να τικαριστεί το κουτάκι, μετα πατήστε το Αριστερό κουμπί επιλογής, και επιλέξτε Save.

 

13.Πατήστε Menu/Screen και επιλέξτε Fullscreen και εάν το επιθυμείτε επιλέξτε 3D απεικόνιση.

 

14.Κάντε έξοδο απο το πρόγραμμα και επανεκκινήστε το.Πλέον οι ρυθμλισεις σας εχουν εφαρμοστεί.

 

15.Για να μπορείτε να βρίσκετε σήμα πρέπει να είστε σε ανοιχτό χώρο και να έχετε υπομονή καθώς θα χρειαστούν λίγα λεπτά.Όταν η ένδειξη 64klm/h γίνει 0klm/h σημαίνει πως έχετε βρεί δορυφόρο.Εάν ο φόντος γίνει καφέ σημαίνει πως βρίσκεστε σε περιοχή που δεν υπάρχει χαρτογράφηση.

 

 

 

ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΡΥΘΜΗΣΕΙΣ:

-Ορίσμός gps: Πηγαίνετε στο μενου-Settings-GPS- και επιλξτε Internal GPS. (εαν είναι ιδη επιλεγμενο παραβλεψτε αυτό το βημα) Επειτα, πατιστε το Αριστερό κουμπί επιλογης, και επιλεξτε Save.

-Για touchscreen: Πηγαίνετε Menu-settings-Advanced. Κατεβείτε κάτω και βρείτε την επιλογη

Touchscreen. Επιλεξτε το, μετα πατιστε το Αριστερό κουμπί επιλογης, και επιλεξτε Save.

-Για fullscreen με επιλογες αφης: Αφου διαλεξετε touchscreen, πηγαίνετε στο αρχικό μενου και πατιστε Screen. Εκεί επιλεξτε Fullscreen. Βγείτε απο το πρόγραμμα και μόλις το ξανα ανοίξετε

 

θα εχει επιλογες αφης στην επιφάνεια με το χαρτη.

 

 

-Μην βιάζεστε, αν δείχνει οτι "παγωνει" στις αρχικες ρυθμησεις απλά περιμενετε και μην πατάτε πολλες φορες τα κουμπιά.

-Για να καταλάβετε αν επιασε δορυφόρο, στην αρχικη σελίδα με το βελάκι, πάνω δεξιά πρεπει να λεει 0km/h. Αν λεει 64km/h απλά ψάχνει για σημα. Μόλις πιάσει σημα,

κα εμφανίσει το χάρτη. Εάν βρίσκεστε σε περιοχη που δεν υπάρχει χαρτογράφηση, κα εμφανίσει το βελάκι σε καφε φόντο και κα λεει 0km/h. Απλά κάντε zoom out με την επιλογη -.

-Για περισσότερες ρυθμίσεις και επιλογες, συμβουλευτείτε το http://we-

travel.co.cc/joomla/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=15&lang=en Εκεί θα βρείτε πως να κάνετε πλοηγηση σε ενα μερος, πρόθετες ρυθμησεις και πολλά άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Το παρακανουν με τις τιμες ομως... 1 προστασια οθονης στο e-shop κανει €3,90 ενω στο ebay βρηκα 6 προστασιες+1 πανακι καθαρισμου οθονης €2,65. Ελεος!!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά κι απο μένα! Σκέφτομαι να το πάρω το κινητάκι, Να υποθέσω όμως ότι αν βάλω το WeTravel δε θα βρω χάρτη της Κατερίνης, ε; :(
Link to comment
Share on other sites

Τη βοήθειά σας, επείγον! :)

Θέλω να ρυθμίσω το προφίλ ίντερνετ του κινητού, ώστε να μπαίνω μέσω του apn gint.b-online.gr.

Όσοι είναι συνδρομητές wind καταλαβαίνουν τι εννοώ. Λόγω του ότι έχω βάλει το πρόγραμμα wind s με το πάγιο των 30 ευρώ, έχω 100 MB Μobile internet.

Λοιπόν... έχουμε και λέμε:

Πάμε στις Ρυθμίσεις > Συνδεσιμότητα > προφίλ ίντερνετ και βλέπουμε ότι εμφανίζονται τα προφίλ:

 

WIND MMS

WIND Plus

WIND TV

WIND GR

Wi-Fi

 

τα οποία δεν μπορείς να τα επεξεργαστείς, παρά μόνο να προσθέσεις νέο προφίλ.

Το ίδιο συμβαίνει και με τα σημεία πρόσβασης παρακάτω, όπου εμφανίζεται το ίδιο μενού και πάλι χωρίς δυνατότητα να το επεξεργαστείς. Προφανώς αναγνωρίζει το τηλέφωνο τη sim και εμφανίζει τα προφίλ, ανάλογα με το δίκτυο.

 

Πάμε τώρα Βοηθητικές εφαρμογές > Browser > Ρυθμίσεις > Προφίλ > Προσθήκη προφίλ και από εκεί επιλέγω WIND GR, το προφίλ δηλαδή που όπως είδα έχει ως apn το gint, βάζω στο "Ονομα υπηρεσίας" ένα δικό μου, πχ. wind internet και στην αρχική σελίδα μια οποιαδήποτε της επιλογής μου, πχ. google.gr Όπως μου είπαν από την εξυπηρέτηση πελατών της wind, δεν είναι ανάγκη να βάλω συγκεκριμένο όνομα υπηρεσίας και συγκεκριμένη σελίδα.

 

Με αυτές τις ρυθμίσεις μπαίνω στο ίντερνετ και ρωτώ:

 

είναι σωστές;

έχω κάνει κάτι λάθος;

πράγματι δεν μπορείς να διαγράψεις προεγκατεστημένο προφίλ;Πρώτη φορά δουλεύω lg κινητό, γι' αυτό και οι απορίες!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά κι απο μένα! Σκέφτομαι να το πάρω το κινητάκι, Να υποθέσω όμως ότι αν βάλω το WeTravel δε θα βρω χάρτη της Κατερίνης, ε; :(

 

όλοι την Ευρώπη έχει αλλά μην περιμένεις να έχει και τα ποιο μικρά στενά στην Ελλάδα..!!! το μυστικό για να κάνετε εγκατάσταση του wetravel είναι, να βάλτε την ημερομηνία στις 1-06-09 στο τηλ. και οταν τελειώσετε τα πάντα ξαναγυρίστε την ημερομηνία στη φυσιολογική.

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα μετα ειναι και τα μεταφορικα, οποτε προτιμας το e-shop...

 

Πολλοι εχουν δωρεαν μεταφορικα, ή μεταφορικα 3-4 ευρω (στελνουν και Ελλαδα, το κοιταξα). Και παλι σου ρχονται πολυυυυ πιο φθηνα... 6 προστασιες απ το eshop = €23,4... Θα τις παραγγειλω και θα σας πω εντυπωσεις μοοολισ φτασουν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...